Sapphire spalva svetainės interjere

Sapphire spalva svetainės interjere

Mėlyna spalva kaip ir ne tik psichologai, bet ir daugelis šiuolaikinių dizainerių, nes šiemet bliuzas tapetai. Siekiant išlaikyti harmoniją, o ne paversti savo namą į tvirtą ledyną arba nuskęsti interjero "giliąja jūra", pagrindiniai dekoratoriai dalijasi savo patirtimi ir naudingais patarimais.

 • Spalva, dizainas ir psichologija
 • Mėlynos tapetai ir kambariai
 • Svetainė
 • Miegamasis
 • Vaikai
 • Virtuvė
 • Studijų salė
 • Koridorius ir prieškambaris
 • Užuolaidos ant mėlynos spalvos užsklandos
Mėlyna spalva gyvenamajame kambaryje gali būti atskiesta kontrastingais atspalviais - rožinė, balta ir kita

Mėlyna spalva gyvenamajame kambaryje gali būti atskiesta kontrastingais atspalviais - rožinė, balta ir kita

Valgomasis su tamsiu mėlynu tapetu klasikiniu stiliumi

Valgomasis su tamsiu mėlynu tapetu klasikiniu stiliumi

Interjere yra mėlynos tapetos su gėlių spauda ir auksiniai užuolaidos

Interjere yra mėlynos tapetos su gėlių spauda ir auksiniai užuolaidos

Spalva, dizainas ir psichologija

Psichologai nuolat pataria klijuoti bent viename iš kambarių mėlyną fono paveikslėlį. Tokių interjero nuotraukos randamos visur - nuo patalpų iki paplūdimio gyvenamieji kambariai ir net virtuvės, ir dažniausiai rudeninės, žydros ar jūros vandens spalvos sienos gali būti matomos vaikų kambariai. Kodėl?

Mėlyni tapetai gražiai atrodo klasikiniame vonios kambaryje

Mėlyni tapetai harmoningai atrodys klasikiniame vonios kambaryje

Mėlyna - taikos įkūnijimas, ji atneša ramybę, tačiau ši spalva nėra taip paprasta, nes ji turi daugybę atspalvių paletės. Tinkamai panaudodami skirtingas apraiškas, jie gali daryti įtaką žmonių psichologiniam požiūriui.

Pavyzdžiui, prisotintos ir tamsios spalvos padeda išsamiai mąstyti, pašalina nerimą, pernelyg emocionalumą ir prisitaiko prie išmatuoto gyvenimo būdo. Tačiau pernelyg įtakingi žmonės su ilgu tamsiai mėlyna kontempliacija gali sklandžiai sukelti depresiją, todėl mes pasirenkame naudoti papildomus kitų atspalvių elementus, jei mes pasirenkame kaip mėlynos spalvos pagrindą tapetai interjere. Nuotraukos gyvenamieji kambariai, miegamieji, vaikų ir visais parodymais mums ne mažiau kaip pusę praskiedimo su kitais tonais.

Klasikinė svetainė sodyboje: mėlyni tapetai su auksiniais ornamentais ir ąžuolo baldais

Klasikinė svetainė sodyboje: mėlyni tapetai su auksiniais ornamentais ir ąžuolo baldais

Labiau neutralus yra azure, kobaltas arba praskiestas indigo parinktys, jie gali išlaikyti siekį ir ambicijas normoje be prieštaringumo neigiama kryptimi. Šio varianto pasirinkimas turėtų būti atliekamas remiantis namo savininkų charakteristika.

Užsklandos spalvos kobalto spalvos ant vienos iš valgyklos sienų

Užsklandos spalvos kobalto spalvos ant vienos iš valgyklos sienų

Mėlynos tapetai ir kambariai

Iš esmės nėra vienos griežtos priežastys, dėl kurių būtų ribojamas ir vetuotas mėlynas sienų apdangalas interjere. Visų tipų kambarių su mėlynomis sienomis nuotraukos pateikiamos pagrindinių dekoratorių portfelyje. Svarbiausia - aiškiai suprasti suderinamumo principus ir gražiai paskirstyti atspalvius pagal patalpų paskirtį.

Svetainė

Čia bus tinkami bet kokie atspalviai, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, tačiau yra keletas svarbių dalykų.

Ką reikia žinoti:

 • Svetainė - didžiausias kambarys, bet todėl, kad jis ypač gražus, atrodo tamsios spalvos, kurios ne visada taikomos mažuose kambariuose. Galite saugiai naudoti indigo, rausvąja gvazdikėlių, kobalto, safyro ir kt. Tapetų spalvą. Svarbiausia, kad kambaryje būtų pakankamai šviesos, kad būtų išvengta drumstumo jausmo.

Patarimas: jei natūralios šviesos nepakanka, verta apsvarstyti dirbtinis apšvietimas, kad sienos "grojo".

 • Būtina teisingai susieti ekrano užsklandą su baldų spalva, vienu atveju paletės rungtynės bus įdomus veiksnys, jungiantis interjerą, o kitoje - tai gali tapti tokiu mažu lašeliu, kuris sugadins "barelį medaus". Jei ant sienų yra daug mėlynos spalvos, sofa ir foteliai turėtų būti skirtingų spalvų, ir kaip nuorodą bus prasminga mesti ant jų kukurūzų gėlių pora pagalvės.
Komfortiškas spalvų derinys tapetui ir baldams: mėlynos dryžuotos tapetos ir baldų apmušalai

Komfortiškas spalvų derinys tapetui ir baldams: mėlynos dryžuotos tapetos ir apmušalai

 • Mėlynės brėžiniai turi būti parenkami tiesiogiai proporcingai kambario matmenims pagal tai, kad jis didesnis, tuo didesnis ornamentas. Bet jei gyvenamajame kambaryje gausu projekcijų ar nišos, geriau palikti tokias monotoniškas sritis, nes šiuo atveju dideli vaizdai suteiks priešingą efektą.

Patarimas: jei jūsų svetainė turi nišą, geriau paimti vieną toną, tačiau derinti tekstūros tapetą, pavyzdžiui, pagrindinė sienų sritis gali būti su modeliais, o niša yra vienviečiai.

 • Mėlyni tapetai yra moderniausių stilių labiausiai naudingi, ekstremaliomis aplinkybėmis jie gali būti parašyti neoklasicizmas, bet tada jie turi būti bent jau atskiesti auksu.
 • Su tamsiai mėlynos monofoninėmis sienomis, baldai labai gražiai derinami su mažais tos pačios mėlynos spalvos elementais apmušalų srityje.
Klasikinis salonas su tamsiai mėlyna spalva ir baltos spalvos baldais

Klasikinis salonas su tamsiai mėlyna spalva ir baltos spalvos baldais

 • Įdomu papildyti pagrindinį mėlyną atspalvį kitos spalvos, kuri jam atsiranda pagal suderinamumo taisykles. Rezultatas yra analogas juodos ir baltos vienspalviai.

Miegamasis

Mėlyna tapetai miegamajame - tai ne aistros kambarys, o ramybės ir ramybės buveinė, tam tikras malonumas išnykusioms nervėms ir šiek tiek drebėjusi psichika. Tačiau verta pridėti prie mėlynos spalvos aukso ir šviesos smėlio spalvos lovatiesės ir užuolaidos, nes mes gauname gana stilingą XVIII a. pabaigos boduolių rūmus. Tada žinojau, kad aktyviai naudojo safyro ir indigo atspalvius, susilpnėjusius į naujas tendencijas, pakeičiant giliai mėlyną klasikinį bordo, taip pat nuobodu rudos atspalvius.

Mėlynas ekranas su tamsiu dideliu spaudiniu klasikiniame miegamojo interjere

Mėlynas ekranas su tamsiu dideliu spaudiniu klasikiniame miegamojo interjere

Tie, kurie nori saldus širdis Provence stiliaus, gali naudoti lengviausius atspalvius, derindami juos su sniego baltais baldais, lubomis ir užuolaidomis.

Savininkai, kurie davė savo širdis modernus interjeras gali surengti erdvinį miegamąjį aukštųjų technologijų stilius. Norėdami tai padaryti, galite naudoti kai kuriuos mėlynos spalvos atspalvius nuo tamsiausių iki lengviausių, atskiedžiant detalėmis iš skaidrios plastiko ar stiklo, taip pat su chromu ir elementais.

Gražus mėlynas ekrano užsklanda su aguonomis gerai tinka stiliaus interjerui"прованс"

Gražus mėlynas ekrano užsklanda su aguonomis gerai tinka interjerui Provanso stilius

Jei derinate tamsias rausvąja spalvą su lengvomis kilimomis, užuolaidomis ar lovatiesėmis, tuomet kambaryje galėsite įdėti užrašą Skandinaviškas stilius.

Vaikai

Mėlyna darželyje - bet kurio psichologo ir beveik klasikinės svajonė, ypač tokie berniukų tapetai. Tačiau šiandien lyčių skirtumai spalvų diapazone praktiškai ištrinami, o mergaitėms miegamosiose taip pat mėgsta mėlyną spalvą. Toks tapetai padės vaikams lengvai pereiti per sudėtingą pereinamojo laikotarpio amžių ir prisidės prie mąstymo proceso ir mokymosi pažangos. Jūs galite derinti su balta, auksine, smėlio spalvos.

Įdomu pamatyti kombinaciją, pavyzdžiui, jei į vieną iš didžiausių sienų įdėkite stilingą miesto vaizdą mėlynai, o likusio kambario dalis padengta tapetu mėlynai mėlyna juostele.

Jei vaikas yra mažas ir nuobodu suprasti ramus jūros perpildymas, jis gali būti ryškus geltona ir žalia akcentai, pridedant "kraštovaizdžio" elementus saulės ir atogrąžų palmių. Galite tiesiog rekonstruoti modelius, ar tai yra įmanoma vaizdine prasme - uždėti kanarėlių kilimėlį arba gelsvai žalios spalvos skraistę arba pakabinti juokingas užuolaidas su šių spalvų deriniu.

Įdomus kraštovaizdis šalia lovos: mėlynas ekranas su debesimis, paukščiais ir veidrodžiu saulės formos

Įdomus kraštovaizdis šalia lovos: mėlynas ekranas su debesimis, paukščiais ir veidrodžiu saulės formos

Žinoma, kad beveik kiekviena mergaitė myli rožinius atspalvius ir rožes, galbūt kažkas tai bus atradimas, bet mėlynos spalvotos tapetos tokios spalvos ir gėlės atrodo puikiai. Norėdami sujungti interjerą, galite pakabinti tą patį orą užuolaidos ir satin antklodė.

Blue wallpapers: virtuvės interjero nuotrauka

Mėlynos virtuvės tapetai yra tinkami, gražūs ir praktiški, juose nerodomi dryžių ar dėmių. Jų galima pasirinkti bet kokiais variantais su bet kokiais vaizdais ir kartu su viskuo aukštųjų technologijų baldai iki provinciškai mielos, baltos spalvos medinės spintelės ir suolai.

Mėlynas ekranas su gėlių spauda ir baltos spalvos baldai virtuvėje stilius chebikas-šiks

Pagrindinis dalykas yra informacija - tam tikra žinoma, kaip stipriai mėlyna spalva psichologiškai apiplėšia. Jei esate suaugęs, siekite harmonijos ir sveiko gyvenimo būdo, tai yra dalykas! Bet jei turite mažus vaikus, kurie jau gerai valgo, geriau naudoti lengvesnius ir labiausiai atspalvius atspalvius.

Mėlyna padės padalinti virtuvę į zonas: valgomojo zonos dizainas yra mėlynas

Mėlyna padės padalinti virtuvę į zonas: dizainą valgomojo zona mėlyna

Patarimas: Jei jūsų virtuvė yra padalinta į zonas, iš kurių viena yra valgykla, geriausias klasikinis interjeras - turtingas mėlynas ir medinis derinys. Galite naudoti dalinį klijavimą - iš žemiau medinių skydų, o iš vidurio ir aukštyn - mėlynas ekranas.

Tamsiai mėlynos spalvos tapetai virtuvėje gali būti"разбавить" светлым кухонным гарнитуром и белыми потолками

Tamsiai mėlynos spalvos tapetai virtuvėje gali būti atskiesti šviesa virtuvės komplektas ir baltos lubos

Studijų salė

Atrodytų, kad mėlynas yra ideali spalva užrašytuose fono paveikslėliuose, nes psichologai teigia, kad jie skatina ramus supratimą ir psichinę veiklą apskritai.

Spintelės interjere kobalto spalva gali būti skiedžiama šviesiu dekoru, gėlių, figūrėlių, knygų pavidalu

Spintelės interjere kobalto spalva gali būti skiedžiama šviesiu dekoru, gėlių, figūrėlių, knygų pavidalu

Tačiau yra ir kita nuosavybė - ji atsipalaiduoja, ir viskas čia priklausys nuo to, kas vyks tokioje kabinetėje. Tarkime, kad jis idealiai mokslininkai, filosofai, poetai ir rašytojai, bet tai rizikinga nuraminti impulsus verslininkus, kurie dažnai vadovauti ir laimėti savo verslą geltoną kortelę slenksčio.

Štai kodėl, tik tuo atveju, verta atkreipti dėmesį į labiau neutralias mėlynos spalvos versijas ir naudoti foną, artimiausią jūros banga ar beveik pilka, kuris prisitaiko prie verslo nuotaikos.

Pasirinkus neutralią mėlyną kabinetui, tinkamas sprendimas

Pasirinkite neutralią mėlyną kabinetas - teisingas sprendimas

Koridorius ir prieškambaris

Kadangi tai yra buto dalys, kuriose šviesa sumažėja iki minimumo, teoriškai verta pamiršti apie tamsias ir prisotintas spalvas. Kai ši taisyklė buvo nenoro, bet šiandien mes drąsiai nutraukėme stereotipus. Jei norite, kad būtų paauksuotas safyro prailginimas, kurio metu pakabinsime pasipuoštus rėmus šeimos portretai ar neįprasti paveikslai, tada ten turi būti galerija!

Paveikslėliai ir dekoras atrodys gražiai vienblokio mėlynojo fono paveikslėlyje

Paveikslėliai ir dekoras atrodys gražiai vienblokio mėlynojo fono paveikslėlyje

Galų gale mes gyvename visiško elektrifikavimo amžiuje ir galime surengti ryškias plyteles LED lemputė. Jei sutvarkysite juos puslankiu arba bangomis ir padalinsite jas į zonas, gausite neįprastą apšvietimą ir sutaupysite mokėdami už elektros energiją.

Jei jis tikrai traukia rūmų klasiką, tame pačiame nuotolyje galite pakabinti nemažai identiškų liemenėlių "senosiomis dienomis", o su elektros lemputėmis vietoj žvakių ir prijungti visą grožį prie vieno jungiklio.

Na, jei esi rėmėjas modernumas, žaisti priešinasi jums dar kartą, kad padėtų. Mėlyna ir balta, matinė ir blizga - su sėkmingu deriniu, šios dvi spalvos stebuklus daro paprasčiausiai prieškambaris.

Kontrastingos svetainės salonas: tamsiai mėlynos spalvos tapetai su spauda ir auksu interjere

Kontrastingos svetainės salonas: tamsiai mėlynos spalvos tapetai su spauda ir auksu interjere

Atsižvelgdami į tapetai ir jų derinį su baldais, apšvietimu ir dekoratyviniais elementais, mes grįžtame prie vienos pagrindinės detalės, kurią mes palietėme praeityje, bet iki šiol nepamiršome. Apsvarstykite užuolaidas harmonijos su mėlynu interjeru kontekste.

Užuolaidos ant mėlynos spalvos užsklandos

Mėlynas ekranas yra specifinis ir subtilus dalykas. Tiesą sakant, nesvarbu, kokio tipo patalpoje jie norės įklijuoti, svarbu turėti bendrą suderinimą su kiekvieno iš jų dalykais. Todėl pagrindinis užuolaidų atrankos kriterijus bus spalvų suderinamumas. Kaip pasirinkti? Viskas yra paprastas, mes pradedame nuo pradinių duomenų.

Juodos spalvos užuolaidos ir mėlynos spalvos ekrano užsklandos - tai klasikinis miegamasis

Juodos spalvos užuolaidos ir mėlynos spalvos ekrano užsklandos - tai klasikinis miegamasis

Užuolaidų parinkčių pasirinktys:

 • Jei fonas yra auksas, pasirinkite kremą Tilė su šilko siuvinėjimo atidėjimu,
 • Kai mes apsupta monochromo mėlyna, mes dirbame kontrastą ir "atgaivink", o tai reiškia, kad pakabosime baltą telyčią. Labai originalus atrodo ir plaukioja "sidabru", daugelis dizainerių šį derinį vadina kilniu šukuosiu, pakeičiant juos įprastu "auksu" ir smėlio spalvos.
 • Jei mėlyna tapetai yra pusė skiedžiamas skirtingų spalvų, pavyzdžiui, pusė sienos baltos ir puse kobalto, tai galima pagerinti mėlyna ir pakabinti baltas tiulis su sunkiųjų portjeras kad atitiktų esamus tapetai.
 • Jei tik atsižvelgsite į funkcionalumą, turėtumėte atsižvelgti į šiltų ir šaltų sezonų paplitimą savo rajone. Ten, kur saulė šviečia amžinai, tamsios mėlynos užuolaidos puikiai tinka atiduoti akims poilsį nuo saulės. Nors šalyse su stipriomis žiemomis jie gali sukurti drėgmės ir beviltiškumo jausmą. Šiuo atveju geriau skraidyti lėktuvu šviesiu telyu, kad šilti baldų apmušalų atspalviai. Priešingu atveju kyla pavojus, kad pateks į užsitęsusią melancholiją.
Mėlynas tapetai: nuotrauka - gražiai pažiūrėsite į kambario interjerą suktuosius užuolaidos ir mėlynas tapetai su gėlių raštu

Gražiai pažiūrės į kambario interjerą suktuosius užuolaidos ir mėlynas tapetai su gėlių raštu

 • Bendros priimtinos spalvos kartu su mėlyna spalva - balta, smėlio spalvos, geltona, oranžinė, rožinė, kartais raudona. Svarbiausia yra kompetentingai susieti šiuos elementus su visomis interjero detalėmis. Pvz., Jei mėlynos sienos yra plonos raudonos juostelės, panašios baldų apmušalų ir tuo pačiu oranžinių užuolaidų, tai nebėra stilingas interjeras. Negalima eiti taip toli nuo jau egzistuojančio raudonos ir mėlynos "dueto".

Interjero mėlynos spalvotos tapetos - ne lengviausia medžiaga dizaino pradedantiesiems. Tai šviesus, bet labai pavojingas pasaulis, kuris gali sukelti kaip gražus pasakos, A Space Odyssey ... ir tapti juoko kambarys, yra šiek tiek klysta spalvos arba perdėti su akcentais ir papildomos informacijos. Tačiau nesijaudink apie šį "gobtuvą", o sumanus mėlynos spalvos tvarkymas gali ne tik nustebinti, bet ir sukurti jaukumą, suteikti šeimininkams psichologinį komfortą. Pakanka išmoksti paprastas taisykles ir sekti patyrusių dekoratorių patarimus, kurie visada ateina į mūsų pagalbą.

Interjero mėlynos tapetai: 85 aristokratiškos aplinkos fotografijos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =