Neįprastas interjeras

Neįprastas interjeras

Labiausiai šiuolaikiškas interjeras, kuriuose laisvos vietos ir dominavimas neutrali spalvų schema, reikalauja ryškių akcentų buvimo. Paprastai dėl šio kontrasto atsiranda neįprasti kontrastiniai ir stilingi priedai. Vienas iš kūrybingiausių ir stilingiausių šiuolaikinių ornamentų interjere pagrįstai laikomas lavos lempomis arba taip pat vadinamas paprastu būdu - "lempos su burbuliukais".

  • Istorija
  • Įrenginio savybės
  • Šviestuvai interjere
  • Kaip pasirinkti lavos lemputę
Medinė komoda miegamajame

Medinė komoda miegamajame

Istorija

  • Lavos lempa Tai yra namų apyvokos daiktas, kuris atlieka lempos funkciją ir originalią apdailą. Įrenginys yra stiklo tara, kurioje skaidrus glicerinas sąveikauja su parafinu su kaitinamąja lempa. Per stiklinį cilindrą apšviestas parafinas nuolat juda, sukuriant keistų figūrų ir chaotiškų judesių.
Šio neįprasto išradimo įkūrėjas

Šio neįprasto išradimo įkūrėjas

Įdomu sužinoti: Pirmasis žibintas buvo išrastas praėjusio šimtmečio 60-ųjų Jungtinėje Karalystėje. Būsimosios lempos prototipas buvo skaidri stiklo tara, kurioje buvo iškepti kiaušiniai.

Anglas E. Craven-Walkeris pastebėjo vaško judėjimą verdančiu vandeniu, kuris parodė produkto pasirengimą. Remdamasis pagrindiniais veiksmo principais, Walkeris pradėjo kurti dizainą ir sukūrė pirmąjį lempos modelis, pavadintas Astro.

Dekoratyvinis interjeras mansardoje

Dekoratyvinis interjeras mansardoje

Neįprastas prietaisas suinteresuotas verslininkas Adolfas Wertheimeris, kuris nusipirko teisę į lemputę ir pradėjo gaminti priedus Amerikoje. Neįprasti produktai, vadinami Lava Lite, Jie greitai užkariavo valstybių gyventojus ir tapo 60-ųjų simboliu.

Faktas! Lemputė ypač populiari tarp hipių. Burbuliukų burbuliukų hipnotizuojantis poveikis sutampa su jų sielos būkle ir tų laikų filosofija.

Įrenginio savybės

Jo vardas šviestuvas Lava Lite gavo dėka judesio, primenančio išlydytą lavą. Riebalinis skystis tekėja iš apačios į viršų skirtingu greičiu, periodiškai keičia judesio formą ir kryptį. Šiuolaikinį prietaisą sudaro indas, lempa, cilindro viduje esančios skysčio dalys, pagrindas ir dangtis.

Struktūrinė schema

Struktūrinė schema

Lavos efektas pasiekiamas dėl dviejų skysčių su skirtingais tankiais, kurie nesimaišo vienas su kitu. Sunkesnis skystis, šildomas, sumažėja ir pakyla greičiau, sukuriant chaotišką judėjimą. Galima daugybė dekoratyvinių lempų pasirinkti bet kokios spalvos priedą, dydis ir dizainas.

Patarimai! Pirmasis naudojimas gali užtrukti iki 3 valandų, kol pradės burbuliukai, kad medžiagos būtų sušilę. Jei per šį laikotarpį parafinas neprasideda, verta bandyti 2-3 kartus pakreipti žibintą aplink ašį.

Šviestuvai interjere

Puikus apšvietimo prietaisas su nuostabiu efektu yra super kūrybiškas dizainas. Be to, lavos lempų savininkai pažymi, kad per kelias minus minčių apie burbulų judėjimą galima pasinerti į visišką atsipalaidavimą ir meditaciją. Be to, priedą lengva valdyti, jį apibūdina jo prieinamumas ir universalumas.

Darbo zona su patogiais kėdėmis

Darbo zona su patogiais kėdėmis

Paprastai papildo lavos lempas šiuolaikiškas interjeras, kur didžiausia vertė yra ekstravagantiškumas ir aukštas gamybos procesas. Tačiau šis įrenginys yra gana universalus ir leidžia originalaus dekoro gerbėjams pritaikyti jį beveik bet kokiame interjere! Dėl savo egzotiškos išvaizdos ir stilingo dizaino lempa efektyviai pabrėžia visus kambario privalumus.

Neįprastas stilingas aksesuaras darželyje

Neįprastas stilingas aksesuaras darželyje

Pastaba! Dažniausiai naudojamas žibintas yra naktiniai staleliai arba darbo vieta šalia kompiuterio. Tokia lempa kaip nakties šviesa tai yra gana patogi dėl prislopintos šviesos.

Tačiau šio prietaiso taikymo sritis neapsiriboja miegamasis arba kabinetas. Dekoratyvinis priedas, esantis svetainė, padės jums puikiai atsipalaiduoti ant sofos priešais spalvingų burbulų žavingą šokį.

Japonų interjeras

Japonų interjeras

Patarimai! Pabandykite įdiegti lavą žibintas vaikų darželyje. Ryškus, įdomus dizainas su burbuliukais yra labai malonus vaikams ir padeda kovoti su nakties baimėmis be pagrindinio apšvietimo.

Jaukus poilsio zona

Jaukus poilsio zona

Kaip pasirinkti lavos lemputę?

Kaip ir daugeliu atvejų, renkantis namų interjero reikmenys Verta sutelkti dėmesį į dizainą ir kainą. Dažniausiai šviestuvas parenkamas pagal spalvą, nes šviesus turinys turi atitikti bendrą kambario sampratą ir padaryti jį laimingą. Be to, jums reikia atkreipti dėmesį į tokias charakteristikas:

  • Cilindro pildymas. Parafinas arba vaškas turi "ramią" judesį ir padeda atsipalaiduoti po sunkios dienos. Bet blizgučiai skiriasi daugiau energingumo ir yra tinkami įkrovimui teigiamai.
  • Dizainas. Šviestuvas gali turėti šiuolaikišką išvaizdą, tai puikiai tinka minimalizmas arba Hi-tech. Arba, atvirkščiai, simbolizuoja praėjusio šimtmečio madą, sukurti retro stilių.
Formų ir dydžių įvairovė

Formų ir dydžių įvairovė

Ryškus trijų spalvų aksesuaras

Ryškus trijų spalvų aksesuaras

  • Dydis. Paprastai namų lempos turi matmenis nuo 30 iki 75 cm, tai yra Idealiai tinka montuoti ant stalo. Tačiau yra ir daugiau didelės apimties egzempliorių iki 1 metro, kurie interjere užima ypatingą vietą.
  • Techninės charakteristikos. Nepaisant visų žibintų panašumo, prieš pirkdami turite susipažinti su gaminio naudojimo taisyklėmis. Tai apima darbo laiką, baterijas ir gaminio priežiūrą.
Šviesus stilingas ir neįprastas dekoras

Šviesus, stilingas ir neįprastas dekoras

Patarimai! Lava lempa - puikiai tinka dovana. Jis gali būti sėkmingai pristatytas tiek namuose, tiek darbe. Tuo pačiu metu sunku rasti nebrangius ir nebrangius modelius. 

Lava lempa interjere: patarimai, kaip pasirinkti neįprastą lemputę su burbuliukais

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 7