Tradicinis vestuvinių akinių dekoravimas nuotaka ir jaunikis

Tradicinis vestuvinių akinių dekoravimas nuotaka ir jaunikis

Akiniai ant vestuves - svarbus bet kokio iškilmingo proceso požymis, todėl jums nebus sunku pasirinkti geriausią variantą. Kita problema yra jų racionalus dizainas, kuris bus aptartas šiame straipsnyje.

Jei iškilminga ceremonija nėra organizuota kompetentingai ir racionaliai, galima praleisti šiek tiek detalių ir niuansų visą šventę. Paprastai įdomus, tiksliau, iškilminga dalimi, eina, kad administratoriai ir organizatoriai rekomenduoja, kad visi jaunavedžiai papuošti etapais, atsižvelgiant į skirtingus poreikius triumfuoti buvo labiausiai kokybinė ir planuota. Tarp daugybės detalių ypatingas vaidmuo tenka akiniai vestuvėms, kurios nuotraukos pateikiamos labai įvairiai, kaip iš tikrųjų pačios prekės.

Subtilūs gėlių molio puošia vestuvių aksesuaras

Subtilūs gėlių molio puošia vestuvių aksesuaras

Prabangus akinių piešimas jaunavedžiams savo rankomis

Prabangus akinių piešimas jaunavedžiams savo rankomis

Įdomus sprendimas dekoruoti vestuvinius akinius su graviravimu

Įdomus sprendimas dekoruoti vestuvinius akinius su graviravimu

"Лесной" декор свадебных бокалов

"Miško" dekoro vestuviniai akiniai

Elegantiškas vestuvinių akinių apdaila

Elegantiškas vestuvinių akinių apdaila

Smaragdiniai akiniai jaunavedžiams

Smaragdiniai akiniai jaunavedžiams

Tradiciškai dekoravimo vyno taurės ekspertai yra pripažinę, tačiau jei yra noras, bet kuri nuotaka gali įgyvendinti savarankišką požiūrį į šios problemos sprendimą. Yra keletas pagrindinių niuansų, į kuriuos atsižvelgiama, ir kiekviena pora gali pasilikti savarankiškai, remdamiesi savo skoniu ir dekoratyvinėmis medžiagomis. Jei egzistuoja tokia galimybė, gali būti išbandyta keletas šių požymių dekoravimo būdų. Nepaisant to, kad paprastai jaunavedžiai pertraukia akinius, galite pasiruošti likimui atsarginiam rinkiniui ir išlaikyti gražius akinius kaip šeimos paveldą.

Švenčiant šventines jubiliejus, įsitikinkite, kad įsigyta papildoma pora nėra visiškai nereikalinga, bet apskritai - geriau laikyti šešis stiklus. Viena akinių pora bus naudojama registro įstaigoje, kuri jūsų tapybos metu taps svarsčiu "pabrėžimu", antrasis bus reikalaujamas fotografuoti. Žinoma, tu gali naudoti tuos pačius akinius, tačiau skubotai giminaičiai gali juos slėpti toli, taigi tu turi būti visiškai ginkluotas. Ir trečioji pora jus laukia šventinis stalas.

Šiuolaikinis dekoras akinių vestuvių stalui

Šiuolaikinis dekoras akinių vestuvių stalui

Vestuvių akinių dizaino savybės ir variantai

Nebūtina, kad du atributai turi vienodus formos parametrus. Tikriausiai norite gauti produkto nuotaką įrengtas Moteris siluetas ir jaunikis nori daugiau vyriškas puodelio formos su užapvalintais ir plonas stiebo. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tą akimirką, išlaikyti dekorą vienos stiliaus paveiksle, nes tai užtikrins tvirtos sąjungos begalinę harmoniją.

Vestuvių akinių registravimas savo rankomis

Vestuvių akinių registravimas savo rankomis

Nepriklausomas stiklo dekoravimo darbas

Nepriklausomai nuo to, kokius lipdukus jums buvo pasiūlyta vestuvių dieną, "gamybinis" apdaila neatsisakys rankų darbo dekoro. Taip, ir patys jaunavedžiai bus nepaprastai laimingi dalyvauti šių elementų dekoravime. Darykite viską savo - tai reiškia pabrėžti originalų, vertingą, gerą jaunų žmonių skonį, sutelkti dėmesį į kūrybinius sugebėjimus ir sugebėjimus. Taip yra dėl to, kad akiniai bus matomi ne tik svečiuose, bet ir išliks nuotraukoje ir vaizdo įraše.

Vasaros vestuvės taps pilna su priedais paplūdimio stiliumi

Vasaros vestuvės taps pilna su priedais paplūdimio stiliumi

Sniego balto žiemos dekoro vestuviniai akiniai

Sniego balto žiemos dekoro vestuviniai akiniai

Vestuvių dekoravimas savo rankomis yra tik suprasdamas, koks bus bendras jūsų šventės spalvų pobūdžio stilius. Taip pat tai priklauso nuo to, ką jūsų apranga bus atostogoms. Visos dalys turi turėti darnų dizainą. Jei, pavyzdžiui, akinius papuoštas gėlėmis, tai turėtų kažkaip paveikti nuotakos ir jaunikio drabužius. Tas pats pasakoja apie išgalvotas detales, kurios gali būti visos kostiumo elementuose.

Veislių dekoravimas vestuvinių akinių

Yra keletas variantų, pagal kuriuos vyksta ir atliekamas darbas, susijęs su vestuvių dekoravimu.

 • Iš cirkonio naudojimas - geriausias dekoratyvinė variantas, dėl kurių reikia vidutines elementus, kurie švies stiklą ir būti toks ryškus, Kibirkščiuojantis natūralių ir dirbtinių šviesos šaltinių. Iš išorės toks požiūris sukurs pageidaujamą efektą. Galite pasirinkti vienkartinius elementus, tačiau jie gali būti vienodi arba skirtingi. Įvairių spalvų išvaizdos dekoras atrodo originalus, leidžiantis išleisti originalų fantazijos vaizdą. Taigi, vestuvių vynuogių dizaino dizainas, kurio nuotraukos yra įvairios, gali būti paprastos.
Skirtingų dydžių ir karoliukų dekoratyviniai dekorai suteikia dar didesnį iškilumą

Įvairių dydžių ir karoliukų apkaktukai suteikia akinančią iškilmingą akimirką

 • Nėriniai vaidina svarbų vaidmenį dekoruojant šį patiekalą švęsti, nes jie yra švelnumo, nekaltumo, trapumo ir neįtikėtino grožio simbolis. Norėdami atlikti šį darbą, jums nereikia jokių specialių įgūdžių. Pakanka nusipirkti patrauklią ažūrinę medžiagą ir pritaikyti stiklui apvynioti. Visa tai nustatoma klijais. Galite rinkti dekoracijas "sijonu", kuris sukurs dar patrauklesnį stiklo išvaizdą. Šilko lankelis arba atlaso elementas padarys šį vaizdą kuo išsamesnį.
Lacy akinių dekoravimas Provence stiliaus

Lacy akinių dekoravimas Provence stiliaus

 • Šablonų dizainas yra dar vienas originalus sprendimas tiems, kurie neturi specialių įgūdžių šiame darbe, tačiau nori išsiskirti ir parodyti savo kūrybiškumą. Paruoškite raištį, unikalią ir originalią juostelę iš atlaso, pasirinkite originalių sprendimų komplektą ir du kartus perkelkite visus akinius. Jei norite, galite lengvai padaryti bet kokius modelius ir kitus elementus - ir vestuves, puoštos savo rankomis, bus rodomas visose nuotraukose ir vaizdo įrašuose.
Crystal vestuvinis stiklas su nepastebimiu juostiniu dekoru

Crystal vestuvinis stiklas su nepastebimiu juostiniu dekoru

 • Dekoracijos su karoliukais taip pat yra populiarus. Siekiant šio sprendimo reikia naudoti kaip pagrindą mažą gėlę su dekoracijomis, kuri tradiciškai yra centrinėje stiklo dalyje. Akrilinių dažų pagalba stiebas yra spalvotas. Ir likusiai aikštėje galite pagaminti originalų dekoraciją pusiau perlamutro karoliukų pusei - visa tai atrodys kaip elegantiška ir originali.
Žvakių ir kitų virtuvės aksesuarų, skirtų nuotakos ir jaunikio, registravimas naudojant perlų karoliukas

Žvakių ir kitų virtuvės aksesuarų, skirtų nuotakos ir jaunikio, registravimas naudojant perlų karoliukas

 • Naudojant spalvas dekoruoti akinius - kas gali būti labiau romantiška? Šis būdas yra originalus, romantiškas, švelnus ir gražus. Žinoma, jei nuspręsite pridėti "išdidus" prie atributų ir sukurti ant akinių vestuvių gėlių puokštė, Būkite pasirengę dėl to, kad jie bus tik ornamentu tik vienam vakarui, tačiau vaizdo įrašai ir nuotraukos bus tikrai nepamirštami. Nepaisant to, praktiškiau pirmenybę teikti dirbtinėms gėlėms, kurios bus pritvirtintos prie stiklo korpuso klijų ir įprastų juostų pagalba.
Jausmingas ir neįtikėtinai gražus vestuvinių akinių dizainas

Subtilus, neįtikėtinai gražus vestuvinių akinių dizainas

 • Akinių apdailos graviravimas yra geriausias būdas pagerinti pagrindinių šventės savybių išvaizdą. Užrašai ir jų kaupimas yra padaryti sau: ji gali būti deklaracija meilės įžadus amžinojo lojalumo, Geras ir švelnus tariant, kad pora skambinti vieni kitiems. Taip pat gali būti šeimos logotipai, jaunimo portretai.
Vestuvių akinių graviravimas yra originalus ir kūrybingas

Vestuvių akinių graviravimas yra originalus ir kūrybingas

 • Mastikos arba molio polimero tipas - dažnai šie produktai leidžia jums formuoti gėlių ir lapų, reikalingų dydžiui ir yra dar vienas atsakymas į klausimą, kaip papuošti vynuoges į vestuves. Svarbu, kad asmuo, kuris užsiima šiuo darbu, nuolat stebėtų procesą ir ištaisytų piešinį. Baigę visus duomenis, forma yra kepimas. Po to bazė visiškai išlyginta plačiu nagų rinkiniu, o proceso pabaigoje plačiai naudojamas lakas, skirtas padengti visas dalis.
Pavasario dekoras vestuvinių akinių su mastikais

Pavasario dekoro vestuviniai puodeliai su mastikų naudojimu

 • Gėlės iš molio yra dar vienas dekoravimo būdas. Nepaisant to, kad šis darbas gali atrodyti sudėtingas ir kruopštus, jis bus tikrai įspūdingas ir, beje, turi visas galimybes tapti hobiu. Būtina taikyti tą patį molio, tik formalizuojant jį kaip originalą ir gražios gėlės. Jauniesiems vestuvių šventėje rožės yra populiariausios. Renkantis tokį rafinuotą apdailą, galite tikėtis, kad jis viršys visus jūsų lūkesčius grožiu.
Išskirtinis vestuvinių dekorų dekoravimas dėl molio

Išskirtinis vestuvinių dekorų dekoravimas dėl molio

Nuspręskite vestuves dekoruoti savo rankomis, tada pasirinkite reikiamą parinktį, kiekvienas žmogus turėtų apsvarstyti viską dekoravimo funkcijos.

Kodėl reikia papuošti vestuvinius akinius?

Yra keletas priežasčių, kodėl reikia atlikti šį darbą ir imtis dekoratyvinių sprendimų:

 • Tai stilinga ir graži, ir atsižvelgiant į tai, kad daugelis šiuolaikinių jaunavedžių bando padaryti viską geriausiu būdu, galite atkreipti dėmesį į visus šio sprendimo privalumus;
 • Tai teisinga ir tradicinė - galų gale, mūsų močiutės žinojo, kad apdaila yra ženklas, nuo kurio būsimos santuokos priklauso jaunų žmonių laimė;
 • Tai racionalus ir originalus - gausite tikrai įdomių vestuvių nuotraukas, o gautas vaizdo įrašas tiesiog viršys visus jūsų lūkesčius.
Vestuviniai akiniai: nuotrauka - Jaunuolio akiniai ir boutonnieere yra dekoruoti vienodu stiliumi

Akiniai ir jaunikis boutonniere yra dekoruoti to paties stiliaus

Vynuogių dekoravimas vestuvėms yra paprastas veiksmas, jei laikotės visų dekoravimo instrukcijų ir taisyklių. Fantastinis ir racionalus požiūris pasieks optimalų rezultatą!

Vestuvių akinių dekoras: pasirinktos meistriškumo klasės ir tendencijos dizaino idėjos 2018 m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 27