Aby tworzyć zaproszenia, musisz podejść bardzo odpowiedzialnie, ponieważ jest to pierwsze wrażenie twojego ślubu. W tym artykule pokażemy wszystkie sekrety ich wyboru

Aby tworzyć zaproszenia, musisz podejść do nich odpowiedzialnie, ponieważ tworzą one pierwsze wrażenie twojego ślubu

Zgodnie ze słynnym powiedzeniem, teatr zaczyna się od wieszaka, a początek ślubu to zaproszenia na wesele. Zdjęcia i lekcje wideo od profesjonalistów pomogą Ci w tworzeniu mini-arcydzieł. Te papierowe zaproszenia są dalekie od ciekawostek, ale stanowią tło wspaniałej, świetlanej przyszłości, twarzy twoich przyszłych wakacji. Możesz oczywiście zrobić z pięknymi gotowymi próbkami z drukarni, ale wyobraź sobie, jak zaskoczeni i zadowoleni goście będą, gdy odkryją nie wytłoczone pocztówki, ale wiadomości z zamkniętą częścią duszy! W tym artykule opowiemy o sekretach tworzenia zaproszeń na ślub i wesele cechy ślubne.

 • Zaproszenia na wesele własnymi rękami. Gdzie zacząć?
 • Niezwykłe zaproszenia na wesele
 • Opcje koronki
Delikatne zaproszenia na wesele własnymi rękami z kwiatowymi ornamentami

Delikatne zaproszenia na wesele własnymi rękami z kwiatowymi ornamentami

Kolejna możliwość wystawienia koperty na zaproszenie na wesele

Kolejna możliwość wystawienia koperty na zaproszenie na wesele

Twórz zaproszenia ślubne na swój ślub - to doskonała okazja, aby pokazać całą swoją kreatywność i umieścić swoją duszę w tym atrybucie weselnym

Twórz zaproszenia ślubne na swój ślub - to doskonała okazja, aby pokazać kreatywność, wyrazić uczucia i umieścić swoją duszę w tym atrybucie weselnym

Zaproszenia na wesele własnymi rękami. Gdzie zacząć? 

Najpierw musisz pomyśleć o ogólnym motywie i niuansach. Zwykle na każde wesele wybiera się określony temat, który określa wnętrza, stroje i zaproszenia. Decydując się na ten pomysł, warto opracować szablony, które pomogą uprościć proces i szybko wytworzą komunikaty dla dużej liczby osób.

Zaproszenia na wesele. Szablony

Jeśli masz dobrą znajomość edytorów graficznych, spróbuj stworzyć układ zaproszenia w formie elektronicznej, w przeciwnym razie - po prostu szkicuj szkic na papierze

Jeśli masz dobrą znajomość edytorów grafiki, spróbuj stworzyć układ zaproszenia w formie elektronicznej. Lub po prostu szkicuj szkic na papierze

Przejdźmy od prostych do złożonych: zacznij od ręcznie robionej kartki z życzeniami w kopercie. Kupujemy zestaw pięknego papieru, tworzymy te same książki z arkuszy, malujemy w temacie, piszemy tekst w środku. Aby ułatwić zadanie, można wziąć grubą gumową gąbką, przeciąć nim niezbędne wzory, zanurzone w zwykłym czarnym tuszem i wybity w tych samych miejscach, to różne linie (zob. Zdjęcie).

Rada! Gotowe stemple są sprzedawane w sklepach papierniczych, które można kupić i wykorzystać w projektowaniu pocztówek.

Również bardzo oryginalny będzie wyglądał jak sygnet ze swoimi portretami

Oryginał będzie wyglądał jak sygnet z portretami nowożeńców

W takim przypadku lepiej jest wybrać opcję kontrastu - czarny z białym lub biały z czerwonym itd. Najważniejsze jest treści; na tle zewnętrznej prostoty tekst powinien wygrać.

Szykowny, blask, piękno

Z jednej strony jest to leksykon Ellochka, kanibale z "12 krzeseł", z drugiej strony, czasami naprawdę chcesz ekstrawagancji. W tym przypadku, raz w życiu nie zaszkodzi kryształy, pióra, jedwabną wstążką itd Cut, przyklejania, pisanie. - Tu nie będzie musiał myśleć bardzo uważnie tekst, będzie on nadal przyćmić luksusowy świeci na zewnątrz. Wystarczy krótka i chwytliwa linia, na przykład "Vasya i Katya zapraszają na najlepszą weselną piłkę XXI wieku".
Prostota może być i oryginalna - rozważymy taki wariant 3D zaproszeń.

Luksusowe zaproszenia na wesele własnymi rękami z obszernym wystrojem

Luksusowe zaproszenia na wesele własnymi rękami z obszernym wystrojem

Od płaskich standardów - do objętości

 1. Magiczne pudełka. Dziś wiele sklepów z budżetem sprzedaje wielokolorowe jednokolorowe kartonowe pudełka upominkowe. To doskonały materiał na początek magii. Pozostaje kupić satynowe wstążki, zestawy dla robótki z różnymi figurami - biedronki, kwiaty, serca itp. na samoprzylepnej folii. Kilka wieczorów - i kupa zaproszeń jest gotowa; teraz pozostaje z wybranym do pisania na komputerze, drukowania lub pisania ręcznie tekstu. Rozstawiamy się na pudłach i rozdajemy adresatom - aby pomóc nam "Poczta Rosyjska", transport osobisty lub usługi kurierskie.
  Możesz również układać karty z zaproszeniami w takich zgrabnych kopertach

  Zaproszenia można umieszczać w schludnych kopertach

  Rada! Jeśli wysyłasz zaproszenia pocztą, zrób to z góry, skorygowane o możliwe tygodniowe opóźnienie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na usługę kurierską, możesz połączyć się z procesem dostarczania kilku przyjaciół w samochodach osobowych w najsurowszym stanie nieujawniania tajemnicy.

 2. Śmieszne małe butelki. Wiele par woli organizować wesele na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz poślubić w pobliżu morza lub zwykłej rzeki, skorzystaj z pomysłu zaproszenia w postaci butelki. Dekoracyjne szklane pojemniki są również sprzedawane w wielu sklepach budżetu. Niektóre z nich po niedrogiej cenie wyglądają jak dzieło sztuki. Pozostaje pisać zaproszenia, staczać się w tubie, umieszczać w środku, wypełniać dla urody jakieś dekoracyjne gwiazdki morskie, "perły" - i voila! szczęśliwe żeglowanie po odbiorcach.
 3. Biała rękawiczka. Pożyczywszy ten pomysł ze skarpetkami dla Świętego Mikołaja, szyjemy najprostsze satynowe rękawiczki jak pady na patelnię, tylko cienkie i małe. Rozciągamy cyrkonie, mini-kwiaty i inne elementy dekoracyjne. Wewnątrz umieszczamy zwoje z tekstem: "Zawierzamy życzliwym dłoniom atmosferę naszego najważniejszego dla ciebie, jesteście zaproszeni na wesele, a potem w tak wielu rzeczach".
 4. Niespodziewana słodycz. Prosty i jednocześnie genialny pomysł - nominalny capkey z sercami. Kupujemy te mini-ciastka, inwestujemy w zaproszenia i wysyłamy je znajomym. Jedyny minus: ta opcja jest odpowiednia tylko dla mieszkańców jednego miasta.

  Nie trzeba ograniczać się do jednego kapekeykom, można wydawać zaproszenia w przybliżeniu takiej kompozycji

  Nie ograniczajcie się do jednego capcake. Możesz zorganizować zaproszenia dotyczące tej kompozycji

 5. Dziękuję za czekoladę. Kupując hurtowo dobrą czekoladę, możesz zdjąć fabryczną owijkę i zastąpić ją obrazem szczęśliwej pary oraz datą, miejscem ślubu.
 6. Urocze małe torby. Organza przybył do nas ze Wschodu, ale zakochał się we wszystkich krajach świata. Do oryginalnych zaproszeń wystarczy kupić kilka metrów organzy i zszyć małe torby. Koszty są minimalne, ale ile emocji wywołuje opalizująca tkanka!
 7. Candy z niespodzianką. Możesz kupić kolorową paczkę na prezenty i zorganizować zaproszenia jako wesołe cukierki, bandażując końce kokardkami.

  Jedna z opcji wytwarzania takich cukierków za pomocą papieru falistego

  Jedna z opcji tworzenia niespodzianek z cukierków za pomocą papieru falistego

 8. Ogromne serce wystarczy każdemu. Opcja dla potrzebujących: kupowana jest gruba tkanina typu filcowego, oznaczana i cięta w formie puzzli, na każdym z nich wyhaftowane jest słowo, w wyniku czego powstaje integralny napis lub zdjęcie. To ekscytująca gra dla dorosłych! Takie serce można umieścić przy wejściu do dużego stołu, a każdy gość będzie musiał przynieść kawałek, aby cała kompozycja.

Rada! Jeśli pomyślisz o zaproszeniu na serduszko z zaproszeniem, poświęć czas i powtórz to, ponieważ ktoś z gości może zapomnieć lub stracić zaproszenie. Duplikaty pomogą zrealizować pomysł bez żadnych incydentów.

I to nie jest granica, niech twoja wyobraźnia szaleje i stwórz prawdziwe arcydzieło

Daj upust swojej wyobraźni i stwórz prawdziwe arcydzieło!

Niezwykłe zaproszenia na wesele własnymi rękami

Współczesne trendy nie zostały pominięte, a dziś pojawiły się ciekawe pomysły o modnych nazwach z różnych krajów. Chcesz zaskoczyć? Wypróbuj teraz quilling lub scrapbooking.

Quilling

To sztuka dekorowania czegokolwiek przy pomocy figur z papierowych pasków. Cała tajemnica polega na przekręceniu ich w określony sposób.

Będziesz potrzebował:

 • dwie kartki papieru - grube i cienkie;
 • władca;
 • nożyczki;
 • klej;
 • Nożyczki biurowe;
 • ołówek;
 • kolorowy papier;
 • Narzędzie do przeglądania;
 • pół kulki;
 • taśma z satyny.

Rada! O wiele wygodniej jest kupić gotowy zestaw do quizu, niż samodzielnie go zebrać w częściach.

Jeden przykład gotowego zestawu do quillingu

Jeden przykład gotowego zestawu do quillingu

Przebieg pracy:

 1. Cięcie cienkich identycznych pasków, około 15 plasterków na każdej pocztówce. Przekładamy z nich rolki na narzędzie do wiercenia. Jeden koniec jest stały, a drugi jest nawinięty na narzędzie. Napraw wolną krawędź za pomocą kleju.
 2. W tym samym czasie przyklejamy kolorowy papier na litym papierze do tła, dołączamy kwiaty do pocztówki, wykonujemy liście. Jeśli gotowy "wałek" zostanie spłaszczony po obu stronach, zostanie wyprodukowany arkusz.
 3. Pośrodku kwiatów zapinamy perełki, od satynową tasiemkę składamy łuk, a także kleimy go. Możesz również ozdobić swoje ulubione części pomocnicze.
 4. Istnieje prostsza wersja, ale nie mniej piękna opcja. Na prześcieradle narysujemy gałąź, oprawimy ją w warkocz wokół konturu, przekręcamy serca, zapinamy i zdobywamy gałązki z sercami ślubnymi.
Jedna z najprostszych opcji projektowania karty z zaproszeniem w technice quillingowej

Jedna z najprostszych opcji projektowania karty z zaproszeniem w technice quillingowej

Stary Zwój

Miłośnicy relikwii i antyków mogą zrobić zaproszenie na ślub w postaci prastarego papirusu, zwinąć rurkę.

Invitational-papyri wyglądają dość tajemniczo, ponieważ odsłaniając stary papier, wydajemy się prikosayemsya do czegoś wiecznego

Zaproszenie-papirusy wyglądają dość tajemniczo, ponieważ odsłaniając stary papier, wydajemy się dotknąć czegoś wiecznego

Będziemy potrzebować:

 • gruby papier formatu A4;
 • liny (takie jak ciastka);
 • herbata mocna herbata;
 • mecze, zapalniczkę lub świecę.

Przebieg pracy:

 1. Staramy się o papier. Aby to zrobić, umieszczamy go w pojemniku z herbatą, moczymy i suszymy. Następnie starzejemy się jeszcze bardziej, sadząc plamy atramentu. Osusz suszarkę do włosów.
 2. Piszemy napis, imitujący stary styl czcionki.
 3. Wypaliliśmy wynikowy arkusz wokół obwodu.
 4. Z góry naprawiamy sznurek, przekręcamy rurkę i naprawiamy.

Rada! Atramentowe plamki można zastąpić winem. Tak więc przygotowanie zaproszeń można łączyć z romantyczna kolacja na kieliszek wina.

Zgadzam się na takie zaproszenia na wesele, wykonane przez ciebie, wyglądają dość atmosferycznie i hipnotyzująco

Takie zaproszenia ślubne, wykonane własnymi rękami, wyglądają stylowo i tajemniczo

Scrapbooking + decoupage

Scrapbooking - rodzaj haftu, polegający na wytwarzaniu i projektowaniu rodzinnych lub osobistych albumów ze zdjęciami. Decoupage - Technika dekoracji poprzez przeniesienie obrazu na obiekt i przymocowanie go lakierem. Nasza metoda łączy obie opcje.

Niezwykłe zaproszenia będą bardzo istotne w kręgu fanów gier karcianych

Niezwykłe zaproszenia będą bardzo istotne w kręgu fanów gier karcianych

Co potrzebujesz:

 • każdą gotową pocztówkę lub karton;
 • arkusz nutowy;
 • arkusz półprzezroczystego papieru;
 • sztuczne małe kwiaty;
 • warkocz;
 • koraliki;
 • nożyczki;
 • klej;
 • gwasz;
 • szablon.

Przebieg pracy:

 1. Karton zginaj na pół lub weź gotową kartę, obramowuj krawędzie w sposób graficzny, dekoruj przednią stronę monogramami przez gotowy szablon. Osobno przygotowujemy kartkę papieru z dużym wycięciem w środku serca.
 2. Przyklejamy przednią połowę półprzezroczystego papieru, umieszczamy na nim nuty, przyklejamy przedmiot z góry sercem, aby można było w nim zauważyć notatki. Krawędzie zdobione są warkoczem, ozdobione sztucznymi kwiatami, koralikami itp. Piszemy tekst.
Kilka przykładów zaproszeń na wesele własnymi rękami w technice scrabbukingu

Kilka przykładów zaproszeń na wesele własnymi rękami w technice scrapbookingu

Zaproszenia ślubne lacy

Koronka zawsze będzie odpowiednia na weselu, ponieważ odzwierciedla strój panny młodej.

Co potrzebujesz:

 • karton;
 • koronki;
 • taśma / plecionka;
 • gwasz;
 • nożyczki;
 • klej;
 • szablon.

Bierzemy tekturę i składamy na pół jako zwykłą pocztówkę, wypisujemy zamierzony tekst zaproszenia, pięknie obcina krawędzie nożyczkami. Część przednia jest wizualnie podzielona na dwie części, jedną część pomalujemy sercami, kwiatami itp., Drugą zdobi wstążka. Wewnętrznie przyklej naszą wiadomość. Możesz zrobić to jeszcze łatwiej - nie maluj niczego, a po jednej stronie zakładaj koronkową wstążkę i satynowy kokardę.

Bardzo delikatne opcje rejestracji zaproszeń na ślub z koronkowymi motywami

Bardzo delikatne opcje rejestracji zaproszeń na ślub z koronkowymi motywami

Rada! Goście zauważą pikantny pomysł, jeśli koronki na zaproszeniu powtórzą metkę na sukni panny młodej.

Kolejna opcja projektowania zaproszeń na ślub z motywami koronki

Kolejna opcja projektowania zaproszeń na ślub z motywami koronki

Gotowe karty stopniowo wychodzą z mody. Dzisiaj, z honorem, kreatywnością i indywidualnością, a także nowoczesnymi zaproszeniami na wesele własnymi rękami - są to małe dzieła sztuki. Materiały wideo lub fotograficzne profesjonalnych majsterkowiczów z Internetu pomogą Ci poradzić sobie z pracą na każdym poziomie złożoności i zaskoczyć nie tylko gości, ale i Ciebie.

Zaproszenia na wesele: trendy w 2018 r. I lekcje mistrzowskie, aby stworzyć własne ręce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 88