Usporiadanie detského priestoru v jasných farbách

Návrh detského priestoru vo svetlých farbách

Naše deti - kvety života - rastú veľmi rýchlo. A teraz trochu šťastie, ktoré bolo pred 10 rokmi prinesené z nemocnice, sa zrazu zmenilo na osobu s vlastnými názormi a túžbami. Práve v tejto chvíli by mali rodičia premýšľať oprava v detskej izbe. Koniec koncov, ak bola skôr formalizovaná v súlade s víziou rodičov, teraz sa musí dieťa naučiť vyjadrovať myšlienky a myšlienky nezávisle. Smer zdobenia miestnosti pre dievča závisí od niekoľkých faktorov: veľkosť miestnosti, vek teenagerov, uprednostňovaný štýl.

obsah

 • Voľba založená na veľkosti 
 • Aké štýly sú pre vás to pravé?
 • Vek a jeho význam
 • Vytvorila priestor pre dve dievčatá
Úspešný zónový priestor vám umožní pohodlne sa pohybovať

Úspešný zónový priestor vám umožní pohodlne sa pohybovať

Voľba založená na veľkosti

Veľkosť miestnosti ovplyvňuje to, čo bude konečné rozhodnutie o jeho návrhu. Napokon, čím viac rodičov má miesto, tým viac priestorov je k dispozícii.

 1. Premisu v 10 štvorci. m. Ak je miestnosť malá, nie je to verdikt. Všetko, čo treba do neho vložiť, je pre pohodlie stôl, šatník a posteľ. Vzhľadom na to, že dievčatá majú svetlé farby, ktoré dokážu vizuálne rozšíriť priestor, miestnosť sa nezdá byť príliš pevná a nepríjemná.
  Biely interiér úzkej miestnosti

  Biely interiér úzkej miestnosti

  Mliečne odtiene pomôžu vizuálne zväčšiť oblasť

  Mliečne odtiene pomôžu vizuálne zväčšiť oblasť

 2. Premisa na 12 námestí. m. V tejto miestnosti je viac voľného miesta, takže priestor pre gauč, na ktorých môžete umiestniť svoje priateľky. mušt zavesiť regály, aby vaša dcéra mohla dať knihy, kozmetiku, hračky.
  Posteľ na pódiu pomôže ušetriť priestor pre veci

  Postel na pódiu pomôže šetriť priestor pre veci

  Kompaktné usporiadanie sady nábytku

  Kompaktné usporiadanie sady nábytku

 3. Izba je 16 metrov štvorcových. m. Veľká detská izba - skutočný sen detí a rodičov. V ňom môžete dať veľký šatník, a tiež miesto pohovka, posteľ a stáčanie zabezpečiť všetky potrebné funkčné a dekoratívne predmety.
  Dobré osvetlenie ešte viac zväčší priestor

  Dobré osvetlenie ešte viac zväčší priestor

  Zaujímavé riešenie pre veľkú spálňu

  Zaujímavé riešenie pre veľkú spálňu

Venujte pozornosť! Nezáleží na tom, v akej oblasti má miestnosť, pretože aj na desať štvorcových metroch môžete vytvoriť skutočný raj, ktorý poteší vašu princeznú krásou a osobnosťou.

Aké štýly sú pre vás to pravé?

Rodičia a deti chcú, aby vybraná štylistika plne odzrkadľovala vnútorný stav rastúcej dievčiny, takže stojí za to zvážiť názor dieťaťa. Nižšie je niekoľko bežných štýlov, ktoré sa väčšinou líšia teenagerom.

 • "New York." Tento štýl je mimoriadne atraktívny pre deti od 12 rokov, pretože je neformálny a zaujímavý. Takýto smer charakterizuje také detaily ako čo najjednoduchšie, sada dekoratívnych jasných prvkov.

 • "Paris". Tento dizajn určite bude mať príťažlivosť pre romantickú prírodu a mierne zasnený. Koniec koncov, jeho rámec zahŕňa detailné vylepšenie, eleganciu a jednoduchosť vo všetkom. Tento štýl používa veľa biela, farba, tapeta, kovaný nábytok a rôzne knicknnacks.

 • moderný. Tento smer poskytuje priestor pre let fantázie. Rovnako ako všetky oblasti modernity, tento štýl znamená pohodlie a praktickosť. Funkcie pozostávajú z jednoduchých a stručných línií, funkčnosti a mäkkosti farebnej palety.

 • klasický. Bez tohto smeru dnes nikde nemôže robiť. Klasický interiér je neporovnateľný a vhodný po celý čas. Preto, ak vaše dieťa nebude túžiť po módnych novinkách a uprednostňuje prísnosť a jednoduchosť vo všetkom, môžete úplne zastaviť túto možnosť.

 • Hi-Tech. Ide o ultramodernú klasiku, ktorá sa vyznačuje miernym chladom. Ak sa chcete prispôsobiť miestnosti detí, môžete dosiahnuť veľmi dobrý výsledok. Medzi charakteristické črty sú návrhy nábytku zo skla, absencia záclony založené na tkanine, hladká podlaha.
Prísne štýlový interiér detskej spacie plochy

Prísne štýlový interiér detskej spacie plochy

 • minimalizmus. Táto oblasť obsahuje prvky predchádzajúcich štýlov, ale je rezervovaná a umožňuje veľa zaujímavých detailov. Plus je možnosť následnej transformácie štýlu podľa želania detí.
Kreatívny a praktický návrh úložného systému

Kreatívny praktický dizajn úložného systému

Ložnice v štýle minimalizmu

Ložnice v štýle minimalizmu

 • Skale. Ak je vaše dieťa unášané týmto hudobným smerom, môžete s ním ľahko hrať a hrať štýl v rovnakom štýle. Na tento účel je možné natrieť steny grafiti, foto, plagáty a plagáty s hudobníkmi, gitarami.
Vzpurný charakter je vidieť v dizajne svetlej spálne

Vzpurný charakter je vidieť v dizajne svetlej spálne

Tip! Ako môžete vidieť, existuje veľa štylistiky a návodov na zdobenie miestnosti. Stačí vybrať najoptimálnejšie možnosti.

Voľba štýlu podľa veku

Vyberte si štýl, ktorý môže byť založený na vekových charakteristikách dievčaťa. Majte však na pamäti, že teenager je teenager a ak jedno dieťa hrá vo veku 12 rokov bábiky, potom druhá má viac záujmov dospelých.

 1. 10-12 rokov. Počas tohto obdobia sú stále prítomné prvky detstva v živote dieťaťa, pretože sa zaujíma o karikatúry, bábiky, ale chce vyzerať ako dospelý a nezávislý. Preto namiesto hrdinov karikatúr je potrebné dať prednosť iba svetlým farbám a fotografickým tapetám. Rodičia by mali venovať osobitnú pozornosť pracovnej oblasti, pretože dieťa musí dlho študovať a bude potrebovať priestranný stôl pohodlné kreslo.
  Jemné pastevné farby sú ideálne pre spálňu mladých dám

  Jemné pastevné farby sú ideálne pre spálňu mladých dám

  Pokojné neštandardné zásuvky vám pomôžu naladiť správny režim

  Pokojné neštandardné odtiene vám pomôžu naladiť správne

 2. 14-15 rokov. V tejto dobe môže byť mladá dáma správne považovaná za dospelého. Zo svojej izby, detské knihy a početné hračky sú už preč. Nastal čas na nové usporiadanie miestnosti. Vek charakterizuje už vytvorená osobnosť a charakter, takže rodičia by mali veriť vkusu svojej princeznej z hľadiska dizajnu. Všetky rozhodnutia o zdobení dekorácie musia byť vzaté dohromady.
  Jasná nálada v štýle boho

  Jasná nálada v štýle boho

  Romantický obraz dievčenských dievčat

  Romantický obraz dievčenskej spálne

Bez ohľadu na vek, kľúčové prvky, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, sú prvky ako napr lôžko, pracovný priestor, miesto pre príjem návštevníkov.

Vytvorila priestor pre dve dievčatá

Ak majú dve sestry asi jeden vek, potom sú to kvôli tomuto faktoru priateľke, ale zároveň súperom kvôli spoločnému teritóriu. Preto by mal byť priestor usporiadaný tak, aby chýbal príležitosť pre hádky. Tu je niekoľko pravidiel, ktoré sledujú, ktoré môžete dosiahnuť celkovú harmóniu a rovnováhu v interiéri detskej izby:

 • Ak miestnosť nie je veľká, navrhuje sa nainštalovať komplex spánkového rohu, v ktorom je dve postele sú umiestnené v hornej časti. Pod jedným z nich sú umiestnené boxy a police a pod druhým je usporiadané miesto pre pohovku. Tento prístup zabezpečuje prevenciu spánkových sporov a vytvára príležitosti na zachovanie vnútorného priestoru.
Tréningová plocha pre dve osoby pod posteľou podkrovia

Tréningová plocha pre dve osoby pod posteľou podkrovia

 • Otvorená otázka ostáva o mieste, kde dievčatá budú robiť svoje domáce úlohy. poschodová, samozrejme, šetrí miesto, ale musíte dať dva stoly, aby sa vaše princezne cítili slobodne a v pohode. Pri implementácii nájdete originálne kompaktné tabuľky, ktoré neznamenajú boxy a tiež uprednostňujú skladací stôl. Ak ste sa stále rozhodli nainštalovať dve tabuľky, budete musieť umiestniť ich vedľa oboch kusov nábytku dostať dostatok prirodzeného svetla. Takisto na každom stole musí byť vložený lampa.
Pohodlné usporiadanie samostatných študijných stolov a postelí

Pohodlné usporiadanie samostatných študijných stolov a postelí

 • Problém ukladania vecí je tiež uvedený do popredia. Časť odevov a posteľnej bielizne je možné umiestniť do zásuviek pod posteľ. Ale dostať sa vysoko šatník bude potrebné. Bude to všetko, čo je potrebné pre uloženie v detskej izbe. Ak nemôžete dať šatník do detskej izby na tieto účely, môžete použiť chodba (ak jej rozmery umožňujú vykonať). V miestnosti je potrebné nechať čo najviac voľného miesta.
Rozdelením miestnosti sú posuvné dvere a spoločná šatňa

Rozdelením miestnosti sú posuvné dvere a spoločná šatňa

Tip! Dodržiavanie pravidiel usporiadania atribútov a akcentov nábytku prinesie pôsobivý výsledok z opravy. Vaša princezná bude potešená!

Detská izba v štýle IKEA

Detská izba v štýle IKEA

Misia je dosiahnuteľná: vybavíme miestnosť pre dospievajúcu dievčinu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 55