Valgomojo kambario dizainas naudojant prabangos ir retro technologijas

Valgomojo kambario dizainas naudojant prabangos ir retro technologijas

"Steampunk" interjere yra lakoniškas įsikūnijimas Gotikos klasika, Viktorijos laikų prabanga senojoje Anglijoje (apie antrąją XX a. Pusę) ir netoli stiliaus palėpė utilitarizmas su apdailos impregnavimu Art Deco. Iš pradžių pasirodžius 1980-aisiais kaip tik literatūrinis reiškinys, "steampunk" įsiskverbė į kiną, madą ir, žinoma, šiuolaikišką interjero dizainą. Pabandykime išsiaiškinti, koks yra šio originalaus ir originalaus srauto dizainas.

  • Šiek tiek apie steampunko atsiradimą
  • Varis, žalvaris ir ketaus vonios kambarys
  • Apšvietimas retro dvasia
  • Viktorijos baldai
  • Vintage ir senoviniai akcentai

Įdomus "Steampunk" stiliaus svetainės dizainas

Šiek tiek apie steampunko atsiradimą

  • Steampunko tėvas yra Amerikos mokslinės fantastikos rašytojas Kevin Wayne Jeter. Būtent tas, kuris 1987 m. Pavasarį naudojo šį žodį Steampunk (vertimas iš anglų garo - garo, punk - punk) kaip daugiau tariamas ir šiek tiek ironiškas alternatyva esamai literatūrinei kiberpanko krypčiai.

Pagrindinis skirtumas tarp "steampunk" ir "kiberpunkto" buvo jo dėmesys tikrai egzistuojančioms arba bent jau tradiciškai leistinoms technologijoms (garo jėgainėms, dirižabliams ir povandeniniams laivams) ir trokštant Viktorijos laikų fantastikos elementų. Ryškus šio pavyzdžio pavyzdys - Herberto Velso romanas "Laiko mašina".

Taigi, jei esate paauglystėje jis buvo skaityti savo romanus, mėgo "Kapitonas Nemo" Jules Verne, kad William Gibson ir arbatos Mevil pasaulių atmosfera, Rėmuo ir drąsus dizainas Steampunk nebus palikti jums abejingi. Taigi, kur pradedate?

Sienų apdaila naudojant mechanizmus

Sienų apdaila naudojant mechanizmus

Milžiniškas įrengimas prie įėjimo į svetainę

Milžiniškas įrengimas prie įėjimo į svetainę

Varis žalvaris ir ketaus vonios kambarys

Pirmas dalykas yra kalbėti apie stamanko kertinius elementus - geležies elementus apdailoje: elegantiškas varis, žalvaris, sunkusis ketaus arba metaliniai kniedės su korozijos ženklais. Visa tai tuo pačiu metu pabrėš jūsų interjero stilingą nuotaiką. 

Jei jau seniai planuojate pakeisti nuobodu akrilo vonios kambarys į masyvų ketaus su raižyti kojomis - tada čia yra jūsų didžiausias taškas! Užpildykite vaizdą su vario blizgesiu šildomas rankšluosčių bagažas, ir naudokite senus techninius vožtuvus kaip maišytuvo jungiklius. 

Pastaba! Dėl veidrodžio verta pasirinkti masyvūs kaltiniai ar žalvariniai rėmai vintage stiliaus. Jis taip pat yra puikus priedas prie sienos bus Pavarų įvairovė, poliruoti blizgesį vario puodus ir pan, kuris akimirksniu pusiaukelėje Tangled pynimo senų ryšių vamzdžių.

Padaryti veidrodį su rėmeliu

Padaryti veidrodį su rėmeliu

Stiebas "Steampunk" su "Art Deco" elementais

Apšvietimas retro dvasia

Ideali šviestuvo lempa - šviesoforas Edisonas. Jei, įgyvendinant projektavimo projektą, daugiau dėmesio skiriama Viktorijos Anglijos, tada turėtumėte pažvelgti į derliaus metus suklijotos lempos su tūrine atspalviai.

Vietoj pagrindinio šviesos šaltinio rekomenduojame pakabinti didelį lempą, stilizuotą kaip senas dirigentas. Kuo tiksliau bus suprojektuotas jūsų skraidančio laivo skeletas ir detalės, tuo autentiškiau atrodys visas kambario interjeras.

Milžiniškas dirižablis vietoj tradicinės liustra

Milžiniškas dirižablis vietoj tradicinės liustra

Patarimai! Pagal analogiją su stiliaus palėpė Steampunke visi atviri ryšiai ant sienų ir lubų atrodo labai ekologiški. Todėl mes primygtinai rekomenduojame nenaudoti Ištemptos lubos ir gipso gipso konstrukcijos. Brutalizmas, paprastumas ir apytikriai grubus apdaila - tavo stiebas.

Sieninės lempos iš vandens vamzdžių

Sieninės lempos iš vandens vamzdžių

"Edison" lempos padės pabrėžti "steampunk" stilių

Futuristinė chandelija salės apšvietimui

Futuristinė chandelija salės apšvietimui

Viktorijos baldai

Žaidžiant garso amžiaus estetiką, baldų apmušalų dėka bus daug odos. Odinė sofa "Chesterfield" ir mažai klasikinių klasikinių kėdžių pora - ideali kompanija "steampunk".

Geri odiniai baldai

Geri odiniai baldai

Prabangus sofa "Chesterfield" senojo pasaulio žemėlapio fone

Vietoj to galima naudoti senas siuvimo stalus su griežtais gotikos kalimo elementais apdailoje konsolinė staliuko svetainė ar miegamasis. Tai taip pat yra puikus sprendimas, o ne televizorių apmušalai su sąlyga, kad jis yra pakabinamas iš sienos. 

Idėja! Plazminis ekranas arba kompiuterio monitorius gali būti įrėminti auksiniu arba vario rėmeliu ir sieniniu šildytuvu arba klimato valdymo pultu Stilizuokite po giliame senojo giliavandenio povandeninio laivo valdymo pulte.

Kaip a kavos ar kavos staliukas galite naudoti didžiulę retro krūtinė ar lagaminą su daugybe metalinių spynų ir kniedžių. Apie tą patį naudojo kinematografai filmuojant filmų seriją apie Hario Poterio pasaulį Joaną Rowlingą.

Idėja! Neįprasto vaidmens knygų lentyna gali atlikti keletą plonų išlenktų vamzdelių. Nesijaudinkite, jei jie yra seni ir dėvėti, kad tokios kopijos atrodys naudingiausio pagrindu apkūnus folios su auksu, Užstrigusių nuo laiko šaknis. 

Juodos virtuvės komplektas su žalvario apvadu

Juodos virtuvės komplektas su žalvario apvadu

Kavos staliukas su mechanizmu, kuris atlieka dekoratyvinį vaidmenį

Kavos staliukas su mechanizmu, kuris atlieka dekoratyvinį vaidmenį

Vintage ir senoviniai akcentai

Dėl paskutinės detalės, bet kokiam vaizdui reikia akcentų, o vidinės kompozicijos šiuo atveju nėra išimtis. Net jei pastebėsite visus mūsų patarimus ir idėjas, bet pamirškite pridėti keletą būdingų būtinos eros elementų "steampunk" dizainui - visas pastangas galima padaryti nieko. Taigi būkite kantrūs kantrybe ir atidžiau pažvelgti į aplinkinius dalykus. Galbūt jums nereikia eiti toli ir senoviniu telefonu su elegantišku vario rankenos dulkėmis jūsų garažas?

Iš senovinių dalykų galite papuošti labai stilingą interjerą

Iš senovinių dalykų galite papuošti labai stilingą interjerą

Patarimai! Dėl makulatūros blusų rinkų, netikrių dilerių, senovinių daiktų prekiautojai ir net tramvajų saugyklų darbuotojai gali už pittance (o kartais ir nemokamai) nusipirkti pačius aktualiausius originalius priedus stiliaus steampunk. Po minimalaus atstatymo jie gali tapti tikroji jūsų dizaino projekto perlas! 

Taip pat verta atkreipti dėmesį į senus (ilgai neveikiančius) antrines ar kitas rašomąsias mašinėles. Jie puikiai papildo metalines lentynos arba, kaip alternatyva, taps originaliu dekoru konsolės.

Nuotraukų nuotraukos miegamajame

Nuotraukų nuotraukos miegamajame

Pakabinami nedideli šviestuvai, skirti apšviesti stalą

Pakabinami nedideli šviestuvai, skirti apšviesti stalą

Jei esate povandeninių laivų ir kapitono Nemo estetikos gerbėjas, galite įdiegti klaidingus langus su juodu ar tamsiu mėlynu stiklu ant sienos. Jei norite, galite apšviesti, taip sprendžiant problemą vietoje apšvietimas iš dalies zonos zonos. Apylinkėse galite masyvius sieninius barometrus įdėkite į varinę korpusą, elegantišką šeimos nuotraukų sudėtis su sepija poveikis žalvario, vario ar medinių rėmų.

Papildykite susidariusias ansamblių sienas arba darbalaukio tamsius žemėlapius su naudojimo pėdsakais, skyrybomis ir skruzdeliais, dirižablių grafiniais piešiniais ar detaliais futuristinių garo variklių brėžiniais. Jie gali būti gražiai išdėstyti spintelės ir lentynos, pakabinti ant sienų.

Dideli mechaniniai laikrodžiai bus puikus jūsų interjero dekoras

Dideli mechaniniai laikrodžiai bus puikus interjero dekoras

Antikvariniai archyvų spinteliai, skirti gyvenamajam kambariui

Antikvariniai archyvų spinteliai, skirti gyvenamajam kambariui

Patarimai! Nepamirškite apie klasikines žiedas su auksiniais elementais. Taip pat geros odos kortelių su įspaudimu galimybės.

Paskutinis fortepast stiliaus įvairovė gali būti masyvi žiūrėti su romėnišku skaičiais ir atvira darbo mechanizmu. Žinoma, patartina, kad jie, nepaisant senovėje, dirba - tuomet tu gali sėdėti savo mėgstamais vakarais vakarais odinis fotelis, rūkykite vamzdį ar išgerkite anglų arbatą, žiūrėkite išmatuotą laikrodžio eigą ir, žinoma, suplanuokite savo ateities nuotykius.

Interjero stilius: garų variklių estetika ir Viktorijos Anglijos briliantas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 + = 42