Interjero medis yra labai grazus ir visada lieka aktualus

Medis interjere visada lieka aktuali

Medžio drožlė yra unikali medžio apdorojimo kompozicija. Daugelis klaidingai tiki, kad medžiaga gali būti naudojama dėmių rudas atspalvis. Bet iš tikrųjų dėmė ant medžio, spalvų schema kuris įspūdingas dėl jo įvairovės, leidžia papildyti bet kokį interjerą su prisotinimu ir unikalia išvaizda.

Turinys:

 • Kompozicijos charakteristikos
 • Taisyklės spalvų dėmių pasirinkimui
 • Dėmių pritaikymo būdai
 • Taikyti dribsnius
 • Spalvų derinių kūrimas
 • Specialistų paslaptys
Piešinys, skirtingai nuo dažų, neslėpia medžio struktūros

Piešimas, skirtingai nuo dažų, neslėpia medžio struktūros

Art Nouveau virtuvės interjere

Art Nouveau stilius virtuvės interjere

Sienų apdaila gyvenamajame kambaryje

Sienų apdaila gyvenamajame kambaryje

Medinis sienų dekoravimas suteiks jūsų interjerui unikalumą

Medinis sienų dekoravimas suteiks jūsų interjerui unikalumą

Kompozicijos charakteristikos

Šviesus virtuvės stalas, padengtas geltonu dėmeliu

Šviesus virtuvės stalas, padengtas geltona dėmė

Naudodami šiuolaikines dėmeles, galite lengvai imituoti skirtingos medienos uolienas. Statybų rinkoje pristatoma įvairių atspalvių parinkimas. Bet ne tik sukurti tobulą išvaizdą yra dėmė. Produktas yra būtinas antiseptikas, dėl kurio gaminys iš natūralios medienos išlieka žymiai ilgesnis. Sudėtis patikimai apsaugo nuo skilimo, mikroorganizmų, grybų ir vabzdžių.

Pins yra įvairių tipų:

 • Vanduo. Dėl savo sudėties ji turi didžiulę paklausą. Specialioje parduotuvėje galite nusipirkti paruoštą tirpalą arba miltelius, kurie darbo metu tiesiog sumaišomi su vandeniu. Spalvų paletė vandens dėmių įspūdį dėl jo įvairovės. Jis gali būti lengvai parinktas pagal individualius poreikius pagal interjerą. Medienos paviršių apdirbimo medžiagos privalumai yra ekologinė švara ir sauga žmonėms, aplinka, paprastas naudojimas, vartojimo ekonomiškumas, pagrįstos kainos ir atspalvių įvairovė.

Tokios kompozicijos trūkumai yra sąveika su medžio struktūra, kuri atveria drėgmės skverbimosi kelią ir ilgas džiūvimo laikas. Pašalinti šį nereikalingą reiškinį gaunamas apdorojant paviršių specialiu laku. Medžio dėmių valiklis gali būti naudojamas bet kokia mediena.

Gražus pilkojo ir tonuoto medžio derinys stilingame miegamajame

Gražus pilkojo ir tonuoto medžio derinys stilingame miegamajame

Gražus klasikinio stiliaus virtuvė kartu su svetaine

Virtuvė klasikinio stiliaus, kartu su svetaine

 • Alkoholis, kuris naudojamas purkštukų pagalba. Kai dirbate su teptuku, beveik neįmanoma pasiekti sklandaus pritaikymo - tai yra jo pagrindinis trūkumas. Be to, alkoholio rūgštis nėra gaminama įvairiomis spalvomis ir greitai džiūna.
 • Riebalingas. Tai medžiaga, pagaminta skirtingoje spalvų paletėje. Beveik visi pigmentai gali būti ištirpinti alyvos bazėje. Ji nedaro poveikio medienai, ji paprasčiausiai naudojama ir suplakama, greitai išdžiūsta.
 • Vaškas akrilas, kurios galima įsigyti bet kokia spalva. Kompozicija vienodai patenka ant medinio paviršiaus, yra pirmos klasės medžiagos gynėjas, puikiai išskiria medžio struktūrą. Toks dėmė naudojamas, jei reikia pašalinti grybą ar pelėsį.
Dėl dėmių mediniai paviršiai atrodo šviesūs ir kontrastingi

Dėl dėmių mediniai paviršiai atrodo šviesūs ir kontrastingi

Stilingas miegamasis pilkos spalvos pabrėžia jūsų asmenybę

Stilingas miegamasis pilkos spalvos pabrėžia jūsų asmenybę

Nesvarbu, kokius baldus pagaminsite, dėmės padės paversti išorę brangiausiomis medžio rūšimis

Tačiau verta prisiminti, kad kokia nors kompozicija naudojama atlikus dažymo procedūros būtina gaminį apdoroti specialiu laku. Tai padės apdailai atlikti darbą, taps patikima medžiagos tvirtinimo medžiaga ir leis jai maloniai išgydyti daugelį metų. Naudodami unikalią kompoziciją galite sukurti natūralų modelį, pabrėžti medienos orumą.

Taisyklės spalvų dėmių pasirinkimui

Dėl didelio asortimento galima parinkti dėmių, tiek spalvotų, tiek atspalvių

Didelio asortimento dėka galima dažyti ir atspalvį

Geriausias spalvų nustatymo būdas, be abejo, dėmė ant nedidelės lentos. Faktas yra tai, kad įvairios medienos sudėtis pasireiškia savaip.

Jei tokia galimybė nėra, pasirinkdami ekspertus rekomenduojame:

 • tono pavadinimas. Verta prisiminti, kad gamintojas privalo nurodyti spalvą pagal tarptautinę klasifikaciją, bet vis dėlto dėl skirtingos medienos tonas turės kitokią išvaizdą, prisotintumą ir gylį;
 • medienos rūšis, kuri bus pritaikyta apdorojimui. Natūrali medžiaga po dažymo gali įgyti visiškai naujus atspalvius, sugerti kompoziciją - tai verta prisiminti;

Gražus stalviršis, atidarytas dėmė, in kaimiškas stilius

Piešimas yra tonizuojantis skystis, naudojamas tam, kad medis nebūtų būdingas

Dėmelis yra tonizuojantis skystis, kuris naudojamas neįprastam medžio atspalviui perduoti

 • kompozicijos kokybė. Tie patys skirtingų gamintojų dažai gali atrodyti natūrali medžiaga. Todėl nenorite teikti pirmenybės abejotinoms bendrovėms, kurios siūlo mažą medžiagos kainą;
 • kompozicijos tankis. Dėl mažo kompozicijos tankio dėmė labai įsisavinama į medį, ypač minkštosios uolienos. Apdorojimo rezultatas neįmanomas gilus ir turtingas tonas.
Ekologinė švara ir saugumas žmonėms - pagrindiniai dėmių privalumai

Ekologinė švara ir saugumas žmonėms - pagrindiniai dėmių privalumai

Dėl dėmių mediena tęsis ilgiau

Dėl dėmių mediena tęsis ilgiau

Verta prisiminti, kad net su vienu tonu įvairių gamintojų dėmės gali turėti visiškai skirtingus atspalvius. Jei planuojama didelė darbo jėga, specialistai rekomenduoja pirkti preparatus iš vieno gamintojo. Medžio dėmėtumas, kurio kaina yra priimtina, leidžia jums sukurti išskirtinį dizainą. Be to, tai yra klasika, kuri nėra laikina. Ir net po daugelio metų dažytas medinis paviršius turės gražią ir, svarbiausia, išvaizdą.

Dėmių pritaikymo būdai

Dėmė yra lengvai pritaikyta ir mažai suvartojama

Dėmė yra lengvai pritaikyta ir mažai suvartojama

Bet kokio tono medžiagą galima naudoti teptuku, tamponu ar purkštuvu. Spalvos sudėties nustatymo metodas priklauso nuo:

 • teritorija, kuri bus apdorojama. Jei jums reikia dažyti nedidelį paviršių, galite saugiai naudoti tamponą. Didelėms vietoms rekomenduojama naudoti orkaitę ar šepetį;
 • dribsnių veislės. Pavyzdžiui, alkoholio mišiniai naudojami tik purkštuvu. Priklausomai nuo teritorijos, gali būti taikomos kitos medžiagos.

Svarbu! Kaip taisyklė, bendrovė-gamintojas anotacijoje pateikia rekomendaciją dėl paraiškos. Griežtai laikydamiesi patarimo, galite pasiekti neprilygstamų rezultatų dažymas.

Taikymo būdas parenkamas atsižvelgiant į medienos paviršiaus plotą ir dėmės sudėtį

Taikymo būdas parenkamas atsižvelgiant į medinio paviršiaus plotą ir dėmės sudėtį

Sienų apdaila su medžiu atrodo labai gražiai

Medienos sienų apdaila atrodo labai gražiai

Dėmių dengimo ant paviršiaus metodas priklauso nuo pageidaujamo rezultato:

 • Purškite kompoziciją specialiu prietaisu. Naudojant šį metodą, jis yra tolygiai plokščias, susiformuoja neryškūs dryžiai, o paviršius įgauna vienodą spalvą;
 • preparato naudojimas su skudurėliais. Šis apdirbimo būdas idealiai tinka poroms medienos rūšims. Po tokio apdorojimo, net neryškios uolienos virsta rafinuotais balintas ąžuolas arba elegantiška pušis;
Stenerio įdėklas su skudurėliais

Stenerio įdėklas su skudurėliais

 • su tamponu arba mažu voleliu. Šis perdirbimo būdas naudojamas mažose vietose. Tai leidžia kompozicijai giliai prasiskverbti į poras ir sukurti gražius gamtos brėžinius;
 • kompozicijos pritaikymas teptuku. Šis metodas dažniausiai naudojamas kasdieniame gyvenime. Naudojant teptuką, galima naudoti sklandžiai ir gražiai, svarbiausia laikytis taisyklių.
Dėmių naudojimas teptuku yra dažniausiai naudojamas metodas

Dėmių naudojimas teptuku yra dažniausiai naudojamas metodas

Taikyti dribsnius

Prieštaringas mažo vonios kambario interjeras

"Contrast" interjeras mažas vonios kambarys

Paprasta specialistų konsultacija padės tinkamai pritaikyti kompoziciją ir pasiekti pageidaujamą rezultatą. Taigi, žingsnis po žingsnio instrukcija kompozicijos pritaikymui atrodys taip:

 1. apdorojimo paviršiaus paruošimas. Su anksčiau dažytos medienos, būtina pašalinti visą seną dangą. Taip pat rekomenduojama pašalinti visus defektus švitriniu popieriumi;
  Prieš dažydami kruopščiai paruoškite paviršių

  Prieš dažydami kruopščiai paruoškite paviršių

  Medžio paviršiaus apdorojimas malūnininku

  Medžio paviršiaus apdorojimas malūnininku

 2. pirmojo sluoksnio pritaikymas. Jis turi būti tuoj pat po apdorojimo švitriniu popieriumi, nes mediena turi savo porų uždarymo savybę;

  Pirmojo dėmių sluoksnio taikymas

  Pirmojo dėmių sluoksnio taikymas

 3. antrojo sluoksnio taikymas. Perdirbimas atliekamas tik po to, kai pirmas sluoksnis išdžiovinamas.

Svarbu! Dėmė naudojama tik sausame medyje. Jei tai negalės būti palaikoma, ateityje kompozicija sulaužys ir gaus netikslią išvaizdą.

Kad toningo procesas būtų sėkmingas, dėmė turi būti padengta sausu paviršiumi

Kad toningo procesas būtų sėkmingas, dėmė turi būti padengta sausu paviršiumi

Medžio dėmės: spalvos ir deriniai

Jei parodysite šiek tiek vaizduotės, galėsite gauti įdomių efektų, dažydami medį

Jei parodysite šiek tiek vaizduotės, galėsite gauti įdomių efektų, dažydami medį

Naudodami šiuolaikines medžio dėmeles, galite sukurti neįtikėtiną efektą, jei derinate skirtingus tonus. Pavyzdžiui, ant paruošto paviršiaus naudojamas tonas "Baltas ąžuolas" - vandens dėmių. Tai bus pirmas sluoksnis. Po jo visiškai džiovinimo, tamsesnis atspalvis, bet jau ant aliejaus pagrindo. Pagal savo savybes šis dėmelis užpildys poras ir nelygumus ant medinio paviršiaus. Jie taps tamsios, o likusios paviršiaus dalys bus ryškios. Po to, kai kompozicija visiškai išdžiūsta, paviršius apdorojamas specialiu laku.

Medis interjere yra beveik nepakeičiamas

Medis interjere yra beveik nepakeičiamas

Gražus ir labai patogus virtuvė, esanti stiliaus "Art Nouveau"

"Stain" yra unikali cheminė medžiaga, kurios dėka galite pasiekti labiausiai neįtikėtinų rezultatų. Tačiau svarbiausias perdirbimo reikalavimas yra natūralios medienos rūšies išsaugojimas.

Specialistų paslaptys

Norėdami vizualiai išplėsti nedidelės patalpos erdvę, turite pasirinkti šaltą šviestuvą, skirtą vidaus apdailai

Iki vizualiai išplėskite mažos patalpos erdvę, Būtina pasirinkti šalto apšvietimo atspalvius interjero dizainui

Žinoma, profesionalūs statybininkai ir dizaineriai turi savo dėmių taikymo paslaptis, dėl kurių galima gauti neprilygstamus rezultatus:

 • Būtina griežtai taikyti medžiagą palei medžio pluoštus - tokiu būdu labiausiai pabrėžiamas natūralus medienos modelis;
 • dėmelis turi būti priimtinas nuoseklumas: neturi būti storio ar labai skysčio - tai leis jį taikyti tolygiai ir be dryžių;
 • taikomi sluoksniai būtinai turi išdžiūti - tai užtikrins dažyto sluoksnio patvarumą;
 • Vienoje vietoje nedėkite lako du kartus - tai padės išvengti tamsių sričių.
Įspūdingas medinis baras su raižyti elementais

Spectacinis medinis baro skaitiklis su raižyti elementais

Medžio drožyba: spalvų schema: jaukus, ekologiško stiliaus gyvenamasis kambarys

Jaukus, ekologiško stiliaus gyvenamasis kambarys

Dėmės yra populiari medžiaga, kuri yra labai vertinama ir dažnai naudojama dizainerių kuriant išskirtinius interjerus. Tačiau kokybiškam rezultatui reikia sukurti kompoziciją, kuri turi būti tinkamai pritaikyta. Renkantis verta prisiminti, kad kokybė ir kaina turi atitikti viena kitą. Todėl rekomenduojama pirkti produktą iš patikimų gamintojų, kuris užtikrina jo efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

Medžio drožyba: spalvų ir paslapčių brėžinys iš specialistų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 77