Viduržemio jūros stiliaus interjeras su mėlyniu sieniniu tapetu

Viduržemio jūros stiliaus interjeras su mėlyniu sieniniu tapetu

Dažytos dailylentės yra labai populiari medžiaga išorinis ir patalpų interjeras. Apdaila kaip apdailos medžiaga naudojama remontui, namų statyba, pirtis, saunos, arbours ir kiti pastatai. Jis pagamintas iš natūralios medienos, tai yra ekologiškas produktas ir puikiai tinka visų tipų apdailai viduje ir išorėje.

Turinys:

 • Dengimas pamušalu
 • Populiarios aprėpties parinktys
 • Dažytos medienos savybės
 • Dažų ir lakų pasirinkimas
 • Spalvų pasirinkimas
 • Pagrindiniai spalvinimo privalumai ir metodai
 • Dažyti pamušalai ir dažymo žingsniai
 • Kokybiško interjero link
Šviesiai mėlynas pamušalas tinkamas jūros interjere name

Šviesiai mėlynas pamušalas tinkamas jūros interjere name

Virtuvė šalies stiliaus su alyvuogių pamušalu

Virtuvė šalies stiliaus su alyvuogių pamušalu

Skydai pritraukia dėmesį ir gali būti naudojami įvairiose statybos ir remonto srityse. Ši medžiaga turi daug privalumų ir optimalių išlaidų. Dėl tokios medžiagos, kaip dažytos pamušalas, kambarys tampa ypatinga atmosfera, jaukumu, grožiu ir stiliumi. Gana dažnai jis yra dažytas gamykloje, o jei jis įsigyjamas be dažytos, dažnai kyla klausimas, ar galima patalynę dažyti savarankiškai ir nei tapybos viduje namuose, taip pat iš išorės, jei reikia.

Prieš pradėdami dažyti ar nusipirkti galutinį produktą, verta išsiaiškinti, kaip dažyti pamušalas pastato viduje ir išorėje. Paprastai interjero dekoruotas pamušalas yra pateikiamas keliais dengimo variantais, tarp kurių kiekvienas pirkėjas sugebės rasti patį optimalų sprendimą, nes jis gauna puikios kokybės apdailos medžiaga, atitinkanti visus saugos standartus.

Nepriklausomai nuo to, kokias medžiagas padengia pamušalas, pagal apibrėžimą jie turi būti aukštos kokybės, tai maksimaliai padidins tarnavimo laiką, neprarandant vizualaus patrauklumo. Kokia spalva dažyti pamušalas priklauso nuo asmens individualių pasirinkimų ir viso apdailos stiliaus. Glaudintas pamušalas interjere (pavaizduota žemiau) turi gana originalią išvaizdą. Jei mes kalbame apie jo naudojimą už pastato ribų arba kambaryje, kur yra didelis drėgmės lygis, geriausia pasirūpinti papildoma apsauga ir nuo nugaros pusės.

Dengimas pamušalu

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo savo klientams apdailos medžiagą, pagaminamą iš daugybės medžių rūšių. Kadangi žaliava gali būti brangi medžio rūšis, ir biudžetas yra priimtinas daugumai klientų pasirinkimų, pavyzdžiui, pušies. Brangios ir vertingos veislės neturėtų būti nudažytos, o dažniausiai jos nėra, bet iš biudžeto medžių dažyti arba dėmė gamintojo ir pirkėjo prašymu.

Art nouveau stiliaus interjeras su juodu pamušalu koridoriuje

Art nouveau stiliaus interjeras su juodu pamušalu koridoriuje

Savininkas nusprendžia, kas geriausia dažyti pamušalu. Kažkas nori dažyti, kažkas lakas: visa tai priklauso nuo to rezultato, kurį žmogus nori atvykti. Gana dažna galimybė - kai pasirenkama balta spalva, kaip dažytos balta pamušalas yra tarsi visuotine sprendimas, ir jis gali lengvai tilpti į bet kokio stiliaus interjerą ar jis yra gyvenamosios vietos, komercinės ar techninės.

Patarimai! Negalima pamiršti, kad per tam tikrą laiką, medis pradeda sugeria drėgmę ir keisti spalvą, taigi jums turėtų būti iš anksto apibrėžta, nei dažų kaladėlės patalpoje ar lauke, nes tapyba yra neišvengiama, jei savininkas siekia išsaugoti medienos ir jos išvaizda kokybę.

Šviesiai pilkos spalvos pamušalas jūros stiliaus miegamajame

Šviesiai pilkos spalvos pamušalas jūros stiliaus miegamajame

Populiarios aprėpties parinktys

Norint nustatyti, kas ir kaip tinkamai dažyti pamušalą, turite suprasti, kokį poveikį jūs siekiate gauti kaip rezultatą. Į vieną iš populiariausių medžio apdailos parinkčių variantų yra:

 • dėmė, kuris apima komponentus, kurie gali prasiskverbti giliai į medieną, tuo tarpu visame pasaulyje nepakeičia lentos spalvos, todėl galite išsaugoti natūralų natūralų medžio struktūros modelį. Kiek pasikeis spalva, priklausys nuo medžio rūšies;
Dažytos dailylentės, apdailos dėmėmis šiuolaikiniame interjere

Antgalis, apdailintas dailu moderniu interjeru

 • lakas turi minimalų vizualų poveikį medžiui, jis pabrėžia natūralų modelį ir modelį. Veislės lakai gali pasirinkti geriausią variantą. Jis gali skirtis pagal spalvą, tankį, būti su blizgus ir matinis apdaila. Galite lakuoti bet kokio tipo medieną;
 • dažai medžiui - labiau radikali versija. Kokią spalvą dažyti pamušalu ir kokią spalvą duoti pirmenybę, galite nuspręsti tik. Jei siekiate universalaus pasirinkimo, kuris tinka ir patalpų, ir lauko naudojimui, abu arbours, abu kaimo namas, tada geriausias variantas yra baltas arba smėlio spalvos. Jei būtina parodyti kūrybiškumą ir originalumą, tada tyliai imtis ryškus spalvų ir spalvų kaladėles, dažų, kad bus harmoninga bendras projektas papildo kiekvienu atskiru atveju.
Uždengiamas šviesiu atspalviu privačiojo namo kambario interjere

Uždengiamas šviesiu atspalviu privačiojo namo kambario interjere

Šviesi ir kontrastinga virtuvė retro stiliaus su tamsiu pamušalu

Šviesi kontrastinė virtuvė retro stiliaus su tamsia pamušalu

Dažytos medienos savybės

Prieš perkant dažytos pamušalus, verta paminėti visas dažytos medienos savybes. Tai puiku fasado apdaila, Interjero dangos, už grindų apdaila, sienos ir lubos, puikiai atrodo kaip apdailos medžiaga balkonai, arbours ir lodžija.

Privalumai šios medžiagos yra daug: ilgaamžiškumas, vientisas pasiskirstymas drėgmės visoje patalpoje, aukšto lygio šilumos izoliacija. Tai taip pat apsaugo nuo kondensacijos atsiradimo ir stagnacijos, gerai izoliuoja garso izoliaciją, turi gražią išvaizdą ir yra ekologiškas produktas.

Kadangi tai natūralus, ekologiškas produktas, jo svarba ir aktualumas su tais metais tik didėja. Siekiant išsaugoti visas teigiamas medienos savybes, verta apsvarstyti, ar dažyti pamušalas ir su kuriuo dažais tai padaryti geriausia. Nepriklausomai nuo to, ką jūs pasirinkote, jums reikia dažyti medinę pamušalą dviem etapais. Kad sluoksnis visiškai ir tolygiai išdžiūtų, tai užtrunka apie 48 valandas - priklausomai nuo medžiagos, kurioje gaminys dažomas.

Svarbu! Norėdami išvengti nereikalingų negražų dėmių, dažymas atliekamas iš viršaus į apačią.

Dangoraižio spalva ant lubų ir sienų Prancūzijos stiliaus gyvenamajame kambaryje

Dangoraižio spalva ant lubų ir sienų Prancūzijos stiliaus gyvenamajame kambaryje

Provanso stiliaus interjeras su šiltu ir natūraliu spalviniu pamušalu

Provanso stiliaus interjeras su šiltu ir natūraliu spalviniu pamušalu

Dažų ir lakų pasirinkimas

Kokie dažai dažyti viduje namuose ar išorėje, priklauso nuo prekės ir rūšies pasirinkimo:

 • Alyvos dažai. Jo sudėtis gerai įsisavinama į medį, veiksmingai apsaugoma nuo drėgmės poveikio. Dažniausiai aliejiniai dažai naudojami pastato ar pastato išorinio fasado tapybai. Atsparesnis ultravioletinių spindulių spalvoms. Pasirinkti ryškius atspalvius, Būkite pasirengę dėl to, kad jie gali greitai prarasti savo spalvą.
 • Akrilato dažai. Reikia ilgai naudoti dažus. Tai tinka tiek patalpų, tiek lauko darbams. Šių dažų paviršiuje susidaro garų sandara plėvelė.
 • Akrilatas AQUALAK. Šis įrankis remiasi populiariausiu ir populiariausiu variantu, kuriuo geriau dažyti viduje esantį antklodę.
 • Vaškas ar aliejus. Išlaiko originalų natūralų medienos modelį, šis dangtis leidžia "kvėpuoti". Vienintelis trūkumas yra paraiškos reguliarumas.

Būtina pasirinkti aprėpties medžiagą, pagrįstą individualiomis nuostatomis ir finansinėmis galimybėmis.

Spalvų pasirinkimas

Prieš pradėdami pirkti, turėtumėte nustatyti ne tik dengimo medžiagą, bet ir atspalvį. Norint teisingai pasirinkti spalvą, verta įvertinti pagrindinę žinutę ir idėją interjero dizainas. Padengimo spalva turi pabrėžti ir suderinti su kitais elementais.

Priklausomai nuo kambario, kuris bus dažytas, pasirinktos spalvos. Už miegamieji ir virtuvės labiau tinka ramus ir šiltas atspalvis. Už kabinetas arba koridorius gali būti naudojamos šaltesnės spalvos. Nepaisant to, kad jis laikomas universalus balta spalva, Jo pasirinkimas turėtų būti atsargus, nes jis taip pat yra gana nuostabus pasirinkimas. Pasirinkite tai kambaryje, kur dangos užteršimo galimybė bus minimali.

Taip pat būkite atsargūs su perlamutrinėmis gėlėmis. Jie, žinoma, nurodo įspūdingus atspalvius, tačiau jie taip pat yra gana nuostabūs, ypač esant nedideliam variantui.

Pagrindiniai spalvinimo privalumai ir metodai

Galite dažyti pamušalus namuose, bet daugelis pageidauja, kad gaminys būtų dažytas. Pagrindiniai dažytos versijos privalumai yra šie:

 • griovelių ir pažeidimų formavimo tikslumas ir pašalinimas;
 • aukšta dažų kokybė ir tolygiai pasiskirstymas;
 • taupydami laiką ir pastangas tapydami save;
 • mediena yra paruošta naudoti, turi aukštą džiovinimo kokybę.
Antgalis, padengtas skandinaviško stiliaus virtuve, yra skaidrus lakas

Skandinaviško stiliaus virtuvėje dengtas skaidrus lakas

Jei vis tiek nuspręstumėte, kurie dažai geriau užpildo rutulį ir nusipirkę jį, planuojate atlikti darbą patys, taip pat turėtumėte nuspręsti patogus būdas dėmėti. Yra du būdai: rankinis ir automatinis.

Pirmuoju atveju dažymas atliekamas su teptuku arba voleliu, tačiau būkite pasiruošęs, kad nebūtų įmanoma pasiekti idealios vienodos paskirties, tačiau taip pat nebus galima išvengti srovių. Automatiniam metodui reikalingas purškimas arba kompresorius. Darbas bus tikslesnis, jei jau žinote, kaip naudotis šia technika, taip pat turite pasiruošti tai, kad dažai gali tekti šiek tiek daugiau, nes vartojimas didėja. Šio metodo pranašumas yra dažymo greitis.

Jaukus šiuolaikinio stiliaus salė su kontrastingais sienų apdaila

Jaukus šiuolaikinio stiliaus salė su kontrastingais sienų apdaila

Spalvotas pamušalas: dažymo žingsniai

Prieš pradėdami tiesioginį dažymą, turite stebėti visus parengiamuosius etapus. Kad spalva būtų tiksli, kokybiška ir graži, reikia kiek įmanoma išvalyti lentos paviršių nuo dulkių ir taršos. Soda, ištirpinta vandenyje, gali būti naudojama medienos valymui. Tai nepažeis medžio, bet pašalins visus nešvarumus. Norėdami lygiai taikyti dažus, turėtumėte palaukti, kol jis išdžiūtų, tada vaikščiokite ant jo paviršiaus švitriniu popieriumi. Be to, reikalingas pamušalas turi būti padengtas profilaktiniu agentu nuo pelėsių ir grybų, rekomenduojama taikyti vieną arba du grunto sluoksnius. Geriausia pasirinkti dirvą spalvos su ateities spalvų dažais. Kitas žingsnis - impregnavimas ir tiesioginis dažymas.

Jei pasirinksite sau rankinį dažymo būdą, jums reikia dažyti be skubėjimo, kad sklandžiai ir švelniai judėtų teptuku, kad suprastumėte, kokie judesiai padės pasiekti gražiausių ir tiksliausių rezultatų. Jei planuojate dažyti 2 sluoksniais, antras sluoksnis taikomas tik po to, kai pirmas sluoksnis visiškai išdžiūvo, tai gali užtrukti nuo 24 iki 48 valandų.

Kokybiško interjero link

Jei stengiatės gauti kokybišką ir gražų rezultatą, kuris tau paliks daugiau nei vienerius metus, turėtumėte vadovautis paprastomis, bet veiksmingomis rekomendacijomis:

 • Kruopščiai sumaišykite dažus ir ilgą laiką. Jei to nepastebėsite, tada dažų spalva ir blizgesys, ypač jei tai yra klausimas ryškūs atspalviai arba perlamutro, bus netolygus;
 • bandomoji tapyba. Norint suprasti, kaip dažai patenka, kaip tolygiai ir prisotinta spalva, nedelsdami pabandykite dažyti pamušalu, kuris planuojamas apvalkale. Įvertinti dažų kokybę geriausiai tinka mažam medžio gabalui;

 • pasirinkti geriausias klimato sąlygas, ypač kai kalbama tapyba gatvėje. Geriausia, jei oras nebūtų vėjas, o dažymo metu jis nebus labai dulkėtas;
 • atkreipkite ypatingą dėmesį į galus. Kadangi dažai labai greitai sugeria, šios zonos reikalauja ypač kruopščios spalvos.

Atsakingas požiūris į tapybos procesą suteiks puikų rezultatą ir galimybę gauti kokybišką plokštę, kuri, jei pasirinkta teisingai, tęsis kuo ilgiau, neprarandant vizualaus patrauklumo ir pagrindinių medienos savybių.

Interjero dažytos dailylentės: dažymo žingsniai ir populiarios padengimo galimybės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 23