Lakoniškos virtuvės klasikinis stilius su akmens akcentais

Lakoniškos virtuvės klasikinis stilius su akmens akcentais

Šiuolaikinėse būstuose vis dažniau naudojami dirbtinis akmuo, nebuvo išimtis ir kriauklė iš šios medžiagos. Norint tinkamai pasirinkti ir naudoti gaminį ilgą laiką, reikia žinoti kai kurias jo savybes ir veisles. Tai apie dirbtinį akrilo akmenį, kurio plastiškumas leidžia jums sukurti originalius, nestandartinius gaminius.

 • Savybės 
 • Veislių produktai
 • Skalbimo pasirinkimas 
 • Virtuvės dizaino sprendimai
 • Kaip rūpintis akrilo akmeniu?
Akmens praustuvai prabangios neoklasikinės vonios interjere

Akmens praustuvai prabangios neoklasikinės vonios interjere

Savybės

Savo savybėmis ši medžiaga primena plastiką, o ne plastiką. akmuo. Savo sudėtyje - mineraliniai ir akriliniai komponentai, taip pat pigmentai.

Svarbu! Medžiaga netoleruoja labai karšto vandens, todėl automobilių plovykla tu negali užpilti verdančio vandens. Tačiau jis yra labai higieniškas ir užima aplinkos atmosferą.

Nepaisant to, kad dirbtinė medžiaga yra atspari daugeliui cheminių medžiagų, jos ilgalaikis sąlytis su korozinėmis medžiagomis yra nepriimtina. Jei bet kokiu atveju tokie skysčiai nukentėjo ant akmens paviršiaus, juos reikia nuplauti dideliu kiekiu vandens ir nuplauti muiluotu vandeniu. Jei neturite, akmuo gali būti pažeistas.

Griežta sintezė

Griežta virtuvės erdvės sintezė

Pastaba! Nepaisant medžiagos kietumo, jis gali įtrūkti arba įtrūkęs, jei jis sunkiai įstrigęs, su kažkuo aštriais ar sunkiais.

Ilgai veikiant, gali atsirasti įbrėžimų, ypač tamsiose atspalvėse. Siekiant išvengti jų išvaizdos, gaminiai turėtų būti plaunami naudojant nebrasyvius valiklius.

Jaukus šalies stilius

Jaukus šalies stilius

Veislių produktai

Savo plovimo formos gali būti atliktas kaip:

 1. Aikštė.
 2. Ovalas.
 3. Apskritimas.

Šiuo atveju pasirinkimas paliekamas vartotojui.

Stilingas sprendimas

Stilingas skandinaviško stiliaus sprendimas

Įrengiant virtuvėje, produktai yra suskirstyti į šias rūšis:

Vaizdas Aprašymas
Mortizas Šiuo atveju dubenyje nėra jokių pusių. Montavimas atliekamas lygiu su stalviršiu.
Pridėtinės išlaidos Šis modelis įterpiamas į skylę, nukirstą ant stalviršio ir tvirtinamas ant jo.
Monolitiniai modeliai Ši parinktis naudojama kartu su stalviršiu. Jie taip pat vadinami integruotu.
Su dugno apvalkalo tvirtinimu Kriauklė pritvirtinta prie stalo viršaus iš apačios.
Modernus ir tuo pačiu metu romantiškas Viduržemio jūros virtuvės virtuvės interjeras

Modernus ir tuo pačiu metu romantiškas Viduržemio jūros virtuvės virtuvės interjeras

Jei mes kalbame apie vonios kambarį, tai yra ir skirtingi akrilo kriauklių įrengimo būdai:

Vaizdas Aprašymas
Kontūrinis Kriauklė pritvirtinta prie sienos ir neslėpia ryšių. Tokiu atveju būtina papildomai estetiškai įrengti sifoną ir nutekėjimo vamzdį.
Įmontuota Kriauklė integruota į stalviršį. Tokie modeliai gaminami daugybe formų ir spalvų.
Plovimas ant pjedestalo Ši parinktis tinka tuo atveju, jei norite paslėpti ryšius.
Dėl saulės nuotaikos kiekvieną rytą

Komfortas vonios kambaryje saulėtam nuotaikos kiekvieną rytą

Tokie praustuvai yra puikus jūsų vonios kambario funkcionalumo ir estetikos simbiozė

Tokie praustuvai yra puikus jūsų vonios kambario funkcionalumo ir estetikos simbiozė

Skalbimo pasirinkimas

Pagrindiniai punktai pasirinkti kriauklę - tai yra kambario dydis ir baldų konstrukcijos ypatybės. Svarbus veiksnys yra spalvos ir naudojimo intensyvumas. Įdiegimo metodas turėtų būti iš anksto žinomas, nes tai taip pat daro įtaką pasirinkimui.

Jei kambarys yra mažas, įsigykite kampinė gaminių versija. Jei yra erdvios virtuvės galimybės, bus daug daugiau. Galite pasirinkti su keliomis dubenėlėmis, paimti bet kokį gylį. Tačiau nepamirškite pernelyg giliai ar plataus produkto: krano pasirinkimas gali iškilti.

Rustic stiliaus

Rafinuotas ir subrendęs kaimiškas stilius

Patarimai! Su dažną galimybę pasirinkti garsumą, kad turėtų turėti sparnas, kuri yra patogi įdėti keptuvę arba virti maistą. Jei namas yra retai paruoštas, galite pasirinkti mažą kriauklę.

Sėkmingas kriauklės išdėstymas

Sėkmingas gilaus ir funkcinio skalbimo išdėstymas

Virtuvės dizaino sprendimai

Dirbtinis akrilinis akmuo leidžia kurti įvairias produktų versijas, kurios skiriasi savo originalumu ir stiliumi.

 1. Galite pasirinkti produktą iš vienos spalvų Stalviršis arba darbinis priekonas. Šis momentas yra svarbus saviraiškos gerbėjams.
 2. Originalių sprendimų gerbėjams yra daugybė neįprastų spalvų pasirinkčių ir formų. Tačiau ramus interjero mėgėjai gali pasirinkti ir klasikinį pasirodymą.
 3. Kitas dizaino metodas - plovimo pasirinkimas pagal buitinių prietaisų spalvą ir, priešingai, nuo stalviršio atspalvių. Tai tinka retro stiliui ir neoklasikiniai.

Nepaisant gana didelių produktų kainų, jie naudojasi nusipelno vartotojų populiarumu. Jas galima pasirinkti skirtingai virtuvės interjero dizainas ir kiekvienam savininko skoniui.

Nuoširdus klasikinis stilius

Nuoširdus klasikinis stilius

Prabangus šokolado spalvos

Prabangus šokolado spalvos

Kaip rūpintis akrilo akmeniu?

Jei užtikrinsite akrilo kriauklės tinkamą priežiūrą, galite žymiai pratęsti jo gyvenimą.

Pastaba! Dėl tankios struktūros akrilinis akmuo nesugeria nešvarumų ir tepalo, jas lengvai galima plauti muiluotu vandeniu. Mikroorganizmai ir grybai ant šio paviršiaus dauginasi.

Jūrų motyvai

Jūrų motyvai

Pramonė taip pat gamina specialias buitines chemines medžiagas tokiems paviršiams. Tai saugu ir švelniai valo, nepaliekant įbrėžimų ir dėmių. Idealiai tinka paprastas muilo tirpalas, kuris filme nepalieka paviršiaus.

Svarbu! Jei rūpi gaminys netaisyklingai, jis gali sudaryti patvarias dėmeles iš vyno, kavos, aliejaus ir pan. Pašalinti juos yra ypatingas skystis, gelis ar milteliai akmeniui. Naudokite valymo miltelius indams turėtų būti ypatingais atvejais.

Šiuolaikinė klasika visada yra svarbi

Šiuolaikinė klasika visada yra svarbi

Iš plokštelės naudojami specialūs įrankiai, tinkami akrilo akmens valymui. Taikykite jas kelias minutes ant paviršiaus, tada nuplaukite vandeniu. Jei tokių priemonių nėra, galima naudoti 2,5% acto tirpalą. Svarbu laikyti tokį įrankį trumpą laiką: tik kelias minutes, kitaip viršutinis sluoksnis gali reaguoti į tirpalą. Gerai nuplaukite minkšta kempine ir nuplaukite vandeniu.

 

Originali forma

Originali skalbimo forma

Dezinfekcijai atlikti galima naudoti chloro turinčias medžiagas. Jie negali pakenkti ir išplauti be pėdsakų. Atkreipkite dėmesį, kad plauna iš akrilo akmuo Nereikia dezinfekuoti, nes jie dauginasi mikroorganizmai.

Patarimai! Po valymo ir plovimo, pageidautina, kad produktas būtų sausas. Jei to nepadarėte, džiovinti lašeliai gali palikti taškus, kurie bus matomi tamsioje fone.

Gražus vonios kambarys

Veiksmingas sprendimas vonios kambariui

Pastaba! Jei įsigijote akrilo akmens gaminį, turėtumėte įsigyti specialių cheminių produktų, skirtų medžiagų priežiūrai, ir naudoti juos, kad prailgintumėte operacijos laikotarpį.

Žinoma, dirbtinės akmens kriauklės atrodys stilingos ir brangios. Įvairios formos ir spalvų variantai Padaryti juos labai populiarus. Tačiau, renkantis tokį buitinį daiktą, verta atkreipti dėmesį į straipsnyje išvardytus niuansus ir laikytis rekomendacijų. Tokiu atveju jūs įsigysite dalyką, kuris jums truks ilgą laiką.

Kriauklės iš akrilo akmens: 65 + stilingos virtuvės ir vonios dizaino galimybės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 41