Naudojant keletą tekstūrų apdailai atrodo labai sėkmingai

Naudojant keletą tekstūrų apdailai - įspūdingas sprendimas

Neseniai interjero židiniai tapo labai populiarus. Daugelis pradėjo kurti savo namuose, kur galite sėdėti su savo šeima, patogiai sėdėti šalia šilto židinio. Tačiau prieš tai galima pasiekti, būtina sukurti tokią atmosferą pagal visas taisykles. Jums nereikia neišardyti židinio ir už jo sumontuoti apvalkalą, kad židinys harmoningai derėtų į kambarį ir taptų jo "išryškinta". Kokybės apdailos medžiagos ilgai tarnauja, jas lengva eksploatuoti. Jei nežinote, ką pasirinkti, būtinai atkreipkite dėmesį dekoratyvinis natūralus akmuo, kuris gali būti naudojamas apdailai.

Turinys:

 • Privalumai
 • Kaip pasirinkti medžiagą?
 • Kaip teisingai pavaizduoti veidą? Darbo etapai
Prabangus židinys moderniame interjere

Prabangus židinys moderniame interjere

Privalumai

Didžiulį natūralaus akmens populiarumą lemia šie privalumai:

Privalumai
Estetika Natūrali medžiaga atrodo labai gera, mažai tikėtina, kad bet koks kitas pamušalas palygins jo patrauklumą.
Atsparumas aukštai temperatūrai ir nesprogiamumas Kai šildomas, tokia apdaila nesudaro toksiškų medžiagų į atmosferą.
Atsparumas fizinei žalai Akmuo gali atlaikyti įvairius smūgius, sunku subraižyti ar sugadinti jį kitu būdu.
Ar galima perdirbti Iš tokios medžiagos lengva sukurti bet kokią formą, kuri leis jūsų židinį originalaus ir individualaus.
Svetainė pagal Art Nouveau dvasios

Svetainė pagal Art Nouveau dvasios

Kaip pasirinkti tinkamą medžiagą?

Iš esmės bet kokia galimybė statybų rinkoje natūralūs akmenys gali sugalvoti apdailai, ir visi jie turi neribotą dizaino galimybes. Skirtingos medžiagos dėl naudojimo ilgaamžiškumo. Labiausiai trumpalaikiai yra kalkakmenis ir spalvotas marmuras - jie pasikeičia po 30-70 metų.

Atkreipkite dėmesį! Galiojimo laikas priklauso nuo išorinių sąlygų ir veiksnių, turinčių įtakos medžiagai, taip pat ar tinkamai prižiūrimas židinys.

Priešais marmurą suteikiamas rafinuotumas

Marmuro apdaila suteikia stiliaus subtilumo

Pastaba! Populiariausi variantai yra granitas ir marmuras. Pirmasis yra tvirta veislė, kuri yra lengvai poliruota ir apdorojama. Tačiau tokios medžiagos kaina yra gana brangi, nes jos gamyba yra sudėtinga.

Marmuras nėra toks populiarus kaip granitas, bet jis yra labai gražus ir leidžia dizaineriams sukurti ryškius, neįprastus šedevrus.

Stilingas sprendimas naudojant granitą

Stilingas sprendimas naudojant granitą

Pastaba! Be šių medžiagų, dažnai naudojamas kalkakmenis, tufas ar smiltainis. Pastarasis turi didelę šiluminę galią, kuri užtikrina greitą šildymą. Toks akmuo šilumą ilgesnis.

Židinys dekoruotas klinčių medžiaga

Židinys dekoruotas klinčių medžiaga

Renkantis apdailos medžiagą, verta atsižvelgti į šiuos kriterijus:

 1. Prekių kaina priklauso nuo gamintojo ir bus daug didesnė importuojamiems gamintojams.
 2. Galimybė gauti sanitarinių standartų atitikties sertifikatą.
 3. Svarbus dalykas yra geras gamintojo reputacija, darbo trukmė rinkoje. Patyręs gamintojas suteiks kokybiškus produktus.
 4. Akmens stiprumą veikia jo struktūra.
 5. Pakuotė turi būti paženklinta gamintojo logotipu.
 6. Atkreipkite dėmesį į gamybos datą.

Svarbu yra klijų kompozicijos kokybė židinio apdaila. Pasirinkite tik gerai žinomą tiekėją ir akmens gamintojo rekomenduojamą kompoziciją. Jei klijuota dirbtinė danga, paprastai rekomenduojama naudoti specialų klijų pagrindą, kuris užtikrina stiprų medžiagos sukibimą su paviršiumi.

Kaip tinkamai padengti pamušalu? Darbo etapai

Reikėtų pažymėti, kad tokiems darbams reikės tam tikrų įgūdžių ir pastangų. Prieš pradedant apdailos procesą, reikia išsiaiškinti niuansus.

Įrankiai, kurių reikės darbe

Įrankiai, kurių reikės darbe

Pirmasis etapas. Parengiamasis

Visų pirma, paviršiai išvalomi nuo nešvarumų ir dulkių. Mūrinis siūlas turi būti gilinamas ne mažiau kaip 1 cm. Visas židinio paviršius turi būti siuvamas su metaline tinkleliu. Tada eikite prie aptaiso montavimo proceso.

Mes aprūpiname židiniu specialiu tinklu

Mes aprūpiname židiniu specialiu tinklu

Geriausia ant grindų pagaminti kreida, viena iš vertikalių židinio sienų. Svarbu, kad dydis ir forma būtų vienodi. Parengtame šablone išdėstykite visus apvalkalo elementus ir sureguliuokite juos viena su kita.

Atkreipkite dėmesį! Jei pasirinkote medžiagą su lygaus paviršiaus, tada visi plytelės, kuris bus skirtingas storio, reikia atidėti ir pasiimti tą patį pagal parametrus. Naudojant nevienodą struktūrą, galima naudoti įvairias storio medžiagas. Tuo pačiu storiausiu reikia iš anksto nustatyti ploną klijų sluoksnį: jie taps atskaitos tašku tolimesniam darbui.

Pamušalo medžiagos išdėstymo pavyzdys

Pamušalo medžiagos išdėstymo pavyzdys

Antrasis etapas. Fiksuojamas akmuo ant židinio paviršiaus

Darbas prasideda apatiniame kampe ir veda iš apačios į viršų. Po to fiksuojama horizontali viršutinė eilutė, o tada likusi vieta. Jei norite, kad židinio aukštis būtų didesnis nei pusė metro, ant kurio tvirtinama stora plytelė, norint sukurti patikimą struktūrą, reikės papildomų vielinių tvirtinimų.

Patarimai! Šis pritvirtinimas yra pritvirtintas prie armatūros tinklelio, o plytelė yra pritvirtinta prie apatinio krašto. Būtina naudoti tvirtinimo detales, kuo dažniau randama.

Teisinga nustatymo seka

Teisinga nustatymo seka

Svarbu! Tvirtinant visą akmenį ant paviršiaus, jums reikia palaukti dvi dienas, po kurio jūs galite nuvalyti siūles. Verta atkreipti dėmesį į vos pastebimą skyrių, kaip sudedamąja dalimi ir ar ji palieka pėdsakus.

Plytelių išdėstymas

Plytelių išdėstymas

Fasados ​​iš natūralaus akmens

 • Medienos pjovimo metu lieka nedidelių dalių, kurios gali būti naudojamos nesuskaičiuojamose vietose: pačiame apačioje arba židinio kampų viduje.
 • Jei pasirinksite netaisyklingą formą apdailos medžiaga kiekvienas pažymėtas gabalas turi būti sunumeruotas. Tuo tikslu centre nurodomas skaičius, o gretimų fragmentų skaičiai nurodomi kampuose. Šiuo atveju jūs nepasiklysite, kai perduosite medžiagą į paviršių.
 • Jei susiduria su natūraliu akmeniu nes jums yra gana brangu, tuomet tu gali naudotis dirbtinis akmuo. Ši medžiaga natūra yra alternatyva. Jo pranašumai - tai biudžetas, patraukli išvaizda, kuri sukurs ne mažiau gražų nei natūralaus monolito apdailą.

Be to, jie yra minkštos ir lengvai apdorojamos medžiagos, kurios turi nedidelį svorį, todėl jas galima lengvai padengti ant paviršiaus. Gamintojai gamina įvairius elementus, kurie palengvina įvairių formų ir formų klojimo ir apdailos procesą židinių tipai. Medžiagos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo vartotojo norų ir poreikių, taip pat nuo jo finansinių galimybių.

Stilingas akmens amžius: 60 + idėjų dekoruoti židinį akmeniu interjere

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 36