Piękny krawężnik wykonany z naturalnego drewna

Elegancki krawężnik wykonany z naturalnego drewna

Naukowcy obliczyli, że około jednej trzeciej życia każdy z nas spędza we śnie. Dlatego ważne jest, aby ten czas był jak najbardziej komfortowy! W tym celu zaleca się ostrożnie wybierz zestaw do sypialni, zwracając uwagę nie tylko na cechy jakościowe, ale także na wystrój. Zestawy słuchawkowe "Lazurite" okazały się najlepsze na rynku krajowym.

 • Cechy sypialni "Lazuryt"
 • Kolekcje
 • Polityka cenowa
Seria mebli"Марта" поможет подчеркнуть стиль модернизм

Seria mebli "Marta" pomoże podkreślić styl modernizmu

Do notatki! "Lazurite" jest uważana za największą firmę meblarską w Rosji. Zestawy słuchawkowe do jego produkcji różnią się nie tylko wysoką jakością i zaawansowanymi technologiami, ale także wyjątkowym wyglądem.

Charakterystyczne cechy sypialni "Lazuryt"

Sypialnie tej marki różnią się od konkurentów następującymi zaletami:

 • Połączenie naturalnych materiałów i nowoczesnego designu. Wiele rosyjskich firm popełnia grzech z przestarzałą gamą modeli. Słuchawki "Lazurite" różnią się od nich ekskluzywnym wykonaniem, przypominającym europejski styl. Produkcja obejmuje naturalne materiały bambus i rattan.
 • Szeroki wybór - od klasycznych rozwiązań po nowoczesne technologie. Firma produkuje różne meble w wyglądzie, więc każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.
Kolekcja Ilona o nowoczesnym designie

Kolekcja "Ilona" o nowoczesnym designie

Projekt przestronnej sypialni w skandynawskim stylu

Projekt przestronnej sypialni w skandynawskim stylu

 • Postępowe technologie produkcji. Firma stara się wytwarzać meble z trwałych materiałów. Jednocześnie stosowane są najwyższej jakości okucia.
 • Bezpłatny wyjazd specjalisty do domu do opracowania projektu aranżacji mebli.
 • Dostępność produktów w całym kraju.
 • Nowoczesna paleta kolorów: dąb (wybielony, ciemny, bellagio lub mleko), orzech włoski (sienna, światło, clifton, artemis), czekolada cedrowa.
 • Modułowa zasada serii, co pozwala tworzyć dużą liczbę odmian.

Rada! Nie zapomnij o bankiety i lustra, które nie są obowiązkowymi elementami pokoju, ale podkreślają jego indywidualność.

 • Możliwość wyboru łóżka o niemal dowolnym rozmiarze: Szerokość od 1,4 do 1,8 metra przy standardowej długości 2 metry.

Osobno należy zwrócić uwagę na wygodę korzystania ze strony internetowej. Szczegółowo zapoznaje klientów z funkcjami każdej serii.

Sądząc po opiniach, w celu obiektywnej oceny warto wskazać również pewne niedociągnięcia:

 1. Zakres cen jest powyżej średniej.
 2. Zastosowanie płyt wiórowych i LDSP (jednak wiele fabryk grzeszy to).

Kolekcje

Meble "Lazurite" są w przybliżeniu projektowane do nowoczesnego stylu euro. Marka oferuje aktualne rozwiązania, utrzymane w takich stylach:

Styl Nazwa kolekcji
Skandynawski Viola, Ilona
Eklektyczny Galatea, Siena
Neoklasyczny Marzec
Barokowy Michelle, Margaret
Loft Orneta

Ważne! Jednak seria nie ma wyraźnych cech, które pozwoliłyby je przypisać do jednego lub drugiego kierunku myśli projektowej. Dzięki temu zestaw słuchawkowy jest wyjątkowy, lekki i nie przeciążony.

Na przykład miękki zagłówek Michelle nawiązuje do francuskich filmów lat 60. XX wieku. A "Margaret" przypomina tylko "skromny urok burżuazji".

Klasyczne linie Bellagio Jest Styl śródziemnomorski w czystej postaci. Eleganckie wzory Galatea nawiązać do barokowy, ale będą istotne w pokój o orientacji skandynawskiej. Dzięki temu sypialnie "Lazurite" pasują do każdego wnętrza.

Meble"Белладжио" отличается своей элегантностью

Meble "Bellagio" są eleganckie

Kolekcja"Мишель"

Kolekcja Michelle

Kupujący mogą wybierać spośród następujących wariantów wykończenia:

 1. Rothang.
 2. Bambus.
 3. Połysk.
 4. Połysk akrylowy.

Ważne! Istnieje możliwość odmowy wykończenia.

 • Uważa się, że kolekcja została zainspirowana przez bryzę włoskiego wybrzeża i jasne słońce Toskanii. Stąd też poetyckie nazwy, które odsyłają nas do włoskiego Dolce Vita: "Siena", "Bellagio", "Orneta", "Viola".

Rada! Zasada modularna Większość serii pozwala uporządkować wewnętrzną przestrzeń pokoju zgodnie z potrzebami klienta istniejącego w danej chwili. Umożliwi to również łatwą modernizację wnętrza poprzez wymianę fasady lub zakup nowego produktu z serii.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz wybrać indywidualne rozwiązanie. Szeroki wybór komoda, szafki nocne, półki, szafki, półki, tabele i systemy pamięci masowej pozwoli ci znaleźć odpowiednią opcję dla rozmiaru, projektu i celu.

Aby lepiej poruszać się po zasięgu, sprawdź tabelę:

Nazwa kolekcji Przedział cenowy Przykłady palety kolorów Przykłady wykończenia
Galatea Od 64 162 r. Orzech Artemis Rattan, bambus lub brak wykończenia
Bellagio Od 76 050 r. Oak Bellagio Bambus, bez materiału wykończeniowego
Orneta Od 62.803 rubli. Dąb mleczny lub bambus To samo
Ilona Od 85 527 rubli. Dąb, jasny bursztyn To samo
Magna Od 45 838 rubli. Dąb mleczny To samo
Eleanor Od 14 755 rubli. Dąb lub biały połysk Połysk lub bambus, bez wykończenia
Seria"Магна" выглядит очень роскошно

Seria Magna wygląda wspaniale

Niektóre łóżka są wyposażone w mechanizm podnoszący

Niektóre łóżka są wyposażone w mechanizm podnoszący

Rada! W tym asortymencie łatwo się pogubić. Dlatego zanim pójdziesz do sklepu, ustal z góry konieczny styl, budżet, części składowe, a także przeczytaj różne pomysły na stronie.

Na stronie internetowej firmy znajdziesz zarówno stare sprawdzone kolekcje, jak i nowości. O tych drugich zauważamy "Eleonor". Seria charakteryzuje się lakonicznym wykonaniem i śnieżnobiałym kolorem, który pozwala wizualnie zwiększyć przestrzeń. Dlatego meble nadają się do małych nowoczesnych pomieszczeń.

Do notatki! Szczególnie popularna jest Galatea. Kupujący zatrzymali się na nim ze względu na oryginalną wydajność, głębokie przestronne szafki, piękne akcesoria i niezawodne mechanizmy.

Ze względu na swoją oryginalność Galatea jest bardzo popularna

Ze względu na swoją oryginalność Galatea jest bardzo popularna

Polityka cenowa

Zestawy słuchawkowe wyróżniają się elastyczną polityką cenową - od 7 do 85 tysięcy rubli. Cena zależy od modelu, pakietu, długopisów, drzwi itp.

Rada! W sklepach często przeprowadzano kampanie rabatowe, a jeśli śledzisz ogłoszenia, możesz kupić sypialnie w bardzo atrakcyjnych warunkach. Na przykład teraz zniżka dla całości meble gabinetowe wynosi 35%.

W asortymencie "Lazurytu" nic dziwnego, że się myli. Ale sądząc po licznych recenzjach, kompetentnych konsultantach i doskonałej stronie internetowej, znacznie łatwiej podjąć właściwą decyzję. A szeroka obecność marki w rosyjskich miastach sprawia, że ​​zakup mebli jest jeszcze bardziej przystępny.

Sypialnie “Lazurite”: przegląd aktualnych kolekcji zestawów do sypialni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 24 =