Ozdobne dekoracje do wnętrza

Ozdobne dekoracje do wnętrza

Rose nie bez powodu uważana jest za królową wszystkich kolorów. Ta piękna roślina sprawia, że ​​naprawdę podziwiacie jej piękno. Delikatne płatki, które zbiera się w eleganckich pąkach i mają delikatny świeży aromat, są zawsze wspaniałym prezentem. Dlaczego więc nie zostać mistrzem w produkcji tych produktów ze specjalnego materiału? Świeże kwiaty są dobre, ale jeśli chcesz, żeby nigdy nie uschły, możesz zrobić róże z fameirana. Ten materiał ma wiele zalet i pozwala tworzyć to, co chcesz zobaczyć.

 • Gdzie mogę skorzystać z kompozycji?
 • Wskazówki dotyczące efektywnej kreatywności
 • Co to jest Foamiran?
 • Zalety ręcznie robione
 • Zrób różę z materiału piankowego
 • Klasa mistrzowska
Elegancka biżuteria na głowę

Elegancka biżuteria na głowę

Gdzie mogę skorzystać z kompozycji?

Po nauce pracy z tym ciekawym materiałem otrzymasz:

 • możliwość dekoracji własnych ubrań;
 • dekorowanie akcesoria;
 • Możesz nakładać powstałą kompozycję we własnym wnętrzu, dekorując ją dekoracyjnymi ozdobami.

Zwróć uwagę! Po opanowaniu tego rzemiosła, każda osoba ma możliwość budowania własnego biznesu w oparciu o produkcję biżuterii autora. Kolejnym świetnym rozwiązaniem do wykorzystania róż będzie stworzenie spektakularnego prezentu dla bliskich. W końcu, co może być lepszego niż przedmiot oddany z serca i wykonany własnymi rękami?

Ozdoba na rękę dla druhen

Ozdoba na rękę dla druhen

Wskazówki dotyczące efektywnej kreatywności

W tym artykule rozważymy kilka przydatnych klas dla tworzenia róż. W ramach każdej lekcji oczekiwane są szczegółowe wyjaśnienia i ilustracje, które będą zrozumiałe nawet dla młodych początkujących potrzebujących. Aby opanować technikę, potrzebujesz minimalnej ilości czasu, ale musisz starać się być ostrożnym, sumiennie i rozwijać swoją wyobraźnię. Ale w nagrodę otrzymasz oryginalne kompozycje kwiatowe, które zadowolą Twój wzrok przez wiele lat!

 

Co to jest Foamiran?

Foamiran jest materiałem dekoracyjnym o właściwościach pienistych, stosowanych w sferze robótki. W praktyce uzyskał wiele innych nazw. To jest plastikowy zamsz, guma piankowa, EVA. Kluczowym materiałem jego składu jest polimer. Wykonany jest z miękkich arkuszy różnych surowców. Jeśli odczuwamy foiraman, widać plastyczność i oryginalność wszystkich cech konsumenckich.

Ważne jest, aby wiedzieć! Po podgrzaniu pianian może przybrać dowolny kształt dzięki licznym skrętom i zagięciom. Ponadto można go łatwo przyciąć na liczbę części potrzebnych do zrobienia pamiątki.

Łatwy i bezpretensjonalny w materiale do przechowywania, dostępny w postaci arkusza i charakteryzujący się miękkością

Miękka, lekka i bezpretensjonalna w przechowywaniu, foirame jest dostępna w formie arkusza

Zalety ręcznie robione

Niezależna praca gwarantuje wiele pozytywnych rzeczy:

 • możliwość pokazania swojej kreatywności i spróbowania siebie w nowej dziedzinie;
 • wybór tej rośliny i kolorystyka, co ci się spodoba;
 • zrobił kwiat nigdy nie zwiędnąć;
 • możesz zaprezentować prezent wykonany własnymi rękami.

Rada! Właściwy dobór materiałów i rozwiązań kolorystycznych pozwoli na osiągnięcie dobrego wyniku w tym rzemiośle przez krótki czas.

Główny numer klasy 1. Zrób różę z materiału piankowego

Aby stworzyć to piękno, będziesz potrzebował następującego arsenału materiałów:

 1. lżejszy;
 2. "Druga" kompozycja klejowa;
 3. gąbka i pastel;
 4. taśma;
 5. folia;
 6. wsuwka;
 7. elastyczny.

Wtedy pozostaje tylko używać tych materiałów i postępować zgodnie z algorytmem krok po kroku.

 1. Tworzenie wzorca. Na tym etapie wycina się płatki - 9 małych, 11 średnich i 5 dużych. Podczas montażu można zmniejszyć ich liczbę.
 2. Będziesz potrzebował dwóch rodzajów materiałów ze względu na to, że Japoński róże to niezwykła paleta kolorów. Dlatego warto dać pierwszeństwo jasnopurpurowemu i marshmallow tonowi.
 3. Barwienie płatków.

  Rada! Do wtapiania używa się specjalnej gąbki. Wszystkie te manipulacje są przeprowadzane na wierzchu płatków.

 4. Przetwarzanie płatków, w których wierzch jest zwykle składany na akordeonie i pocierany, a następnie powietrze jest lekko uwalniane, a górna część elementów staje się cieńsza.
 5. Następnie, za pomocą zapalniczki, płatki są podgrzewane w odstępach co 2 cm, rozciągane. Spośród nich powstają fale, a środek stopniowo się pogłębia, tworząc kubek.
 6. Aby zrobić środek, stosuje się folię, która jest stopniowo skręcana. Następnie pobierany jest mały płatek, do którego następnie zawijana jest podstawa. Drugi element jest stosowany obok siebie, a więc do końca procesu.
 7. Następnie dołączamy średnie i duże płatki. Możemy założyć, że po tym etapie róża jest gotowa.

Następnie musisz wyregulować krawędzie liści i płatków i cieszyć się stworzonym pięknem!

Numer klasy mistrzowskiej 2yu. Robienie małych róż

Małe róże nadaje się również do realizacji dowolnego celu - ozdoby z gumek i obręczy na włosy, tworzenie grzebieni i tak dalej. Materiały mają być takie same, tylko dodatkowo będziemy potrzebować żelazo, folia, papier biurowy. Następnie postępuj zgodnie ze specjalnymi instrukcjami.

Piękna ramka w romantycznych odcieniach

Piękna ramka w romantycznych odcieniach

 1. Weź dwa paski surowca. Jeden rozmiar to 5 x 24 cm, drugi to 4 x 36 cm, są cięte na prostokąty o wymiarach 5 x 4 cm w ilości 6 sztuk i odpowiednio 4 x 3 cm w liczbie 12 sztuk. Spośród nich powstają płatki podobne do kropelek.
 2. Następnie należy przygotować papier biurowy, rozłożyć produkty uzyskane w pierwszym akapicie i nałożyć na nie górną, kolejną warstwę. Po tym żelazo produkty z żelazkiem po obu stronach, aż płatki staną się cienkie.
 3. Na tym etapie przygotowywane są duże płatki, które są również zabarwione pastelami. Elementy to złożony akordeon, a następnie potarty między palcami.

  Rada! Po niewielkim rozprowadzeniu możesz zrobić depresję, która odnosi się do wierzchołka płatka.

 4. Małe otrzymane produkty są składane przez akordeon i wcierane. Następnie mistrz musi również wyprostować je i stworzyć wewnątrz rowek.
 5. W następnym etapie produkty są sklejane parami. W tym samym czasie za pomocą folii tworzy się kulkę, która ma na celu stworzenie podstawy małej różyczki. Folia powinna mieć wymiary 12 x 12 cm.
 6. Łączenie ulotek następuje tylko po jednej stronie. Następnie należy uformować górne części środka i przykleić dolną i drugą stronę. Wszystko niepotrzebne podlega obrzezaniu. W końcu otrzymasz piękny oryginalny pączek.
 7. Jeśli chodzi o małe płatki, sklejają się w kółko, odbywa się to na kolanach. W środkowej części jest wklejony pączek - a róża można uznać za gotową.

  Skręcanie płatków małego pączka

  Skręcanie płatków małego pączka

 8. Pozostaje tylko wyciąć z tego samego materiału specjalne liście i zapewnić ich pełne tonowanie za pomocą zielony pastele. W takim przypadku kielich musi być zacieniony gąbką. Na liściach powstają specjalne nacięcia, które są przetwarzane za pomocą żelaza. Temperatura procesu powinna być taka sama jak w przypadku wełny i jedwabiu.

  Szykowny materiał, dzięki któremu produkt wygląda dość realistycznie

  Szykowny materiał, dzięki któremu produkt wygląda dość realistycznie

Następnie powstały produkt jest przymocowany do klipsa i można go uznać za kompletny. Nie zajmie Ci to wiele czasu, aby stworzyć takie piękno, a będziesz mógł go używać do różnych celów i rozwiązywania wielu zadań.

Rose z Foamiran: Sekrety Handymasterów i turowe kursy mistrzowskie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 50