Rami interjeras mėlynai smėlinguose tonuose

Rami interjeras mėlynai smėlinguose tonuose

Vaikų kambarys - ne tik paprastas miego, studijų ir žaidimų gyvenamasis kvartalas, tai visa mažojo žmogaus visata. Ir nesvarbu, kokius matmenis turi šis pasaulis, svarbiausia tai užpildyti kuo daugiau stebuklų. Norėdami atlikti šią sudėtingą užduotį ir tuo pat metu ergonomiškai organizuoti erdvę, vaikai gali būti ištraukiami sofos. Šiuolaikiniai modeliai jus nustebins ne tik pagal funkcionalumą ir kainas, bet ir įdomias vizualias idėjas!

 • Mechanizmų tipai
 • Formos ir medžiagos
 • Neprivaloma papildai
 • Bendras dizainas
 • Privalumai ir trūkumai
 • Kaip pasirinkti?
Stilinga baldų kambario versija

Stilinga baldų kambario versija

Mechanizmų tipai

Ištraukiama sistema yra tipiškas ritininis mechanizmas, kuriame vidinės sėdynės dalys yra pritvirtintos prie ratų, kurie važiuoja palei guolius ant sofos rėmo. Verta ištraukti specialų dirželį - ir yra pasirengusi pilnavertė miegamoji vieta. Sistema turi keletą veislių:

 1. Standartas ištraukiamas - Sėdynė sėdynėje tęsiasi į priekį, o sulankstyti forma yra sofos viduryje.
 2. Akordeonas - sistema veikia pagal akordeono principą, jums reikia tik traukti specialią kilpą.
 3. Lankstomas-ištraukiamas - dugnas yra išvyniojamas, o tuščioje erdvėje nugara nugara arba speciali pagalvės.
Slydimo sofos schema

Slydimo sofos schema

Bet kuri iš trijų variantų suteikia patogią vietą miegoti su lygiu paviršiumi. Plotis priklauso nuo matmenų sofa.

Pastaba! Pirmasis tipas yra labiau populiarus, nes tai yra paprasčiausias dygsnio išdėstymo schema, o mažas vaikas gali pats išdėstyti sėdynę panašiai.

Formos ir medžiagos

Užpildymas

Be atsitraukiančio mechanizmo, kitas svarbus kriterijus yra užpildas. Būtent jis nustato kūdikio patogumo ir poilsio būklę.

Užpildo tipas Charakteristikos
Sinteponas • lengva sintetinė medžiaga, lanksti ir ilgaamžė, suteikia gerą tūrio, atspari grybų formavimui
Poliuretano putplastis • aplinkai nekenksmingas putplastis, kuris daugelį metų gali išlaikyti savo pradinę formą
Periodiškas • Laikai yra natūralūs arba dirbtinai sukurti, pasižymintys padidėjusiu tankumu
Hollofiber • pagamintas iš aliuminio alergijos žaliavų, po deformacijos greitai atkuriama forma
Lateksas • nurodo ortopedines medžiagas, kartoja kūno kontūras, automatiškai automatiškai paskirsto bendrą apkrovą. Brangiau nei kitų rūšių, tačiau pripažįstama kaip ortopedinis

Svarbu! Užpildai yra su spyruoklėmis ir be spyruoklių, pirmenybė teikiama antroji - vaikas dėl tokios sofos nebus sužeistas, net jei jis kasdien šokins ant lubų.

Minkšti baldai iš poliuretano putų tęsis ilgą laiką

Minkšti baldai iš poliuretano putų tęsis ilgą laiką

Apmušalai

Tai gali būti bet koks tankus audinys.

Populiarios parinktys:

 1. velvetas ir velvetas - minkštas ir lengvai prieinamas;
 2. žakardis - tankus ir atsparus purvo atsiradimui;
 3. odą ar odą - gražiai ir lengvai nuplaunami, jei nėra gyvūnų, kurie gali subraižyti juos;
 4. audiniai su teflonine danga - netenkina netyčinio išsiliejusio skysčio ir lengvai valomi.

Jei turite problemų su apmušalų parinkimu, galite imtis bet kokios sofos dėl mažos kainos principo, pagrindinis dalykas - pats mechanizmas ir kokybės užpildas.

Patarimai! Arba visada galite nusipirkti dėžutė pagaminta iš tankio ir vandeniui atsparaus audinio. Toks sofa nebijotų išsiliejusių dažų ar sulčių, antra "oda" lengvai pašalinama ir ištrinama.

Minkšti baldai pagaminti iš veliūrinio stiklo yra labai populiarus ir lengvai prieinamas

Minkšti baldai pagaminti iš veliūrinio stiklo yra labai populiarus ir lengvai prieinamas

Minkštinimą iš odos bus lengviau valyti

Minkštinimą iš odos bus lengviau valyti

Neprivaloma papildai

 • Priklausomai nuo modelio dizaino, vaikų sėdynės su ištraukiamais mechanizmais gali turėti papildomų patalynės ir žaislų laikymo vietos. Paprastai tai yra ištraukiamos ar įmontuotos dėžės iš apačios po sėdyne arba iš plataus porankio.
 • Kai kuriuose sofuose yra šoninė siena su miniatiūrine medžiaga lentynos. Kambario centre sukurti mini sienelės yra nugaroje.
 • Beveik visi jaunesni yra kušetės minkštieji kraštai, kurie neleidžia kristi ir apsaugoti nuo smūgių, kūdikiui paversti svajonę.

Bendras dizainas

Minkštų baldų kūrėjai atsižvelgia į šiuolaikinių vaikų interesus ir siūlo neįtikėtinus sprendimus. Gręžiančios sofos eina į fone, o pagrindines pozicijas užima modeliai didelės minkštos žaislo forma. Kai atvykstate aplankyti, būsite nustebinti, kad laukiama poilsio vieta yra ausys ir uodega, arba net kamienas, traukiant ant kurių galite ištiesti miegamasis. Šiuo atveju galva puikiai tarnauja kaip nugarėlė, o kojos su porankiais.

Pastaba! Gana dažnai yra sofos-spynos, miško nameliai, Pelenės namai ar "Snow White", lokomotyvų, laivų, autobusų, automobilių ir ne tik. Pasirinkimas skirtas tavo vaikams!

Privalumai ir trūkumai

Vaikų ištraukiama sofa yra neabejotinai nedidelis stebuklas ant ratų. Jis laimėjo vaikų ir tėvų meilę dėl daugelio privalumų.

 1. Paprasta ir tuo pat metu stiprus mechanizmas - Lengvai pasilenkia vaikui ir yra sukurtas daugybei nominacijų / raukšlių.
 2. Didelis asortimentas - dizaineriai bandė šlovę: yra tinkama spalva ir forma mergaičių ir berniukų.
 3. Kompaktiškumas - priešingai nei stacionari lova, išlaisvina daug vietos žaidimams, bet tuo pačiu metu bet kuriuo metu jis tampa visišku analogu.
 4. Saugumas - visi vaikų modeliai yra su ratlankiais ir turi minkštą apmušalą, į kurį neįeina išsikišti aštrūs kampai, kurie gali būti netyčia sužaloti arba subraižyti.
Minkšti baldai ryškios spalvos tinka mažam vaikui

Minkšti baldai ryškios spalvos - puikiai tinka mažam vaikui

Ottomanas paauglės mergaitės kambaryje

Ottomanas paauglės mergaitės kambaryje

Mažas otomanas tampa lova

Mažas otomanas tampa lova

Jei manote, kad yra trūkumų, juos sunku pavadinti, o tai yra keletas prieštaringų niuansų:

 1. Jie sako, kad lova yra patogesnė stuburui, tačiau technologija taip žengė į priekį, kad šiuolaikinė sofa yra ne mažesnė nei ortopediniai parametrai.
 2. Tai, kad slankiosios mechanizmai dažnai trūksta, yra nepatvirtintas mitas. Sistema yra tokia stipri, kad galbūt per porą dešimtmečių ji negali sulaužyti sofos, bet ji bus tiesiog pataisyta. Visos dalys yra parduodamos ir keičiamos.
 3. Manoma, kad vaikas nuolat verčia / išlaiko sofą. Tai dar vienas mitas!

Pastaba! Vaikai mėgsta viską, kas juda, išmontuojama ir naudojasi savo vieta poilsiui be jų tėvų pagalbos, jaustis nepriklausomai.

Minkšti baldai geltonai žalios spalvos

Minkšti baldai geltonai žalios spalvos

Atvirame vaizde, lovoje bus nedideli apsauginiai kraštai

Atvirame vaizde, lovoje bus nedideli apsauginiai kraštai

Miegamoji vieta mažai mergaitei

Miegamoji vieta mažai mergaitei

Kaip pasirinkti?

Modelių gausa leidžia pasirinkti tinkamą modelį. Svarbiausia žinoti būtinus kriterijus. Pirmasis rodiklis yra mechanizmo patikimumas, antrasis - pagrindo ir užpildo pagrindo (medžio) kokybė, orientyrai yra stiprybė ir ekologiškumas. Tada galite atkreipti dėmesį apmušalai priklausomai nuo to, ar naudojatės atvejis, ir ant išorinio dizaino.

Pastaba! Nebūtina pasirinkti brangiausio odinė sofa su lateksu viduje. Galite pasirinkti gerą putų poliuretaną ir nusipirkti dėžutę. Auksinio vidurkio principas visada veikia.

Vaikiška sofa-lova yra baldai poilsiui ir miegui, todėl labai svarbu pasiimti kokybišką daiktą. Tačiau taip pat svarbu prisiminti, kaip skirtingi yra suaugusiųjų ir vaikų suvokimas pasaulyje.

Patarimai! Jei norite ne tik gero savo komforto, bet jūs tikrai norite palinkėti savo sūnui ar dukrai, atkreipkite dėmesį į net atrodo nereikšmingus dalykus. Pasinerkite į kelias akimirkas į vaikystės pasaulį, prisimink savo svajones ir troškimus, o tuomet jūsų vaikai daugelį metų sielos džiaugsmu, leisdami lėlės minkštas vaikų namas arba sėdėdamas už sofos-autobuso rato!

Delfinų modelis

Modelis "delfinas"

Minkšti baldai vaikams

Minkšti baldai vaikams

Pasirinkite vaikų ištrauktą sofą: mechanizmų ir jų funkcijų pasirinktis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5