Spalvingas studijos virtuvės dizainas palėpėje

Spalvingas studijos virtuvės dizainas palėpėje

Virtuvės ir svetainės plotas daugiau nei 12 kvadratinių metrų - platus laukas fantastinių ir kūrybinių dizaino sprendimų pasireiškimui. Jos matmenys yra didesni nei standartiniai skaitikliai ir leidžia pritaikyti bet kokio tipo baldus ir įvairius aksesuarai, svarbiausia pasirinkti laimingą planavimo variantas.

  • Maketas
  • Stiliai
  • Dizainerių rekomendacijos
Harmonija interjere - geros nuotaikos įkeitimas

Harmonija interjere - geros nuotaikos įkeitimas

Įdomus kambario dizaino variantas

Įdomus kambario dizaino variantas

Maketas

Populiariausias tipo didelė virtuvė - virtuvė kartu su svetaine, Kai kambaryje yra darbo vieta ir poilsio vieta. Kaip paskirstyti baldų moduliai, priklauso nuo kambario išvaizdos. Yra keletas planavimo būdų.

"Г" - образная планировка позволяет сэкономить квадратные метры

L formos išdėstymas leidžia taupyti kvadratinius metrus

Laiškas P

Naudojant šį klojimo metodą patogu kurti vadinamąjį trikampį - nuskristi, šaldytuvas ir plokštė. Maisto zona yra centre, darbinė dalis yra lygiagrečiai stalui ir kėdėms priešingose ​​sienos pusėse, poilsio vieta yra organizuota šiek tiek toliau nuo užimtos sienos.

Pastaba! Kartais yra kitokia pasirinkimo galimybė - valgomasis ir sofa dedami šiek tiek toliau, o centre - ir bet kuriuo metu pašalinamas nešiojama sala.

Lygiagretus

Laisvù rankù çranga ir techniniai prietaisai yra patalpinti dviem skirtingomis ilgomis sienomis. Šis metodas atrodo naudingiausias, jei kambaryje yra didelis panoraminis langas.

Patarimai! Kad siauras ir ilgas kambarys atrodytų labiau harmoningas, geriau naudoti ne standartinius, bet siauros modulius. Juos galima įsigyti bet kurioje baldų parduotuvėje arba užsakyti pagal individualius matavimus.

Puiki mintis lygiagrečiai išdėstyti virtuvės baldus

Puiki mintis lygiagrečiai išdėstyti virtuvės baldus

Siauras virtuvė su lygiagrečiu interjeru

Siauras virtuvė su lygiagrečiu interjeru

Patarimai! Dėl panašios patalpos išdėstymo ypatumų sunku organizuoti svetainę, ją dažnai pakeičia baras ir patogios kėdės.

Sala ir pusiasalis

Virtuvė 12 km pločio saloje netinka. m, todėl geriau priimti su pusiasalio versiją kampinė įkrovimo ausinė, tada likusi laisva dalis harmoningai sudaro svetainę. Ypač neįprastas atrodo puikiai minkšta sofa kaip baldų modulio tęsinys raidės C forma.

 Studija

12 metrų virtuvės dažnai yra įsikūrusios vieno kambario apartamentai, ir tokiais atvejais yra įmanoma sukurti vieną neįprastą interjerą. Norėdami tai padaryti, turite naudoti kompetentingą padalijimą į sektorius. Kad nebūtų perkrauta erdvė, Zonavimas atliekamas naudojant baldus, lentynos, stiklinės / raižytos oro pertvaros, lentynos arba statybinių medžiagų spalvų / tekstūrų paskirstymas.

Atskirkite visą filmuotą medžiagą ir paskirstykite ją į mažiausią ausinių ir didelio dydžio prietaisų skaičių (viryklę, šaldytuvą), tada padalinkite metro su baldais, stebint vienodą spalvų schemą kiekviename suplanuotame sklype arba mes sudarome pertvaras.

Vienas iš populiariausių ir patogiausių variantų mažų butų projektavimui

Vienas iš populiariausių ir patogiausių variantų mažų butų projektavimui

Stiliai

12 kvadratinių metrų plotas tinka bet kokiam stiliui. Apsvarstykite populiariausius ir laimingiausius variantus, kurie rodo, kad sutampa su svetaine.

Senas geras klasikas

Ji niekada neatsiranda nuo mados, jos pagrindas - kietos medienos masyvo rinkinys su natūralia apdaila arba artima natūralioms medžiagoms. Siekiant užtikrinti, kad spintelės nebūtų pernelyg sunkios, galite naudoti raižytas duris arba fasadus. Fonai turi būti parinktos iš tekstilės ar klasikinio teminio nekrituoto rašto.

Šiandien klasika - nebešyla ir beveidis, visiškai susidedantis iš tipinių antikvarinių daiktų, kaip senosiomis dienomis. Šiandien ji įgijo modernių kontūrus. Interjeras gali būti dar dekoruotas paveikslai, plakatai ir ekologiškai tinka buitiniams prietaisams. Dalyje gyvenamosiose patalpose turėtų būti pusiau apvali sofa su išlenkti atgal.

Gražus klasikinis, lengvas spektaklis

Gražus klasikinis, lengvas spektaklis

Minimalizmas

Tai paprasčiausias interjero variantas, taip pat išskirtas jo ištobulinimas sumaniomis rankomis. Ši virtuvė turėtų būti sumušta su griežtais, beveik biuro daiktais, kompaktiškais buitine technika ir monofoninėmis medžiagomis. Neįprasti atrodo kontrasto žaidimas - balta ir juoda, ruda ir smėlio spalvos.

Patarimai! Jei norite pridėti šiek tiek malonumo į tvirtovę minimalizmas, nesulaužant vieno stiliaus, tai gali būti padaryta audinio žaliuzėmis, lino užuolaidomis ir staltiesėmis.

Originalus dizaino projektas minimalizmo stiliaus

Originalus dizaino projektas minimalizmo stiliaus

Aukštosios technologijos

Virtuvė-valgomasis aukštųjų technologijų srityje Ar yra ateities kambarys ar kosminio laivo skyrius. Jokių klasikinių spintelių, stalų ir kėdžių nėra, visi baldai turėtų būti išgalvoti ir išryškinti blizgiu ir blizgesiu, o šis poveikis gali būti tik plastinis ir chromuotas.

Patarimai! Tai tokia interjero dalis, kad jūs galite laisvai valdyti visus galimus elektronikos elementus ir rodyti visus daugiafunkcinius įrenginius, mikrobangų krosnelės, Virduliai, daugiau kaip mini lėktuvų lėkštės.

Tai yra išlenktų formų karalystė ir visų rūšių akcentai - nuo lubų su įmontuota spalvota muzika, baigiant raundu lauko grindų lempa, žaibiškas visas vaivorykštės spektras poilsio zonoje.

"Accent" dekoro elementai atnaujins aukštųjų technologijų rimtumą

Patarimai! Jei jums reikia zonavimas, už aukštųjų technologijų stilius geriausiai tinka chromuotosios pertvaros, lentynos ir tt

Loft

Virtuvė-svetainė palėpėje - Stilingas neatsargumas, kurį mėgsta daugelis kūrybingų asmenybių. Tai yra plytų siena su moderniausiu plonu televizoriumi, sąmoningai prilipęs lubų sijas su pakabinta chromo lempos. Neperdirbtoje, bet natūralioje parketo grindyse gyvenamajame kambaryje dominuoja drebėjusi odinė sofa, mėgstama kėdė nuo vaikystės ir Andy Warholo kūrinių stiliaus plakatai. Buitiniai prietaisai gyvena slapta gyvenime - jis yra paslėptas / įtvirtintas kelių tipų modulių "matytose" rūšyse nuo brangios ausinės.

Stilingas mūrinių ir juodai baltų baldų derinys

Stilingas mūrinių ir juodai baltų baldų derinys

Čia yra daug paradoksų, ir visa tai "kakofonija" atrodo stebėtinai darni, atsižvelgiant į šiurkščią sieną, kuri yra akcentas ir pagrindinis ryšys.

Patarimai! Įsimylėjęs bokšto stilius, Nebūtina, tarsi sūkuryje su galva skubėti visiškai pertvarkyti ir nugriauti sienas yra varginantis ir brangus malonumas. Jūs galite tiesiog "žaisti" su turimais balkonas, kad baras pasidarytų iš palangės ar podiumas poilsiui panoraminiai langai.

Studijos virtuvė palėpėje

Studijos virtuvė palėpėje

Įdomūs momentai ir naudingos dizainerių rekomendacijos

Suteikdami fantaziją, nepamirškite kai kurių pagrindinių dalykų, kuriais grindžiamas bet koks stilius. Patyrę dekoratoriai dalijasi naudingais patarimais.

Ką reikia apsvarstyti?

  • Jei norite, kad erdvė būtų platesnė, apsistokite ryškios spalvos darbo sektoriuje. Atsipalaidavimo vieta su jūsų mėgstamiausia sofa jau gali būti padaryta šiek tiek tamsesnė, ji atskiria dalį, skirtą virimui, ir gražiai pabrėžia poilsio ir svečių priėmimo vietos ribas, o ne "valgo" perteklinius matus;
  • Norint sutaupyti vietos dar geriau, jums reikia pasirinkti techniką ir baldus su minimaliais matmenimis;
  • Virtuvė-svetainė turėtų būti ne tik gražus, bet ir patogus, todėl nereikia "skleisti" plokštės, kriaukle ir darbo paviršių skirtinguose kambario galuose, jie turi turėti savo vietą ir būti pėsčiomis vienas nuo kito;

  • Pasirinkimas aukštųjų technologijų stilius arba modernus, drąsiai naudokite blizgančias lubas ir baldus su lakuotais paviršiais - jie sustiprina šviesą ir pabrėžia pasirinktų stilių originalumą;
  • Nebūtina naudoti to paties tipo armatūra, Išryškindami skirtingus zoninius skyriai, galite gražiai sujungti ir braškus, ir šviestuvai, ir taškas "tabletės";
  • Baldai, kuriuose trūksta durų rankenų, vizualiai išplečia erdvę, tokios spintelės atidaromos lengvai prie durų;
  • Gyvenamasis kambarys gali būti dekoruotas ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, raudonos ir geltonos pagalvės, jei jis tinka dabartiniam stiliui. Šis metodas atnaujina interjerą ir patraukia dėmesį.
Mažieji ryškūs elementai prisideda prie akcento interjero

Mažieji ryškūs elementai prisideda prie "zondo" interjero

Virtuvė-svetainė 12 kv.m. m yra universalus plotas, leidžiantis realizuoti beveik visus esamus stilių ir maketų variantus. Tačiau atleiskite vidinį dekoratorių, neskubėkite nugriauti sienų ar važiuoti leidimu pastatyti plytų pertvarą. Pirmiausia reikia ištirti kai kuriuos jums patinkančius interjerus ir skaityti patarimus kvalifikuotų specialistų. Tai padės nukreipti fantaziją praktiškai ir neleis padaryti klaidų, kurių taisymas kartais kainuoja daug pinigų.

Bakalauro kampelis"два в одном"

"Du viename"

Virtuvė-gyvenamasis kambarys plotas 12 kvadratinių metrų. m: sukurkite mąstančią interjerą nuo minimalizmo ir aukštųjų technologijų iki klasikos ir lagaminų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 67