Medinė vonia kaip atskiras poilsio ir poilsio pasaulis

Medinė vonia kaip atskiras poilsio ir poilsio pasaulis

Jei pradėsite vonios statyba, paskutiniame etape turėsite įdiegti durys. Jūsų pasirinkimas turėtų būti labai atsargus, ypač kai kalbama apie garų kambario įvesties struktūrą. operacijos metu jis bus veikiami įvairių stresų, susijusių su aštriais temperatūros pokyčių ir už jos ribų patalpų, taip pat drėgmės, dėl aukšto lygio koncentracijos poros - pastovios Companion vonios procesą. Būtina, kad durys būtų gerai izoliuoja garų kambarį, kad būtų išlaikyta šiluma, o ji turi būti pabrėžta Vonios interjeras ir stilizmas. Tinkamai įrengtas dizainas gali sukurti atmosferą, pabrėžti padėtį šiame kambaryje, kuris atitiks jūsų skonio nuostatas.

  • Atranka 
  • Dizaino savybės
  • Gamybos medžiaga
  • Patarimai iš profesionalų
Natūralus medis kelia labiausiai teigiamas emocijas lankydamas vonią

Natūralus medis kelia labiausiai teigiamas emocijas lankydamas vonią

Vonios medinių durų pasirinkimas

Mediena - patikima medžiaga, kuri praktiškai gali būti naudojama net esant didelėms apkrovoms. Mes rekomenduojame įsigyti viską kartu su durelių rėmeliu - tai užtikrins, kad drobė visiškai atitiktų durelių pamušalą, tokiu būdu užtikrinant visišką šilumos izoliaciją. Priešingu atveju gali būti didelių šilumos nuostolių, dėl kurių neigiamai pasikeis vonia.

Svarbu! Norint gauti maksimalų šilumos išsaugojimo poveikį, garų kambario įvesties struktūra yra nedidelių dydžių.

Jei pageidaujate, medines duris galima lengvai paslėpti kaip bet kokį interjerą

Jei pageidaujate, medines duris galima lengvai paslėpti kaip bet kokį interjerą

Dažniausiai aukštis yra ne didesnis kaip 1,5 metro, taip pat ir kliūties juostoje naudojama didelė riba. Išorinėje vonioje durys atsidaro, o šio tirpalo tikslas - išlaikyti šilumą, užkirsti kelią jo praradimui.

Patarimai! Nenaudokite dvigeldžių kuilių medinės durys dėl to, kad tai gali sukelti papildomų šiluminės energijos nuostolių.

Durelių konstrukcijos bruožai

Iš išvaizdos dizainas, naudojamas vonioms, yra šiek tiek skiriasi nuo įprastos interjero duris, prie kurių esame pripratę, bet vis dėlto, yra skirtumas. Tai ne tik medžiagos, naudojamos jo gamybai, bet ir drobės dizaino ypatybės.

Vonios medinių durų savybės:

Durų rėmo vykdymas Optimalus sprendimas yra tai padaryti iš medžio. Tai gali būti drebulės, ąžuolo, ir tt, įrišimas "smaigalys" baldų yra atliekamas naudojant specialų medienos klijai (netoksiška) ir kaiščiai.
Visiškai nėra ertmių Vidinės durys turi būti užpildytos korozinėmis medžiagomis. Tai gali būti kartonas ar medžio drožlių plokštės. Voną rekomenduojama tiesiogiai užpildyti bazalto vata, neturinti toksinių savybių ir nedeganti.
Odinimas Kuris leidžia padengimo karkasą pageidautina naudoti rūšių medieną, kuri yra naudingi žmogaus kvėpavimo sistemos yra izoliuota spygliuočių derva saikingai sumos. Jis gali būti liepos, drebulės ir kiti. Kadangi drabužiai pamušalas veikimo metu ji gali būti pakeista, į kurio metu nebūtų pažeistas rėmas ir durys pašalintas iš vyrių nereikia.
 Parabarrier Specialus filmas tęsiasi po oda. Jos paskirtis - neleisti karšto garo ir apsaugoti durelių plėvelę bei izoliaciją nuo drėgmės, taip pat aukšta temperatūra.
Termiškai atsparaus stiklo intarpai audinio įdėklai įranga turi skirtingus matmenis, padeda saugumui ir suteikia visą lengvos konstrukcijos.

Gamybos medžiaga

Populiariausi medžiaga, naudojama gaminant durų vonią, yra liepas. Dėl savo savybių tokios struktūros veikimas gali vykti gana ilgą laiką. Tokios durys neleidžia šilumos suporuotas, negali deformuotis nuo aukštų temperatūrų ir skirtingų drėgmės lygių.

Pastaba! Kalkių medis nepakankamai šildomas, patinantis ir praktiškai neatleidžia dervos.

Variantas vidaus apdailos vonioje - medinis durys su stiklo intarpo karščiui atsparaus stiklo

Saunos interjero parinkimas - medinės durys su stiklo įdėklu iš karščiui atsparaus stiklo

Praktiškai taip pat (bet rečiau) kitos medžiagos naudojamos durims gaminti, pavyzdžiui, Kanados kedro arba pelenai. Šios medžiagos turi ilgesnį tarnavimo laiką, yra atsparios susitraukimui, deformacijai, o svarbiausias skirtumas yra palyginti didelė kaina, palyginti su kalkių medžiu.

Originalus šviesos pelenų derinys su metalinėmis detalėmis

Originalus šviesos pelenų derinys su metalinėmis detalėmis

Pastaba! Iki šiol taikomos daug ąžuolas. Ši medžiaga puikiai išlaiko šilumą, bet dėl ​​savo stiprumo savybių eksploatuojami gana ilgą laiką. Pagrindinis trūkumas yra didelis svoris.

Optimalus medinių durų derinys pirtyje ir stiklinis kumpis

Optimalus medinių durų derinys pirtyje ir stiklinis kumpis

Patarimai pasirenkant duris iš privalumų

Norint tinkamai pasirinkti vonios duris, pirmiausia reikia išsiaiškinti savo norus ir finansines galimybes.

Patarimai! Optimaliausias ir ekonomiškiausias bus kietos liepos produktas.

Žinoma, išvaizda, spalva, stilius taip pat yra svarbūs, ir tokius momentus derėtis su gamintoju atskirai. Galite nusipirkti paruoštą dizainą, kuris yra parduodamas, arba galite kreiptis dėl individualios gamybos pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Kai pritaikymas gausite produktą, kuris yra puikus Snaps į angą, ir nereikia išleisti papildomą darbą savo antspaudu (nors perkant gatavą duris šis reikalavimas taip pat negali atsirasti).

Prisiminti apie saugumą!

  1. Būtina pasirinkti tinkamą aksesuarai, nes vonios veikimo metu durų rankenėlė pašildoma. Jei jis yra iš šildomos medžiagos, jūs rizikuojate sudeginti, todėl naudokite rankenos durims vonia iš metalo ar akmens yra griežtai draudžiama.
  2. Svarbu, kad dizainas būtų kuo labiau atsparus ugniai. Galite laikyti jį su ypatingų statinių, kurie be išplėsti paslaugų gyvavimo padėti padidinti savo atsparumą aukštai temperatūrai ir vozgoraniyu.Danny kriterijus turbūt svarbiausia, nes ji yra saugos likti patalpose kaip savininkas ir jo svečiams.

Žinoma, pasirinkimas medinės durys už vonioje priklauso nuo skonio, norų, poreikių ir finansinių galimybių savininkas, bet mes turime prisiminti, svarbiausia - pagrindinis bruožas produktas yra atsparus aukštai temperatūrai ir dideliam drėgnumui. Padarykite tinkamą pasirinkimą, o jūsų viešnagė pirtyje bus kiek įmanoma patogesnė!

Garinė pirtis yra malonu: kaip pasirinkti tinkamas medines durys vonioms?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − 37 =