Zásobník na skladovanie látok slúži aj ako vnútorné príslušenstvo

Zásobník môže byť tiež originálnym interiérovým príslušenstvom

Efektívne prideľovanie priestoru v dome je jedným z najdôležitejších tém pri vytváraní útulného domu. Niekedy vložte všetky veci malý byt to nie je ľahké. Populárnou metódou v sovietskych časoch je vyčerpať všetko balkón už dávno stratil svoju relevantnosť. Koniec koncov, aj zbytočné odpadky môžu byť usporiadané s chuťou, bez toho, aby zaberali vzácne merače. Správne vybraté polia nielen pomáhajú šetriť miesto, ale aj harmonicky dopĺňajú a zdobia interiér každej miestnosti!

obsah

  • Prečo potrebujeme boxy?
  • možnosti
  • IKEA boxy
  • Ponúka Leroy Merlin
Mnoho plastových kontajnerov pomôže udržiavať poriadok v miestnosti

Mnoho plastových kontajnerov pomôže udržať miestnosť v poriadku

Prečo potrebujeme boxy?

Krabice ako miesto na ukladanie vecí sa používajú už niekoľko desaťročí. Najčastejším používaním bolo umiestnenie rôznych nástrojov v systéme garáž alebo príslušenstvo ihličiek, keď taká maličkosť, ako ihly a nite, bolo potrebné kompaktne zabaliť a skryť. Oblasť použitia krabičiek však rastie každý deň kvôli ich pohodlnej prevádzke a praktickosti materiálu.

  • Kľúč k úspechu poriadku v dome je považovaný za triedenie. Výrazne šetrí nervy a čas, pretože napr. Rukavice pred prácou môžu byť oneskorené.

K poznámke! Demi-sezónne veci vyžadujú špeciálny prístup pri triedení a môžete ich usporiadať podľa ročných období alebo princípu častého a zriedkavého použitia. Pre tieto účely sa box najlepšie hodí, pretože môže uložiť akúkoľvek vec - od malé príslušenstvo na vrchné ošatenie.

Pre pohodlnosť a rýchlosť môžete každý box podpisovať

Pre pohodlnosť a rýchlosť vyhľadávania je možné každé pole triediť

Okrem toho police v skrini nie vždy vhodné. Stalo sa niekedy, že veci sú neustále zamieňané navzájom, bez ohľadu na to, ako sa hromadia? A hľadanie sveter v zadnom rade nevyhnutne vedie k chaosu na poli? Je to preto, že niektoré prvky oblečenia sú pohodlnejšie skladať nie vertikálne, ale navzájom nad sebou.

Fakt! Táto metóda bola vynájdená v Japonsku spoločnosťou Marie Kondo a úspešne sa používa v mnohých krajinách. Pre tieto účely sú krabice ideálne - stačí použiť obaly s malými časťami.

Krabice dokonale zapadajú do interiéru každej miestnosti a musia byť "na svojom mieste". Napríklad v kuchyni sú uložené potraviny, riadu a ďalšie drobnosti. V predsieň - vrchné odevy, topánky, klobúky a šatky. A v šatňa môžete umiestniť všetky odevy, textil a ďalšie potrebné veci. Môžete podpísať polia a postupovať podľa princípu triedenia, položiť veci podľa ich typu a významu.

Multifunkčný ozdobný kôš

Multifunkčný ozdobný kôš

Tip! Ak tento spôsob ukladania už nepoužívate, začnite s tými vecami, ktoré nemôžu nájsť miesto. Ak dom neustále stráca niečo a v správnom čase nie je po ruke, zložte tieto drobnosti do krabice.

Možnosti rámčeka

Medzi obrovským počtom rôznych kontajnerov, ktoré sú k dispozícii v obchodoch, bude môcť nájsť vhodnú možnosť aj ten najnáročnejší kupujúci. K dispozícii sú krabice rôznych tvarov: od najbežnejšieho obdĺžnika až po nezvyčajnú guľu a dokonca aj v podobe pyramídy. Kobyly môžete zakúpiť vo formulári hruď alebo šuplík, Je len potrebné určiť, na aký účel sa plánuje jej použitie. Výber závisí od potrieb a zvyčajne berie do úvahy vzhľad, praktickosť, frekvenciu použitia a materiál, z ktorého sa vyrába.

K poznámke! Väčšina krabičiek je vyrobená z lepenky, dreva alebo plastu. Niekedy je vhodnejšie použiť netkané obaly.

Plastové nádoby v mäkkých farbách

Plastové nádoby v mäkkých farbách

Kartónové krabice sú najdostupnejšie, pretože takýto materiál je často pripojený k zakúpenému tovaru, napríklad na topánky. Takýto bonus nie je vhodný na ukladanie ťažkých vecí, nijako sa nelíši v pevnosti a rýchlo stráca svoj vzhľad. Na druhej strane, voľné príslušenstvo môže byť mierne zmenené, čím sa stáva atraktívnejším.

Tip! Kartónová krabica sa dá ľahko prilepiť farebným papierom alebo pošvy handričku, dávajú mu akýkoľvek druh.

Ak nechcete robiť šitie, môžete si kúpiť hotové krabice z lepenky, sú dosť cenovo dostupné a vyzerajú dobre. Je lepšie brať vlnitú lepenku, je tuhšia a spoľahlivejšia v prevádzke.

Krabice z lepenky - najbežnejšia a najdôležitejšia možnosť, ktorú si môžete urobiť sami

Krabice z kartónu - najbežnejšia možnosť rozpočtu, ktorú môžete urobiť sami

prútený boxy, Zvyčajne sú vyrobené z vínnej révy vo forme košov alebo škatúľ. Táto možnosť nielenže vyrieši problém skladovania odevov a odevov, ale stane sa aj vynikajúcou dekoráciou interiéru. V každom štýle, kde je strom, prútené krabice dokonale dopĺňajú dizajn miestnosti a vytvárajú útulnú atmosféru.

Plastové boxy často majú formu škatúľ a používajú sa v kuchyni skladovanie rôznych produktov. Veľké boxy môžu mať okrem veka aj kolesá pre jednoduchý pohyb. Vďaka materiálu sú veľmi odolné, ľahko sa čistí a môžu slúžiť dlhé roky. Vzhľad je možné vybrať pre váš interiér, zastaviť neutrálnou priehľadnou farbou alebo uprednostniť jasné farby.

Tip! Ako kontajnery pre skladovanie detských hračiek najlepšie je použiť plastové boxy. Otvorená schránka na niekoľkých úrovniach ozdobí detskú izbu a naučia ju objednať.

Krabičky na veci od IKEA

Krabice na ukladanie vecí: prehľad štýlových a funkčných možností od IKEA a Leroy Merlin

Krabice na skladovanie sa predávajú takmer vo všetkých veľkých supermarketoch, kde sú oddelenia "Všetko pre domácnosť". Aj nábytková sieť Hoff ponúka dekoračné krabice, ale nie v takom bohatom sortimente.

Vodca je nepochybne obľúbeným obchodom IKEA, kde je výber krabic doslova prekvapený predstavivosťou.

Praktickí švédski vedia veľa o organizácii detailov a vytvorili mnoho zbierok:

Voľby IKEA Box
sada Krabice v súprave sú špeciálne navrhnuté pre ľahké ukladanie: rukoväte umožňujú jednoduché zasunutie zásuvky a okná sú navrhnuté tak, aby podpísali obsah.
Skubb súpravy krabičiek viacerých položiek sú v prípade potreby pohodlne zložené a rozvinuté. V záujme efektívnejšieho prideľovania priestoru v šatníku môžu byť boxy použité na ponožky, opasky a ozdoby.
zvierať krabice s vekom z polyesteru všetkých veľkostí v príjemnom bielej a šedej škále sa hodia do akéhokoľvek interiéru.

Fjell zbierka papierových škatúľ s oceľovými nity. Určené na vybavenie skrinky, skvelé na uloženie kancelárskych potrieb a drobnej elektroniky.
Thien krabice so štrbinovými úchytmi papiera sú ľahko prenosné a sú vhodné na uloženie najrôznejších trivia: časopisov, fotografií a kancelárskych potrieb.
Gabbig prútené koše a krabice rôznych veľkostí, vhodné na skladovanie kúpeľňových doplnkov, novín a remesiel. Môžete ho vložiť do stojana alebo ho zavesiť na chodbe.

Tip! Použite schránky na ukladanie nielen na poprednom mieste, ale v skrinka. Takže môžete udržať šatník v poriadku a rýchlo nájsť potrebné.

Usporiadateľ pre skrinku zásuvky

Usporiadateľ pre skrinku zásuvky

Skladovacie boxy od Leroy Merlin

Nemenej zaujímavý sortiment krabičiek nájdete vo francúzskej sieti Leroy Merlin. Na rozdiel od zbierok IKEA sú krabice rozdelené na výrobky vyrobené z rôznych materiálov:

  1. plasty vo forme košov so vzorom a nádoby s viečkami;
  2. kartóny z netkanej textílie;
  3. skladacie krabíc z lepenky;
  4. prútené koše, zdobené textíliami;
  5. krabice z polyesteru so zipsom.
Vhodný a štýlový kontajner pre malé množstvo vecí

Pohodlná štýlová zásuvka pre malé množstvo vecí

Originálne príslušenstvo pre kuchyňu

Originálne príslušenstvo pre kuchyňu

Všetky typy sú prezentované v rôznych veľkostiach, čo vám umožňuje vybrať si pole pre akúkoľvek úlohu. Rozsah farieb sa líši od naj neutrálnejších tónov až po jasné šťavnaté odtiene.

Tip! Pokúste sa vytvoriť schránku na ukladanie s vlastnými rukami, prvýkrát sa hodí na obuv. Aby ste získali estetickejší vzhľad, môžete ho vložiť tapetou alebo látkou.

Krabice na ukladanie vecí: prehľad štýlových a funkčných možností od IKEA a Leroy Merlin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 65 =