Dviejų spalvų medinis apvalusis stalas Prancūzijos gyvenamajame kambaryje

Dviejų spalvų medinis apvalusis staliukas Provanso stiliaus gyvenamajame kambaryje

Stalas apvalios medinės ant vienos kojos - tai yra estetiškai malonus, patogus ir funkcionalus. Stalas yra ne tik būtinas atributas virtuvės, bet taip pat svetainė, valgomasis, kabinetas, ir kai kuriais atvejais miegamieji. Todėl būtina, kad ji būtų ne tik funkcinė, bet ir maloni akis. Be to, svarbu, kad šis savybes ekologiškai atitiktų kambario, kuriame jis yra, stilių. Pavyzdžiui, gyvenamajame kambaryje bus tikslinga apžiūrėti medinius žurnalinis staliukas vienoje kojoje. Jei stačiakampiai standartiniai stalai gali atrodyti be reikalo sudėtingi ir todėl netelpa į mažus apartamentus, tada suapvalintų formų modeliai yra elegantiškesni ir kompaktiškesni.

Turinys:

 • Apvalių modelių pranašumai ir trūkumai
 • Apvalus stalas virtuvėje
 • Klasikinės medžiagos stalui
 • Galimybės pasirinkti dizainą ir spalvų paletę
 • Dekoratyviniai variantai ant apvalaus virtuvės stalo, pagaminti iš medžio
 • Kaip apsisukti apvaliu mediniu stalu
Klasikinis apvalus stalas lakuotais pelenais

Klasikinis apvalus stalas lakuotais pelenais

Apvalus stalas su simetriška kojelė, susiaurinta viduryje

Apvalus stalas su simetriška kojelė, susiaurinta viduryje

Baldai iš balintos ąžuolo gyvenamojo kambario interjere dvasia"прованс"

Baldai iš balto ąžuolo Living Room interjere Provanso dvasia

Medinis apvalus stalas virtuvės ir svetainės interjere

Medinis apvalus stalas virtuvės ir svetainės interjere

Apvalių modelių pranašumai ir trūkumai

Pastaruoju metu apskritimo stalai tampa vis populiaresni. Tai nenuostabu. Jie palankiai skiriasi nuo kitų formų partnerių su tokiais pagrindiniais privalumais:

 • klasikinis stilius, kuris puikiai tinka bet kokiam interjerui. Šiuo metu taip pat labai aktualu;
 • Universali modelio charakteristika, kuri gali būti tiek didelėje, tiek kuklioje erdvėje;
 • didesnis saugumo lygis, išreikštas nesant kampų. Taip yra dėl to, kad ši forma neleidžia jums pritraukti ar sugauti, o tai ypač svarbu, jei namuose yra vaikų;
 • šventinė ir rafinuota šios formos išvaizda stalviršiai;
 • paprastą išvaizdą, sukurtą dedant patiekalus centre, dėl kurių visi jie yra vienodai toli nuo kiekvieno valgyklos.
 • visų sėdint prie stalo žmonių suvienijimas ir suartėjimas;
 • buvimas įvairių rūšių medžiagų ir dekoro.
Apvalus stalas - universalus sprendimas bet kokiam butui

Apvalus stalas - universalus sprendimas bet kokiam butui

Ir jei apvalios formos modelis pagamintas iš medienos, tu tik padidins savo privalumus. Pirma, mediena yra viena iš aplinką tausojančių ir patvarių medžiagų. Antra, jis yra saugesnis nei, pavyzdžiui, stiklas, kuris gali būti sužalotas.

Galbūt pagrindinis apvalių stalų trūkumas yra tas, kad juos sunku pritaikyti mažos patalpos, nes dėl savo formos jie užims per daug vietos. Tačiau dėl tos pačios priežasties jie negali būti pritvirtinti prie kampo.

Apvalus medinis stalas ir kampinė sofa - puikus derinys nedidelėje virtuvėje

Apvalus medinis stalas ir kampinė sofa - puikus derinys nedidelėje virtuvėje

Apvalus stalas virtuvėje

Jei jūs vis dar galite be stalo miegamajame ir gyvenamajame kambaryje, tada stalas virtuvėje bus viso kambario centras. Tačiau ši lentelė neturi būti griežtai centre. Jis gali būti perkeltas vienoje ar kitoje kryptimi, priklausomai nuo kambario išdėstymo. Tačiau, jei stalas yra nustatytas centre, jis nustatys visos patalpos charakterį, kuris yra kompozicijos centras.

Medinis apvalus stalas šviesios virtuvės centre

Medinis apvalus stalas šviesios virtuvės centre

Paprastai planuokite virtuvės interjerą, vadovaudamiesi taisyklėmis, kad jis turėtų būti lengvas. Jei esate šios sąžiningos koncepcijos rėmėjas, atkreipkite dėmesį į elegantiškas apvalias staliukas, dėl kurių bet kokia virtuvė nepasiduos daug vietos. Ir jei, be to, jūs pasirinksite modelį vienoje kojoje, tada pabrėžiate net dar unikalesnį ir rafinuotą kambario personažą.

Medinis peleninis stalas su lakuotu stalviršiu baltame virtuve

Medinis peleninis stalas su lakuotu stalviršiu baltame virtuve

Daugelis žmonių neigia sau malonumą įdėti savo virtuvėje apvalų stalą, nes jie bijo, kad visi šeimos nariai ar svečiai tuo pačiu metu nebus. Šiuo atveju patartina apsvarstyti sulankstomą kompaktišką lentelę.

Patarimas: duoti pirmenybę sulankstomos konstrukcijos ir modeliai-transformatoriai, kurioje gali apsistoti pakankamai svečių. Šiuo atveju atkreipkite ypatingą dėmesį į lankstymo mechanizmo kokybę, kad stalas tarnavo jums daugelį metų.

Apvalus baltas medinis stalas nedidelėje virtuvėje

Apvalus baltas medinis stalas nedidelėje virtuvėje

Neseniai madinga sutelkti erdvę, sukuriant vadinamąjį studijos apartamentaiir Jame, kaip taisyklė, virimo zonos kartu su valgomuoju ir svetainė. Galite riboti erdvę tarp jų, naudodamiesi apvaliu stalu.

Klasikinės medžiagos stalui

Medis yra viena iš daugialypių medžiagų, kurios tinka bet kokiam kambario ir interjero stiliui.

Dažniausiai pasitaikantys medžių tipai yra šie:

 • ąžuolo;
 • pelenai;
 • bukas

Lentelės, pagamintos iš šių medžiagų, atrodys geriausiai interjeras, senovinis kaimiškas ir klasikinis stilius. Jie puikiai atrodys Provanso stiliaus patalpos. Tačiau nemanyk, kad jie neatitinka tokios realios dizaino krypties minties kaip dabar aukštųjų technologijų. Viskas priklauso nuo dekoro ir kompetentingų priedų. Toks šių medienos rūšių trūkumas, nes mažas atsparumas dilimui, yra didesnis nei padengtas, jei pasirūpinta stalais ir uždengiama specialiu apsauginiu junginiu.

Ąžuolinis stalas klasikinės svetainės centre

Ąžuolinis stalas klasikinės svetainės centre

Šiuo atveju ekspertai rekomenduoja pirmenybę teikti ąžuolui. Tai pabrėžia jūsų patalpų elitinį statusą. Bet tai nėra jo pagrindinis pranašumas. Tokios lentelės pasižymi didesniu stiprumu ir patikimumu. Todėl galite lengvai nusipirkti countertops ant vienos kojos. Tokių modelių spalvų paletė skiriasi, todėl galite lengvai rasti jums tinkamiausią. Taigi, ąžuolo staliukai gali pasigirti turtingu spalvų diapazonu nuo aukso iki maroono. Bet ypač gražūs išvaizdos modeliai, išlikę balta. Šiuo atveju naudojamas balintas ąžuolas. Baldai iš ąžuolo gali turėti tik vieną trūkumą - tai yra didelė kaina.

Tamsiai aukso ąžuolo apvalus stalas vienoje kojoje

Tamsiai aukso ąžuolo apvalus stalas vienoje kojoje

Malaizija specializuojasi medinių stalčių gamyboje, todėl atkreipkite dėmesį į šios šalies modelius. Valgomojo stalai apvali mediena toje pačioje koja gamyboje Malaizija vertinama visame pasaulyje.

Kitos medinių lentelių rūšys

Kitas geras lentelės medžiagos variantas - veržlė. Ši medžiaga turi išskirtinę struktūrą ir didelę jėgą. Tokios lentelės, kaip taisyklė, nesulaužė. Tačiau iš graikinių riešutų pagaminti baldai turi didelę žalą - tai yra per didelis svoris.

Apvalus stalas su tamsiu graikiniu riešu su raižyta kojelė

Apvalus stalas su tamsiu graikiniu riešu su raižyta kojelė

Patarimas: tokius modelius pirmenybę teikia bohemijos ir kūrybinės inteligentijos atstovai, taigi, jei norite sukurti tinkamą stilių savo bute, tada graikinių riešutų lentelė yra puiki galimybė.

Tokia medžiaga kaip kalkės garsėja savo plastiškumu. Tai gerai apdorojama. Todėl iš liepų dažnai gaminami lentynų priedai. Tačiau, renkantis šią medžiagą, atkreipkite dėmesį, kad ji yra pakankamai gerai veikiama vabzdžių ir kitų nemalonių gyvūnų. Todėl pasirūpinkite kokybiškų apsauginių junginių pirkimu. Tai labai populiari ir tokia medžio rūšis kaip Wenge. Tačiau tokia lentelė yra brangi, o ne kiekvienas specialistas sugebės dirbti su šia medžiaga.

Medinis staliukas, skirtas aukščiausios klasės butui: pietų stalas su venge kėdėmis

Medinis staliukas, skirtas aukščiausios klasės butui: pietų stalas su venge kėdėmis

Medžiagos, imituojančios medį

Jei norite išsaugoti, galite apsvarstyti galimybę faneruotos medienos drožlių plokštės arba MDF. Tačiau tokie modeliai bus mažiau ekologiški. Nepaisant to, iš išorės jie bus beveik identiški jų brangiausioms medinėms kolegoms. Kitas alternatyva medienai - medienos drožlių plokštės arba MDF laminuotos. Tokie modeliai pasižymi ekonomiškumu ir platų spalvų paletėmis.

Kitas variantas, imituojantis natūralų medį, yra verzalitas. Ši medžiaga pagaminta iš presuoto medžio pluošto su polimerinių dervų rišikliu. Tai atrodo kaip medžio drožlių plokštė. Tačiau, kalbant apie našumą, jis yra arčiau dirbtinis akmuo. Ši medžiaga patogi naudoti. Kitas jos privalumas yra imunitetas ultravioletiniams ir mechaniniams poveikiams.

Dviejų spalvų pietų stalas su balta kojelė ir stalviršiu"под ясень"

Dviejų spalvų pietų stalas su balta kojelė ir stalviršiu "po pelenais"

Galimybės pasirinkti dizainą ir spalvų paletę

Pagrindinė taisyklė, kurią reikėtų laikytis renkantis stalo modelį, yra optimalus suderinamumas su dizainu baldų komplektas. Be to, lentelė turėtų atitikti bendrą interjero sampratą. Tiek stilistika, tiek spalva. Tokiu atveju, jei stilius ir spalva nesutampa, jie turėtų būti harmoningai sujungti. Pavyzdžiui, pastaraisiais metais didėja populiarumas eklektiškas stilius, savaime sujungiant kelias dizaino mintis. Tokiu atveju kai kurie daiktai kambaryje gali būti išlaikyti vieno stiliaus, o kitas - priešingai. Taigi, tarpusavyje įdomu sujungti, pavyzdžiui, klasika ir modernus.

Virtuvės kontrasto apdaila: tamsus venge stalas, šviesios pagalvės, šviesos sienos ir virtuvės komplektas

Virtuvės kontrasto apdaila: tamsus venge stalas, šviesios pagalvės, šviesos sienos ir virtuvės komplektas

Ypatingas dėmesys, renkantis stalą, pateikiamas detalėms. Visų pirma - kojos. Ypač elegantiški dizainai vienoje kojoje. Specialūs elegantiški arba raišti versijos. Jie puikiai tinka kambariui, Provanso kalba, klasikinis stilius arba prašmatnus prašmatnus. Įdomus dizaino sprendimas - rotango arba suklastotas kojos.

Apvalus medinis stalas vienoje kojoje geriau pasirinkti sulankstomą. Tokiu atveju jūs sutaupysite daug vietos ir, jei reikės, visus svečius.

Tuo pačiu metu vienos kojos stalai yra ne tik patraukli, bet ir patogūs. Už jų yra patogiau sėdėti, nes erdvė po stalais didėja. Taip, ir atsikelti dėl šios lentelės bus patogiau. Apvalaus medžio stalo naudą vienoje kojoje galima nusipirkti beveik bet kurioje atitinkamoje parduotuvėje.

Sulankstomas apvalus stalas prabangiame svetainės interjere

Sulankstomas apvalus stalas prabangiame svetainės interjere

Dekoratyviniai variantai ant apvalaus virtuvės stalo, pagaminti iš medžio

Apvalusis stalas buvo tiesiog sukurtas, kad jo puošia staltiesę. Nors natūralios medienos stalai jau savaime yra ornamentu. Nepaisant to, šventėse ypač noriu paversti stalo išvaizdą ir padaryti jį iškilmingesniu.

Patarimas: gauti keletą staltiesių į apskritą stalą įvairioms progoms - kasdien, šventingai ... Jūsų virtuvėje ar kitoje patalpoje niekada nebus nuobodu. Kaip kasdienį variantą galite naudoti ryškias servetėles, kurios yra išdėstytos cimbolai.

Ypač elegantiškai apsvarstykite apvalias medines apvalias staliukes vienoje kojoje. Jie nereikalauja papildomo apdailos. Tačiau jų gamtinį grožį galima pabrėžti kontrastingais aksesuarais. Pavyzdžiui, ant šios lentelės galite įdėti elegantišką servetėlę ir nedidelę gėlių puokštė. Geriausia, jei tai aksesuarai bus išlaikytas ryškioje spalvų paletėje, palankiai aptempdžius baltą stalą.

Kontrasto dekoras: apvali staltiesė ant šviesaus ąžuolo stalo

Kontrasto dekoras: apvali staltiesė ant šviesaus ąžuolo stalo

Apvalus medinis stalas vienoje kojoje: kaip padaryti save

Medis Jūs taip pat galite pati padaryti savo stalą. Tačiau tai yra gana sudėtingas procesas, todėl galite apriboti save, kad galėtumėte sukurti atskirus elementus, skirtus užbaigtoms stalviršių sistemoms. Taigi, jūs negalėsite be kojos.

Apvalaus stalo medinis pjedestalas yra lengvas rankiniu būdu. Norėdami patys pastatyti stalo koją, turite surasti arba parengti eskizą. Tai gana daug darbo reikalaujanti užduotis, todėl kartais lengviau įsigyti gatavą versiją techninės įrangos parduotuvėje.

Apvalus stalas iš graikinių riešutų ryškioje gyvenamajame kambaryje

Apvalus stalas iš graikinių riešutų ryškioje gyvenamajame kambaryje

Norėdami įdėti valgomojo stalą į vieną koją, turėtumėte kokybiškai atlikti kryžiaus purkštukus. Gaminant klasikinius apvalius arba ovalus stalas galiausiai turėtume gauti maždaug 680 mm aukščio kojų, kurio skerspjūvis yra 120/120 mm.

Patarimas: tai pakanka beržo pėdai. Tačiau, jei naudojate pušies, tada reikia padidinti skerspjūvį iki 160/160 mm. Priešingu atveju stalas negali išsilaikyti pakankamai.

Centrinė kojos dalis turėtų būti nukirsta staklėmis. Tunikos ilgis yra 300 mm. Tuo pačiu metu tochenoka yra tik dekoro elementas, be kurio jūs galite be to padaryti. Taigi, galite naudoti įprastą stačiakampę koją. Tiesiog eikite per šonkaulius su frezuotu.

apvalus medinis stalas ant vienos kojos: apvali stalo kojelė suteikia vietos vaizduotę: ananasų kojos formos staliukas pieno šokolado atspalvyje

Apskrito stalo kojas suteikia erdvės vaizduotės: stalo ananaso kojos formos puošimas pieniniame šokolado atspalvyje

Taigi, vienos medinės kojos apvalus stalas yra puikus pasirinkimas, kuris tinka ir abiem virtuvės, abu svetainė. Tokie dizainai turi ne tik aukštos kokybės charakteristikas, bet ir labai įspūdingi. Toks stalas bus vertas bet kokio interjero apdailos. Jis pabrėš savo stilistinę orientaciją ir nustatys viso kambario charakterį.

Apvalus medinis stalas vienoje kojoje: 85 modeliai tiems, kurie nėra įpratę rinktis tarp estetikos ir funkcionalumo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 75