Dekoratyvinės papuošalai interjerui

Dekoratyvinės papuošalai interjerui

Rožė ne be priežasties laikoma visų spalvų karalienė. Šis gražus augalas leidžia jums tikrai grožėtis grožiu. Subtilūs žiedlapiai, kurie yra surenkami elegantiškuose pumpuruose ir turi subtilų šviežią aromatą, visada yra puiki dovana. Taigi kodėl gi ne tapti meistru gaminant šiuos produktus iš specialios medžiagos? Šviežios gėlės yra geros, bet, jei norite, kad jie niekada nevagtų, galite pagaminti rozes iš fameirana. Ši medžiaga turi daug privalumų ir leidžia jums suformuoti tai, ko norite pamatyti.

 • Kur galiu naudoti kompoziciją?
 • Patarimai veiksmingam kūrybiškumui
 • Kas yra Foamiranas?
 • Rankų darbo privalumai
 • Padarykite rožių iš cheminės žalumynų medžiagos
 • Meistriškumo klasė
Elegantiški juvelyriniai dirbiniai ant galvos

Elegantiški juvelyriniai dirbiniai ant galvos

Kur galiu naudoti kompoziciją?

Sužinoję dirbti su šia įdomia medžiaga, gausite:

 • galimybė papuošti savo drabužius;
 • dekoravimas aksesuarai;
 • Gautą sudėtį galite pritaikyti savo interjere, dekoruojant ją dekoratyviniais dizaino malonumais.

Atkreipkite dėmesį! Įvaldę šį amatą, kiekvienas žmogus turi galimybę statyti savo verslą, pagrįstą autoriaus papuošalų gamyba. Dar vienas puikus rožių naudojimo būdas bus puiki dovana artimiesiems. Galų gale, kas gali būti geriau nei gabalas, paaukotas iš širdies ir padarytas savo rankomis?

Dekoravimas ant rankų už pamerges

Dekoravimas ant rankų už pamerges

Patarimai veiksmingam kūrybiškumui

Šiame straipsnyje aptarsime keletą naudingų meistriškumo klasių, skirtų rožėms gaminti. Kiekvienos pamokos pagrindu tikimasi išsamių paaiškinimų ir iliustracijų, kurios bus suprantamos net ir jaunoms pradedantiesiems adatomis. Norėdami išmokti techniką, jums reikia minimalaus laiko, bet jūs turite pabandyti ir būti atsargiems, būti kruopščiai ir tobulinti savo vaizduotę. Bet kaip atlygį gausite originalias gėlių kompozicijas, kurios ilgai laukia jūsų regėjimo!

 

Kas yra Foamiranas?

Foamiranas yra dekoratyvi medžiaga, turinti putplasčio savybių, naudojamų šioje srityje rankdarbiai. Praktikoje jis įgijo daug kitų pavadinimų. Tai yra plastikinė suede, putplastis, EVA. Pagrindinė jo sudėties medžiaga yra polimeras. Jis gaminamas iš minkštų įvairių žaliavų. Jei jaučiamas foiramanas, galite matyti visų vartotojų savybių plastiškumą ir originalumą.

Svarbu žinoti! Kai šildomas, putojantis putplastis gali būti bet kokios formos per daugybę pasisukimų ir posūkių. Be to, jis gali būti lengvai supjaustytas į dalių, reikalingų suvenyrui gaminti, skaičiumi.

Lengva ir nepretenzinga laikymo medžiaga, prieinama lakšto pavidalu ir būdinga minkštumu

Minkšta, lengva ir nepretenzinga laikymo vieta, foileris yra lapų formoje

Rankų darbo privalumai

Nepriklausomas darbas garantuoja daug teigiamų dalykų:

 • galimybę parodyti savo kūrybiškumą ir išbandyti save naujoje srityje;
 • to gamyklos pasirinkimas ir spalvų dizainas, kuri tau patinka;
 • padaryta gėlė niekada nurimo;
 • galite pateikti savo rankomis dovaną.

Patarimai! Teisingas pasirinkimas medžiagų ir spalvų leis pasiekti šiame prekybos gerą rezultatą per trumpą laiką.

Meistriškumo klasė Nr. 1. Padarykite rožių iš cheminės žalumynų medžiagos

Norėdami sukurti šį grožį, jums reikės šių medžiagų arsenalo:

 1. lengvesnis;
 2. "Antroji" klijų sudėtis;
 3. kempinė ir pastelė;
 4. juosta;
 5. folija;
 6. baretė;
 7. elastinga.

Tada lieka tik naudoti šias medžiagas ir sekti žingsnis po žingsnio veiksmų algoritmą.

 1. Modelio kūrimas. Šiame etape išpjautos žiedlapių - 9 mažos, 11 vidutinės ir 5 didelės. Surinkimo metu galima sumažinti jų skaičių.
 2. Jums reikės dviejų tipų medžiagos dėl to, kad Japonų kalba rožės yra neįprasta spalvų paletė. Todėl verta duoti pirmenybę šviesiai violetiniams ir gelsvamzdžiui.
 3. Tamsinti žiedlapius.

  Patarimai! Naudojama speciali kempine. Visos šios manipuliacijos atliekamos ant žiedlapių viršaus.

 4. Žiedlapių apdorojimas, kuriame viršuje paprastai yra sulankstytas akordeonas ir trinamas, o po to oras šiek tiek atpalaiduoja, o elementų viršuje tampa plonesni.
 5. Po to, naudojant žiebtuvėlį, žiedlapiai šildomi kas 2 cm, ištempti. Iš jų bangos yra pagamintos, o vidurio pamažu gilėja, kad sukurtų taurę.
 6. Norėdami pagaminti vidurį, naudojama folija, kuri palaipsniui pasukama. Tada imamas mažas žiedlapis, į kurį įpakuojamas pagrindas. Antrasis elementas taikomas šalia kito, taigi iki proceso pabaigos.
 7. Po to pritvirtintos vidutinės ir didelės žiedlapių. Galime manyti, kad po šio etapo rožė yra paruošta.

Tuomet reikia pakoreguoti lapų ir žiedlapių kraštus ir pasimėgauti sukurta grožiu!

Meistriškumo klasė 2yu. Mažų rožių gaminimas

Mažos rožės Taip pat tinka bet kokio tikslo realizavimui - guminių juostų ir ratlankių, skirtų plaukams, ornamentavimas, šukių sukūrimas ir pan. Medžiagos yra tos pačios, tik to reikia geležis, folija, biuro popierius. Tada sekite specialias instrukcijas.

Gražus nerūdijantis romantiškas tonas

Gražus nerūdijantis romantiškas tonas

 1. Paimkite dvi juostas žaliavų. Vienas dydis yra 5 x 24 cm, antrasis - 4 x 36 cm. Jie supjaustomi į stačiakampius, kurių dydis 5 x 4 cm, 6 vienetų ir atitinkamai 4 x 3 cm iš 12 vienetų. Iš jų tuomet bus žiedlapiai, panašūs į lašelius.
 2. Po to būtina paruošti biuro popierių, suskaidyti pirmoje pastraipoje išvardytus produktus ir supakuoti jas viršutinį, kitą sluoksnį. Po to geležis iš abiejų pusių geležies, kol gelsta žiedlapiai.
 3. Šiame etape paruošiami didžiuliai žiedlapiai, jie taip pat dažomi pasteliais. Elementai yra sulenkiami akordeonu, o po to trina tarp pirštų.

  Patarimai! Po nedidelio plitimo, galite padaryti depresiją, kuri reiškia žiedlapio viršūnę.

 4. Smulkius gautus produktus sulankstyja akordeonas ir trina. Po to kapitonas taip pat turi ištiesinti juos ir sukurti griovelį viduje.
 5. Kitame etape produktai yra suklijuoti poromis. Tuo pačiu metu, naudojant foliją, gaminamas rutulys, skirtas sukurti mažą rožių bazę. Folija turi būti 12 x 12 cm dydžio.
 6. Lapų sujungimas vyksta tik iš vienos pusės. Po to reikia formuoti viršutines vidurio dalis ir klijuoti dugną bei antrąją pusę. Visi nereikalingi yra apipjaustyti. Galų gale gausite gražų originalų pumpurą.
 7. Kalbant apie mažus žiedlapius, jie klijais kartu ratu, tai daroma lape. Vidurinėje dalyje yra įklijuota pumpurai, o rožė gali būti laikoma paruošta.

  Sukamieji mažo pumpurio žiedlapiai

  Sukamieji mažo pumpurio žiedlapiai

 8. Tai lieka tik iškirpti iš tų pačių medžiaginių specialių lapų ir užtikrinti jų pilną tonavimą žalia pastelės. Tokiu atveju, dubenėlis turi būti užkimštas kempine. Ant lapų yra sukurtos specialios pjūviai, kurie yra apdorojami geležimi. Proceso temperatūra turi būti tokia pati, kaip ir vilnai ir šilkui.

  Šiuolaikiška medžiaga, dėl kurios produktas atrodo gana realus

  Šiuolaikiška medžiaga, dėl kurios produktas atrodo gana realus

Po to gautas produktas tvirtinamas prie klipo ir gali būti laikomas užbaigtu. Jums nereikės daug laiko sukurti tokio grožio, ir jūs galėsite jį naudoti įvairiais tikslais ir sprendžiant daugybę užduočių.

“Foamiran” rožė: “Handymasters” paslaptys ir “turn-based” meistrai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =