Moderni virtuvė su baltais fasadais

Moderni virtuvė su baltais fasadais

Tarp daugelio interjero dizaino idėjos Mozaika nepraranda savo populiarumo virtuvės prijuostė. Ji suteikia kambariui ypatingą skonį, žavesio ir yra ne tik estetinė, bet ir funkcionalus reikšmė apsaugoti priekinę sienelę nuo taršos.

 • Kas tai yra
 • Privalumai ir trūkumai
 • Medžiagos
 • Spalviniai sprendimai ir dizainas
Stilinga virtuvė su šviesiomis kėdėmis

Stilingas juodos ir geltonos spalvos tirpalas

Šviesus virtuvės interjeras su akcentuotais plytų sienomis

Šviesus virtuvės interjeras su akcentuotais plytų sienomis

Miniatiūrinė virtuvėlė

Miniatiūrinė virtuvėlė

Kas tai yra

Pirmiausia prisimink, kad prijuostė - tai nėra virtuvės ar namų šeimininko aprangos dalis, bet vizualiai gražus virtuvės erdvės techninis išsidėstymas yra tam tikras skydas nuo nešvarumų ir žalos. Jie yra skirtingi - monolitinės plokštės iš stiklo, plastiko, plytelės, plėvelės ir tt, arba mozaika, susidedantis iš mažų dalių, kurios turi būti išdėstytos, pavyzdžiui, pilnaviduriai didelė plytelė, bet mažų dalių.

Forma ir turinys

Apvalkalo elementai vadinami tesseriais arba lustais, jie turi keletą dydžių - nuo 1 x 1 iki 10 x 10 cm. Parametrai priklauso nuo gamintojų medžiagos ir gaminių.

Patarimai! Patirtis parodė, kad optimalus dydis dizainerių ir savininkų tradicinių planavimo remonto, apsvarstyti diapazone matmenys nuo 2 x 2 iki 5 x 5 cm. Su šiais parametrais tai patogiausia dirbti mažoje erdvėje.

Eklektiška virtuvė su šviesiais patiekalais

Eklektiška virtuvė su šviesiais patiekalais

Nedidelė virtuvė su nedideliu valgomuoju stalu prie lango

Nedidelė virtuvė su nedideliu valgomuoju stalu prie lango

Forma yra kitokia, bet pagrindinė ir mylima pagal visas galimybes - aikštės, jas lengviau tilptų į nurodytą perimetrą. Originalo ventiliatoriai gali rasti mini žiedus, ovalus, rombus ir net nestandartinius daugiakampius.

Panašus "prijuostė" už peroną parduodamas ne vienam gabalui, bet skaitikliui. Kainos skiriasi, priklauso nuo medžiagos, nuo linijų ir gamintojo šlovė.

Įdomus momentas! Mozaikos gabalėliai parduodami nefasuoti, bet blokuose, pritaisyti prie popieriaus arba poliuretano pagrindo. Jų parametrai gali svyruoti nuo 28 iki 31 kvadratinių metrų. Žiūrėkite Pirkdami reikia atsižvelgti į šį niuansą ir atsargiai susieti su ploto, kuriame planuojama klijuoti mozaiką, skaičiavimus.

Jūros atspalviai šalies stiliaus virtuvėje

Jūros atspalviai šalies stiliaus virtuvėje

Mažos turkio plytelės ant virtuvės sienos

Mažos turkio plytelės ant virtuvės sienos

Tradicinę virtuvę atnaujina šviesus plytelių ant sienos modelis

Tradicinę virtuvę atnaujina šviesus plytelių ant sienos modelis

Privalumai ir trūkumai

Mozaikinės plytelės turi keletą specifinių savybių. Apsvarstykite ir pasverkite visus privalumus ir trūkumus.

Privalumai

 • Estetika. Neįprastas vaizdas, keista, svarbiausių žaidimų dalis.
 • Stiprumas. Atsparus pažeidimams, dėl mažų dalių net rimtų įbrėžimų, jie yra praktiškai nematomi.
 • Iš viso kambario apšvietimas - Šis efektas pasiekiamas dėl ypatingo saulės spindulių perdegimo.
 • Lengviausia priežiūra: toleruoja bet kokius ploviklius, kartais pakanka nušluostyti drėgna šluoste.
 • Didelis asortimentas - medžiagų, formų ir spalvų pasirinkimas visoms skonims ir progoms.
 • Universalumas. Jis tinka beveik visuose stiliuose.
Gražios raštuotos plytelės puikiai atrodo mažoje klasikinėje virtuvėje

Gražios raštuotos plytelės puikiai atrodo mažoje klasikinėje virtuvėje

Erdvi šviesi ir šviesi virtuvė turi gerą nuotaiką

Erdvi šviesi ir šviesi virtuvė turi gerą nuotaiką

Trūkumai

 • Santykinai aukštos kainos - analogai yra kelis kartus pigesnės.
 • Jei centrinę dalį galima sugadinti per daug, ją sunku pakeisti.
 • Reikia specialių žinių ir įgūdžių stiliaus.
Neįprastos virtuvės palėpėje

Neįprastos virtuvės palėpėje

Sulaikytas pilka-balta virtuvės interjeras su apvaliu pietų stalu centre

Sulaikytas pilka-balta virtuvės interjeras su apvaliu pietų stalu centre

Atsižvelgiant į privalumus ir trūkumus, galima daryti išvadą, kad pagrindinis objektyvus trūkumas yra palyginti didelė kaina. Įgūdžiai stilius nėra labai sudėtinga, juos galima peržiūrėti ir pakartoti remiantis vaizdo pamokomis iš interneto, net jei esate naujokas remontui. Norėdami sužeisti bent vieną kvadratą iki taško, kurį reikėjo pakeisti, tai yra beveik neįmanoma.

Taip, ir "kramtyti" kainas galima apeiti, jei žinote, kaip dirbti stiklo pjaustytuvą ir turėti pagrindines matematikos žinias. Jei "finansai dainuoja romansus", bet siela prašo mozaikos prijuostės, galite iškirpti norimus gabalus iš bet kokios spalvos plytelės. Svarbiausia, kad jie turėtų būti tokio paties dydžio.

Medžiagos

Gamybos pradinė medžiaga yra skirtinga.

Populiariausi variantai:

 1. Keramika - Redukcijos molio, kvarco smėlio ir specialių priedų mišinys. Tai yra patvarus, praktinis, rūpestingas ir turtingas tekstų ir atspalvių pasirinkimas. Toks mozaika nejaučia ultravioletinių spindulių, nesugeria vandens ir nesijaučia cheminių medžiagų dėl dangos su specialia drėgmei atsparia glazūra. Nepaisant to, kad turtas pasirinkti spalvų paletę keramika yra šiek tiek prastesnė už tą patį stiklą, tai kokybiška žaliava, kuri turi įtakos kainai.
 2. Stiklas. Skaidrios ir permatomas fragmentai pritraukti gražus dekoratyvinis efektas, Kibirkščiuojantis ir atspindi šviesą, sukurti įdomių aplinką. Pagaminta iš kvarco smėlio, su baltųjų pigmentų pasiekti mirgėjimo to. perlų dėmės ar lustai iš pusbrangių akmenų dažnai naudojami -. Avantiurinas, perlamutru ir tt stiklo substratą ir įgijo populiarumą dėl praktinio metu - ši medžiaga pasižymi mažu poringumo, kad jos paviršius negali veisti mikrobus. Tai puiki higiena.
 3. Plytelė - ta pati plytelė, bet mini spektaklio.
 4. Akmuo paklausa tarp gerbėjų grunge stiliaus ir palėpėje, kad įtraukti sąmoningai rupumą ir šiurkštumą. Sudedamosios vienviečiai klodai iškirpti iš kieto plokščių natūralaus akmens - granito, travertinas, kalkakmenio, marmuras, kartais iš pusbrangių akmenų -. Oniksas lazuritas ir tt tekstūra gali būti lygus, jei gabalai yra poliruoti, šiurkštus ar net dirbtinai amžiaus. Tačiau bet koks akmuo turi aukštą poringumą, palyginti su tankesnis medžiagos, kuri suteikia gyvenimą bakterijų. Tai, žinoma, mažiau kalbant apie higieną. Gražus, brangus, bet netelpa visų stilių, trumpai tariant, yra galimybė ant puikus meilužis.
 5. Porceliano plytelės - Tai yra keramikos ir akmens simbiozė, tarpinė nuoroda, jungianti gražią granito išvaizdą ir kietumą, kuri daro įtaką kainai, tačiau kokybė yra verta.
 6. Metalas - santykinė naujovė. Tai yra plonos žalvario plokštės arba rūdžių atsparus metalas, pritvirtintas prie gumos arba minkšto plastiko pagrindo. Paviršius yra kitoks - matinis, blizgus blizgus, su ištempimais, pjūviais ar kitais reljefiniais vaizdais. Spalva skiriasi nuo klasikinio plieno, šviečiančio aukso iki senovinės bronzos. Kokybiški produktai nėra oksiduojami, atsparūs riebalams, dėmėms ir šilumai, tačiau jei paviršius yra lygus, negalima išvengti pastebimų pirštų atspaudų ir purslų. Geriau pasirinkti matinius variantus ar reljefą.
 7. Veidrodis - nauja nuotrauka kasdien, viena iš naujausių dizainerių naujovių. Visi prisimena diskotekos kamuoliukus ir jų unikalų švytėjimo žaidimą - tikrą atspindžio kampą, kuris gali ištaisyti erdvės trūkumus ir vizualiai išplėsti nedidelį plotą. Toks mozaikinis prijuostė jus kasdien džiaugsis tau naujais savo atspindžio paveikslais Salvadoro Dalio darbe "Raphaelio galvos sprogimas".

Spalviniai sprendimai ir dizainas

Paprasčiausias ir pigiausias būdas yra išdėstyti tvirtą paviršių, tačiau dizaineriai siūlo įdomias idėjas. Sąnaudų skirtumas nebus per didelis, nes plotas yra mažas, o vaizdinis efektas yra labai skirtingas.

U formos virtuvė su patogia darbo erdve prie lango

U formos virtuvė su patogia darbo erdve prie lango

Gražios galimybės:

 • Vienvietis - tai ne tik viena spalva visoje darbo sienoje, bet ir originalus tos pačios spalvos tonų derinys, nuo turtingo iki subtilaus.
 • Maišyti - Sujungti bet kuriuos atspalvius, kuriuos jums patinka, rūšiuoti analogišką ryškią antklodę. Kai darbai dekoratoriai butų ne tik neįprasta spalvų derinys savininkai, bet ir medžiagos, meistrai ir sugeba harmoningai derinti su stiklo keramikos, plytelių su metalu ir pan. Galite atskleisti vaizduotę ir eksperimentą, per daug.
 • Modeliai - bet kokio sudėtingumo papuošalai, paruošti ar sukurti savo rankomis.
 • Tapyba - paruošta sienų kompozicija, komplektas montuojant, bet neįtikėtinai gražus apdailoje.
Erdvi virtuvė su minkšta sofa

Erdvi virtuvė su minkšta sofa

Patarimai! Renkantis bet kokį įvykdymo variantą, būtina prisiminti, kad reikia įdėti mozaikos prijuostę, kad ji būtų pakabinta nustatyti. Be to, iš visų pusių bus reikalaujama išmokų, kad vėliau nebūtų galima matyti jokių plotų sienų dalių. Sąnarių sąvaržos atliekamos tik po to, kai klijai yra visiškai išdžiūvę.

Stilinga virtuvė-studija Skandinaviško stiliaus

Stilinga virtuvė-studija Skandinaviško stiliaus

Mozaika virtuvui ant prijuostės yra neabejotinai originalus ir akimirksniu pastebimas elementas. Jis išsiskiria turtingu pasirinkimu spalvų paletės, formų, tekstūrų ir stiliaus metodų. Ką daryti pirmenybę - savininkų skonio klausimas. Sustabdykite paprastumą ir sukurkite vienkartinę minimalizmas, įsivaizduokite save kaip Euklido geometrijos tėvą ir išdėstykite ryškius ornamentus trikampių ar elipsių pavidalu arba jaučiatės kaip antikvariniai menininkai ir sukurkite nuotrauką - tai priklauso nuo jūsų. Viskas priklauso nuo finansinių galimybių ir fantazijos skrydžio laisvės. Nebijokite eksperimentuoti! Kaip žinoti, galbūt esate būsima Eugene Grasse (XVIII a. Žinomas menininkas ir skulptorius-modernistas, sukūręs unikalius mozaikos vaizdus)!

“Accent” zona: 70+ stilius mozaikos variantai virtuvėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − 72 =