Šviesus modernus interjeras

Šviesus modernus interjeras

Rankdarbiai tūkstantmečiai yra ne tik naudinga veikla, bet ir puiki galimybė parodyti savo kūrybinius gebėjimus, atsipalaiduoti patogioje kėdėje. Vienas iš ryškiausių rankų atstovų yra japonai pleistras. Koks skirtumas tarp rytų technologijų ir kodėl? pleistras toks populiarus visame pasaulyje?

Turinys:

 • Japoniško stiliaus savybės
 • Idėjos, kaip kurti klastą
 • Patarimai pradedantiesiems
 • Meistriškumo klasė
Maišelis japoniško raganos stiliaus

Maišelis japoniško raganos stiliaus

Japoniško stiliaus savybės

Pėdkelnių siuvimo išvaizda yra susijusi su racionaliu kiekvieno centimetro audinio panaudojimu. Dėl didelių medžiagų kainų turėjote sutaupyti naudodami visas galimybes. Paprasti namų produktai yra toks populiarus žmonėms, kad šis metodas pradėjo atkreipti dėmesį į garsius dizainerius. Ir kai kurie gamintojai netgi pradėjo gaminti audiniai, panašus į sulankstytas atvertus.

Miegamasis klasikine kryptimi

Miegamasis klasikiniu stiliumi

 • Daugelis ekspertų sutinka, kad klastojimas kilęs ne iš Japonijos, o iš Anglijos, o tai aišku pats pavadinimas. Tačiau tai nesudaro Azijos technikos mažiau įdomios, nes Kylančios saulės žemės amatai sugeba savo tautos savybes ir tradicijas. Šie skirtumai iš anglų arba kinų kilpų siuvimo yra tos ypatybės, kurios skiria japonų techniką.

Tai apima:

 1. Šilko kaip pagrindinio audinio naudojimas;
 2. privalomas Japonijos siuvinėjimo technikos prieinamumas Sashiko;
 3. gaminių su šepečiais ir kraštais apdaila;
 4. paplitimas geometriniai modeliai, augalų ornamentai ir vietiniai kraštovaizdžiai;
 5. Naudokite temas kitos spalvos linijai, kuri išsiskiria pagrindiniame fone.
Mielas mažas piniginės

Mielas mažas piniginės

Originalo puodelio stendas

Originalo puodelio stendas

Japoniško skilimo paplitimas buvo susijęs su šalies ekonomika ir draudimu importuoti audinius iš Kinijos. Apribojimai paskatino vystyti savo tekstilės pramonę. Iš pradžių iš audinio išpjaustytos vienuolių drabužių. Kai dalis drabužių nusidėvėjo, pleistrai buvo pridedami kaip pleistrai, o dygsnis padėjo sustiprinti darbą. Laikui bėgant, šis siuvimo būdas išaugo į nacionalinį lobį, pasukant nuo paprasto pataisymo iki tikro meno.

Idėjos, kaip kurti klastą

Daugiausia japonų Pieštukas vis dar naudojamas namų interjere. Patchwork pledai, pagalvės, Potholders ir kiti tekstilės gaminiai vis dar yra svarbūs. Iki šios dienos Japonijoje ši populiari technika yra naudojama drabužių gamybai. Tuo pačiu metu jo vertė yra labai didelė, nes profesionalus rankinis darbas visada yra unikalus.

Stilingas moterų rankinė

Stilingas moterų rankinė

Pagalvėlės šia kryptimi visuomet bus atkreipti dėmesį

"Patchwork" su raišteliu visada pritraukia dėmesį

Ne mažiau įdomu, kaip atrodys moteriškos rankinės ar kosmetikos krepšiai. Paprastai jis yra sukurtas iš kito audinio ir atrodo kaip laisvas aiškinimas.

Įdomus faktas! Daugiau egzotizuotų yra vientisa klijavimas - specialūs paveikslai, kurių kūrimu dažai atliekami audinio.

Japoniškoji kinesuiga technika - klijuota be adatos

Patarimai! Klasikinio technikos įsisavinimo mokymui rekomenduojama pabandyti surinkti paprastą bloką. Vienodi paklodės dekoruoti stačiakampiai bus tinkami maišui sukurti arba lovatiesės.

Patarimai pradedantiesiems

 • Viena svarbiausių netvarkos taisyklių yra gebėjimas įsiskverbti į Rytų filosofiją. Tai pagrįsta neįtikėtinu ramumu, be kurio sunkus rankinis darbas taps tikru kankinimu. Aktyvūs žmonės, kurių energinga energija yra mažai tikėtina, kad malonu mėgautis monotonu darbu, kruopščiu mažiausių detalių apdorojimu.

Prieš pradėdami dirbti, turite išmokti pagrindines taisykles - blokų, programų ir schemų kūrimą.

Pagalvės vaikams

Pagalvės vaikams

Minkštos spalvos pėdsakai

Minkštos spalvos pėdsakai

Patchwork - tai tik rankinis darbas, reikalaujantis geros technikos. Jei pradžioje vyriškos rankos mezgimo rankos siuvimo įgūdžiai neturi, turite treniruotis. Nesąžiningi dygsniai, tikslių intervalų, lenkimų ar dygsnių nesilaikymas žymiai sugadins gatavo gaminio išvaizdą.

Patarimai! Be pagrindinių žinių, turėsite išmokti būdingų siūlių - siūlių "Sashiko" ("priekinė adata"). Ši linija pagaminta taškinės linijos forma, kurioje puikiai dera net dygsniai ir tarpai.

Japonijos Sashiko siuvinėjimo technika

Japonijos Sashiko siuvinėjimo technika

Nepaisant to, kad iš pradžių lobynas buvo naudojamas likusio audinio kraštų naudojimas, nekilnojamojo klasto kūrimas reikalauja specialaus pirkimo. Faktas yra tas, kad pagrindinis darbo audinys yra šilkas, kurio nerandama namuose.

 • Būtiniausia kokybiškų darbų su tiksliai perkelta stilistika sąlyga yra to paties storio ir medžiagų tankio naudojimas. Priešingu atveju produktas bus prapūstas ir nelygus.
Pagalvės puošia japoniško ramento stiliumi

Pagalvės pagal japoniško ramento stilių

Patarimai! Pirmiausia, geriau išbandyti savo rankas nedideliu produktu, pavyzdžiui, makiažą ar lipą. Pirma, jūs turite išbandyti save dėl atkaklumo ir kantrybės, ir, antra, nesėkminga patirtis suteikiama lengviau, jei ne tiek daug medžiagų yra sugadintos.

Meistriškumo klasė

Pirmajai patirčiai kosmetikos krepšelio sukūrimas yra geras: jis yra mažas dydis ir atliekamas gana paprasta. Norėdami dirbti, reikės iškirpti įvairius audinius, kuriuos prieš išpjaustant reikia nuplauti ir išlyginti.

 • Be pagrindinio audinio, reikia paimti ploną sinteponą, užtrauktuką, vilną ir verpalus. Kaip ornamentą galite naudoti bet kokias dekoratyvines detales, kurias galite rasti namuose. Paprasčiausias pasirinkimas yra mygtukai, nėriniai ir mulina.
Mažas kosmetikos krepšys su spalvingais raštais

Mažas kosmetikos krepšys su spalvingais raštais

Pradedantiesiems rekomenduojama piešti ant popieriaus. Ovalios formos kosmetika yra padalinta į keletą skirtingų dalių, todėl audinys sudarytas iš skirtingų audinių dalių. Pakanka 4-5 elementų.

Leiskite žingsnis po žingsnio:
 1. Iš likučių nupjaukite gabalus pagal modelį, nepamirškite palikti svogūnams skirtų leidimų apie 5-6 cm.
 2. Susiuvai tarpusavyje gautų detalių ir geležies. Iškirpti uodegą atgal į kitus.
 3. Naudodami gautas detales, nukirpkite juos klijuota vilna ir sinteponu. Viską sumaišydami, užfiksuokite rezultatą naudodami smeigtukus.
 4. Siuvinėkite visas dygsnio, tada siūkite užtrauktuką.
 5. Galite pradėti dekoruoti, naudodami aplikacijas iš kito audinio. Smulkios detalės sukuria reikiamą sklypą, kurį papildo mygtukai ir nėriniai.
 6. Kosmetologas yra pasiruošęs.

Patarimai! Kuo mažesni duomenys, tuo erdvesni ir įdomiausi produktai atrodo. Galite siuvinėti mygtukus audiniu, "nupiešti" žolę siūleliu ar naudoti bet kokius dekoratyvinius papuošalus.

Japoniško skulptūros: patarimai pradedantiesiems ir nuoseklios meistriškumo kursai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1