Unikalios interjero sukūrimas su dekoratyvine apdaila

Unikalios interjero sukūrimas su dekoratyvine apdaila

Šiuolaikinės technologijos grįžta į interjerą tokiais ilgai pamirštais faneros elementais sienų plokštės. Anksčiau jie visuotinai naudojami kaip patraukli ilgalaikis dekoras, bet laikui bėgant juos pakeitė nauji sprendimai. Dabar šios plokštės įgijo naują populiarumą dėl naujų medžiagų, tokių kaip MDF ir jo pakeitimai.

Turinys

 • Kas tai yra?
 • Idėjos interjerui
 • Apdailos proceso ypatybės
 • Asamblėja
 • Eksploatavimas ir priežiūra
 • Išlaidos
Natūralių medžiagų gaminimas padės sukurti savo stilių

Natūralių medžiagų gaminimas padės sukurti savo stilių

Kas tai yra?

Modernus dizainas sienų plokštės - tai šviesios statybinės medžiagos, kurios nesudaro svorio atmosferai ir atitinka sanitarijos ir ugnies taisykles. Todėl, jiems suteikiant pirmenybę, galite kvėpuoti atsipalaidavimą, derinant kambario išvaizdą su ultra moderniu dizainu, aplinkos saugumu ir grožiu.

Originalus ir atmosferinis vonios dizainas

Originalus atmosferos vonios dizainas

Pastaba! Pagrindinis šių plokščių pranašumas gali būti laikomas plačiu medžių rūšių pasirinkimu, naudojamu vidiniam matomam sluoksniui sukurti.

Tai apima:

 1. klevas;
 2. ąžuolas;
 3. riešutas;
 4. alksnis;
 5. pušis;
 6. vyšnios;
 7. obelis;
 8. pelenai;
 9. egzotiškos veislės

Ypač svarbu, kad tokie spektakliai būtų labai universalūs ir tinkami ne tik namų kampui, bet ir sukurti malonią šiltą atmosferą. restoranai, bibliotekos ir biurai.

Kitas dizainerio bonusas yra platus atspalvių ir tekstūrų asortimentas. Pirmasis efektas gamintojai pasiekia naudojant lako dangą, o antrasis - po apdorojimo. Dėl to galima rasti blizgančių ir matinių variantų, sklandžiai ir švelniai.

Plonas natūralaus medžio pjovimo rezultatas padeda atskleisti išskirtinį ir unikalų modelį

Išskirtinis, vienos rūšies raštas ant plono natūralaus medžio, gaminamas iš pjovimo

Tokie sprendimai gali būti naudojami moderni vieta aukštųjų technologijų stiliumi, Eco, taip pat klasikinis ir kolonijinis stilius kaip patrauklesnę alternatyvą natūralioms statybinėms medžiagoms, kurioms būdingas žalingas poveikis vabzdžiams ir įvairiems mikroorganizmams.

Lako danga toliau atskleidžia medžiagos tekstūrą

Lako danga pabrėžia medžiagos tekstūrą

Idėjos interjerui

Svarbu! Pagrindinis šios statybinės medžiagos funkcinis bruožas yra jo universalumas. Ji daugiausia susijusi su kosmoso organizavimu. Taigi, sienos gali būti visiškai aptrauktos, sukurtos daugiapakopės kompozicijos ir netgi sąlyginės zonos.

Sienų dangtis su modeliais miegamajame

Sienų dangtis su modeliais miegamajame

Pirmuoju atveju bus galima atkurti dizainas minimalizmo stiliaus naudojant tik vieną variantą. Jei naudojate dviejų diametraliai priešingų spalvų derinį, galite pasiekti daugiau įdomių efektų. Tuo pačiu metu jie gali būti derinami laipsniškai, net keičiant medienos pluošto kryptį, siekiant pabrėžti kontrastą.

Stilinga šiuolaikiška svetainės apdaila natūraliomis medžiagomis

Stilinga šiuolaikiška svetainės apdaila natūraliomis medžiagomis

Įdomus ir gana populiarus šio statybinio medžiagos naudojimas tiesioginiam susitarimui interjero skydai, kurie įsitvirtino kaip vienas iš geriausių būdų, kaip spręsti sienų problemas, kurias gali sukelti, pavyzdžiui, vaikai. Tai apima:

 • dėmės nuo nešvarių rankų;
 • batų spaudiniai;
 • eskizas;
 • lipdukai.

Kalbant apie zonavimas, tada, palyginus su kitais dekoratais, tampa įdomus žaidimas, nes taip pat lengva sukomplektuoti ruošinius, nes tai yra su dizaineriu žaisti.

Apdailos proceso ypatybės

Konstrukcijos montavimo procesas yra gana paprastas, bet, visų pirma, būtina stebėti daugelį sąlygų. Jie daugiausia susiję su gydomų sienų parametrais.

Mediena interjere visada brangiai kainuoja

Interjero medis visada atrodo brangus ir kilnus

Įrengimo metu visos grindys turi būti apmokytos ir turi trūkumų:

 • įtrūkimai;
 • lustai;
 • pažeidimai;
 • lėktuvo lygio skirtumai;
 • kampų nelygumas.
Patraukli virtuvės išvaizda dėl baltos spalvos su raudonmedžio deriniu

Patraukli virtuvės išvaizda dėl baltos ir raudonmedžio derinio

Patarimai! Be to, reikia parengti ir sudedamųjų dalių susijusias sistemas, pavyzdžiui, apšvietimą ir maitinimą, jei jų dalys bus matomos lubose.

Fanera iš tauriųjų medienos rūšių - unikalus kainos ir kokybės balansas

Fanera iš tauriųjų medienos rūšių - unikalus kainos ir kokybės balansas

Kai paviršiai yra paruošti dekoratyvinis apdaila, pradėti rengti projektą, kurio pagrindu yra patalpų matavimai.

Patarimai! Juos rekomenduojama atlikti naudojant lazerio lygį, nes matavimo priemonės matavimai duos reikšmingą klaidą, kuri šiuo atveju yra nepriimtina, nes jos išvaizda pakels papildomų sunkumų laipsniškai įdiegiant komponentus.

Pavyzdžiui, šiuo atveju labiausiai paplitusia problema yra medžio ir metalo pjaustymas. Tam reikės papildomos įrangos, tokios kaip galiniai pjūklai, kurie nėra kiekviename namuose.

Įdomus sienų apdaila su medžiu bus bet kokio kambario akcentas

Sienų apdaila su medžiu bus bet kokio kambario "akcentas"

Asamblėja

Elementų įrengimas gali būti atliekamas tiek iš lubos, ir nuo seksas - priklausomai nuo to, kokia konstrukcija nurodyta gamintojo. Jie pakaitomis montuojami metalo profilio grioveliuose, kurie ant sienų tvirtinami varžtais.

Profiliai paprastai pagaminti iš lengvo ir stipraus aliuminio. Jie egzistuoja skirtingais dizainais. Išvaizda profiliai yra suskirstyti į du tipus:

 1. paslėpta;
 2. matomas.
Montavimas su aliuminio sujungimo profiliu

Montavimas su aliuminio sujungimo profiliu

Slėptuosius bėgius užmaskuoja papildomi lentjuostės, montuojamos atitinkamose lizdose arba pritvirtintos prie montavimo junginio.

Paskyrus, jie gali būti:

 • universalus;
 • pradedant;
 • baigti
Skydas sumontuotas ant paslėpto profilio

Skydas sumontuotas ant paslėpto profilio

Svarbu! "Universal" yra montuojami drobės viduje, pradedant - statinio pagrindu, o apdaila - virš paskutinės plokštės, apdailos drobė.

Tačiau kai kurie gamintojai kainuoja tik pradinį profilį. Visi kiti elementai jame yra sureguliuoti atitinkamais grioveliais. Tačiau trūksta tokio funkcinio sprendimo: struktūros neįmanoma išardyti be sunaikinimo, todėl jo komponentus iš naujo naudoti praktiškai neįmanoma.

Medžio sienos sukuria nuostabią atmosferą

Medžio sienos sukuria nuostabią atmosferą

Patarimai! Iš anksto nustatykite, kur ateityje sienų apšvietimas ir lizdai prijungti elektrinius prietaisus, kad būtų sukurtos tinkamos plytelių skylės ir būtų išvengta dekoruotų sienų pažeidimų ir vėlesnių elektros tinklų sudedamųjų dalių tvirtinimo.

Prezentatyvus medžiagos išvaizda padeda pabrėžti interjero stilių

Prezentatyvus medžiagos išvaizda pabrėžia interjero stilių

Ypatingas dėmesys įrengimo metu turėtų būti teikiamas įrengimui po lubomis ir kambario kampuose. Diegdami po lubomis, nenaudodami cokolis Iškirpkite ruošinius, išimkite likutį ir nustatykite aukštį iki reikalingo lygio. Tvirtinimas taip pat vyksta šiek tiek kitaip ir visada priklauso nuo formos ypatybių.

Vienas iš daugelio šios medžiagos privalumų yra aukštos kokybės šilumos ir garso izoliacijos charakteristikos

Vienas iš daugelio šios medžiagos privalumų yra aukštos šilumos ir garso izoliacijos savybės

Kalbant apie kampines jungtis, jie yra organizuojami įvairiais būdais. Kai kurie kūrėjai siūlo specialius priedus - atskirus vidiniams kampams ir lauko sąlygoms. Kiti siūlo naudoti tokius priedus tik išoriniams kampams, kad būtų lengviau surinkti.

Eksploatavimas ir priežiūra

Pastaba! Priežiūra dekoratyviniam sienų dangui yra paprastas. Tai sumažėja iki paprasto valymo, nenaudojant pagalbinių plovimo ir valymo priemonių, į kuriuos reikia atsižvelgti organizuojant remontą įstaigose, kuriose vaikai dažnai būna ilgą laiką.

Šio tipo apdailos pagrindu yra lakštai MDF. Jie pagaminti ne tik iš natūralių komponentų, bet ir naudojant polimerines kompozicijas, kurios padidina galutinio produkto naudojimo laiką ir supaprastina montavimo darbus. Dėl to supaprastinta ruošinių pjaustymas yra beveik nereikalingas atliekas, o tai ypač svarbu atsižvelgiant į galutines išlaidas.

Šio tipo sienų danga atspari blukimui, didelės drėgmės ir ultravioletinių spindulių

Šio tipo sienų danga atspari blukimui, didelės drėgmės ir ultravioletinių spindulių

Išlaidos

Tokio kaprizo kaina yra palyginti maža, atsižvelgiant į tas premijas, kurias gauna naudotojas. Tuo pačiu metu tai priklauso nuo daugelio veiksnių, išskyrus dekoruotą plotą. Visų pirma, jose yra žaliavų - vertingos medienos, kuri naudojama, kaina fanera, ir jo kiekis.

Pastarasis veiksnys yra svarbus, nes kai kurie kūrėjai pageidauja faneruoti abi MDF puses. Tai didina ne tik sumą natūrali mediena, taip pat susijusias medžiagas, taip pat naudojamas technologinių procesų gamybai.

Nepriimtini koridoriaus apdaila

Unikalus prieškambario dekoras

Svarbu! Kainos skirtumai taip pat gali būti pateikiami kartu su kitomis medžiagomis. Tai apima metalą jungiamosios detalės, įskaitant juostas, taip pat pamušalus ir kampinius įdėklus.

Kūrybiškas sprendimas sienos konstrukcijoje ant lovos galvos

Kūrybinis sienų dizainas prie lovos galvos

Be to, išlaidos padidėja, kai bendrovė, kuri gamina rinkinį pagal užsakymą, plėtoja ir projekto patalpos. Tos pačios paslaugos gali būti atliekamas samdomo specialisto, kuris yra visiškai atsakingas už dizaino projekto įgyvendinimą, o ne tik apdailai.

Medžiaga, turinti pranašumų rinkinį, sąžiningai konkuruoja su kitomis vidaus apdailos priemonėmis

Su daugeliu privalumų turinti medžiaga sąžiningai konkuruoja su kitų rūšių interjero dekoravimu

Galiausiai verta paminėti, kad faneros plokštėms yra daug analogų. Tai yra ir laminuotos plokštės, ir natūrali mediena. Tačiau ši medžiaga atimama iš visų galimų trūkumų, kurie apsunkina gatavo gaminio įrengimą ir veikimą. Įsitikinkite savo patirtimi, dėkojame už aukštos kokybės ir platų asortimentą, kuris savo namuose ir biure pavers pasaką!

Faneruotos plokštės: kokybės apdailos paslaptys ir interjero idėjos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =