Virtuvė-svetainė, dekoruota "Art Nouveau" stiliaus

Šiuolaikinė idėja virtuvės su gyvenamajame kambaryje derinys atvyko iš Europos šalių ne taip seniai. Tokio išplanavimo populiarumą ir aktualumą galima lengvai paaiškinti patogumu ir funkcionalumu. Ir nors jis dažnai yra sukurtas naujuose namuose, jūs galite gauti faktinį interjero senajame name, derinant du kambarius.

 • Planavimo pagrindai
 • Dizainerių konsultacijos dėl dizaino
 • Baldų pasirinkimas
 • Pagrindiniai sunkumai
Lygiagretus virtuvės išdėstymas

Lygiagretus virtuvės išdėstymas

Planavimo pagrindai

Kvadratinės formos prielaida yra patogiausias variantas, tinkamas realizuoti tokį projektą. Su 5 kv. Sienomis. m galite puikiai subalansuoti proporcijas ir pasidalijimo zonos. Ši forma reikalauja L formos virtuvė arba salos išdėstymas. Tai užtruks šiek tiek daugiau vietos, tačiau šeimininkė gali tuo pačiu metu gaminti ir bendrauti su svečiais, susidūrusi su jais.

Pastaba! Kaip salą galite naudotis baru, sukuriant G formos virtuvės darbo zoną.

Natūralios medžiagos ir seni paviršiai padės pabrėžti stiliaus Shebbie-Chic

Natūralios medžiagos ir seni paviršiai padės pabrėžti stiliaus Shebbie-Chic

Gražus spalvų derinys šiuolaikiniame interjere

Gražus spalvų derinys šiuolaikiniame interjere

Gana dažnas projektas yra svetainės atskyrimas su sofa, nukreipta priešais virtuvės pusę. Į dydį turėtų būti atsižvelgiama į kambario plotą, kad nebūtų užblokuotas praeitis. Negabaritiniai baldai gali trukdyti laisvam judėjimui ir, kad to neįvyks, atlikti išankstinius matavimus, paliekant 1 metro griovelį iš abiejų pusių. Plotas yra 25 kvadratiniai metrai. m suteikia galimybę įdiegti pertvarą kaip lentynos formą arba ekranai.

Jei kambarys yra stačiakampio formos, zonos turi būti kruopščiai suplanuotos, atsižvelgiant į lango vietą. Siaurame kambaryje yra geriau nustatykite išilgai trumpo sienos, ji subalansuos proporcijas, netaps dar ilgesnė. Taip pat puikus kampinis išdėstymas, kuris yra labiau universalus ir ergonomiškas.

Patarimai! G formos struktūra gali būti sukurta atskleisti salą gyvenimo kambario kryptimi, tačiau U formos siaurame kambaryje geriau ne naudoti.

Patarimai! Jei kambarių plotas yra 25 kvadratiniai metrai. tik vienas langas, pridėkite apšvietimas su kabantys ir prožektoriai. Tai ypač reikalinga darbo vietoje - virš stalviršio, viryklė ir nuskristi.

Dizainerių konsultacijos dėl dizaino

Stilio pasirinkimas ir jo įgyvendinimas visiškai priklauso nuo savininkų skonio. Kosmoso plotas 25 kv. M. m suteikia daug galimybių, bet neapsiriboja pasirinkimu. Galite sustoti vienoje kryptyje arba išbandyti savo idėjas neįprastomis kombinacijomis. Dizaineriai rekomenduoja kontrastingą dizainą, nes sprendimas pridėti keletą akcentų atrodo įdomesnis.

Pavyzdžiui, Šviesios spalvos virtuvė arba tamsių tonų baldai puikiai susimaišo su neutralia svetaine. Naudok pastelinės spalvos poilsio kambaryje yra visiškai pateisinama, nes gyvenamasis kambarys leidžia atsipalaiduoti po dienos darbo.

Virtuvės su gyvenamosiomis patalpomis kombinacija reiškia, kad bendras plotas yra artimesnis. Projekto esmė yra ta, kad viskas turėtų būti toje pačioje erdvėje, tačiau gali prireikti atskirti kambarį, kurį dizaineriai rekomenduoja papildyti interjerą ekranu. Šis būdas gali būti labai naudingas, jei reikia išspręsti svečius. Be to, jį lengva nuimti ir naudoti tik kai reikia. Ir tegul ji blogai veikia su triukšmo izoliacija, bet ji gali apriboti matomumą ir apšvietimą.

Zonavimas pagal pertvarą

Zonavimas pagal pertvarą

Stiklinės sienos, skirtos atskyrimui į zonas

Stiklinės sienos, skirtos atskyrimui į zonas

Baldų pasirinkimas

Pasirinkite virtuvės ir svetainės baldus, atsižvelgiant į stilių, spalvų mastą, praktiškumą ir kambario dydį. Paprastai pagrindiniai dalykai yra sofa, virtuvės komplektas ir valgomojo stalas su kėdėmis. Be to, interjeras gali būti papildytas kitais elementais, tokiais kaip žurnalinis staliukas, sūpynės ar kažkas daugiau individualių, būtinų savininkui.

Sofa bus puiki siena tarp dviejų zonų

Sofa bus puiki siena tarp dviejų zonų

Puikus papildymas kampiniam virtuvės komplektui baro skaitiklis su aukštos kėdės. Šis interjeras atrodo gana modernus ir tinka atitinkamiems stiliams. Be to, tai bus zonavimo elementas ir atskiria virtuvės zoną iš svetainės. Kambaryje yra 25 kv. M. m suteikia galimybę pridėti ryškių ryškių sienų ryškių spalvų, taigi ausinių spintelės gali būti pagamintos iš tamsios medienos arba su spalvotais fasadais.

Patarimai! Pasirinkite minkštų baldų audinį, atsižvelgdami į virtuvės atokumą. Kuo arčiau dugnas yra virimo zonoje, tuo praktiškesnė medžiaga turėtų būti. Geriau iš karto pasirinkti tinkamą Dangtis, padedantis išlaikyti apmušalus.

Pagrindiniai sunkumai

Sprendimas savarankiškai sukurti interjerą namuose yra puikus, nes kiekviena jūsų sukurta detalė turi ypatingą vertę. Tačiau kartais dėl būtinų žinių ir patirties stokos kyla daugybė klaidų, dėl kurių negaunamas bendras įspūdis. Ypač tai susiję su tokiu sudėtingu projektu kaip virtuvės su gyvenamosiomis patalpomis derinys. Apsvarstykite dažniausiai pasitaikančias klaidas.

 1. Per daug vietos. Plotas yra 25 kvadratiniai metrai. m yra pakankamas, kad tai užtikrintų apriboti zonas su pertvara, paliekant pakankamai vietos ir ne mažinant kambarį. Taip pat verta naudoti vizualųjį skirtumą, naudojant skirtingą grindų ir sienų apdailą.
 2. Patvirtinimų nebuvimas. Jei planuojate nugriauti sieną, turite susipažinti su visais namo planais, sužinoti, kokios sienos yra. Tik po to idėja realizuojama.
  Prieš globalinį pertvarkymą, projektas turi būti koordinuojamas

  Prieš globalinį pertvarkymą, projektas turi būti koordinuojamas

  Ne visos buto pertvaros gali būti išmontuotos

  Ne visos buto pertvaros gali būti išmontuotos

 3. Nepaisydami higienos normų. Maisto gaminimas neišvengiamai sukelia kvapus ir padidėjusią taršą. Todėl, atsižvelgiant į šiuos veiksnius, verta apsvarstyti apdailą, vėdinimo sistemą, baldus. Priešingu atveju visi nešvarumai greitai pasklistų aplink kambarį.

  Organizuojant virtuvės plotą, būtina pasirūpinti reikalingais ryšiais

  Organizuojant virtuvės plotą, būtina pasirūpinti reikalingais ryšiais

 4. Stilių nesuderinamumas. Kartu bendras vaizdas yra labai svarbus, nes visos detalės turi atitikti bendrą vaizdą. Su vienu stiliumi projektas yra daug lengviau įgyvendinamas, ypač pradedantiesiems.
 5. Nepakankamas apšvietimas. Tokiam išdėstymui vienintelis šviestuvai centre bus maža. Turime galvoti apie atskirą virtuvės apšvietimas ir svetainę, atsižvelkite į langų vietą interjero dizaino.

Patarimai! Nebūtina perkelti virtuvės darbo zonos į kambarį, šis planavimas draudžiamas. Galite rasti daug įdomių idėjų, paliekant pagrindines komunikacijas savo vietose.

Virtuvės ir gyvenamosios patalpos plotas 25 kv. M. Išdėstymas ir dizainas. metrai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 24 =