Ateities interjeras

Ateities interjeras

Futurizmas interjere yra ne tik originalus stilius, bet ir variantas racionaliai naudoti erdvę, medžiagos. Ši tendencija atsirado XX a. Pradžioje, ir šiandien jai daugiau dėmesio skiriama. Ir dizaineriai, ir paprasti žmonės, kurie savo namuose bando sukurti originalų, neįprastą stilių. Ši kryptis dar nėra atskleista, todėl reikia išaiškinti tam tikrus svarbius dalykus.

 • Stiliaus elementai
 • Kai kurios futurizmo ypatybės namuose
 • Daugiau apie apšvietimą ir baldus
 • Išvada
Miegamasis su skirtingu apšvietimu

Miegamasis su skirtingu apšvietimu

Didelis šviesus vonios kambarys su balkonu

Didelis šviesus vonios kambarys su balkonu

Stilingas interjeras su įdomiu apšvietimu

Stilingas interjeras su įspūdingu apšvietimu

Erdvus miegamojo dizainas

Erdvus miegamojo dizainas

Stiliaus elementai

Futurizmuose nėra griežtų reikalavimų dėl naudojamų spalvų. Kambarį, butą ar visą namą galima užpildyti šviesiais atspalviais, ramus, pastelė. Pirmuoju atveju ryškumas nebus nereikalingas, antrojo stiliaus metu bus pabrėžiama tam tikra informacija.

Pastaba! Baldai turėtų būti ypatingi - tekantys, keistos formos. Dažnai naudojamas baldų transformatorius, blokuoti Jis gali būti išardomas ir surenkamas įvairiomis konfigūracijomis.

Gyvenamasis kambario interjeras yra blizgus grindys

Gyvenamasis kambario interjeras yra blizgus grindys

Namų kino salė

Namų kino salė

Pakabinamos lubos su integruotu apšvietimu

Pakabinamos lubos su integruotu apšvietimu

Patarimai! Dizaineriai rekomenduoja naudoti kėdes ir lovos transformatoriai. Jie, pirma, remia stilistiką, antra, jie gerai sutaupo erdvę. Paskutinis punktas yra labai svarbus, jei kambarys yra mažas.

Kalbant apie apšvietimą, jie dažnai paslėpti. Tai patogiausia statyti tokius prietaisus balduose, lubose, net grindyse. Šiuo metu gamintojai siūlo daugybę galimybių liustra ir šviestuvai, kad neįmanoma pabrėžti nagrinėjamo stiliaus.

Kai kurios futurizmo ypatybės namuose

Tam, kad stilius būtų futuristinis ar bent jau panašus į jį, svarbu atsižvelgti į šiuos aspektus registracijos metu:

 • Minimalus viskas. Tai buvo minimalizmas gali būti vadinamas futurizmo pagrindu. Turėtų būti mažai baldų, aksesuarų, papuošalų. Tai nenuostabu, nes šis stilius nėra dekoratyvus.
 • Daugiafunkcionalumas. Tai taikoma ne tik baldams, bet ir viskam, kas supa asmenį kambaryje. Poof gali būti tiek stalas, tiek kėdė - lova. Puikiai, jei baldus galima stumti į sieną.
 • Lygios linijos. Dizaineriai primygtinai rekomenduoja atsisakyti plokščių sienų, aštrių kampų. Kartais sunku pasiekti supaprastintą formą, bet jūs turite tai stengtis. Jei apdaila nėra tokia paprasta, tuomet baldai turėtų būti supaprastinti.
Stilingas vonios kambarys su akmeniu spintele po kriaukle

Stilingas vonios kambarys su akmeniu spintele po kriaukle

Interjero pokerio stalas

Interjero pokerio stalas

Svarbu! Supaprastintos baldų formos - tai turbūt svarbiausia futurizmo bruožas.

 • Ateities dalykai, kosmosas. Tai yra pagrindinė kryptis, į kurią reikėtų vadovautis. Bet kokiu atveju, stiliaus stilius, sukurtas pagal futurizmo dvasią, šiek tiek primena erdvėlaivį ar ateities butą.
 • Medžiagos ateina iš ateities. Žinoma, nėra jokio paslapčių raidos, bet mes turime atsisakyti standartinio medžio. Ir atsisakymas bus naudingas stiklo, metalo, poliuretano, anglies, odos, aliuminio, plastiko, stiklo pluošto ir kt. Ant sienų vietoj jo neturėtų būti jokių tapetų dažymas arba plastikinės plokštės. Grindui naudojamas juodas laminatas, plytelės, geriausias masyvo grindys. Atsižvelgiant į stilių, svarbu nepamiršti saugos ir aplinkosaugos.
Neįprastos formos minkštos pūstos papildo erdvę

Neįprastos formos minkštos pūstos papildo erdvę

Šiuolaikinio interjero blizgios sienos

Šiuolaikinio interjero blizgios sienos

 • Blizgesys Nors nėra aiškių draudimų vartoti šią ar tą spalvą, yra vienas svarbus dalykas - blizgūs paviršiai ir kitos šviesą atspindinčios medžiagos. Dėl šios technikos, bus galima pertvarkyti visas spalvas viena su kita ir sukurti jų įvairovės poveikį.
 • Šiuolaikinės technologijos, apšvietimas Šiame stiliuje jūs turite atsisakyti močiutės švyturių ir netgi senesnių technologijų modelių. Čia bus svarbi "protingos būsto" sistema, kurioje visus įrenginius galima valdyti nuotoliniu būdu.
 • Dekoro. Tai gali būti daugeliu atvejų daugialypės terpės formoje. Vienintelė išimtis yra paveikslai kubizmo, futurizmo, fovizmo stiliumi.
Neįprastos lubos mansardinio miegamajame

Neįprastos lubos mansardinio miegamajame

Miegamasis su pakabinama lova

Miegamasis su pakabinama lova

Svarbu! Kuo greičiau nei visada futurizmas yra visas šias savybes iš karto, tai yra visiškai įmanoma pritaikyti net į standartinį buto daugiabučiuose namuose. Žinoma, negalima pamiršti stiliaus, kad jis liktų atpažįstamas.

Jei nuspręsite griežtai laikytis stiliaus, prieš planuojant remontą turite planuoti suapvalintos durys, kampų ir kitų svarbių architektūrinių niuansų nebuvimas. Žinoma, kosmetinis remontas šiuo atveju negali padaryti.

Daugiau apie apšvietimą ir baldus

Galbūt tai yra pagrindiniai šio stiliaus dizaino momentai. Taigi, baldai turėtų būti nedideli - tik tai, kas yra gyvybiškai svarbi. Tai yra lova, ji taip pat gali būti sofa, stalas, kėdės. Turėtumėte pamiršti apie bet kokius papildomus baldų daiktus - čia jie yra nereikalingi.

Patarimai! Reikia laikytis formos paprastumo: apskritimo, kvadrato, ovalo, elipsės - nieko daugiau.

Galima naudoti nestandartinius sprendimus, tokius kaip:

 1. Apvali lova.
 2. Kėdė pagaminta iš plastiko, sukurta tarsi iš molekulių.
 3. Kėdė su kojomis šiuolaikiniu stiliumi tempimo kėdės.
 4. Lentelė, kuris eina į sienų ir lubų apdailą.
 5. Lygi formos baldų kojos, lentynos.
Vaikų kambarys su apšvietimu įmontuotu kabineto baldais

Vaikų kambarys su apšvietimu, įmontuota kabineto baldai

Baldai su srautinėmis linijomis gyvenamajame kambaryje

Baldai su srautinėmis linijomis gyvenamajame kambaryje

Patarimai! Jei naujuose interjeru neskirti naujų baldų, tačiau naudojamas jau esamas baldus, būtina rūpintis jo modernizavimu. Šiuo tikslu pakeiskite apmušalą, kiek įmanoma pašalinti medinius elementus. Jei viskas negali būti pašalinta, galite juos perstatyti baltos, sidabro ar juodos spalvos.

Apšvietimas taip pat yra atskiras pokalbis. Čia, žinoma, reikia naudoti naujausias technologijas - LED šviestuvai, vietoje apšvietimas. Ypač originalūs atrodo tokie prietaisai:

 1. Šviestuvas, kuris paklūsta 1,5 m aukštyje nuo grindų. Žinoma, ne pats praktiškas sprendimas, bet futuristinis.
 2. Šviestuvas - didžiulės skersmens plaukioti lėkštė. Tai labai patogu apgyvendinimas virš valgyklos stalo.
 3. Jauki asimetriška liustuvo forma be dekoro, dažniausiai balta.

Išvada

Futurizmas dar neįgijo daugybės širdžių, bet kiekvienais metais žmonių, norinčių įforminti šį stilių savo namuose, skaičius didėja. Tai patvirtina - daugybė įvairių pritaikytų projektų, būdingų baldų kryptims.

Stiliaus futurizmas interjere: drąsios idėjos namuose ir dizainerio patarimai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 22