Piękny wewnętrzny higieniczny pokój w stylu loftu

Wnętrze pokoju higienicznego w stylu loft

Taki projekt toalety został ostatnio zastosowany w naszym kraju. Często można go znaleźć w centrach handlowych i sportowych, ale instalacja tego modelu jest korzystna i wygodna w mieszkaniach i domach. Istnieją różne modele i konfiguracje tych produktów. Mają długą żywotność i łatwą konserwację. Ponadto ta opcja zajmuje niewiele miejsca, ponieważ zbiornik jest zainstalowany w ścianie. Miska Nie ma nogi, która zaśmieca strukturę, co pozwala na umieszczenie wykładziny podłogowe pod miska ustępowa.

 • Funkcje strukturalne 
 • Korzyści
 • Typowe nieporozumienia
 • Dodatkowe funkcje
 • Plusy i minusy systemu
 • Jak wybrać?
Skandynawski styl w projektowaniu toalety

Skandynawski styl w projektowaniu toalety

Funkcje strukturalne

W każdym wygodnym miejscu zainstalowana jest metalowa rama. Najczęściej jest to ściana, na której znajdują się sieci komunikacyjne, ale nie jest to aksjomat.

Rada! Najważniejsze jest, aby znaleźć miejsce do zainstalowania zbiornika spustowego. Tak powinno być nisza w ścianie około 25 centymetrów, w których dla przegrody ukryj zbiornik. Oprócz płyty gipsowej można zastosować inny materiał.

Marmurowa dekoracja ścian i podłogi łazienki połączona z toaletą

Marmurowa dekoracja ścian i podłogi łazienki połączona z toaletą

Zawieszona toaleta jest bardzo stylowa

Zawieszona toaleta jest bardzo stylowa

Do notatki! Zbiornik jest przymocowany do czterech łączników (dwa do ściany i dwa do podłogi). W ten sposób można dostosować wysokość. Zbiornik jest produkowany najczęściej z plastiku i może mieć różne objętości - od 3 do 9 litrów. Węże z zestawu pomagają szybko zainstalować toaletę.

Schemat instalacji wiszącego muszli klozetowej

Schemat instalacji wiszącego muszli klozetowej

Montaż ramy i beczki spustowej

Montaż ramy i beczki spustowej

Zalety modelu zawieszenia

Ten produkt wygląda dobrze w mała łazienka lub toaleta, ponieważ wizualnie zwiększa obszar. Różnorodne rozwiązania projektowe będą pasować toalety w każdym wnętrzu łazienki.

Kolejnym plusem jest redukcja hałasu podczas zejścia z wody. Pielęgnacja i utrzymanie toalety nie wymaga wiele czasu i wysiłku. Specjalna powłoka nie pozwala na tworzenie kamienia wapiennego i rdzy, ponieważ woda szybko spływa i nie pozostaje na powierzchni.

Typowe nieporozumienia wśród konsumentów 

 • Częściej niż nie, osoby z nadwagą wątpi, że taka konstrukcja przetrwa. To jest złudzenie, które nie ma podstaw.

Informacje! Metalowa rama zapewnia niezawodne i mocne mocowanie do ściany, a producenci gwarantują, że produkt wytrzyma obciążenie do 400 kg.

Płytki podłogowe w trójwymiarowym wzorze

Płytki podłogowe w trójwymiarowym wzorze

 • Drugą błędną opinią jest założenie, że w przypadku awarii konieczne będzie jego demontaż płytka, aby dostać się do mechanizmu. Praktyka mówi coś przeciwnego: dostęp do zbiornika jest prosty i każdy mechanizm nie jest trudny.
 • Kolejnym błędnym przekonaniem jest to, że trudno jest znaleźć części i niezbędne części na rynku. Jednak tak nie jest: wszystkie potrzebne części są dostarczane, a na rynku wyrobów sanitarnych łatwo jest kupić dowolną część zamienną do wymiany.
Miska WC bez prysznica ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi modelami

Miska WC bez prysznica ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi modelami

Miska ustępowa Inspire Black

Zawieszone toalety Inspire Black

 • Kolejny mit to wysoki koszt towarów tej grupy. Cena zależy od wybranego systemu instalacji i producenta produktu.

Wśród braków można nazwać potrzebę wyszukiwania nisze do montażu zbiornika. Dostarczanie wody najlepiej wykonywać nie za pomocą elastycznego węża, ale za pomocą rurki, ponieważ będzie ona unieruchomiona.

Dodatkowe funkcje

Aby zapewnić łatwość użytkowania, stosuje się różne projekty okładek, z których jeden nazywa się mikroprzesunięciem. Jest to system zapewniający cichy wzrost i spadek pokrywy. Taki wynalazek pozwala nie tylko pozbyć się nieprzyjemnego dźwięku spadającej osłony, ale także nie pozwoli, by pękł lub utworzył chip na kanalizacji.

W przypadku braku obręczy woda pozostawia szybki strumień, który dokładnie kąpie gładką powierzchnię bez żadnych dodatkowych środków

W przypadku braku obręczy woda pozostawia szybki strumień, który dokładnie kąpie gładką powierzchnię bez żadnych dodatkowych środków

Rada! W przypadku rodzin z dziećmi konieczne jest wykupienie takiego fotela z mikro dźwigiem, ponieważ dzieci często doznają obrażeń w wyniku ostrego opuszczenia pokrywy.

Zasada działania tego mechanizmu przypomina samozamykacz, ale ma mniejsze wymiary. Nowoczesny rynek oferuje toalety wyposażone w takie systemy.

Plusy i minusy systemu mikroskali

Ten projekt ma wiele zalet:

 1. dzięki mikro-podniesieniu pokrywa jest gładko zamknięta, a powłoka pozostaje bez wiórów i zadrapań;
 2. okres używania takiego siedzenia jest znacznie dłuższy;
 3. ciche funkcjonowanie jest wygodne w nocy, gdy inni śpią;
 4. w przypadku pracy automatycznej wieko niezależnie podnosi się i opada. Ta funkcja ma tylko drogie opcje, które są wyposażone w czujniki reagujące na ruch;
 5. Instalacja jest prosta i nie zajmuje dużo czasu.

Drewno we wnętrzu toalety wygląda bardzo stylowo

Drewno we wnętrzu toalety wygląda bardzo stylowo

Czarno-białe wnętrze higienicznego pokoju

Czarno-białe wnętrze higienicznego pokoju

Wady mikroskali mogą obejmować:

 1. system nie pozwala szybko zamknąć pokrywy, jeśli to konieczne;
 2. jeśli podejmiesz wysiłek, możesz złamać mechanizm;
 3. trudne do naprawy;
 4. podczas demontażu systemu łatwo jest uszkodzić części wewnętrzne;
 5. Podczas montażu należy uważnie przeczytać instrukcje.
Łazienka z panoramicznymi oknami

Łazienka z panoramicznymi oknami

Jak wybrać miejsce z mikropunktem?

 • Aby właściwie wybrać pokrywkę, musisz zmierzyć wymiary muszli klozetowej. Są wpisane w kartę gwarancyjną lub możesz sam dokonać pomiarów (określić długość i szerokość muszli klozetowej).

Rada! Zmierz odległość pomiędzy łącznikami nie jest tego warta, zawsze jest standardowa. Należy pamiętać, że okładka odnosi się do towarów, których nie można wymienić, dlatego należy znać dokładny rozmiar. Kupowanie tanich produktów również nie jest tego warte, ponieważ najczęściej są to produkty o złej jakości.

 • Przy wyborze produktów należy zwracać uwagę na jakość wykonania elementów złącznych i okres gwarancji na towary. Nie zapomnij o zewnętrznej konstrukcji toalety, która musi pasować do wnętrza pokoju. Rynek oferuje siedzenia z dodatkowymi funkcjami samooczyszczania, ogrzewania, aromatyzacji powietrza.
Oprawy instalacyjne powinny być nie tylko wygodne, ale także idealnie dopasowane do wnętrza

Urządzenia sanitarne powinny być nie tylko wygodne, ale także idealnie dopasowane do wnętrza

Kup wiszącą toaletę z siedziskiem z mikro-podnośnikiem można znaleźć w specjalistycznym sklepie sanitarnym lub w Internecie. Na stronie można przeglądać towary, przeczytać ich opis i dokonać zakupu za gotówkę lub bezgotówkowo z dostawą pod właściwy adres.

Toaleta podwieszana z siedziskiem mikropunktowym: przegląd konstrukcji i jej zalety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 49