Skandinaviškasis funkcionalizmas virtuvės interjere

Skandinaviškasis funkcionalizmas virtuvės interjere

Prekės iš IKEA prekybos tinklo tradiciškai laikomos prieinamos ir kokybiškos, įskaitant baldų ir virtuvės komplektai. Pastarieji išsiskiria dizaino mąstytumu ir modernumu, linijų subtilumu ir todėl ekologiškai tinka šiuolaikiniame interjere. Kaip naudotis švedų baldais savarankiškai ir be kviestinio dizainerio pagalbos mąstyti apie savo virtuvėlę - išsiaiškinkime kartu!

Turinys

 • Keletas žodžių apie gamintoją
 • Pilka spalvų schema
 • Virtuvės iš prekės ženklo savitumas
 • Privalumai ir trūkumai
 • Įgyvendinimas interjere
Lakoniški ir praktiški pastelinių spalvų baldai

Lakoniški ir praktiški pastelinių spalvų baldai

Keletas žodžių apie gamintoją

"Ikea" prekės ženklas žinomas nuo 1943 m. Ir vis dar nepraranda populiarumo. Jis pradėjo dirbti Švedijoje ir šiuo metu yra gamybos lyderis virtuvės rinkos segmento biudžeto. Šiuose ausiniuose susivienijo:

 • Prieinamumas vartotojui.
 • Patikimumas.
 • Funkcionalumas.
 • Sudėtingas požiūris.

Svarbu! Tarp pagrindinių parduotuvių po prekės ženklu žinomų prekių ženklų yra galimybė įsigyti ne tik patikėtą spinteles arba Countertop, bet taip pat tapetai, virtuvės technika, grindų danga, kurios harmoningai atrodys būtent su šiais kambario baldais.

Lygus blizgus paviršius padės vizualiai padidinti virtuvės plotą

Lygus blizgus paviršius padės vizualiai padidinti virtuvės plotą

Šiuo metu asortimentas pilkos virtuvės Ikea nėra tokia didžiulė, tačiau jei jums reikia pasirinkti tik tokį atspalvį fasadui, tai dar ir daroma.

Pilka spalvų schema

Aukščiau pateikta spalva pateikiama modulinėse sistemose "Knokshutas" - paruoštas virtuvės su staliukais, dėžės, nuskristi ir maišytuvas. Laisvù rankù çranga pristatoma išsispausdintoje formoje, bet rinkinyje yra visko, ko reikia surinkti. Yra skirtingos konfigūracijos, atitinkamai, skirtingos talpos ir atsikišusių ir grindų spintelės. Taip pat verta atidžiau pažvelgti į valdovus "Sektion" ir «Bodbyn».

Tarp svarbių vartotojų savybių:

 1. Gebėjimas koreguoti aukštį dėl kojų, kuris gali būti sukamas arba atsuktas, buvimo.
 2. Spintelių ir stalčių priekinės dalys yra padengtos ilgalaikiu melaminu. Ši medžiaga užtikrina lengvą priežiūrą, atsparumą įbrėžimams. Dėl to tai ilgai atrodys kaip naujas ir savininkas laimingas.
 3. Lengvas durelių montavimas ir derinimas dėl galimybės pakoreguoti linijas aukščio, gylio, pločio.
 4. Spintelių atidarymas gali būti dešinėn arba kairėn.
 5. Visi dėžės yra įrengtos sklandžiai veikiančiam mechanizmui.
Butui skirti maži baldai - studija

Mažas butas-studijoje baldų komplektas

Svarbu! Parduotuvėse yra visiškai įrengtos ausinės su viryklė, gaubtas, rankenos. Pirkdami komplektą sudaro tik spintelės, kriauklė ir kranas, visi kiti reikia atskirai.

Modelio virtuvės klasikinis stilius

Modelio virtuvės klasikinis stilius

Ausinės kaina priklauso nuo jo dydžio: kuo daugiau spintelių, tuo brangesnis. Vieno stiliaus valdovas yra įvykdytas: nereikia nerimauti, kad naujas spintelė atrodys užsienyje.

Pastaba! Įdomu tai, kad šiame modulinėse gaminių linijose pristatomi individualūs elementai - grindys ir siena. Tai leidžia papildyti patalpas naujais. saugojimo sistemos.

Virtuvės iš prekės ženklo savitumas

Virtuvės apartamentai turi daugybę funkcijų. Tarp tų, kuriuos vartotojai identifikavo, galite apibrėžti:

 1. Fasadai yra sukurti be rėmelių. Tuo pačiu metu naudojamas didelio stiprumo medžio drožlių plokštės. Kasdieniniame gyvenime tai vadinama smulkia dispersine frakcija arba MDF.
 2. Durys pritvirtintos specialiais vožtuvais ir kaiščiais - tai užtikrina konstrukcijos patikimumą ir stiprumą.
 3. Per MDF padengtas faneru arba melaminas, kuris garantuoja patikimą fasado apsaugą nuo žalos, susijusios su laiku.
 4. Yra daugybė tvirtinimo detalių ir stalčių sistemų. Jie gaminami išimtinai tik baldams. Naudodamasis specialiomis sistemomis, vienas judesys yra lengvai atidarytas ir uždarytas.
 5. Stiprios plastikinės kojos, kurios gali atlaikyti iki pusės tonos.
Estetika ir funkcionalumas - pagrindinis gamintojo uždavinys

Estetika ir funkcionalumas - pagrindinis gamintojo uždavinys

Svarbu! Kitas virtuvių bruožas yra standartinis dydis ir gylis, kuris supaprastina jų montavimą mažos virtuvės daugiabučiai namai.

Stilingi ir patogūs mažos virtuvės baldai

Stilingi ir patogūs mažos virtuvės baldai

Privalumai ir trūkumai

Pilkoms virtuvėms ir bet kuriai kitai IKEA gamybai yra keletas teigiamų ir neigiamų pusių.

Privalumai Trūkumai
Aukšta kokybė naudojama medžiagų gamyboje. Visi jie yra sertifikuojami ir atitinka baldų gamybos standartus. Kultūros stilistika - minimalizmas. Ne visi mėgsta tai. Net dėl ​​funkcionalumo ir ilgaamžiškumo kai kurie vartotojai vis dar atsisako įsigyti tokią ausinę.
Baldų ilgaamžiškumas dėl gerai apgalvoto dizaino. Tipiškas, atpažįstamas, kuris taip pat ne visiems patiko. Tam tikrais būdais galite tai ištaisyti daugybės priedų sąskaita. Tačiau sukurti tikrai unikalų interjerą su IKEA virtuve tikriausiai neveiks, nes jie visi yra standartiniai.
Visi detalės atitinka jų dydžius ir skylutes, todėl savarankiškai surinkimas nebus problema. Standartiniai dydžiai, viena vertus, yra pranašumai, o kita vertus, nestandartinių virtuvių problema - tai netinka konkrečiam kambariui.
Stilingas kompozicijų dizainas leidžia jiems puikiai suderinti su buitine technika. Briauna, kurios galai yra klijuoti, yra pakankamai plona, ​​atrodo natūralesnė, tačiau mažiau patvari, gali būti problemų, susijusių su vandeniu.
Baldai yra standartiniai, kurie supaprastina unikalių virtuvių komplektų modulių pasirinkimą, kad atitiktų jų poreikius. Ant sieninių spintelių nėra specialių tvirtinimo detalių. Kadangi baldai yra pritvirtinti, taip sakant, amžinai. Viena vertus, tai yra patogu, nes jums nereikės nerimauti, kad spintelė nukris arba juda. Kita vertus, tai neleidžia pertvarkyti baldų virtuvėje.
Gamintojo tinklalapyje galima sukurti savo baldus, atsižvelgiant į firminio dizaino sprendimus. Jis gali būti užpildytas, nes jis bus patogus, o ne pasirinkti standartinį rinkinį. Vartotojai turi skundus dėl medžiagų kokybės ir virtuvių apskritai, nes jų gyvenimo trukmė nėra to, ką teigia gamintojas, ypač ekonominės klasės produktams.
Lengvas montavimas ir montavimas. Ir jei to tiesiog nėra laiko, bendrovės specialistai surenka montavimo darbus. Labai tankus kontaktas su siena, be jokių spragų.

Nauji virtuvės baldų pavyzdžiai turi švedų dualizmo idėją: askeziją dizaino srityje su maksimaliu praktiškumu

Nauji virtuvės baldų pavyzdžiai turi švedų dualizmo idėją: askeziją dizaino srityje su maksimaliu praktiškumu

IKEA pilka virtuvė: populiarūs modeliai ir interjero dizaino variantai

Įgyvendinimas interjere

Nepaisant virtuvių IKEA trūkumų, tačiau daugelis pasirenka savo ir nepraranda, nes pasakyti, kad kitų gamintojų baldų kokybė yra itin aukšta - jūs negalite. Užtikrinti, kad jūsų virtuvės komplektas tapo tinkama ir patogi, ji turėtų būti tinkamai įdėti į vidų.

Optimalus sprendimas virtuvės erdvės kampiniam plotui

Optimalus sprendimas virtuvės erdvės kampiniam plotui

Tarp variantų:

 1. Kampinis - puikus sprendimas mažiems kambariams, nes jis užima mažiausiai vietos.
 2. Linijinis - ši parinktis yra labiausiai paplitusi, nes ji skiriasi nuo spintelių vietos. Dėl maisto gaminimo paprastumo virtuvėje galite tuo pačiu metu turėti du žmones. Tinka siauromis pailgintoms virtuvėms.
 3. Lygiagrečiai - šiuo atveju darbo sritys bus priešais vienas kitą. To galima įdiegti tik pakankamai didelėje patalpoje, tuo tarpu reikia turėti omenyje, kad tarp "linijų" turi būti bent 1-1,5 m atstumas.

Išvada

Virtuvė IKEA pilkos spalvos - tai gana originalus sprendimas organizuoti kambarį virimui. Laisvù rankù çrangos fasadai sugebës daug iđsilaikyti, bet vis tiek baldais reikia atsargiai tvarkyti.

IKEA pilka virtuvė: populiarūs modeliai ir interjero dizaino variantai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 13