Tai puikus būdas papuošti jūsų namus unikaliu būdu.

Tai puikus būdas papuošti jūsų namus unikaliu būdu.

Jei ieškote įdomių pomėgių arba rankdarbiai - Išbandyk quilling! Šis paprastas iš pirmo žvilgsnio rankdarbis leis jums žaisti savo vaizduotę, o vaikams bus naudinga motorinių įgūdžių ugdymo veikla. Ar netikėk manimi? Patikrink tai patys!

Turinys:

 • Kas tai yra?
 • Šiek tiek istorijos
 • Produktų tipai
 • Idėjos pradedantiesiems
 • Naudojimas interjere
Gražūs didelės apimties drugeliai

Gražūs didelės apimties drugeliai

Kas tai yra?

Įdomu! Pavadinimas kilęs iš anglų kalbos, kuri vertimu reiškia "paukščių plunksną". Jei pasirinksite rusišką analogą, šią techniką galite vadinti popierine vata arba grakščiau - meno popieriaus filigree.

Quillingo esmė yra sukurti plokščią arba trimačią nuotraukos ir amatai, pagaminti iš susuktų juostų iš sunkiosios popieriaus. Linijos ir nameliai yra ekologiškai susipynę, sukuriant gėlių ir gyvūnų kontūrus, piešiant kraštovaizdžius ir portretus.

Teigiamas interjero užrašas - akimirksniu nuotaikos pakėlimas

Teigiamas interjero užrašas - akimirksniu nuotaikos pakėlimas

Sukurta ir šios technikos užrašai atrodo labai gražiai ir neįprasti

Sukurta ir šios technikos užrašai atrodo labai gražiai ir neįprasti

Ar quilling, priklausomai nuo savo vaizduotės ar quilling schemų. Anksčiau, norėdami pasukti juostelėmis, naudojamas rašiklis, kuris atsispindi meno pavadinime. Šiomis dienomis naudojamos adatos ir dantų krapštukai, o popieriaus pasirinkimas tapo daug platesnis. Ir pats svarbiausias šio meno privalumas yra tai, kad jis yra prieinamas beveik visiems - svarbiausia suprasti jo pagrindus.

Ši nuotrauka gali papuošti vaikus

Toks vaizdas gali papuošti vaiko

Šiek tiek istorijos

Informacija! Jei kilmės origami yra Rytai, tada, kai susiduria su problema, situacija yra sudėtingesnė. Daugybė šaltinių nurodo šios rūšies mezgimo I-II amžių kilmę. Laiko pasirinkimas nėra atsitiktinis - 105 metais Kinija išrado popierių.

Pagal kitą versiją, pirmosios katalikų vienuolės pradėjo studijuoti dokumentų darbą XIV-XV a. Medalionų ir atvirukų sukūrimas iš savo rankų sukėlė visuomenę moterys. Paprasti žmonės ilgą laiką buvo per brangu, todėl šis metodas buvo turtingųjų piliečių prerogatyva. Ypač svarbi vieta popieriaus laimei užėmė Korėjos taikomosios dailės.

Šiuolaikinės Europos ir Amerikos technologijos: lakoniškumas ir pakankamas laikas sukurti, bet tuo pat metu begalinis žavesys

Šiuolaikinės Europos ir Amerikos technologijos: lakonizmas ir pakankamas laikas sukurti, bet tuo pat metu begalinis žavesys

Laiko dvasia atsispindi idėjose ieškoti, pavyzdžiui, kurti garsenybių portretus. Puiki idėja pop meno stiliaus interjerui!

Laiko dvasia atsispindi idėjose, pavyzdžiui, kurti įžymybių portretus. Puiki idėja interjere pop meno stiliaus

Nepriklausomai nuo to, bet quilling metodas buvo praturtintas skirtingų šalių ir laikų tradicijomis. Ir priešingai nei pirmieji pagaminti produktai, ji pasiekė mus saugiai.

Produktų tipai

Žinoma, skirtumai tarp vakarietiškų ir rytinių amatų iš quilling yra pastebimi taip pat, kaip ir skirtingų žmonių mentaliteto skirtumai. Taigi, Europos pavyzdžiai yra paprasti, aiškūs, nereikalaujantys ilgai vykdomo laiko. Rytuose meistrai kruopščiai dirba kiekvienoje garbanoje ir kuria didžiulius, dažnai didelius paveikslus, figūrėlės ir papuošalus.

Idėja! Priklausomai nuo to asmens, kuriam norite pateikti prašymą dėl gimtadienio ar kitokios progos, pageidavimus, galite pasirinkti stilių. Jei gavėjas mėgsta japonų kultūrą, didžioji dalis ir, kurią sudaro daugybė sudėtingų vyšnių žiedų detalių, bus būtent tai, ko jam patinka. Meilužis modernumas galite prašyti lakoniškos ir paprastos, bet kartu ir apgalvotos atvirutės.

Sujungę fantaziją, galite padaryti atviruką beveik bet kokiam įvykiui, o gavėjas, be abejo, bus palietęs tokio dėmesio iš jūsų pusės

Sujungę fantaziją, galite padaryti atviruką beveik bet kokiam įvykiui, o gavėjas, be abejo, bus palietęs tokio dėmesio iš jūsų pusės

Idėja! Apvyniojamų popieriaus juostų kraštai yra suplakti 1 mm į klijus, tada į blizgesį

Idėja! Apvyniojamų popieriaus juostų kraštai yra suplakti 1 mm į klijus, tada į blizgesį

Autoriaus tapybos darbas

Autoriaus tapybos darbas

Pastaba! Su quilling pagalba sukuria ne tik nuotraukas, bet ir statulėles, vazos, snaigės, lagaminai, dekoratyviniai puodeliai su lėkštelėmis ir net šachmatai.

Įdomus ir labai šiuolaikiškas išvaizda yra "quilling" laikraštyje

Idėja! Labai ryškus išvaizda padaryta naudojant quilling metodą drugeliai. Galite pagaminti keletą skirtingų spalvų gabalų ir padėkite juos ant vidinių gėlių lapų.

Įrankių rinkinys

Quilling yra gerai, nes jums nereikia specialios spintelės ar super sudėtingų profesionalių įrankių. Įrankių rinkinys yra suskirstytas į nedidelį sąrašą:

 1. Įvairios pločio (3, 4, 6 ir 10 mm) popieriaus juostos;

  Patarimai! Jei įmanoma, neuždenkite popieriaus. Šios medžiagos kokybei priklausys ne tik galutinis rezultatas, bet ir paties darbo procesas. Galų gale specialusis popierius yra lengviau sulenktas ir mažiau sugadintas.

 2. Įtaisas, kuris leidžia jums pasukti kaspinus. Tai gali būti adata, dantų šepetėlis arba adata, įstrigusi medine lazda su didelėmis, bet įkandinčiomis ausimis. Speciali mašina galima rasti tarp kitų rankdarbių.
 3. Pinti peiliai. Norėdami, kad klijavimo metu pirštai nepriliptų prie detalių ir kartono, reikia naudoti pincetas su plokščiais galais.
 4. Žirklės. Aštri ir ploni geriausiai.
 5. Klijai teptuku. Puikus baltos spalvos klijai PVA, kuriuos lengva rasti bet kurioje raštinės reikmenų parduotuvėje. Jei joje nėra šepetėlių, naudokite dantų picą, kad suteptų dalis - taip išvengsite popieriaus pėdsakų.
 6. Pagrindas. Kartonas puikiai tinka kaip drobė. Be to, galite pasirinkti tinkamą toną, suderintą su vaizdu.
Papuošalų gamybos procese sukurtas drugelis

Papuošalų gamybos procese sukurtas drugelis

Patarimai! Norėdami sukurti kraštą, galite pasinaudoti specialiu įrenginiu, pjaustydami jį be jokių papildomų pastangų. Surasdami tokį įrankį, galite sutaupyti daug laiko. Taip pat naudinga trafaretas su skirtingais ratais.

Be to, gatavus rinkinius popieriaus įvyniojimui galima rasti parduotuvėse, kurios specializuojasi quilling ir rankų darbo.

Šis menas, kuris neriboja fantazijos skrydžio

Šis menas, kuris neriboja fantazijos skrydžio

Idėjos pradedantiesiems

Kaip gauti quilling? Jei nerandate rankdarbių, nesijaudink, nes sunku suvokti šį meną iš pačių pagrindinių dalykų. Galų gale, net paprasti amatai atrodo gražiai, jei atlikta tvarkingai.

Paprastas darbas, kurį galima padaryti su vaiku

Paprastas darbas, kurį galima padaryti su vaiku

Pasiekę tam tikrų įgūdžių, galite padaryti juokingus interjero užrašus

Pasiekę tam tikrų įgūdžių, galite padaryti juokingus interjero užrašus

Populiarus tarp tų, kurie jau yra šiek tiek susipažinę su technika, idėja: žodžiai ir vardai

Populiarus tarp tų, kurie jau yra šiek tiek susipažinę su technika, idėja: žodžiai ir vardai

Pastaba! "Quilling" vaikams yra įdomus ir atlygintinas veiksmas, prisidedantis prie smulkių motorinių įgūdžių ir vaizduotės plėtojimo. Dar geriau, jei dirbate su amatu, tu būsi kartu. Vedantis vaikas sugebės įrodyti save, kad mokyklos pamokose ne visada atsitiks.

Anksčiau sukurti nuotrauką, jums reikia išmokti kurti detales. Galbūt lengviausias būdas padaryti žiedlapius gėlėms. Norėdami tai padaryti, paimkite popieriaus lapą, pasukite jį į vamzdelį, tada išlyginkite jį iš vienos pusės. Padarę keletą tokių dalių, jūs galite išsidėstyti gėlę, kuri papuošia bet kurią atviruką.

"Быстрая" идея для работы: гирлянды с плавным переходом цвета

"Greita" darbo idėja: girliandos su sklandžiu spalvos perėjimu

Papuoškime gyvenamojo namo augalą

Papuoškime gyvenamojo namo augalą

Iš panašiomis detalėmis galima kurti ir sudėtingesni rankdarbiai straipsniai. Pavyzdžiui, su saldainiu širdis. Norėdami tai padaryti, be jau išvardytų įrankių jums reikės šių medžiagų:

 1. Sweetie. Pageidautina, kad delikatesas būtų apvalus, bet jo pakuotė išsikiša iš abiejų pusių už turinio.
 2. Storas baltas kartono pagrindas.
 3. Spalva (raudona arba rausva) popierius.
 4. Skaidri siauros lipni juosta.
Gražios rankų darbo auskarai

Gražios rankų darbo auskarai

  • 1 žingsnis. Kartono pagrindo kūrimas. Nubraukite širdį su centrine ašimi 7 cm, plotis 8 cm. Viduje jums reikia pagaminti ratą. Tuo tikslu trafaretas yra naudingas, taigi jūs taip pat galite naudoti kompasą. Iš viršutinės apskritimo linijos reikia atsitraukti centimetrų žemyn ir uždėti tašką, per jį išvilioti puslankį. Gaukite gautą ovalo formą.
  • 2 žingsnis. Tada eina vamzdžių paruošimas, kaip aprašyta aukščiau. Beje, jūs negalite jų išspausti. Tada gauname uždarą, apvalią spiralę. Arba, priešingai, galite uždaryti kuprą iš abiejų pusių, gavę kažką panašaus į akį.

Patarimai! Naudokite vieną ar abu variantus savo nuožiūra.

 • 3 žingsnis. Dalių išdėstymas ir klijavimas. Pateikiant elementus ant kartono, kaip tikėtasi (stora, retai, kraštai ar pusė), jie pradeda klijuoti.
 • 4 žingsnis. Saldainių įstojimas. Į pakuotę mes klijavome juostas iš škotų ir pritvirtinkite saldumyną prie ginkluotės pusės.
Gražios vestuvių kortelė

Gražios vestuvių kortelė

Kitas paprastas variantas yra širdies formos detalės. Sukurti vieną mažą gabalėlį sulankstyti per pusę popieriaus, ir tada kraštai yra žaizdų (vieną valandą rodyklę, o kitas - prieš) ir klijuoti. Galite naudoti širdis kompozicijai ar atskirai, kaip laikiną sustabdymą.

Naudojimas interjere

Šioje technikoje pagaminti produktai bus gražus priedas prie jūsų namų. Visų pirma tai gali būti paveikslai ir sienų plokštės. Taip pat trimačių figūrų pagalba galite papuošti rėmelį nuotraukoms ar nuotraukoms veidrodis.

Tūrinis spalvoto popieriaus skaičius

Tūrinis spalvoto popieriaus skaičius

Ryškus rėmas sukurtas savo rankomis

Ryškus rėmas sukurtas savo rankomis

Toks suvenyrų puodelis dekoruos interjerą

Toks suvenyrų puodelis dekoruos interjerą

Su popieriumi galite papuošti neįprastai dekoruotą sienų kalendorių

Su popieriumi galite papuošti neįprastai dekoruotą sienų kalendorių

Toks atvirukas net po metų bus malonu laikyti rankoje

Toks atvirukas net po metų bus malonu laikyti rankoje

Patarimai! Jei jums patinka labiau trimačius duomenis, galite atlikti iš figūrėlės įvairovė - nuo juokingas kiaulių ir avių subtiliais drugeliai ir vazos su gėlėmis.

Individualūs dėmesys Naujieji Metai dekoracijos į quilling stilius - pakaba į snaigių formos. Beje, per Velykas taip pat galite padaryti originalių straipsnių - pavyzdžiui, klijuoti kiaušiniams gėlių modelius ir papuošti juos su kaspinais.

Velykiniai kiaušiniai su originaliu dekoru

Velykiniai kiaušiniai su originaliu dekoru

Daugybė mėgstamų kavos tema

Daugybė mėgstamų kavos tema

Toks gražus širdis gali būti geras sienos apdaila

Toks gražus širdis gali būti geras sienos apdaila

Patarimai! Rytų tautos mėgėjams rekomenduojame atlikti sienų ventiliatorių - šis apdaila puikiai tinka interjere minimalistiniu Japonų stilius.

Pristatymo dekoratyvinės plokštės idėja

Pristatymo dekoratyvinės plokštės idėja

Didelės apimties darbas trimis spalvomis: pasaulio sienų žemėlapis

Didelės apimties darbas trimis spalvomis: pasaulio sienų žemėlapis

Quilling nėra nieko, kas traukia rankų darbo fanus, nes ši technika yra ne tik įspūdinga, bet ir prieinama. Na, papuošti gaminius su vyniojamojo popieriaus interjere bus originalus ir įdomus sprendimas!

Gražūs spalviniai perėjimai, kuriuos galima suklastoti improvizuoti

Gražūs spalviniai perėjimai, kuriuos galima suklastoti improvizuoti

Quilling: mes mokome kurti tikrą šedevrą popieriaus mezgimo technikoje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =