Virtuvės perkėlimas į koridorių yra svarbus buto ar namo pertvarkymo etapas

Virtuvės perkėlimas į koridorių yra svarbus buto ar namo pertvarkymo etapas

Virtuvės perkėlimas į koridorių yra labai praktiškas variantas pertvarkymas, kuri šiuo metu dažnai naudojasi savininkų vieno kambario apartamentai, kurioje koridoriaus plotas leidžia tokią rekonstrukciją. Kodėl mums reikalingi tokie pakeitimai? Kokie yra vieno kambario butų savininkai, vadovaudamiesi didžiuliais pokyčiais savo namuose? Atsakymas yra labai paprastas - virtuvės perkėlimas į koridorius išlaisvina virtuvės patalpas, kurios gali būti naudojamos kitai gyvenamajai patalpai įrengti. Taigi problema yra išspręsta mažas korpusas, ir šeimos nariai atsikratyti būtinybės sustoti toje pačioje patalpoje.

 • Virtuvės perkėlimas į koridorių: koordinavimas
 • Kas gali užkirsti kelią numatytam?
 • Santechnikos įrangos perdavimas
 • Idėjos virtuvės dekoravimui koridoriuje
 • Apdaila ir dizaino detalės
 • Galimos virtuvės buvimo vietos pasirinktys
Koridoriuje esanti virtuvė dažnai turi pailgą formą

Koridoriuje esanti virtuvė dažnai turi pailgą formą

Juodas modernus virtuvės koridorius

Juodas modernus virtuvės koridorius

Virtuvės perkėlimas į koridorių leidžia prailginti svetainę arba įrengti erdvę valgomojo erdvę

Virtuvės perkėlimas į koridorių leidžia prailginti svetainę arba įrengti erdvę valgomojo erdvę

Virtuvės perkėlimas į koridorių: koordinavimas

Virtuvės perkėlimas į koridorių vieno kambario butas neapsiriboja judančiais baldais. Pertvarkymui reikia gauti atitinkamą leidimą, nes jis turės pakeisti pranešimų vietą:

 • vandens tiekimas;
 • dujotiekis;
 • nuotekos;
 • vėdinimas.

Kadangi statmenų judėjimas yra draudžiamas reglamentais, galima keisti tik (ir ne visada) tik vidinius laidus, taigi rekonstrukcija gali nebūti. Prieš atliekant bet kokius pakeitimus, reikia gauti leidimą pertvarkyti. Dažnai būna atvejų, kai savivaldybės organizacijos uždrauja grandiozinius butų pakeitimus, o pertvarkymas laikomas neteisėtu.

Jei butas yra erdvus, platus koridorius, sienos nebus nugriautas

Jei butas yra erdvus išdėstymas su plačiu koridoriumi, sienų nugriovimas nereikalingas

Virtuvės perkėlimas į koridorių leidžiamas šiais atvejais:

 • Koridoriaus siena, kuriai visiškai ar dalinai sugriautas, nėra laikiklis.
 • toje vietoje, kur planuojama pastatyti dujinę viryklę ir automobilių plovykla, butas iš apačios neturėtų būti svetainė. Nors tipiškuose namuose stogo apartamentų išdėstymas beveik visada yra identiškas.
 • naujos virtuvės plotas turėtų būti ne mažiau kaip penkių kvadratinių metrų.
 • virtuvė turėtų būti gerai apšviesta.
 • Privalomas reikalavimas yra ventiliacija perkeliant virtuvę į koridorių.
 • Nuotekų vamzdį galima ištraukti į bet kokį gatvę, arčiausiai koridorių.

Patarimas: pirmojo aukšto butų savininkai gali nešiotis virtuvė bet kokiame patogiame kambaryje. Šis pranašumas yra dėl to, kad žemiau nėra daugiau gyvenamųjų patalpų, o tai reiškia, kad kaimynai tokių pokyčių nepadarys.

Lengvas virtuvės perkėlimas į koridorių su minimaliais apribojimais yra įmanomas tik žemesniuose namo aukštuose

Lengvas virtuvės perkėlimas į koridorių su minimaliais apribojimais yra įmanomas tik žemesniuose namo aukštuose

Kas gali užkirsti kelią numatytam?

Pertvarkymas (virtuvės perkėlimas į koridorių) yra sunkiai arba visiškai neįmanomas, jei:

 • Koridorius yra per toli nuo dujų komunikacijų. Draudžiama perkelti dujokaukes, galite pratinti laido vamzdį arba naudoti elektrinę viryklę. Reikia tokių pakeitimų didinant elektros energijos tinklą. Be to, jose yra papildomos finansinės išlaidos, susijusios su naudojamos elektros energijos sąskaitų apmokėjimu kas mėnesį.
 • Insoliacijos standartai reikalauja padidinti sienelės angą, o siena yra laikiklis. Pertvarkymas gali būti atliktas, tačiau buto savininkas turės naudotis architekto paslaugomis, kurios atliks tikslius skaičiavimus ir užtikrins atidarymo stiprinimą. Daugiabučiuose namuose (daugiau nei 17) yra specialių apribojimų.
 • Nauja virtuvė negali būti įrengta toje vietoje, kur yra aukščiau esanti grindų danga vonios kambarys.
 • neįmanoma, kad virtuvė išeitų iš vonios ar tualeto. Todėl paprastas pertvaros pašalinimas negali išspręsti problemos.
Kraštovaizdžio virtuvinis koridorius

Kraštovaizdžio virtuvinis koridorius

Didelė problema yra lango apertūros ir pertvarų, atskiriančių būsimą virtuvę nuo gyvenamųjų patalpų, trūkumas. Jei įmanoma, siena turėtų būti visiškai išmontuota, kad natūrali šviesa (bent iš dalies) prasiskverbtų iš kitų patalpų.

Patarimas: buvusios virtuvės teritorijoje yra geriausiai įrengta kambarys arba persirengimo kambarys, nes jei kaimynai turi virtuvę viršuje, miegamasis arba darželis čia tu negali to padaryti.

Virtuvės koridoriuje natūralaus apšvietimo stoka gali būti problema: įdiekite panoraminius langus valgomajame ir pasirinkite problemą išspręsdami lengvą virtuvę

Natūralaus apšvietimo trūkumas virtuvės koridoriuje gali būti problema. Norėdami išspręsti šią problemą, įdiekite panoraminius langus valgomojo zona ir pasirinkite šviesą virtuvės komplektas

Santechnikos įrangos perdavimas

Virtuvės perkėlimui reikalingi inžinerinių komunikacijų pakeitimai. Jei jie neatitinka standartų arba yra nepatenkinami, buveinės patikrinimas gali atsisakyti sudaryti sutartį.

Dekoratyvinė plyta naujos virtuvės sienose koridoriuje leis sušvelninti sienų nelygumus

Dekoratyvinė plyta ant naujos virtuvės koridoriaus sienų leis sušvelninti sienų nelygumus

Kai savininko leidimas yra jo rankose, jis gali pradėti kardinalinį pertvarkymą. Santechnikos įrangos perkėlimą turėtų atlikti profesionalus santechnikas.

Persiunčiami šie elementai:

 • Vandens vamzdžiai.
 • Vamzdžių kanalizacija.
 • Filialai.
 • Kriaukle.
 • Maišytuvai ir žarnos.
Problema virtuvės remodeliavimui yra santechnikos įranga

Problema virtuvės remodeliavimui yra santechnikos įranga

Kompetentingam darbui bus reikalingas naujas vamzdyno išdėstymas. Atsižvelgiama į tai, kad tiek šalto, tiek karšto vandens tiekimas perduodamas. Vandens telkinių nukreipimas teikiamas iš artimiausio vandens tiekimo sistemos mazgo, dažniausiai tai yra vonios kambarys.

Norėdami perkelti vandens tiekimo sistemą, šiandien plačiai naudojami metalo-plastiko arba polipropileno vamzdžiai, rečiau - iš:

 • žalvaris;
 • varis;
 • plienas.

Ant šiuolaikinės virtuvės gana dažnai įdiegti skalbimo ir indaplovės. Vykdant vamzdyną, taip pat reikia atsižvelgti į tai, o sistema turi papildomų įėjimo taškų.

Platus virtuvė šalies kiemo koridoriuje su orkaite ir indaplove

Platus virtuvė šalies kiemo koridoriuje su orkaite ir indaplove

Jei virtuvė planuojama aukštųjų technologijų stiliumi, daugybė vamzdžių ir jungiamųjų detalių bus ne tik funkcionalūs, bet ir bus suteikta papildomų dekoracijų, kurios yra priimtinos šia stiliška kryptimi, vaidmuo.

Patarimas: Kai naudojate metalines vamzdines jungiamąsias detales, reikia pasirūpinti, kad montavimo metu jie nesisuktų. Priešingu atveju smeigtukas sulaužys labai greitai, tai sugadins žarną. Geriausia naudoti metalinius plastikinius vamzdžius, jie yra daug saugesni ir patvaresni.

Idėjos virtuvės dekoravimui koridoriuje

Nepriklausomai nuo to, ar nauja virtuvė yra nepriklausoma patalpa arba svetainės dalis, jo interjeras turėtų būti suderintas su bendru namų stiliumi. Kai buto savininkas sureguliuoja visus formalumus, jis turi pasirūpinti naujos virtuvės dizaino projekto sukūrimu.

Virtuvė koridoriuje klasikinio buto interjere

Virtuvė koridoriuje klasikinio buto interjere

Jei už zonos virtuvės plotas reikia pertvaros, dažniausiai naudojama gipso plokštė - lengvai atspari medžiaga, atsparumas ugniai ir puikios galimybės jo apdailai.
Kitas svarbus medžiagos privalumas yra tas, kad gipso kartono plokštėse, taip pat ir gipso kartono plokštėse, yra gana lengva montuoti visų rūšių žibintus taškas, kurios reikalingos aukštos kokybės apšvietimui ir vizualiam erdvės zonavimui.

Norėdami baigti tokią virtuvę, galite naudoti šias medžiagas:

 1. dirbtinis akmuo;
 2. keraminės plytelės;
 3. plakatai, vaizduojantys naktinį miestą;
 4. dekoratyvinis tinkas;
 5. MDF;
 6. laminuotas medžio drožlių plokštės;
 7. plastikas.

 

Virtuvę koridoriuje galima dekoruoti dekoratyvinėmis plytelėmis

Virtuvę koridoriuje taip pat galima dekoruoti dekoratyvinėmis plytelėmis

Apatinė kambario dalis yra padengta tamsiomis plokštėmis. Planuojant pertvarkymą, kai kurie žmonės nesijaudina su radikaliais pokyčiais. Iš virtuvės tik korpusas imamas į koridorių ir likusį įrenginįnuskristi, orkaitė, indaplovė) lieka toje pačioje vietoje.

Tokios rekonstrukcijos problemos yra daug mažesnės, tačiau šeimininkė patirs nepatogumų gaminant maistą, nes ji turės nuolat kloti iš vieno kambario į kitą - nuo krosnies iki spintelės su indais ir atgal į kriauklę. Bet jei šeimininkai nemano, kad tai diskomfortas, ši galimybė yra gana vieta.

Taip pat yra ir atvirkštinis variantas - visa virtuvės įranga yra paimta į koridorių, o jo vieta yra patogi ir erdvi valgykla, kurioje visi vienos šeimos nariai gali būti apgyvendinami tuo pačiu metu.

Virtuvės perkėlimas į koridorių moderniuose apartamentuose

Šiuolaikiniame apartamentuose yra valgomasis ir virtuvės koridorius

Dekoracijos ir dizaino subtilybes

Naujojoje virtuvėje turi būti jautrus stilius. Dėl koridoriaus dalies zonavimo iš virtuvės naudojimo baro stovas - labai funkcionalus ir modernus interjero elementas. Sofa yra vertinga baro skaitiklio alternatyva, todėl galite atskirti virimo zoną nuo valgomojo zonos.

Baras su virtuve persikėlė į koridorių

Baras su virtuve persikėlė į koridorių

Be to, turi būti sofos buvimas. Grįžę namo iš darbo ar iš apsipirkimo į šeimininkę ar savininką, pirmiausia reikia sėdėti ir atsipalaiduoti bent kelias minutes. Dėl tos pačios priežasties ant sienos reikia pakabinti mažą televizorių.

Jei kambarys yra erdvus, centre kelia Didelis stalas ir erdvios kėdės, atitinkanti jam stilių. Interjerui pridėti šilumą ir komfortą, kambarys dekoruotas gera tekstilė, paveikslai, skydas, lentynos įvairiems aksesuarai ir nedideli virtuvės reikmenys, kurios taip pat yra dekoracijos.

Paveikslai ir augalai virtuvės koridoriuje

Paveikslai ir augalai virtuvės koridoriuje

Patarimas: suplanuokite virtuvės interjerą koridoriuje taip, kad būtų lengva išlaikyti tvarką ir švarą. Ši sąlyga yra labai svarbi, nes svečiai ir patys namų gyventojai nedelsdami pateks į virtuvės zoną iš slenksčio. Sutrikimas ir nepatogumas šiuo atveju yra tiesiog nepriimtina.

Atsižvelgiant į tai, kad priekinės durys visada yra matomumo zonoje, tie, kurie toje patalpoje, nuolat jaučia savo buvimą įtemptame metropole. Ši iliuzija gali būti ne tik sušvelninta, bet ir naudojama pasirenkant stiliaus kryptį.

Šiuo atveju geriausia kreiptis palėpė - modernus ir spalvingas stilius su miesto užrašais, sukurtais naudojantis dekoratyvinis akmuo. Šią medžiagą galima pakeisti austainu ir kietu betonu, kuris puikiai derės su šiltu natūraliu mediniu paviršiumi ir keramika.

Virtuvė buto stiliaus koridoriuje"Лофт"

Virtuvė koridoriuje bokšto stiliaus bare

Baldai virtuvėje perkelti į koridorių yra geriau išdėstyti raidės "G" forma. Šis susitarimas sutaupys vietos. Visa reikalinga įranga yra paslėpta spintelėse, montuojančiose monofoninius fasadus. Nebijokite, jei laisvù rankù çrangos spalva bus beveik sujungta su bendruoju tonu sienų apdaila. Priešingai, šis derinys prisideda prie vizualinės mažos erdvės plitimo.

Galimos virtuvės buvimo vietos pasirinktys

Praustuvo virtuvė, turinti anglišką pavadinimą "virtuvė" (išversta kaip "virtuvė"), būdinga linijiniam abiejų pusių spintelių ir buitinės technikos įrengimui koridorius. Šis išdėstymas dažniausiai būna esant labai trūkstamų kvadratinių metrų sąlygoms.

Praustuvo virtuvė minimalizmo dvasia

Aprūpinimas virtuve stiliaus minimalizmas

Virtuvėje, kaip taisyklė, nėra vietos, kur galima valgyti. Jis gali būti įrengtas gyvenamajame kambaryje arba kitoje patalpoje. Ši virtuvės zonos vieta negali būti vadinama patogi, ji naudojama tik tada, kai tai yra būtina.

Į kaimo namas virtuvė neturi paskirstyti atskirų skaitiklių. Ši zona niekada nereikalinga, o išsaugota erdvė bus didinti miegamąjį arba darželį. Viskas, ko jums reikia valgant ir valgant, gali būti sėkmingai išdėstyti erdvioje salėje. Į dviejų aukštų namai pagal laiptai būtinai yra vieta, kurioje galite įdiegti mažą pietų stalas ir darbo paviršiai.

Virtuvė šalies namo koridoriuje gali būti prieiga prie terasos su valgomojo stalais

Virtuvė šalies namo koridoriuje gali tapti parduotuvė terasa su valgomojo staliukais

Labai ilgu koridoriumi visi virtuvės reikmenys (baldai, įranga, santechnika) yra iš vienos pusės. Jei norima, yra valgomojo stalo vieta, net jei ji yra maža, bet funkcionalus. Geriausia įsigyti transformuojantis stalas, kuri vystosi po to, kai šeimos nariai baigia valgyti. Sulenkiant, šis baldas netrukdo laisvam judėjimui koridoriuje-virtuvėje.

Visi virtuvės koridoriaus baldai yra vienoje pusėje

Visi virtuvės koridoriaus baldai yra vienoje pusėje

Galiausiai dar keli patarimai:

 • Virtuvės perkėlimas į koridorių reikalauja uždarų pakabinamų spintelių.
 • Reikia įdiegti priverstinė ventiliacija, tai užkirs kelią maisto gaminimo kvapams patekti į kitus kambarius.
 • Siekiant maksimalaus patogumo dizaineriai pataria pirkti virtuvės komplektai, kuriame galite sėkmingai nuslėpti visą įrangą.
 • Jei durys eina tiesiai į iškrovimą, prie įėjimo į butą reikia pastatyti kokybišką kilimėlį. Tai leis išvengti nešvarumų ir dulkių patekimo į kambarį, kur visada turėtų būti sterilios švaros.

Visi kiti niuansai sprendžiami pačioje pertvarkymo procese. Siekiant didesnio aiškumo, rekomenduojame studijuoti nuotraukas ir peržiūrėti vaizdo įrašą.

Virtuvės perkėlimas į koridorių: namo pertvarkymo projektavimo galimybių apžvalga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − 37 =