Obraz na stene z drôtu sa stane"изюминкой" интерьера

Nástenný obrázok z drôtu sa stane "zvýraznením" interiéru

TV, zavesené zo steny, vyzerá originálne, pripomína obrázok a umožňuje vám ušetriť miesto. V každom prípade ide o zaujímavý dizajn, ktorý umožňuje zlepšiť interiér. Vzhľadom na skutočnosť, že v moderné apartmány existuje veľa domácich spotrebičov, problém maskovania drôtov je naliehavý a znepokojuje mnoho majiteľov. Nestávajte paniku, pretože existuje veľa možností na vyriešenie tohto problému. Je potrebné spoľahnúť sa na svoju vlastnú predstavivosť a vybrať si kreatívny prístup k riešeniu tohto problému.

obsah

 • Ako odstrániť drôty vo vnútri?
 • Dekorácia drôtov
 • Alternatívne možnosti
 • Skryť drôty v zrekonštruovanej miestnosti
 • Aplikácia na montáž na stenu
Skvelý nápad pre množstvo drôtov

Skvelý nápad pre množstvo drôtov

Ako odstrániť drôty vo vnútri?

Ako už bolo uvedené, existuje niekoľko možností. Niektorí si vyžadujú len kreativitu a predstavivosť, zatiaľ čo iní vyžadujú určité zručnosti. Pozrime sa na hlavné spôsoby, ako zlepšiť túto situáciu.

Dekorácia drôtov

Toto je najjednoduchší spôsob. Môžete skryť len zalepené kúsky skrinka, živé rastliny, originálne záclony a driftwood. Aby sa tento drôt zamaskoval, nie je nutné, aby bol neviditeľný. Premenením tohto prvku na časť dekorácie si môžete vychutnať situáciu a plody svojej vlastnej práce. Na tento účel je možné použiť aj špeciálne boxy používané v rôznych formách, materiály a farebné riešenia.

Pomocou improvizovaných nástrojov a niektorých dizajnových trikov môžete pôvodne zdobiť TV kábel

Pomocou improvizovaných nástrojov a niektorých dizajnových trikov môžete vytvoriť TV kábel

 • Ak apartmán je zariadený v podkroví, Je možné aplikovať kanály, ktoré sú zobrazené ako obrys malých tehál.
 • Keď príde klasický priestor, tento byt často zahŕňa úprava dreva, takže ďalšie panely nebudú nadbytočné.
 • Ak je miestnosť vyzdobená hi-tech štýlu, TV pobočky môžu byť prezentované vo forme rúr. Sú upevnené na stenu pomocou skrutiek alebo sú nasadené na nechty.

Je dôležité vedieť! Ak chcete získať pôsobivý výsledok, nepodnikajte, aby ste tieto udalosti uskutočňovali samostatne, a to najmä v neprítomnosti príslušných zručností. Ak kontaktujete odborníkov, robia všetku prácu vysoko kvalitným a rýchlym spôsobom a na stene zostanú žiadne stopy.

Rozmanitosť dekoratívnych krabičiek

Rozmanitosť dekoratívnych krabičiek

Alternatívne dekoratívne možnosti

Ak má človek dobre vyvinuté kreatívne myslenie, rýchlo premýšľa spôsoby maskovania káblov. V tomto prípade môžete použiť len improvizované materiály. Existuje veľa možností a musíte vybrať spôsob, ktorý bude vhodný pre konkrétny dekor.

 1. Ak majú drôty dostatočnú dĺžku, môžu byť položené priamo na stenu vo forme obrázka na konkrétny predmet. Zároveň konať v priebehu ich registrácie nasleduje určitý vzor. Po prvé, jednoduché ceruzky kreslia náčrty a potom môžete začať hlavnú prácu.

  Dekoračné prvky pomôžu zamaskovať televízny kábel

  Dekoračné prvky pomôžu zamaskovať televízny kábel

 2. Samostatne stojí za to venovať pozornosť predmetu fixácie káblov. Ďalšou výhodou tohto prístupu je skutočnosť, že prispieva k celistvosti a bezpečnosti drôtov. V dôsledku toho nebudú vystavené treniu, čo zabráni opotrebovaniu.

  Skutočné umelecké dielo môže byť vytvorené vďaka televíznemu káblu

  Skutočné umelecké dielo môže byť vytvorené vďaka televíznemu káblu

 3. Ak sú zložité vzory a ozdoby nevhodné alebo kordy majú nedostatočnú dĺžku, môžete venovať pozornosť pôvodnému okraju. Napríklad v detská izba to môže byť iné samolepky vo forme zvierat.

  Nástenné maľby môžu byť vytvorené v detskej izbe

  V detskej izbe môžete vytvoriť nástenné maľby

 4. Ak nechcete strácať čas a energiu v tomto procese, môžete len skryť káble vo vnútri. Môžete to napríklad urobiť pre ikebanu a iné dekoratívne kompozície tematickej povahy.

  Skrytím kábla za knihami miestnosť získa presnejší vzhľad

  Skryť kábel za knihy - a miestnosť získa lepší vzhľad

 5. Niektorí ľudia sa len dajú okolo lampa, ktorý sa nachádza priamo vedľa nej. V tomto prípade môžete predkresliť kompozíciu s ozdobnou niťou, girlanda.

  Ideálne maskovanie vo forme rastliny

  Ideálne maskovanie vo forme rastliny

Je dôležité vedieť! V priebehu práce je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že sa neodporúča neporušovať integritu plášťa šnúry. V konečnom dôsledku to môže nielen prispieť k vzniku poruchy, ale aj k núdzovej situácii.

Skryť drôty v zrekonštruovanej miestnosti

Ak už existuje oprava a nechcete porušovať integritu steny, môžete riešiť dizajn kanála drôtov a káblov priamo na povrchu. Vytvorenie takejto schránky nebude ťažké. Koniec koncov, existuje veľký počet stavebných trhov a iných maloobchodných zariadení. Na to je potrebné natrieť vytvorený výčnelok farba, ktorá zapadá do steny. Taktiež je zaujímavé tento moment zvládnuť pomocou príslušenstva a získať tak optimálne rozhodnutie o návrhu.

Rám káblov za televízorom

Rám kábla pre TV

Tip! Ak sú možnosti zložitejšie, môžete vyvŕtať stenu. Je tiež možné pretiahnuť drôty cez ňu alebo použiť kanál postavený vnútri steny.

V prvom prípade sú akcie vhodné pre steny, ktoré nie sú dopravcami. Znova nedávajte takú prácu sami, je lepšie zveriť ich skúseným odborníkom vo svojej oblasti.

Aplikácia na montáž na stenu

Ak je to žiaduce, niektoré typy nábytku môžu byť zložené v podobe dizajnéra. Ak existuje takáto príležitosť, môžete prideliť prázdne miesto na mieste, kde by mal byť televízor umiestnený. V tomto prípade budú všetky vetvy káblov priamo za nábytkom.

Praktické a neobvyklé spôsoby ukrývania drôtov

Praktické a neobvyklé spôsoby ukrývania drôtov

Je dôležité vedieť! Ak sa chcete vyhnúť problémom s drôtmi vôbec, stojí za to zvážiť inštaláciu televízia, ktorý funguje z centralizovanej stanice.

Ako skryť káble z televízora na stenu? Tajomstvo, dizajnové nápady a lifhaki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8