Saugumo sumetimais kiekvienoje vonioje turi būti įrengta kanalizacijos perpildymo sistema

Saugumo sumetimais kiekvienoje vonioje turi būti įrengta perpildymo sistema

Šiuolaikiniame žmogaus gyvenime įrengta įranga, be kurios sunku įsivaizduoti gyvenimą. Tai apima Vonia. Tai ne tik konteineris, kuriame atliekame ryto ir vakaro procedūras, bet ir sudėtingą elementų rinkinį, kuris skleidžia skysčių. Jis aprūpintas ne tik pagrindinėmis funkcinėmis dalimis, bet ir apsaugos elementais. Pavyzdžiui, apsauga nuo perpildymo, kuri vengia užtvindyti savo kaimyną ir apartamentai jei vonia įeina daugiau nei įprastai.

 • Paprastas nutekėjimas
 • Išleidimas pusiau automatinis
 • Apie kokybę
 • Naudingi patarimai diegimui
Panoraminis stiklinimas vonios kambaryje

Panoraminis stiklinimas vonios kambaryje

Paprastas nutekėjimas

Kaip ir kita įranga, drenažo perpildymas iš pradžių buvo mechaninis ir turėjo elementarų montavimo ir išmontavimo planą, kurio nereikia jokių specialių įgūdžių. Jame yra tokie komponentai:

 • Drenažo kaklelis skirtas įrengti apatinę bako anga ir prijungti ją prie išleidimo angos;
Dideli langai užpildys jūsų kambarį saulės spinduliais

Dideli langai užpildo kambarį saulės spinduliais

 • Viršutinė burna montuojama siaurame vonia pusėje ir prijungiama prie šoninės čiaupo, todėl užtikrinama, kad perėjimas patektų į sistemą;
 • sifonas ("Ducker") yra fragmentas, su kuriuo susietos pirmiau minėtos dalys. Jo pagrindinė užduotis yra transportuoti skystį į kanalizaciją ir užkirsti kelią kvapui grįžti į kambarį, nes jis yra išlenktas;
 • Žarnelė, jungianti perpildymą su sifonu, skirta vandens transportavimui nuo pirmojo iki antrojo;
Paprastas plastiko srovės nutekėjimas

Paprastas plastiko srovės nutekėjimas

 • Vamzdis, skirtas skysčiui iš dykerio perkelti į kanalizaciją.

Ši konstrukcija vis dar egzistuoja šiandien modernūs apartamentai. Tačiau labiausiai paplitęs buvo kitas - pusiau automatinis.

Išleidimo ir perpildymo pusautomatinis įtaisas

Iki šiol dažniausiai naudojama pažangi pusiau automatinė sistema. Tai praktiškesnis ir patogesnis. Kaip ir ankstesni modeliai, jame yra sifonas ir vamzdeliai skysčiams išleisti. Be to, tai apima:

 1. valdymo įtaisas, skirtas pakelti ir nuleisti kištuką, yra mygtukas, sukamasis žiedas, rankena ar vožtuvas, suprojektuotas kištuką įjungti "atidarymo" ir "uždarymo" padėtyje;
 2. vožtuvas - kištukas, prijungtas prie mechanizmo;
 3. kabelis, jungiantis vožtuvą ir valdiklį;
Stilinga keramikos vonia

Stilinga keramikos vonia

Jaukus "Art Deco" vonios kambarys

Pusiau automatinis nutekėjimo perpildymas pradeda vykdyti savo funkcijas po paspaudimo mygtuko arba valdymo bloko vožtuvo pasukimo, už kurio yra paslėptas kabelio pakėlimas ir dangčio nuleidimas.

Paprastai, norint sukurti labiau estetinį ir darnų vaizdą, išorinės sistemos dalys yra dekoruotos dekoratyvinės plokštės. Tačiau yra ir modelių, kuriais kabelis eina iš perpildymo žarnos išorės. Šis sprendimas nėra toks estetiškai malonus, tačiau tuo pat metu tai leidžia lengvai taisyti ar pakeisti šią dalį, jei reikia.

Svarbu! Tuo atveju, jei kabelis eina viduje perpildymo žarna dizainas yra patrauklesnė, tačiau žala yra po remonto, ji reikalauja visiškai pakeisti.

Apie kokybę

 • Vienas iš pagrindinių pusiau automatinio išleidimo-perpildymo privalumų yra rankų sąlyčio su skysčiu, kai jis aktyvuojamas. Tai labai svarbu, nes talpykloje esantis vanduo gali būti per didelis arba, atvirkščiai, žema temperatūra.
 • Tačiau pusiau automatiniam nutekėjimui taip pat yra trūkumų. Tai apima tam tikrų modelių nepatikimumą. Paprastai tai taikoma pigesniems, abejotiniems produktams, kurių tarnavimo laikas yra trumpalaikis.
Wirquin vonia sifonas pusiau automatinis, žalvario chromas

Wirquin vonia sifonas pusiau automatinis, chromuotas žalvaris

Šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė santechnikos įrangos asortimento

Šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė santechnikos įrangos asortimento

Svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagaminamas mechanizmas. Iki šiol gamintojai siūlo šias rūšies diržus:

 1. plastikas;
 2. juodas metalas su chromuotos dangos;
 3. spalvotasis metalas;
 4. nerūdijantis plienas.

Patarimai! Jei jūs ketinate nustatyti savo perpildymo, turėkite omenyje, kad metalas yra ne tokia lanksti kaip plastiko ir montavimo proceso dažnai gedimai, tada pirkti naują komplektą.

Pigūs sifonai su perpildymu truks ilgai

Pigūs sifonai su perpildymu truks ilgai

Santechnikos įrengimas gali būti atliekamas savo rankomis

Jūs galite įdiegti santechniką patys

Taip pat būtina apsvarstyti medžiagą, iš kurios gaminamas dykeris. Dažniausiai yra šie:

 • plastikas dažniausiai naudojamas, tapo populiariausias dėl prieinamos kainos. Jis turi gana ilgą tarnavimo laiką, tačiau šio elemento išvaizda nėra ypač estetiška;
 • juodas metalas vis dažniau naudojamasi sifonai, nes jis nėra ypač patrauklus, nepaisant priimtinos kainos ir ilgo tarnavimo laiko;
 • spalvotas metalas, taip pat nerūdijantis plienas - labiausiai patvarios, patvarios medžiagos, jos yra atsparios korozijai, o tokios dalys gali papildyti bendrą kambario stilių. Naudodami juos galite sukurti retro stilių. Vienintelis trūkumas yra didelės išlaidos.
Skandinaviško stiliaus vonios kambaryje

Skandinaviško stiliaus vonios kambaryje

Nepriklausomai nuo to, kokią medžiagą pasirinkote savo dušo kambariui, rekomenduojame atkreipti dėmesį į prekės ženklą ir produkto kokybę. Tai pirmasis pagrindinis rodiklis. Paprastai tokie daiktai įgyjami priklausomai nuo šeimos finansinės būklės.

Tačiau nepamirškite, kad neturėtumėte nugalėti pigumo ir abejotinų gamintojų. Neteisėtų mechanizmų naudojimas gali sukelti didelių nuostolių, susijusių su šiais veiksniais:

 • reikia pakeisti visą rinkinį;
 • nuostoliai, atsiradę dėl kambario dėl nuotėkio;
 • Galimi nuostoliai, kuriuos kaimynams sukėlė potvynis ir kt.
Neteisinga santechnika gali sukelti daug bėdų

Neteisinga santechnika gali sukelti daug bėdų

Geriau pirkti aukštos kokybės santechniką, nei kompensuoti nuostolius, kuriuos kaimynams sukėlė potvynis

Geriau pirkti aukštos kokybės santechniką, nei kompensuoti nuostolius, kuriuos kaimynams sukėlė potvynis

Patarimai! Atminkite, kad spalvotas metalas negali būti pigesnis už plastiką. Ir jei tu patenkins tokius produktus, nenorėk, nes tai greičiausiai yra santuoka.

Naudingi patarimai diegimui

Vonios kambario dizainas rytietiškame stiliuje

Vonios kambario dizainas rytietiškame stiliuje

Šviesus vonios kambario interjeras kartu su tualetu

Šviesus vonios kambario interjeras kartu su tualetu

 • Kiekviena įranga turi savo įrengimo funkcijas. Baigę pirkimą turėtumėme eiti nuoseklios instrukcijos, kurios turi būti atidžiai išnagrinėtos ir be jokių nesėkmių. Tai padės išvengti elementų sugadinimo įrengimo metu.
 • Net jei pasirinkote geriausius kokybės produktus iš spalvotųjų metalų ir gerai žinomų, patikrintų gamintojų, atkreipkite dėmesį, kad bet kokia sistema veikia veikimo sąlygas, todėl gali būti mažiau nei reikalingas laikas. Norėdami stebėti kriauklės būklę, pabandykite pateikti vizualią prieigą prie jo.
Vandens nutekėjimo ir perpildymo sistema pusiau automatinė: naudingi montavimo patarimai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 39