Prabangūs minkšti baldai iš žalios spalvos atgaivina svetainės interjerą su tamsia sienų apdaila

Prabangūs minkšti baldai iš žalios spalvos atgaivina svetainės interjerą su tamsia sienų apdaila

Pavasario šviežumo tema niekada neišnyksta, o šiais metais vėl už visus atspalvius žalia interjere. Žinomos dekoratorių nuotraukos prasiskverbia! Turime įtraukti vaizduotę, konsultuotis ir sukurti žalią stebuklą!

Turinys:

 • Žalios spalvos atspalviai interjere
 • Žalios spalvos atspalvių interjere derinys
 • Dizainerių technika
 • Virtuvės interjeras žalia atspalvių
 • Žalia miegamajame
 • Pavasaris darželyje
 • Smaragdo lagūnas vonios kambaryje
Kampas atsipalaidavimui minkštuos žalios spalvos tonuose

Kampas atsipalaidavimui minkštuos žalios spalvos tonuose

Mėtų šešėlis kartu su šviesiai žaliu sukuria nedidelį interjerą

Mėtų šešėlis kartu su šviesiai žaliu sukuria nedidelį interjerą

Eklektizmo stiliumi prieškambaris žalias

Eklektizmo stiliumi prieškambaris žalias

Saldumynai žaliuotos sienų spalvos valgomajame

Saldumynai žaliuotos sienų spalvos valgomajame

Žalios spalvos atspalviai interjere

Žalioji, pasak psichologų ir dizainerių, laikoma viena sėkmingiausių gėlės dekoravimui. Jis ramina, suteikia ramybę, skatina atsipalaidavimą - kitaip tariant, tai yra harmonijos įsikūnijimas. Yra daug žydėjimo atspalvių, ir apskritai jie yra suskirstyti į dvi pagrindines grupes - šiltą ir šaltą. Tačiau kiekviename iš jų šešėliai negali būti skaičiuojami.

Harmoningas žalias ir žalias derinys

Harmoningas šviesiai žalios spalvos ir medžio derinys

Šviesos paletė gali paversti kambarį šviežumą ir vėsumą, tamsios spalvos vaidina skirtingą vaidmenį - jos pabrėžia didelę kainą. Žinoma, jūs turite perskaityti mano vaikystės Bazhov "ponia Copper Mountain" arba "Malachitas Box" ir prisiminti turtingų smaragdo Kambarių aprašymas, kvapą. Žinoma, prabangos jausmas yra įspūdingas, bet yra neigiama: jei bent vienas gabalas yra biustas, karališkųjų rūmų virsta tamsiai pelkės vandeniu. Kad neprarastumėte "žaliojo puodelio" laukinių, kaip universalus atskaitos taškas, galite laikytis kelių taisyklių.

Trys brangios taisyklės

 • Į svečius pažodžiui prie įėjimo neįtrauktos "melancholiško žali" rankos kojos, nenaudokite tamsių atspalvių trijų tipų kambariams: prieškambaris, miegamieji ir vonios kambarys. Šitose vietose psichologų mylimasis žalia, o ne gaivus melasikliškumas, o ne atsipalaidavimas nuo slenksčio.
Prieškambario apdaila su žaliuojančiais elementais sukelia itin malonias asociacijas

Prieškambario apdaila su žaliuojančiais elementais sukelia itin malonias asociacijas

 • Norėdami patekti į akis, gali būti tik adrenalinas, atsižvelgiant į vieną dainą, ir žalumynai neturi įstumti į akis su kramtomu šakeliu. Tai reiškia, kad tonai turėtų būti nutildyti pagal principą "kuo ekologiškesnis plotas, tuo labiau atsipalaiduoti atspalviai".
Uždara terasa ramioje tone

Uždara terasa ramioje tone

 • Žalia kokonas nėra kietas! Mes nesame šilkaverpių šuniukai, bet iš pradžių šiuolaikiniai drugeliai, kurie mėgsta įvairius žalumynus. Taigi, dizaineriai kategoriškai draudžia monochromines sienas ir kokono užuolaidas.
Žalioji naudojimas dizaino kambaryje - puikus pradžia sukurti tobulą namų interjerą

Žalioji naudojimas dizaino kambaryje - puikus pradžia sukurti tobulą namų interjerą

Patarimai! Jokiu atveju negalima daryti monofoninio žalios sienos mažoje siauriame kambaryje, nes taip jis bus panašus į vikšrinį ir vizualiai sumažins erdvę.

Originalus sprendimas atskirti valgomojo zoną sienos spalva

Originalus sprendimas pabrėžti valgomojo zoną su sienos spalva

Žalioji spalva darbo zonos projekte padės tinkamai sureguliuoti

Žalioji spalva darbo zonos projekte padės tinkamai sureguliuoti

Žalios spalvos atspalvių interjere derinys

Teoriškai mes žinome, kad žalia yra derinama su daugybe kitų spalvų, tačiau praktikoje yra niuansų. Apsvarstykite skirtingus žalumos derinius.

Žalia + balta

Jei kalbėtume apie žmones, tai būtų ideali pora. Labiausiai darni sąjunga, sėkmingai derinanti lengvumą ir ryškumą. Žalia yra atsakinga už originalumą, baltoji paklusniai prisitaiko prie jo ir reguliuoja intensyvumą. Baltųjų vienetų gausa daro kambarį ryškesnis ir minkštesnė sėkmingų "Santuoka žaidimai" Ar baltos sienos ir žalia baldus, smaragdas žalia sienos ir baltos lubos su iš to sniego balta tarnyba, kuris dažniausiai naudojamas apdailai, o ne naudojamas pagal numatytą paskirtį.

Žalios baltos spalvos derinys šiuolaikiniame interjere

Žalias ir baltas derinys šiuolaikiniame interjere

Paprasta šviesiai žalia

Tai tik gera diena, kuri pažvelgė į tavo namus ir nusprendė ten gyventi amžinai. Tai svečias ir ilgai lauktas svečias, galintis bendrauti su bet kokiu temperamentu. Jis yra nepastebimas ir tampa stebėtinai gražus, jei jį atspalvinsite baldai su apmušalais spalvos ir tekstūros, kiliminės ar linų. Tačiau jis kenčia tas pačias ramioje ir nekrenta į akis kaimynams - dalis tos pačios spalvos, bet skirtingų spalvų pora, šiek tiek lengvesni arba tamsesnis. Ši technika gali būti naudojama siekiant suderinti lubų spalvą arba užuolaidos.

Ryškios kalkių aksesuarai ir ritininės žaliuzės padės sukurti šviesią atmosferą

Ryškios kalkių aksesuarai ir ritininės žaliuzės padės sukurti šviesią atmosferą

Pilka + žalia

"Ir buvo du vienišumas" ir puikiai papildė vienas kitą, ir jie pradėjo gyventi laimingai kadaise po "sielos į sielą". Nepatrauklus pilka tiesiog žydi alyvuogių gėrybėse, šiek tiek grynų žalių šešėlių atspalvių ar jauno žirnio spalvos. Jie daro nuostabią harmoniją, atskleidžiant visą tandemo žavesį. Jei jie suskirstyti, jie tiesiog išnyks ir žūsta atskirai.

Studijos tipo apartamentai pilkai atskiedžiami sultingos žalios spalvos elementais

Studijos tipo apartamentai pilkos spalvos atspalvia sultinga žalia spalva

Sine-žalia

Pagrindinis dalykas yra ne "užtvindyti" šį labai gražią, bet ir pavojingą kombinaciją, kur viena iš spalvų visada bando slopinti antrą. Čia reikia laikytis griežtos pusiausvyros, kuri yra sudėtinga, ar suteikti žalumyną - tada sąjunga bus tikrai tobulinama.

Gyvenamasis kambarys yra žalias sofas, kuris yra idealus, kuris padeda padėti"раскрыться" томным оттенкам стен

Žalia gyvenamajame kambaryje esanti sofa yra idealus fonas, kuris padeda atskleisti nelygius sienų atspalvius

Žalia + ruda

Tai labai pragmatiška "santuoka dėl patogumo": žemė ir žolė, medžio žievė ir lapai - stiprus aljansas. Jis gali išreikšti save žaliosiomis sienomis ir mediniais baldais, lino Romėnų užuolaidos ir smėlio spalvos-ruda lovatiesės. Pagrindas - "žolė ir lapai," The išsamiai medis - ant sienų gali būti mediniai rėmai nuotraukų, paveikslėlių, praktika terakotos plytelių ant židinio, ir tt Tai yra beveik Ecostyle, myli daugelis savininkų City Apartments, tai leidžia jiems jaustis šiek tiek arčiau gamtos. , tai gali leisti amžinąjį darbą ir "akmens džiungles".

Puikus šviesiai žalios spalvos derinys su medžiu

Puikus šviesiai žalios spalvos derinys su medžiu

Žalia + raudona

Kraujo grupė ant tunelio apvalkalo ar blauzdos ant žolės pjūties - kas ją mato. Šios poros žaidimai interjere gali paversti kambarį tiek mūšio lauke, kad jį dominuotų, tiek sultingas žalias sodas su raudonais obuoliais. Žalios ir raudonos spalvos neatsižvelgiamos į labiausiai šalutinius atspalvius, tikslingiau atrodyti tamsiai žalios sienos ir bordo drabuziai, ir, jei pageidaujate, galite pridėti keletą papildomų dalių, paversdami šį derinį prabangūs rūmų klasika. Šviesa raudona ir žalia atspalviai kartu duos šalis ar net kai kurias etnines akimirkas, o kryptis vėl nurodys išsamią informaciją. Pavyzdžiui, pinti dirbiniai, austi kilimėliai atsiųskite mus kažkur modernizuotos Afrikos regione ir raižyti spinteles, raitų taffeta baldakimas ir šilko blizgesio apmušalai ir rinkiniai pagalvėlės pagalvėlės mus ateis į arabų naktį.

Subtilus alyvmedis kartu su raudonu puikiai atrodo tradiciniame interjere

Jaukus alyvuogių aliejus kartu su raudonu puikiai atrodo tradiciniame interjere

Dizainerių technika

Suprasti spalvas ir jų derinį yra pusė istorijos, bet jums reikia turėti bent jau apytikslę idėją zonavimas.

Dizaino patarimai:

 • didelis plotas gali būti zoned su kontrasto žaidimu, plakant du pagrindinius tonus, kurie yra arti vienas kito;
 • akcentinis dažymas - viena dalis yra paryškinta spalva, kuri skiriasi nuo bendro fono, derinant kambario geometrines proporcijas;
 • atleidimas: jei pastebėjote, kad baisi įvyko ir sukūrėte tvirtą "kokoną", viskas gali būti ištaisyta. Padėti tamsiems modeliams ant šviesių sienų ir atvirkščiai. Tai papildys šviežumą ir vengs nuobodulio.
 • žalumynai, pasislėpti į apmušalą, yra akcentuojamos dėmės, kurios taip pat atrodo labai gražios. Jei abejojate žaliosios sienos, padarykite jas neutraliais ir leiskite fantazijų daigams pakilti apmušalai, foteliai ir spalvoti užuolaidos.

Patarimai! Puikus dekoratyvinis elementas bus apvalus kilimas su ilgu krūva, imituojantis mažą veją. Tokie pledai ypač mėgsta vaikų.

Virtuvės interjeras žalia atspalvių

Tai gali būti švelnus pasirinkimas mėtų arba pistacijas - jie gerai derinami tarpusavyje ir su baltais arba kremo šešėlis. Ekstravagantų gerbėjai gali kreiptis į apetitą žalia ir oranžinė kombinacija. Ne mažiau įdomus išvaizda tandemas žalia su geltonu, tai vadinama "smėliu ir saule".

Žalia kartu su balta suteikia dvigubą šviežumo ir nepakartojo grynumo jausmą

Žalia kartu su balta suteikia dvigubą šviežumo ir nepakartojo grynumo jausmą

Svarbiausia ryškiuose interjeruose yra ne pernelyg keisti geltonumą. Geltona, o ypač oranžinė, turi veikti griežtai kaip akcentai, saulė neturėtų būti perkaitusi. Tai gali būti prijuostė plytelėmis, Countertop, baldų spintos, kėdės, Baldų apmušalas, užuolaidos ir tt Pagrindas turi būti žalia.

Puikus derinys juodos ir baltos spalvos su žaliu rytiniame stiliaus virtuvėje

Puikus derinys juodos ir baltos spalvos su žaliu rytiniame stiliaus virtuvėje

Virtuvės komplektas - žalias geltonas pelkė, puikiai atrodo balta kambaryje

Virtuvės komplektas - žalias geltonas pelkė, puikiai atrodo balta kambaryje

Žalia miegamajame

Žalia miegamasis Jis turi teisę į gyvenimą, bet mes neturime pamiršti, kad tai yra visiško poilsio kambarys, ir todėl nebus svarbūs ir įdomių vaizduotė sultingas spalvų, pavyzdžiui, virtuvėje. Geriau imtis ryškus ir teigiamas tonas žaliųjų obuolių, alyvuogių, garstyčių ir sujungti juos su tuo pačiu mastu, bet ir dviejų ar trijų atspalvių tamsesnės nei bet klasikinis rudas arba smėlio spalvos.

Neutrali žalioji spalva miegamajame palaiko ramybę ir stabilumą

Neutraliai žalias miegamasis užtikrina ramybę ir ramybę

Tai naudinga mums miegamojo derinys pilka su alyvuogių, kur bazė bus už pilkos baldakimu medžių, kurie gali būti nubrėžtos ant sienos pagrindas. Žalioji galvūgalio, komoda, užuolaidos, bei detales tapybos, kilimėlių ir tt forma duos ramiam poilsiui gamtoje ramiu oru jausmas, mes visi prisimename nuo vaikystės, tai geriausia miegoti lauke po minkštųjų čežėjimas lapų paukščių giesmės.

Žalia ir geltona vitamino derinys ryškiame miegamajame

Žalia ir geltona vitamino derinys ryškiame miegamajame

Unikali antistresinė spalva, derinama su balta, idealiai tinka miegui

Unikali antistresinė spalva, derinama su balta, idealiai tinka miegui

Pavasaris darželyje

Pavasaris vaikas žalia atogrąžų sala tarp miestų kasdieniame gyvenime padės augti fiziškai, psichologiškai sveikas, ir net vaikas genijus. Juokingi tapetai šiltas ir šviesus žalios tonai plius sporto siena su vynuogynų formos elementai - puikus balansas veiklos santykį ir jūsų kūdikiui ramus. Viena vertus, jis visada gali atlikti fizines pratybas, žaisti beždžionėje, o iš kitos - atsipalaiduoti ant vejos kilimo. Be to, šie interjerai pažadina fantaziją. Kaip žinoti, gal po kelių metų augsite puikų geografą ar puikų keliautoją.

Alyvuogių atspalvis yra teigiamas ir efektyvus būdas dekoruoti vaikų kambarį

Alyvuogių atspalvis yra teigiamas, efektyvus būdas dekoruoti vaikų kambarį

Vaikų interjeras su žaliųjų gėlių dekoro elementais

Vaikų kambario interjeras su žaliųjų atspalvių dekoro elementais

Smaragdo lagūnas vonios kambaryje

Kas sako, kad geriausia vonia - balta ar kontrastinga juoda, ne mažiau graži išvaizda plytelės pagal malachitą arba žalią marmurą. Prisijunkite prie tokio vonios kambario, atrodo, patenka į smaragdo lagūną arba prabangų karališką pirtį. Bus nustatyti papildomus elementus Focus - Paauksuoti arba chromuotas čiaupai ir kabliukai nuves jus į karališkųjų vonia ir tinklelio bako lino ir audinio rankšluosčiai vykdyti toli į kelionę per vandenyną vandenyse.

Žalia yra natūralumo ir ekologiškumo simbolis.

Žalia yra natūralumo ir ekologiškumo simbolis.

interjero žalia atspalviai: nuotrauka - vonios kambarys natūraliuose smaragdo tonuose

Vonios kambarys natūraliomis smaragdinėmis spalvomis

Žalia pieva auštant, kietas miško tankumynas vidurdienio karščio, šviečia susiduria su Smaragdas, pistacijų ledai - Štai ką Žaliosios interjero atspalviai. Nuotraukų ir vaizdo įrašų apžvalgos iš puikių specialistų siūlo gražius dizaino variantus, tačiau kartais išorinis pasaulėžiūras negali nustelbti savo gyvos vaizduotės. Susipažinkite su dizaineriais ar pasinaudokite šiuo įdomiu vaidmeniu, ginkluotos profesionalų patarimais kaip pagalba - tai priklauso nuo jūsų. Bet kokiu atveju sunku kambarį sugadinti maloniomis žaliomis akimis.

Stogo kampelio apdaila Turkijos šaltojo mėtų šešėlių motyvais

Stogo kampelis, skirtas poilsiui turkų motyvais ir šalto mėtos atspalviu

Interjero žalia spalva: 80 + harmoningų alyvuogių ir smaragdo sprendimų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 88