Bufetas su senėjimo poveikiu kaimo stiliaus interjerui

Bufetas su senėjimo poveikiu šalies stiliaus interjerui

Kai tai ateina spintelė arba spintelė, močiutės virtuvė netyčia ateina į galvą. Jei jums pasisekė tapti šio vieneto įpėdiniu, neišmeskite to. Priešingai, aplink šio baldo objektą bus sukurtas visas aplinkinis interjeras. Sunku įsivaizduoti kitokį baldą, kuris virtuvėje gali suteikti tiek patį komfortą, tiek šilumą. Ir tai susiję ne tik su jo komforto lygiu, bet ir su jaukiais prisiminimais, susijusiais su močiutės namu.

Tačiau tai neužkerta kelio bufetams ir bufetams naudoti šiuolaikiniai stiliai. Galų gale, mados raida yra cikliška, ir tie baldai, kurie liko populiari maždaug prieš šimtmetį, grįžo šiandien po ilgo nebuvimo, leidžiant namų savininkams ir apartamentai ugdyti vaizduotę ir kūrybiškai mąstyti.

Turinys:

 • Kas yra "švediškas stalas" ir kokios jo savybės?
 • Privalumai virtuvės spintelės naudojimui
 • Virtuvės buteliuko naudojimo trūkumai
 • Baldų detalės
 • Bufetas ir jo naudojimas skirtinguose stiliuose 
Stumdomos spintelės valgomajame, esančios simetriškai

Stumdomos spintelės valgomajame, esančios simetriškai

Įstiklinta spintelė indų spintoje

Įstiklinta spinta - spinta indams

Senovinis indas iš natūralių medžiagų

Senovinis indas iš natūralių medžiagų

Bufetas - jaukus ir praktinis interjero elementas

Bufetas - jaukus ir praktinis interjero elementas

Modernus savitarnos stilius jūrų stiliaus

Modernus savitarnos stilius jūrų stiliaus

Ryškios spalvos bufetas atnaujins šviesos virtuvės interjerą

Ryškios spalvos bufetas atnaujins šviesos virtuvės interjerą

Kas yra virtuvės spintelės ir kokios jų savybės?

Šis atributas yra namų šiluma ir suteikia daugybę galimybių savo spektaklio įvairiais stiliais. Tai kabinetas, naudojamas indams laikyti ir įvairiems stalininiams prietaisams, tekstilės gaminiams, kai kurių tipų gaminiams. Šis baldai yra įrengti ne tik valgomasis arba virtuvė, bet ir šiuolaikinių gyvenamųjų patalpų svetainės erdvėje. Posovietinėje erdvėje bufetas su skaidriu stiklu dažnai vadinamas virduliu. Jei mes kalbame apie tradicinius baldų elementus, virtuvė savitarnai turi tam tikrą dizainą:

Grandma spintelė užpildys unikalų modernų dizainą - virtuvės dizainą

"Babushkin" dėžutė padaro šiuolaikišką virtuvės dizainą unikalią

 • Žemiau yra specialus erdvus saugojimo sistema, atrodo kaip tualetas, įrengta stalčių ar durų su skirtingomis spalvomis ir raštais. Yra galimybė sujungti šias dalis;
 • viršutiniame lygyje yra tradiciškai atviri lentynos, yra galimybė įrengti spinteles su sūkių durimis, dažnai jie turi stiklo elementus specialių įdėklų pavidalu;
 • tarp dviejų elementų, kurie yra čia, dažnai yra laisvos erdvės, per kurią viršutinis kabineto paviršius gali užimti vietą stalviršiai ar specialioje plokštumoje, kad būtų galima atvaizduoti gražius objektus svečiams ir šeimininkams.

Jei nuspręsite pirkti bufetą virtuvėje, dizaino pasirinkimas priklausys tik nuo jūsų.

Koks yra pagrindinis skirtumas tarp šiuolaikinių švediško stalo?

Net ir XVII a. Pabaigoje šis požymis būdavo būdingas šiai formai, ir nors pokyčiai vyko daugelį metų, jie buvo nereikšmingi. Išplėstinis modelio vaizdas pasirodė esąs lengvas naudoti ir racionalus. Todėl šis interjero dekoravimo būdas, net padaryti minimalizmo stiliumi, gali užpildyti erdvę ir tapti viso interjero kompozicijos galva. Šiuolaikiniuose variations, fantazijos dekoro ir dekoratyviniai elementai yra retai rodomi, tačiau jie puikiai tinka stiliui šalis, minimalizmas, Hi-tech, modernumas, ekostilya.

Gražus pagamintas medinis švediškas stalas šiuolaikiško stiliaus stiliumi

Gražus pagamintas medinis švediškas stalas "Cheby-Chic" stiliumi

Dažnai rinkoje galite rasti modelius, kuriuose nėra aiškių dalių, šiuo atveju fasadai yra įdiegti vienu komponentu. Taip pat yra modelių, kurių viršutinė dalis yra tvirtai prigludusi prie pačio dugno be tuščių vietų. Čia galite rasti nebrangių virtuvinių spintelių, kuriose gamintojai susitelkė į stiklo intarpus, o gatavas produktas šiek tiek primena įprastą ekraną. Apskritai, buvo pasiūlyta daugybė šio atributo variantų, ir tarp visų gausos galėsite pasirinkti tai, kas tikrai priklausys tau.

Senas stiliaus "švediškas stalas" puikiai atrodo interjero stiliaus "Art Nouveau" stilių

Kalbant apie šio gaminio matmenų parametrus, nėra standartų ir apribojimų. Viskas priklauso nuo jūsų lubų aukščio ir asmeninių norų. Siūloma daug variantų ir pločio - nuo siauros konstrukcijos iki vieno lapo iki plataus modelio su daugybe durų. Užpildas gali būti visiškai kitoks - čia gamintojai neprarado savo kelio ir leido sau leisti kūrybinę vaizduotę. Galima įrengti įvairius skirstytuvus ir kitus elementus, kurie padeda išgauti tam tikrą išvaizdą ir sutaupyti vietos.

Ekologiškai atrodo, kad uždarojo tipo kampinė spinta eklektizmo interjere

Eklektiškame interjere uždarojo tipo kampinė spinta ekranai atrodo ekologiškai

Privalumai virtuvės spintelės naudojimui

Virtuvėje galite nusipirkti pigų "bufetą" ir mėgautis visomis jo naudojimo privalumais:

 • naudoti aplinką tausojančias medžiagas gaminant dekoratyvinį komponentą. Dažniausiai naudojami tradicinių "senamadiškų" bufetų, pagamintų iš kilnių medžių veislių, rūšys;
 • Didelė šiuolaikinių gaminių talpa leis jums ne tik įdėti juos stalo įrankiai ir virtuvės reikmenų įrankiai, bet ir saugykla dekoratyviniai indai, namų tekstilė;
 • Galimybė naudoti dizainą bet kokiu interjero stiliumi ir suteikti erdvės rafinuotumą ir beprecedenčio grožio. Aristokratiško stiliaus spintelių modeliai puikiai tinka klasikinei nuotraukai, kuklesni variantai puikiai tinka šiuolaikinėms tendencijoms.

Produktai siūlomi įvairiais būdais, taigi visus šiuos pranašumus galima pasiekti, jei padarysite tinkamą pasirinkimą.

Virtuvės buteliuko naudojimo trūkumai

Nepaisant daugybės privalumų, verta atkreipti dėmesį į trūkumus, atsiradusius taikant šį projektą:

 • nes švediškas stalas manoma kaip atskirą baldų požymio harmoningai apgyvendinimo reikės papildomos vietos, todėl skurdus ir dydžio virtuve ir svetaine tai ne vieta, nors yra parduoti kuklus dydis struktūrą;
Siauras įskaičiuotas bufetas klasikinėje virtuvėje

Siauras įskaičiuotas bufetas klasikinėje virtuvėje

 • produktų kaina yra pakankamai didelė, ypač jei ketinate įsigyti kokybišką viryklę su keliomis durimis ir durimis iš natūralių medžiagų, naudojant specialias technologijas.
Durelių durų spinta yra tinkama didesnei virtuvei

Durelių durų spinta yra tinkama didesnei virtuvei

Kita vertus, kampinė spinta virtuvės paslėpti visus šiuos trūkumus, nes yra biudžeto išlaidų ir mažas dydis, todėl kalbėti apie neigiamus aspektus šiuo atveju nėra būtinas.

Baldų detalės

Per ilgesnę jų buvimo gyvenamuosiuose namuose istoriją bufete buvo padaryta daug pokyčių, o jie, kaip paaiškėjo, yra reikšmingi. Tai leido atsirasti keletui tipų atributų, pateiktų vartotojų rinkoje.

Tradicinis savitarnos stilius klasikinėje virtuvėje

Tradicinis savitarnos stilius klasikinėje virtuvėje

 1. Uždaras vaizdas (daroma prielaida, kad prie durų pritvirtintos lentynos). Tokie produktai gali turėti nedidelį langą, per kurį tai bus lentynos šeimininkai ir iš dalies.
 2. Atviri konstrukcijų tipai numato, kad nėra durų, bet tarp viršutinės ir apatinės dalies gali būti atviras viršus.
 3. Šiandien populiari klasikinio stiliaus švediškas stalas. Tai reiškia trijų lygmenų - lentynų, atviros nišos ir durų buvimą.

Galite nusipirkti bufetą virtuvėje internetinėje parduotuvėje ir padaryti tinkamą pasirinkimą. Puikus dizainas leis šeimininkei viską įdėti ir pasiekti didžiulį estetinį efektą. Šiuolaikinė rinka siūlo daugybę galimybių, ir kiekvienas gali rasti ir pasirinkti, ko jam patinka.

Mažas nestandartinis švediškas stalas, esantis nišoje

Mažas nestandartinis švediškas stalas, esantis nišoje

Gamyboje naudojamų medžiagų veislės

 • Natūralaus medžio masyvas (vertingos veislės) Šios žaliavos rūšis visada buvo garsi savo kilniu ir išskirtiniu išvaizdu, taip pat ilgą tarnavimo laiką. Dažniausiai gaminiai turi raižyti fasado elementus. Tačiau virtuvės iš medžio yra nedidelės spintelės. Turi pasikeisti forma ir struktūra išorinių veiksnių įtaka, ir nenuostabu, kad medžiaga gali prarasti savo spalvą, išdžiūti ar išsipūsti. Tačiau šiandien ši medžiaga yra produktų gamybos lyderė, todėl yra daug galimybių ją perdirbti.
Šviesoje virtuvėje toks indas tampa interjero akcentu, pritraukia akis

Šviesoje virtuvėje toks indas tampa interjero "išskirtiniu"

 • Populiariausi produktai yra tokios medžiagos kaip medžio drožlių plokštės ir MDF. Bufetai iš šios žaliavos yra prieinamos kainos segmentas, ir yra daug metodų, naudojamų apdorojant šias medžiagas. Šis požiūris leidžia baldams atrodyti kaip brandintas atributas, taip pat sukurti daugelio medžių rūšių imitacija. Atsižvelgiant į šį apmąstymą, stilius atrodys išskirtinas ir patrauklus.
Mažas bufetas, baltos spalvos iš MDF

Mažas bufetas, baltos spalvos iš MDF

Indaujos ir savitarnos virtuvėje dažnai yra pagamintas iš medienos elementų, tačiau yra iš metalo ir plastiko kompozicija.

Bufetas ir jo naudojimas skirtinguose stiliuose

 • klasikinė stilistika Idealus variantas su natūraliu medžiu, kuriame įrengti raižyti fasadai. Jis leis elegantišką dėmesį įrašyti į kambarį, padaryti jį aristokratiškesni ir rafinuotą.
Kriaukio vieta bufetų darbo zonoje yra nestandartinis, bet originalus sprendimas

Kriaukio vieta bufetų darbo zonoje yra nestandartinis, bet originalus sprendimas

Klasikinės virtuvės patiekalai su erdviu šiuolaikišku savitarnos stiliumi

Klasikinės virtuvės patiekalai su erdviu šiuolaikišku savitarnos stiliumi

 • Provence puikus baltos spalvos, taip pat raižyti apdaila arba žaliuzių poveikis, būdingas prancūzų stiliui. Svarbų vaidmenį atlieka naudojamų detalių konstrukcijos, pavyzdžiui, durų rankenos.

"Provence" stiliaus "Buffet" patiekalas pagamintas to paties stiliaus, kuriame yra visi baldų komplektai

Diningo zonos pasididžiavimas snieguoliu bufetu

Diningo zonos pasididžiavimas snieguoliu bufetu

 • Į šalies stilius bus sėkmingai rodomas savininkų individualumas. Ši konstrukcija gali būti lakuojamos, tačiau išvaizda yra visiškai paprastas dekoro, raižyti elementai yra išvykęs, kaip gaminio konfigūracijos reiškia daug lentynų ir spintelių.
Bufetas šalies stiliumi, turintis dirbtinio senėjimo poveikį

Bufetas šalies stiliumi, turintis dirbtinio senėjimo poveikį

Kietame mediniame "bufete" kampe sutaupoma erdvė namuke

 • šiuolaikinio dizaino stilistika spintos naudojamos kurie yra pagaminti iš MDF ir MDP medžiagų, konstrukcijų ir komponentai yra įrengtos nepermatomos nuolaida gausių spalvų. Šis stilius nesiūlo pretenzijos ir yra didelio masto funkcinis.
Galite pasirinkti virtuvės bufetus su šiuolaikišku interjeru

Šiuolaikinė virtuvės interjere su savitarnos maistu

Mažas stiklo indas

Mažas stiklo indas

Virtuvės spintelė puikiai tinka bet kokiam stiliui ir atrodys įspūdingas, originalus, išskirtinis.

Apibendrinant

Norėdami pasirinkti, kaip jums reikia produkto, turi atsižvelgti į kambario stilių ir vadovaujasi asmeninio skonio, tačiau yra keletas punktų, kad reikia atkreipti ypatingą dėmesį: nuo Gaminio matmenys Stilius ir charakteristikos formuoto medžiagos laipsnio funkcionalumo, buvimas / nebuvimas dekoratyviniais elementais. Atsižvelkite į šias savybes - ir pasirinkite "bufetą" su asmeninėmis nuostatomis ir nuostatomis.

Bufetai virtuvėje: 80 + jaukių idėjų šalies, Provanso ir Chebiko-šokio stilių

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =