Prancūzijos interjero vizitinė kortelė paukščių ir aristokratų pilis

Prancūzijos interjero vizitinė kortelė paukščių ir aristokratų pilis

Palūkanos spynos ir pilys, kurios egzistavo kelis šimtus metų, iki šios dienos nebuvo sumažintos. Įspūdingi pastatai jau seniai pripažįstami kaip nepakeičiamas prabangos požymis ir kiekvienam turistui būtina vieta. Norint apmąstyti tokį grožį, nereikia eiti į Europą: pakanka sukurti namus patalpų stiliaus interjerą ir mėgautis kiekvieną dieną!

  • Rūmų bruožai
  • "Grandiose" svetainė
  • Romantiškas miegamasis
  • Prabangus virtuvė
Šiuolaikinis senojo stiliaus atlikimas

Šiuolaikinis senojo stiliaus atlikimas

Rūmų bruožai

  • Vertimas iš prancūzų "shato" reiškia pilį, rūmus ar aristokratijos kaimo namus. Chateau yra vėlai derinys gotika su renesansas.

Skiriamasis prancūzų pilies bruožas yra:

  1. bokštai, pažymėjo stogas ir privalomas pirmojo aukšto buvimas;
  2. Naudojant vertingas medienos rūšis, apdorotas specialiu technika. Visi daiktai turi būti lakuoti, kruopščiai poliruoti ar dekoruoti tapyba;
  3. apdailoje laukiamos tokios natūralios medžiagos kaip akmuo, šilkas ir keraminės plytelės. Tekstų įvairovė ir natūralių elementų kokybė padeda atkurti reikalingą prabangos ir rafinavimo atmosferą;
  4. pastelinės spalvos - bet kokio šio stiliaus kambario privalomas atributas. Visa švelnų ir kilnių atspalvių paletė sklandžiai tekėja iš vienos spalvos į kitą, naudojant baltą;
  5. visų funkcijų derinys padaro interjeras stiliaus Chateau labai lengvas, ramus ir rafinuotas. Tokio kambario pasilikimas suteikia daug įspūdžių, tarp kurių ypač jaučiamas ryšys su praeitimi, jo atmosfera.

Patarimai! Kuriant rūmų stilių, pagrindinis dizainerio uždavinys - perduoti šilumos, komforto ir aristokratiško rafinuotumo atmosferą. Tam reikia natūralių medžiagų arba labai aukštos kokybės analogų, kuriuos sunku atpažinti.

Natūralių apdailos medžiagų naudojimas yra pagrindinė stiliaus savybė

Natūralių apdailos medžiagų naudojimas yra pagrindinė stiliaus savybė

"Grandiose" svetainė

Šiuolaikinio stiliaus spinduliuotės sienų dekoravo tekstilė, dažniausiai prabangus šilkas. Atsižvelgiant į laiką, kurį galima pakeisti kokybine imitacija. Dėl to puikiai tinka tapetai su šilko siūlais būtinai pasteliniai tonai.

Patarimai! Puikus sprendimas bus Damasko modelis, kuris dažnai naudojamas bažnyčios interjere.

Lubų centras turi būti papuoštas masyvi liustra, patartina pasirinkti suklastotą struktūrą po bronzos su keliais ragais. Jo išvaizda turėtų būti panaši į deginančias žvakes ir atrodyti karališkai pompuota.

Langai dekoruoti turtingais užuolaidos, pagamintos iš atlaso ar aksomo. Audinį geriau sujungti su specialiu viduriu, pagamintu iš satino juostelės arba paauksuoto laido.

Svetainės baldus turėtų pristatyti sofos grupė: priešais televizorių yra jaukios sofos ir foteliai. Tarp jų puikiai tinka žurnalinis staliukas. Už jo galite pasiimti svečius ir gerti arbatą ar kavą. Patartina pasirinkti stalo iš tamsios medienos šiltų rudų atspalvių. Reikalinga prieiga drožyba, atspindi prabangą ir monumentalumą. Šalia sofos gali būti maža lentelė, ant kurios galite įdėti šviestuvas šilko atspalvis taip pat patogu iš jo paimti knygą, jei reikia.

Originalių dekoro elementų buvimas atspindi pagrindinę kambario nuotaiką

Originalių dekoro elementų buvimas atspindi pagrindinę kambario nuotaiką

Patarimai! Prie dekoratyvinių plokščių turi būti paslėpti įvairūs technologijos objektai. Renesanso atmosfera bus sugadinta, jei stilizuotoje viduramžių pilyje gyvenamojo kambario centre yra didžiulė televizija.

Elegantiškas svetainės vaizdas

Elegantiškas svetainės vaizdas

Romantiškas miegamasis

Norėdami papuošti sienas, galite naudoti ekrano užsklandą su diskretišku piešiniu, vaizduojančiu scenos nuo viduramžių gyvenimo ir kaimo motyvų. Kaip spalvų schema, stilius paprastai būdingas pasteliui. Ramioje ir kilnioje atspalvėje ypač svarbu miegamajame, kur ramybės atmosfera suteikia komfortą ir patogų poilsį.

Svarbu! Pagrindinis miegamojo numeris yra labai didelė lova dekoratyvinės pagalvės.

Taip pat naudojamas apdaila baldakimas, kuri senosiomis dienomis buvo sukurta siekiant išlaikyti šilumą miego metu. Iki šiol baldaktis suprojektuota daugiau dekoravimui ir stilistikos atkūrimui.

Praskieskite pastelines spalvas naktiniai staleliai, banketai ir komoda. Lova turi turėti atitinkamą ornamentą. Užuolaidos pageidautina pasirinkti šilko ramus šviesos tonus be modelio su minkštu draustiniu. Galite naudoti ekranas, kuris laikomas tradiciniu pilies elementu. Spintelė taip pat turėtų būti papuošta medžio skulptūrais ir atlikti funkciją erdvus persirengimo kambarys.

Prabangus interjeras su puikiu skoniu

Prabangus interjeras su puikiu skoniu

Patarimai! Svarbus šato stiliaus elementas yra veidrodžiai, kurie naudojami erdvei didinti, žaisti šviesą ir papuošti.

Išsamiai pasirenkant reikia labai atsargiai, nes kiekvienas iš jų bus dominuojantis

Išsamiai pasirenkant reikia labai atsargiai, nes kiekvienas iš jų bus dominuojantis

Prabangus virtuvė

Virtuvės apdailai dažniausiai naudojama mediena, iš kurios gaminama virtuvės įranga ir valgomojo zona. Baldams, esantiems virimo zonoje, turėtų būti gražus raižytas savitarnos stilius, pakabinamos spintelės, stalo sala ir stalas su stalčiais su darbiniu paviršiumi. Už pilies stilius pasižymi erdvumu, todėl virtuvė su tiek daug baldų negali būti sutraukta.

Harmoningas ir tuo pačiu metu sudėtingas virtuvės erdvės dizaino vaizdas

Suderinamas ir tuo pačiu metu sudėtingas virtuvės erdvės dizaino variantas

Virtuvėje būtinai yra valgomojo zona, kurioje puikiai tiekiami brangūs patiekalai - porcelianas, krištolas ir sidabras. Apvalus stalas su raižyti kojomis renesanso stiliaus gali būti padengtas subtiliu staltiesė ir sutvarkykite ratu keturi kėdės su išlenktomis tamsios medienos atramomis.

Įdomus sprendimas yra sukurti "vyno" interjerą, kuris visiškai atitinka kryptį, nes veislių vynų gamyba yra visa kultūra.

Patarimai! Kaip pagrindinius motyvus ir dekoratyvinius elementus galite naudoti statines, vynuogių grupes ir derinys smėlio spalvos su turtingu bordo. Tokia idėja nebus rūstybės prabangos stilizacija, o atvirkščiai, pagyvins interjerą.

Tinkamai pritaikyti baldai papildys šį sudėtingą stilių

Tinkamai pritaikyti baldai papildys tokį sudėtingą stilių

Patarimai! Ištraukite gaubtą virš viryklės į specialų portalą, kuri puošia raižiniais ir puošia struktūrą. Geriau valyti visus buitinius prietaisus spintoje ir gauti tik tada, kai reikia.

Būdingi priedai, medžiagos ir atspalviai sukuria turtingą išvaizdą ir suteikia norimą aristokratišką toną

Būdingi priedai, medžiagos ir atspalviai sukuria turtingą išvaizdą ir suteikia butui aristokratišką toną

Interjero paslaptys pagal pilies stilių: rūmų romantika ir senosios Europos žavesys

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 80