Stiklo keramikos viryklėje reikalingi specialūs indai

Stiklo keramikos viryklėje reikalingi specialūs indai

Atsižvelgiant į stiklo keramikos paviršių išvaizdą, galima daryti išvadą, kad tradicinės plokštės yra "toli giminaičiai". Nauji broliai išsiskiria tvirtu ir tobulu paviršiumi, aukšto lygio darbo principu, todėl šis skydelis sukurtas išskirtinai malonumui. Virtuvės įranga dėka aukštos kokybės gamybinės medžiagos yra optimalios savybės - atsparumas dilimui, aukštas šilumos ir šiluminio laidumo lygis. Stiklo keraminių plokštelių indai - elementas, kuris reikalauja specialaus apdorojimo funkcijų atrankai ir įrašymui, nes jis veikia patiekalų, kurie bus virti, skonį ir naudą.

Turinys:

 • Kodėl svarbu pasirinkti tinkamus patiekalus?
 • Kokios rūšies indai tikrai netinka
 • Kokie patiekalai gali būti naudojami
 • Stiklinės keramikos plokštelių patiekalų rūšys
 • Keletas specialistų patarimų
Indai stiklinės keramikos plokštėms: aliuminio indų rinkinys su storu dugnu

Aliuminio indų rinkinys su susiurbtu dugnu

Indai su keramikiniu purškimu idealiai tinka stiklo keramikos plokštės paviršiui

Indai su keramikiniu purškimu idealiai tinka stiklo keramikos plokštės paviršiui

Ketaus kazakai šiuolaikinio dizaino su plokščiu dugnu ir skirtingomis spalvomis

Ketaus kazakai šiuolaikinio dizaino su plokščiu dugnu ir skirtingomis spalvomis

Naudokite emaliuotus stiklo dirbinius tik tuomet, jei tai yra visiškai plokščiu dugnu

Naudokite emaliuotus stiklo dirbinius ant stiklo keramikos tik tada, kai jis turi visiškai plokščią dugną

Neįprasta stiklo pakelis yra puikus stiklo keramikos paviršiaus pasirinkimas

Neįprasta stiklo pakelis yra puikus stiklo keramikos paviršiaus pasirinkimas

Svarbu žinoti! Net jei medžiagoms, naudojamoms tokiems požymiams gaminti, bus sugautas didelis puodo sriubos puodelis ar plovas, jis nebus sugadintas ir nepažeistas. Bet kad plytelė turėjo galimybę ilgą laiką tarnauti tikėjimui ir tiesai, rekomenduojama susilaikyti nuo eksperimentų.

Gražus keraminis viryklių rinkinys

Gražus keraminis viryklių rinkinys

Kodėl svarbu pasirinkti tinkamus patiekalus

Reikia suprasti, kas indai labiausiai pageidautina stiklo keraminėms plokštėms, nes neracionaliai parinkti konteineriai kelia tam tikrus gaminio veikimo sunkumus:

 • dėl maisto produktų dugną, taip pat maisto kepimo paviršiaus nebuvimo gali padidėti elektros energijos kiekis, kuris, beje, šiuo metu nėra pigus;
 • neteisingai parinktos keptuvės, keptuvės ir šukutės, taip pat kepimo formos ilgą laiką šildomi, o tai padidina virimo laiką;
 • netinkamai pasirinkti virtuvės reikmenys, trumpas eksploatavimo laikas, nepakankamai aukštas atsparumas ir mažas atsparumas dilimui.

Dėl šių galimų sunkumų svarbu suprasti, kurie indai tinka stiklo keraminėms plokštėms. Jei virtuvės reikmenys, kuris naudojamas jūs, yra netolygus dugnas, tai gali pakenkti tiek patiekalų, tiek paties prietaiso mechaniniam pobūdžiui. Neteisingai parinktas pajėgumas veikia šilumos pasiskirstymo savybes ir sukelia pastebimą paviršiaus kokybės pablogėjimą.

Keramikos dirbiniai lengvai perduoda šilumą degiklio zonoje

Keramikos dirbiniai lengvai perduoda šilumą degiklio zonoje

Kokios rūšies indai tikrai netinka

Stiklo keramika gali būti naudojama kartu su dviejų tipų šildymo elementų - įprasto šildytuvo arba indukcinės ritės - veikimu. Tradicinėse plokštelėse - bet kokia puodai, turinti vienodą apačioje. Pagrindinė sąlyga yra tai, kad visiškas kontaktas su paviršiumi ir kokio tipo indai jums patogesni jūsų asmeniniam įrenginiui, nesvarbu.

Idealus stiklo keramikos sprendimas yra nerūdijančio plieno indai su dvigubu dugnu

Idealus stiklo keramikos sprendimas yra nerūdijančio plieno indai su dvigubu dugnu

Atsižvelgiant į klausimą, kokie patiekalai tinka stiklo keramikos plokštės, galite suprasti, kas yra pašalinta šiems elementams:

 • Įranga, kuriai būdingi nepatogūs ir grubūs dugnai su pažeidimais, negali užtikrinti didelio tankio sukibimo su paviršiumi, dėl ko labai sumažėja efektyvumo indeksas ir padidėja elektros energijos suvartojimas;
Lygus dvigubas dugnas - ilgalaikio aptarnavimo stiklo ir keramikos plokštės paviršiaus įkeitimas

Plokščias dvigubas indų dugnas yra ilgalaikio stiklo keramikos plokštės paviršiaus aptarnavimas

 • Kitą indo su posūkiu ir nelygaus paviršiaus trūkumas yra tai, kad ji iš karto sklandžiai viršutinį dangtį medžiagos, kitokios nei įbrėžimų ir defektai, kurie sugadinti skydelio išvaizdą ir turės neigiamą poveikį stiprumo;
Kruopštus indų pasirinkimas prailgins stiklo keramikos viryklės gyvenimą

Kruopštus indų pasirinkimas prailgins stiklo keramikos viryklės gyvenimą

 • nenaudokite Kazanki įrengtas su apvalaus tipo dugną, nes čia yra nedidelis plotas kontakto tarp jų, kuris lėtina šildymo ir maisto gaminimo procese.
"Casabanks" šiuolaikiniame interjere su plokščiu dugnu ir mediniu"ложкой" - ручкой

Modernūs baldai "Casabanks" su plokščiu dugnu ir medine šaukšteliu

Šiuo indai stiklo keramikos plokštė, kuri perka nėra sunku, yra siūlomi įvairių, todėl už savo virtuvėje, galite pasirinkti geriausią variantą.

Kokie patiekalai gali būti naudojami

Šis sprendimas priklausys nuo virtuvės apdailai įdiegtos plokštės tipo ir tipo. Jei buvo įsigytas indukcinio tipo modelis su stiklo keramikine danga, būtina naudoti griežtai specialius indus su magnetiniu dugnu. Tai reiškia, kad indai turėtų būti gaminami daugiausia iš plieno, nerūdijančio plieno ar ketaus elemento. Kalbant apie sienas, jie gali būti pagaminti iš kitokios medžiagos, dažnai naudojami aliuminio, nemagnetinio plieno ir stiklo su padidėjusiu terminiu stabilumu. Priešingu atveju kai kurie modeliai net negali įjungti, daugelis jutikliai yra įrengti, o tai lemia indų "teisingumo" laipsnį.

Renkantis indus, atkreipkite dėmesį, ar jis tęsiasi prie magneto, o ne - plokštė neveiks, išskyrus: aliuminį, varį, taip pat nemetalų indus, pagamintus iš keramikos ir stiklo

Renkantis indus, atkreipkite dėmesį, ar jis tęsiasi prie magneto: jei ne, plokštė neveiks. Išimtys yra aliuminio, vario, taip pat nemetaliniai indai, pagaminti iš keramikos ir stiklo

Rekomenduojama naudoti visiškai naujus indus, ypač jei prieš tai buvo dujinė arba elektrinė viryklė

Ant stiklo keramikos plokštės rekomenduojama naudoti visiškai naujus indus

Šie modeliai turi ryšį su indukcinės prietaisų, kuriame šildymo yra ne dėl to, kad kontakto su kaitinamos plokštės, operacijos ir teikiant indukcijos sroves tuo charakterio apačioje. Jei mes kalbame apie tradicinę stiklo keraminę plytelę, kuri turi įvairius kaitinimo elementų variantus, tai ir bet kokio tipo indai su plokščiu dugnu. Be to, kuo didesnis jo sklandumas, tuo didesnis bus kontaktinis tankis (emaliuotas ir plieno gaminiai puikiai tinka). Kartais patartina naudoti stiklą, tačiau elektros energija šiuo atveju bus suvartojama greičiau.

Stiklo keramikos plokštės principas

Stiklo keramikos plokštės principas

Stiklinės keramikos plokštelių patiekalų rūšys

Atsižvelgiant į tokią stiklo keramikos plokščių indų pasirinkimo užduotį, būtina turėti informacijos apie rinkoje siūlomus elementų tipus. Tiesą sakant, yra daug rūšių produktų, skirtų medžiagai, išoriniam dizainui, veikimo principui. Visi jie turi asmeninių privalumų ir trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš priimant sprendimą dėl pasirinkimo. Apsvarstykite populiariausius ir dažniausiai siūlomus variantus:

 • Nerūdijantis plienas - geriausias pasirinkimas rinkoje. Jis skolina pati gerai plauti ir turi aukštą šilumos perdavimo savybes, patiekalai, pagaminti iš šios medžiagos turi patrauklią išvaizdą ir dabartinė prietaisas gali tapti virtuvės erdvės centre. Tačiau svarbu atsižvelgti į jo magnetines charakteristikas: tradiciškai ant pakuotės nurodomos atitinkamos piktogramos.
Stiklo-keramikos paviršiaus medžiagos sėkmingiausia versija yra nerūdijantis plienas

Sėkmingiausia stiklo ir keramikos paviršiaus medžiaga yra nerūdijantis plienas

 • Aliuminio indai ant stiklo keramikos plokštės taip pat yra puikus pasirinkimas, todėl galite pasirinkti bet kokį modelį pagal virtuvės erdvės stilistiką. Tačiau nepamirškite apie indų dugną - ji turėtų būti visiškai lygi, be įbrėžimų ir išsipūgusių sričių. Kai kurie aliuminio indų tipai puikiai egzistuoja su indukcinėmis plokštėmis su stiklo keramikos paviršiumi.
Sidabrinio aliuminio indai su plokščiu dugnu

Sidabrinio aliuminio indai su plokščiu dugnu

 • Kai pasirinksite aliuminis indai teikia pirmenybę produktams, turintiems anoduotų savybių, turinčių plieno dugną. Šios medžiagos bakeliai reikalauja atsargumo, nes ši medžiaga yra minkšta, ji gali lengvai susidaryti įbrėžimus.
Modernūs aliuminio indai su armuotu dugnu

Modernūs aliuminio indai su armuotu dugnu

 • Stiklas stiklinės keramikos plokštelių patiekalai yra patrauklios išvaizdos dėl įvairių variantų, tačiau ne visada yra protinga dirbti ant viryklės. Jis gali būti naudojamas be problemų, tačiau tai turės papildomo elektros energijos perviršio. Stiklo elementai puikiai tinka skirtingiems Krosnys.
Indai turi būti parenkami pagal degiklio dydį, priešingu atveju šiluma bus paskirstyta be indų, stovinčių ant jo, ir tai grasina sugadinti

Indai turi būti parenkami pagal degiklio dydį, priešingu atveju šiluma bus paskirstyta be indų, stovinčių ant jo, ir tai grasina sugadinti

 • Produktai su keramikine danga Puikiai tinka šio tipo plokštelei. Jei dugnas yra magnetinis, jis gali būti naudojamas indukcinių elementų, tačiau verta atkreipti dėmesį į ženklinimą - jis turi specialų ženklų rinkinį, kuris parodys racionalaus produkto naudojimo savybes.
Kruopštus indų dugno priežiūra užtikrins patogų ir ilgalaikį viryklės naudojimą

Kruopštus indų dugno priežiūra užtikrins patogų ir ilgalaikį viryklės naudojimą

Kompetentingas ir racionalus požiūris į medžiagos pasirinkimą garantuoja ilgą produkto veikimo laiką ir tikrą jūsų ir jūsų artimuosius.

Keletas specialistų patarimų

Prieš pasirinkdami indus stiklinės keramikos plokštėms, būtina atkreipti dėmesį į specialias gamintojų rekomendacijas. Toliau pateikiamos taisyklės, kurias visada turite prisiminti, kai apsipirkiate.

Negalima palikti tuščių indų ant įtrauktos keraminės stiklinės viryklės, nes ji gali būti pažeista tiek, kad ją reikės pakeisti į naują

Negalima palikti tuščių indų ant įtrauktos keraminės stiklinės viryklės, nes ji gali būti pažeista tiek, kad ją reikės pakeisti į naują

 • Ypatingą dėmesį atkreipkite į apačią - jis turėtų būti lygus ir lygus. Šis reikalavimas yra susijęs su galimybe užtikrinti optimalų šilumos indeksą nuo plokštelės iki indų. Jei šio reikalavimo nesilaikoma, šilumos nepakanka. Bet koks tarpsluoksnio tipas padeda sumažinti šilumos perdavimą, yra pastebimas plokštelės perkaitimas, sumažinamas tarnavimo laikas.
Ant stiklo keramikos paviršių skirtų indų apačioje yra tam tikras ženklas

Indų apačioje, skirtuose stiklo keramikos paviršiams, yra tam tikras ženklas

 • Geriausia, kad dugnas turėtų matinių savybių ir tamsios spalvos - tai prisideda prie pastebimo šilumos laidumo indekso pagerėjimo. Kalbant apie storį, taip pat svarbu sekti pagrindinius parametrus. Jie prisideda prie deformacijos nebuvimo kaitinant ir šilumos laidumo lygio mažinimui. Tradiciškai šis elementas pagamintas sumuštiniu, kurį sudaro keli metaliniai elementai. Toks dugnas, turintis ypatingą struktūrą, suteikia indui tam tikras savybes ir sukuria papildomas savybes.
Tamsiai matinis indo dugnas užtikrins optimalų šilumos perdavimą

Tamsiai matinis indo dugnas užtikrins optimalų šilumos perdavimą

 • Padidėjęs dėmesys indų apačioje nėra atsitiktinis, nes nuo jo priklauso šilumos paskirstymas. Gamybinės medžiagos vaidina svarbų vaidmenį, idealiu atveju - nerūdijantį plieną.
Indų dugnas turi būti pakankamai storas, kad būtų išvengta deformacijos

Indų dugnas turi būti pakankamai storas, kad būtų išvengta deformacijos

 • Svarbu atsižvelgti į šilumos sklaidos ypatumus, todėl dugnas turėtų būti storas ir tankus. Pirma, tai padarys operacijos procesą paprasčiausią ir malonią, antra, pagerins produkto savybes vartotojui.
Aliuminio ar vario indai turi turėti dažytą arba poliruotą plieno dugną

Aliuminio ar vario indai turi turėti dažytą arba poliruotą plieno dugną

Jums suteikiamas kompetentingas produkto pasirinkimas paruošti skanius ir sveikus patiekalus, Nebijokite sunkumų naudojantis indais.

Indai stiklinės keramikos plokštėms: kaip pasirinkti geriausią variantą ir nepermokėti?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 52