Steklobu pasirodė palyginti neseniai, tačiau jau tapo labai populiarus

Vonios kambarys Ar ne tik vieta, kurioje mes imamės vandens procedūrų. Čia ryte prasideda plovimas, mes gauname gyvybingumo mokestį, o čia su dušu arba šilta vonia ruošiame miegoti - mes nusiplauti visus negausius, gautus už tą dieną. Todėl svarbu patogiai įrengti vonios kambarį ir padaryti jį kuo patogesnį. Moderni apdailos medžiagų rinka siūlo platų gaminių asortimentą, kuris užtikrina komfortą ir komfortą bet kurioje patalpoje. Puikus pavyzdys - stiklo tapetai!

 • Kas yra stiklo pluošto tapetai?
 • Tipai
 • Privalumai ir trūkumai
 • Pasirinkite vonios medžiagos
 • Lipniosios technologijos
 • Išvada
Stiklo pluošto tapetai gali turėti skirtingą tekstūrą

Stiklo pluošto tapetai gali turėti skirtingą tekstūrą

Kas yra stiklo pluošto tapetai?

Ši medžiaga pasirodė rinkoje palyginti neseniai, tačiau jau įgijo mitų. Todėl daugeliui labai sunku suprasti, ką reiškia šis apdailos būdas. Mes padėsime jums atsakyti į daugelį klausimų.

Vonios apdailos medžiaga turi būti atspari drėgmei

Vonios apdailos medžiaga turi būti atspari drėgmei

Stiklo pluoštas apsaugo jūsų sienas nuo plyšių atsiradimo

Stiklo pluoštas apsaugo sienas nuo plyšių atsiradimo

 • Tapetai Ar apdailos medžiagos tipas, pagrįstas plonu elastingu pluoštu, susipynęs vienas su kitu ir sudaro vieną audinį.

Didžioji klaida yra šios medžiagos palyginimas su stiklo vata, todėl dauguma žmonių atsisako jį pirkti. Be pavadinimo sutikimo, iš tikrųjų jie neturi nieko bendro, nes įvairios rūšies pluoštas yra naudojamas gamybai, o Tapetai prieš tai jie tampa drobės dalimi. Todėl, skirtingai nuo garsios izoliacijos, ši medžiaga yra ne tik ilgalaikė, bet ir saugi.

Juodoji spalva higieniško kambario apdailoje yra labai drąsus sprendimas

Juodoji spalva higieniško kambario apdailoje - drąsus sprendimas

Tipai

Viso stiklo pluošto šerdis yra tas pats pluoštas, tačiau, priklausomai nuo pynimo metodo, gaunami skirtingų tipų audiniai. Iki šiol yra tik dvi drobių grupės:

 1. lygus (dažnai vadinamas "spiderweb");
 2. reljefas.
Stiklo pluošto tapetų tekstūros pavyzdžiai

Stiklo pluošto tapetų tekstūros pavyzdžiai

Pastaba! Jie turi ne tik skirtingą išvaizdą, bet ir tikslą. "Web" turi sutvirtinamųjų savybių ir yra skirtas lyginti paviršių. Atkreipkite dėmesį, kad ši rūšis turi būti nudažyta.

Savo ruožtu, reljefas yra naudojamas galutiniam interjero dekoravimui. Antrasis tipas gali skirtis savo išvaizda. Pluoštų persikūnijimas naudojant įvairius metodus leidžia jums gauti įvairius ažūrinius modelius. Apie juos, jei pageidaujate, galite pritaikyti dažus. Tai geriausia šiuo atveju imtis akrilas arba lateksas. Šešėlio pasirinkimas, taip pat papildomo viršelio dizaino sprendimas priklauso nuo jūsų asmeninių pasirinkimų.

Privalumai ir trūkumai

Kaip jau minėta, stiklo poliai yra nauja medžiaga statybinių medžiagų rinkoje, tačiau dėl daugelio privalumų jie greitai populiarėja. Iš jų galima atskirti:

 1. Stiprumas.
 2. Saugumas.
 3. Ilgaamžiškumas.
 4. Estetika.
Vonios dizainas stiliaus čebo-šiks

Vonios dizainas stiliaus čebo-šiks

Stiklo pluošto tapetai

Stiklo pluošto tapetai

Pakabinami baldai vonios kambaryje

Pakabinami baldai vonios kambaryje

Visa tai galima pasiekti dėl aukštos kokybės ir specialios pluošto struktūros.

Atkreipkite dėmesį! Svarbus veiksnys yra tai, kad ši medžiaga yra ugniai atspari. Jis gali atlaikyti aukštą temperatūrą, neišdegęs ir neišskiria nuodingų toksiškų dūmų. Be to, jis yra labai paprastas priežiūros ir eksploatavimo metu - jis nebijo drėgmės, leidžiančio jį valyti vandeniu, net jei tai reikalinga naudojant ploviklius.

Skirtingos tekstūros leidžia jums pritaikyti bet kokį interjero stilių. Jei reikia, galite periodiškai pakeisti spalvą. Viename lape galite įdėti iki 20 sluoksnių dažų.

Ant stiklo pluošto tapetų galima naudoti daugybę dažų sluoksnių

Ant stiklo pluošto tapetų galima naudoti daug sluoksnių dažų

 • Bet jų stiklinės sienos ir minusai, kurių pagrindinė kaina yra didelė. Taip yra dėl gamybos sudėtingumo. Šiandien rinkoje yra tik importuoti mėginiai, o tai padidina kainą ne tik pačiam produktui, bet ir klijai.
 • Kitas trūkumas yra įrenginio sudėtingumas ir netgi ne visi specialistai gali susidoroti su šiuo procesu. Ir profesionalų paslaugos taip pat nėra pigios.

Tačiau nepaisant visų trūkumų, vis tiek neturėtumėte atsisakyti sau naudoti tokį apdailą, nes jis turi daug daugiau privalumų. Ir jo ypatingos savybės leis sutaupyti pinigų reguliariems remontui.

Pasirinkite vonios medžiagos

Iki šiol yra ribotas skaičius apdailos medžiagos, kurios gali būti naudojamos vonios kambaryje. Tai yra dėl jo naudojimo savybių, bet stiklo plokštė yra svarbi tokioms medžiagoms. Kaip jau minėta, stiklas yra žaliava audinio gamybai. Tai ištirpsta ypatingu būdu, traukiant į sriegį, iš kurios po drobės darymo. Tai leidžia jam atitikti visus vonios kambario apdailos medžiagos kriterijus ir reikalavimus, būtent:

 • atsparumas drėgmei;
Stiklo pluoštas turi puikų atsparumą drėgmei

Stiklo pluoštas turi puikų atsparumą drėgmei

 • priežiūros paprastumas;
 • natūralumas;
 • stiprumas.

Verta paminėti, Dėl porų buvimo ši medžiaga sumažina tikimybę grybų ir pelėsių apraiškos nuo drėgmės.

Lipniosios technologijos

Kaip jau minėta, sunku nustatyti šią medžiagą net specialistams. Bet jei jūs vis dar esate įsitikinę savo sugebėjimais ir norite tai padaryti patys, jums reikia nusipirkti tapetų, klijų ir tokio įrankių rinkinio:

 1. volas su minkštu antgaliu;
 2. gumos mentelė;
 3. ruletė;
 4. tara klijai.
Jūros stiliaus higieniško kambario interjeras

Jūros stiliaus higieniško kambario interjeras

Juodos ir baltos spalvos interjeras Art Deco stiliumi

Juodos ir baltos spalvos interjeras Art Deco stiliumi

Jei planuojate dažyti, tepkite ir dažykite vandeniu.

Patarimai! Atkreipkite dėmesį į tai, kad dažiklis yra drėgmę.

Ne kiekvienas dažymas tinka vonios puošimui

Ne kiekvienas dažymas tinka vonios puošimui

Svarbu! Prieš pradėdami, paruoškite paviršių. Jis turėtų būti lygus, lygus ir švarus. Tam gali būti iš anksto tinkuotos ir nuvalytos. Po to primetuyte paviršiaus ir leiskite išdžiūti 3 valandas.

Tada pereikite prie žymėjimo. Norėdami tai padaryti, turite nubrėžti įstrižas išilgai sienos, jų sankirtos taškas nustatys centrą, į kurį turėsite naršyti.

Norėdami pritvirtinti tapetą, būtina klijais pritvirtinti prie sienos su voleliu, tada pritvirtinkite supjaustytą audeklą. Atsikratyti oro viduje leis lygiuoti, dėl kurio galite naudoti guminę mentelę. Pagal drobės tapybą reikia gruntuoti. Tam naudojamas tas pats klijai kaip ir tvirtinimui.

Teisingas jungčių sujungimas

Teisingas jungčių sujungimas

Išvada

"Steklooboi" yra nauja praktiška ir patraukli medžiaga, kuri puikiai tinka daugumai kambarių, ypač vonios kambariui. Jis yra patvarus, saugus ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Gamintojai garantuoja medžiagos tiekimą iki 20 metų.

Stekloboi vonioje: dizaino ypatybės, nauda ir priežiūra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =