Pojemnik do przechowywania rzeczy służy również jako wyposażenie wewnętrzne

Pojemnik do przechowywania może być również oryginalnym wyposażeniem wnętrza

Efektywna alokacja przestrzeni w domu jest jednym z najważniejszych tematów przy tworzeniu przytulnego domu. Czasami wkładaj wszystkie rzeczy małe mieszkanie to nie jest łatwe. Popularną metodą w czasach radzieckich jest zrzucanie wszystkiego balkon dawno temu stracił znaczenie. Wszakże nawet niepotrzebne śmieci można układać ze smakiem, nie zajmując cennych metrów. Prawidłowo wybrane pudełka nie tylko pomogą zaoszczędzić miejsce, ale także harmonijnie dopełnią i ozdobią wnętrze każdego pomieszczenia!

Spis treści

  • Dlaczego potrzebujemy skrzynek?
  • Opcje
  • Pudełka IKEA
  • Leroy Merlin oferuje
Wiele plastikowych pojemników pomoże utrzymać porządek w pomieszczeniu

Wiele plastikowych pojemników pomoże utrzymać porządek w pomieszczeniu

Dlaczego potrzebujemy skrzynek?

Pudełka jako miejsce do przechowywania rzeczy były używane przez wiele dziesięcioleci. Najczęstszym zastosowaniem było umieszczanie różnych narzędzi w garaż lub akcesoria z needlewni, kiedy taka drobiazg, jak igły i nici, trzeba było kompaktowo pakować i chować. Jednak pole zastosowania skrzynek rośnie każdego dnia ze względu na wygodną obsługę i praktyczność materiału.

  • Za klucz do sukcesu porządku w domu uważa się sortowanie. Znacznie oszczędza nerwy i czas, ponieważ na przykład rękawiczki przed pracą można opóźnić.

Do notatki! Rzeczy sezonowe wymagają specjalnego podejścia podczas sortowania i można je rozmieścić zgodnie z porami roku lub zasadą częstego i rzadkiego stosowania. Do tych celów pudełko najlepiej pasuje, ponieważ może przechowywać dowolną rzecz - od małe akcesoria do odzieży wierzchniej.

Dla wygody i szybkości możesz podpisać każde pole

Dla wygody i szybkości wyszukiwania każde pudełko można sortować

Ponadto półki w szafie nie zawsze odpowiedni. Czy kiedykolwiek zdarzało się, że rzeczy ciągle są ze sobą zdezorientowane, bez względu na to, jak się układają? A poszukiwanie swetra w tylnym rzędzie nieuchronnie prowadzi do chaosu na półce? To dlatego, że niektóre elementy odzieży wygodniej jest składać nie pionowo, ale jedna na drugiej.

Fakt! Ta metoda została wymyślona przez Marie Kondo w Japonii i jest z powodzeniem stosowana w wielu krajach. Do tych celów pudełka są idealne - wystarczy użyć opakowania z małymi przekrojami.

Pudełka idealnie pasują do wnętrza każdego pokoju i muszą znajdować się "na swoim miejscu". Na przykład kuchnia przechowuje żywność, naczynia i inne drobiazgi. W korytarz - odzież wierzchnia, buty, czapki i szaliki. I w garderoba możesz umieścić wszystkie ubrania, tkaniny i inne potrzebne rzeczy. Możesz podpisać pola i przestrzegać zasady sortowania, układania rzeczy według ich rodzaju i znaczenia.

Wielofunkcyjny kosz dekoracyjny

Wielofunkcyjny kosz dekoracyjny

Rada! Jeśli nie korzystasz już z tej metody przechowywania, zacznij od tych rzeczy, które nie mogą znaleźć miejsca. Jeśli dom ciągle coś traci i we właściwym czasie nie jest pod ręką, złóż te drobiazgi w pudło.

Opcje skrzynki

Wśród ogromnej liczby różnych pojemników dostępnych w sklepach nawet najbardziej wymagający kupujący będzie mógł znaleźć odpowiednią opcję. Istnieją pudełka o różnych kształtach: od najprostszego prostokąta do niezwykłej kuli, a nawet w formie piramidy. Możesz kupić pudełka w formularzu bagażnik lub szuflada, Konieczne jest jedynie ustalenie, w jakim celu planowane jest jego wykorzystanie. Wybór zależy od potrzeb i zwykle bierze pod uwagę wygląd, praktyczność, częstotliwość użytkowania i materiał, z którego jest wykonany.

Do notatki! Większość pudeł wykonana jest z kartonu, drewna lub tworzywa sztucznego. Czasami wygodniej jest używać opakowań z włókniny.

Plastikowe pojemniki w delikatnych kolorach

Plastikowe pojemniki w delikatnych kolorach

Pudełka kartonowe są najbardziej przystępne, ponieważ taki materiał często jest dołączany do zakupionego towaru, na przykład obuwia. Taka premia nie nadaje się do przechowywania ciężkich rzeczy, nie różni się siłą i szybko traci swój wygląd. Z drugiej strony, bezpłatny dodatek może być nieznacznie zmieniony, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny.

Rada! Karton można łatwo wkleić kolorowym papierem lub szmatką, dając mu wszelkiego rodzaju.

Jeśli nie chcesz robić robótek ręcznych, możesz kupić gotowe pudełka z tektury, są one niedrogie i dobrze wyglądają. Lepiej jest wziąć tekturę falistą, jest bardziej sztywna i niezawodna w działaniu.

Pudła z tektury - najbardziej powszechna i budżetowa opcja, którą można samemu wykonać

Pudełka wykonane z tektury - najczęstsza opcja budżetowa, którą można wykonać samodzielnie

Wickerwork pudełka, Z reguły są one wytwarzane z winorośli w postaci koszyków lub pudeł. Ta opcja nie tylko rozwiąże kwestię przechowywania ubrań i ubrań, ale stanie się również doskonałą ozdobą wnętrza. W każdym stylu, w którym znajduje się drzewo, wiklinowe pudełka doskonale uzupełniają wystrój pomieszczenia, tworząc przytulną atmosferę.

Plastikowe pudełka często mają formę pudełek i są używane w kuchni przechowywanie różnych produktów. Duże skrzynki mogą mieć również koła oprócz pokrywy dla łatwego ruchu. Dzięki temu materiał są bardzo trwałe, łatwe do czyszczenia i mogą służyć przez wiele lat. Wygląd można wybrać dla wnętrza, zatrzymując się na neutralnym przezroczystym kolorze lub preferując jasne kolory.

Rada! Jako pojemniki dla przechowywanie zabawek dla dzieci najlepiej używać plastikowych pudełek. Otwarte pudełko na kilku poziomach ozdobi pokój dziecka i nauczy go porządkowania.

Pudełka na rzeczy z IKEA

Pudełka do przechowywania rzeczy: przegląd stylowych i funkcjonalnych opcji z IKEA i Leroy Merlin

Pudełka do przechowywania sprzedawane są niemal w każdym dużym supermarkecie, w którym znajdują się działy "Wszystko dla domu". Nawet sieć mebli Hoff oferuje dekoracyjne pudełka, ale nie w tak bogatym asortymencie.

Liderem jest niewątpliwie popularny sklep IKEA, gdzie wybór pudeł dosłownie zadziwia wyobraźnię.

Praktyczni Szwedzi wiedzą dużo o organizacji szczegółów i stworzyli wiele kolekcji:

Opcje skrzynki IKEA
Zestaw słuchawkowy Pudełka w zestawie są specjalnie zaprojektowane do łatwego przechowywania: uchwyty ułatwiają przesuwanie szuflady, a okna są zaprojektowane do podpisywania zawartości.
Scobb zestawy pudeł z kilkoma przedmiotami są wygodnie składane i rozkładane w razie potrzeby. W celu skuteczniejszej alokacji miejsca w szafie skrzynkowej można wykorzystać skarpety, paski i ozdoby.
Svira Pudełka z pokrywką z poliestru wszystkich rozmiarów w przyjemnym białym i szarym kolorze zmieszczą się w każdym wnętrzu.

Fjella zbiór pudełek z papieru ze stalowymi nitami. Zaprojektowany, aby wyposażyć szafkę, doskonale nadaje się do przechowywania artykułów papierniczych i małej elektroniki.
Thiene Pudełka ze szczelinowymi uchwytami papieru są łatwe do przenoszenia i nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju drobiazgów: czasopism, fotografii i artykułów piśmiennych.
Gabbig wiklinowe kosze i pudełka o różnych rozmiarach, odpowiednie do przechowywania akcesoriów kąpielowych, gazet i wyrobów rękodzielniczych. Możesz umieścić go w szafce lub zawiesić na korytarzu.

Rada! Użyj pól do przechowywania nie tylko w widocznym miejscu, ale w szafka. Więc możesz zachować szafa w porządku i szybko znaleźć niezbędne.

Organizer do szuflady

Organizer do szuflady

Skrzynie do przechowywania od Leroy Merlin

Nie mniej interesujący asortyment pudełek można znaleźć we francuskiej sieci Leroy Merlin. W przeciwieństwie do kolekcji IKEA, pudełka są podzielone na towary wykonane z różnych materiałów:

  1. tworzywo sztuczne w postaci koszy ze wzorem i pojemnikami z pokrywkami;
  2. kartony z nietkanego materiału;
  3. składane pudełka z tektury;
  4. wiklinowe kosze, ozdobione tkaninami;
  5. pudełka wykonane z poliestru z zamkiem.
Wygodny i stylowy pojemnik na niewielką liczbę rzeczy

Wygodna stylowa szuflada na niewielką ilość rzeczy

Oryginalny dodatek do kuchni

Oryginalny dodatek do kuchni

Wszystkie typy prezentowane są w różnych rozmiarach, co pozwala wybrać pole do dowolnego zadania. Zakres kolorów zmienia się od najbardziej neutralnych odcieni do jasnych soczystych odcieni.

Rada! Postaraj się zrobić pudełko do przechowywania własnymi rękami, po raz pierwszy dopasowany but. Aby nadać bardziej estetyczny wygląd, możesz go wkleić tapetą lub szmatką.

Pudełka do przechowywania rzeczy: przegląd stylowych i funkcjonalnych opcji z IKEA i Leroy Merlin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =