Stilingas vonios kambarys tamsiomis spalvomis

Stilingas vonios kambarys tamsiomis spalvomis

Būstas interjere Tai vienas ryškiausių fenomeninio fenomeno fenomeno pavyzdžių dizaino srityje. Pavyzdžiui, originalaus restorano stiliaus, primenančio pramoninę patalpą, gamyklos dirbtuvę ar sandėlį, atsiradimas nesukelia klausimų. Tai dar vienas dalykas, kai sąmoningai neapdorotas dekoravimas kartu su viršutinio pasaulio elegancija yra naudojamas namų jausmui kurti. Kas įkūnija tokį prieštaringą kryptį ir kaip sėkmingai įkūnija ją vonios kambarys?

  • Stiliaus savybės
  • Spalvos ir apdaila
  • Mūrinis ir betonas bute
  • Kas artės prie mansardos?
Šviestuvai Edison interjere

Šviestuvai Edison interjere

Stiliaus savybės

  • Loft (anglu kalba tai reiškia "Mansarda") - Kryptys kilo praėjusio šimtmečio pradžioje Amerikoje, kai Niujorke nuoma nemokama menininkams. Taigi apleistų gamyklų savininkai bandė išsinuomoti aukščiausius aukštus nuolatiniam apsigyvenimui visiems atvykusiems.

Būdinga situacija erdviuose kambariuose su aukštomis lubomis pritraukė menininkus ir skulptorius, kuriems nereikėjo patogiai dekoruoti. Pridedant keletą baldų, skirtų gyvenimui betono sienos atrodo labai dviprasmiškas. Būtent šis kontrastas yra ženklas bokšto stilius.

Vonios kambarys su dviem praustuvėmis

Vonios kambarys su dviem praustuvėmis

Įrengiant interjerą sukurtas negyvenamųjų patalpų stilius, nes jis yra grubus apdailos elementas, taip pat papildomas brangus vandentiekis kontrastingumui. Vonios kambarys palėpės stiliumi - tai labai įprastas sprendimas, nes dekoro paprastumas ir priedų minimalumas leidžia erdviai ir praktiškai išdėstyti erdvę.

Nešvarūs irrūs vamzdžiai ir porcelianiniai santechnikos gaminiai plytų mūro ir stilinga lempa atrodo originali ir neįprasta. Toks drąsus realizavimas namuose nėra tinkamas visiems, tačiau palėpės populiarumas yra neginčytinas.

Pramoninis stilius interjere

Pramoninis stilius interjere

Miesto stiliaus ypatybės:

  1. erdvių patalpų sienų trūkumas;
  2. dideli langai;
  3. aukštos lubos;
  4. brangių išskirtinių dekoratyvinių elementų derinys su grubia apdaila.
Neįprasti kriauklės vonios kambaryje

Neįprasti kriauklės vonios kambaryje

Pagrindiniai stiliaus pranašumai yra įgyvendinimo paprastumas. Nereikia paslėpti vamzdžių, vandens šildytuvų ar dujų kolonos specialioje spintoje. Galų gale, šie vienetai yra stiliaus "pagrindiniai veikėjai". Jums reikia tik tinkamai permušti juos, dažyti ryškiomis spalvomis arba paimti tinkamas dizaino technologijas.

Patarimai! Negalima sutramdyti vonios kambarį su didžiuliu kiekiu aksesuarai, Loft netoleruoja pertekliaus elementų interjere. Veidrodis, sustabdytas Edisono lempa, plakatas ant sienos ir keletas rankšluosčių užpildys kambarį.

Spalvos ir apdaila

Spalvų paletė Palėpėje nėra griežtų apribojimų ar nustatytų taisyklių. Interjeras gali būti dekoruotas šviesiomis ir tamsiomis spalvomis. Dėl to, kad yra pakankamai tamsių spalvų, pridėjus nedideles proporcijas, tik sustiprins atmosferą ir atrodys gana naudinga. Nerekomenduojama naudoti pernelyg ryškių tonų ar egzotiškų spalvų, nes tai prieštaraus bendram stiliui.

Patarimai! Paprastai centrinė kompozicija tampa plytų siena. Galite papildyti paveikslėlį naudodami veidrodiniai plytelės, dekoratyvinis tinkas ar akmens trupinius.

Gargždžiai ant vonios grindų atrodys gražiai ir stilingai

Gargždžiai ant vonios grindų atrodyti įspūdingi ir stilingi

Apdailos lubos turėtų sukurti jo nebuvimo iliuziją. Tai reiškia, kad patalpos be sienų bus visiškai pramoninio interjero dvasia. Todėl, tuo paprasčiau, tuo geriau.

Patarimai! Paprastas dažų šviesos atspalvių be sudėtingų kabančių dizainų bus optimalus. Pirmenybė teikiama baltam.

Dėl grindų tikslinga turėti įdomesnį dizainą - lakuotą lentą su grubia tekstūra, plyteles su diskretišku matiniu dangteliu arba daugiasluoksnius betoninius grindis ypatingoms progoms. Apšvietimas turėtų sukurti natūralaus dienos šviesos iliuziją. Todėl vietiniai žibintai ir paslėptos lempos padės išspręsti nepakankamo langų skaičiaus problemą.

Ryškiai oranžinė spalva tinka pramoniniam stiliui

Ryškiai oranžinė spalva tinka pramoniniam stiliui

Renkantis santechniką, verta pirmenybę teikti moderniausiems modeliams, kurie skiriasi formų griežtumu ir paprastumu. Skirtingi dizainai su daugybe detalių ar sudėtingų modelių nebus tinkami. Mėgstamiausia lieka pakabinami tualetiniai dubenys, stiklinės dušo kabinos ir ovalios vonios.

Idėja! Labai darnus išvaizda stiklo pertvara, sumontuota tarp tualeto ir dušo. Šis sprendimas atrodo stilingas ir leidžia jums neišleisti pinigų iš kabinos ar vonios.

Kriaukle gali būti ne tik iš plytelių, bet ir iš plieno ar medžio ir net betono - tai tikrai nestandartinis sprendimas gamybos stilistikos dvasia.

Balta plytų siena kartu su stiklu vonios kambaryje

Balta plytų siena kartu su stiklu vonios kambaryje

Patarimai! Dizainas, steigiant stendo stiliumi, vaidina labai svarbų vaidmenį: medžiagomis sukurta visa šiuolaikiška atmosfera. Kuo paprastesnis ir žiaurus interjeras tampa, tuo efektyvesnis kontrastas tampa.

Mūrinis ir betonas bute

Plytų siena vietoj kambario interjero tapo toks populiarus, kad jis naudojamas įvairiuose vonios kambario ir kambario stiliuose, o kartais net miegamajame. Jei vonios kambaryje naudojama natūrali plyta, jos prieplaukas reikia apdoroti specialiu impregnavimu, kad drėgmė neduoda įtakos grybeliui. Patogesnis sprendimas yra stilizuota plyta su keramikine ar veidrodine plytelėmis.

Betoninės sienos erdvus vonios kambarys

Betoninės sienos erdvus vonios kambarys

Plytų apdaila yra labai įprasta pramonės stiliaus

Plytų apdaila yra labai įprasta pramonės stiliaus

Betoninių paviršių buvimas nėra privalomas, tačiau jis atrodo labai žiaurus, atsižvelgiant į miesto kryptis. Rekomenduojama naudoti cemento sluoksnį toli nuo sunkios santechnikos, todėl mažas sklypas kaip ornamentas.

Patarimai! Padengti paviršiumi dažais arba 3D technologija vis dar nėra verta, nes unikali tekstūra ir spalva patys yra stilizuotas negyvenamas pastatas.

Kas artės prie mansardos?

Šiandien beveik bet kokio stiliaus kūrimas interjere nereikalauja griežto visų taisyklių laikymosi. Dauguma jų palankiai vertina originalių idėjų pridėjimą arba kelių srovių derinį. Todėl tokiose srityse kaip spalvų paletė, priedų ir tekstilės pasirinkimas, įvairių idėjų pasireiškimas yra sveikintinas. Tačiau pamatų, ypatybių pažeidimas neišvengiamai sukels bendrą projekto projektą.

Svarbu! Langų trūkumas vonioje arba tualetėje kartu su nedideliu plotu, kaip dažnai būna atskirais vonios kambariais, netinka šiai stiliui. Vieno metro metro dėžutė, suprojektuota palėpės stiliumi, atrodys labiau kaip niūrus minimalizmas.

Labai neįprasta kriauklė iš padangų

Neįprastas kriauklė iš padangų

Archeminiai plytelės lubos vonios kambaryje

Archeminiai plytelės lubos vonios kambaryje

Paprastai palėpė žmonės pasirenka daugiau šiuolaikinių nuomonių, be stereotipų. Tai patvirtina atviras vonios kambarys be durų ir sienų šalia miegamojo. Moderna tendencija ypač populiari tarp jaunų porų ir vienišų žmonių, taip pat kūrybingų žmonių.

Mažas vonios kambarys stilingai dekoruoti

Mažas vonios kambarys stilingai dekoruoti

Kai kuriais atvejais tiems, kurie neketina naudoti įspūdingo biudžeto, skirto remontuoti vonios kambarį, gali pasirinkti bokšto stilių. Minimalus priedų, galimų apdailos medžiagų skaičius atrodo labai patrauklus finansiškai. Tačiau stilistikos atkūrimas reikalauja ypatingų žinių, kad vidus pasirodytų esąs pramoninės krypties dvasia, o ne atsitiktinių elementų rinkinys. Geras dizaineris sugebės įgyvendinti drąsius sprendimus, kompensuodamas trūkstamą reikiamą erdvę ir sukuriant bokštą mažas vonios kambarys.

Patarimai! Prieš nuspręsdamas vonios dizainas mansardoje, pabandykite praleisti šiek tiek laiko į kambarį, papuoštą šia kryptimi. Turite būti tikri, kad neįprasta atmosfera nesukelia atmetimo ir joje jausitės patogiai.

Medinis sienų dekoravimas pramoniniu stiliumi

Medinis sienų dekoravimas pramoniniu stiliumi

Didelis šviesus vonios kambarys po stogu

Didelis šviesus vonios kambarys po stogu

Funkcinis urbanizmas: 60 + idėjų mansarda stiliaus dizainui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 12