Šiuolaikiniu dizainu šiandien dažniausiai naudojami nedideli kilimai

Šiuolaikiniu dizainu šiandien dažniausiai naudojami nedideli kilimai

Buto dizainas pasakys jums daug įdomių dalykų apie savo šeimininką, o vienas iš svarbiausių elementų, liudijančių prabanga, skonį ir klestėjimą, yra kilimas prieškambaris. Galų gale šis kambarys tradiciškai palieka neišdildomą įspūdį apie nuomininkus, todėl visi elementai, įskaitant apdailos medžiagas, baldai, tekstilės gaminiai turėtų būti idealiai parinkti. Grindų danga daro įtaką ne tik estetiniam koridoriaus komponentui, bet ir jos pritaikymo praktiškumui. Kaip padaryti teisingą pasirinkimą, kad nebūtų painiojami siūlomi įvairių variantų variantai?

 • Taisyklės rūbų pasirinkimui koridoriuje 
 • Kilimų takų veislės
 • Kilimų pasirinkimo savybės
 • Kilimų patalpos prieškambaryje: grindų dangos dizainas
Viengubo spalvos kilimas senovinio amžiaus koridoriuje

Viengubo spalvoto kilimo koridorius su senėjimo poveikiu

Priešingai nei tradicinis kilimas, trasoje nėra pilno vaizdo ar sklypo

Skirtingai nuo tradicinio kilimo, trasoje nėra pilnos nuotraukos ar sklypo

Baltoji salė su kontrastingais dekoro elementais

Baltoji salė su kontrastingais dekoro elementais

Art nouveau stiliaus prieškambario stilius griežtai aiškiomis linijomis

Salė yra "Art Nouveau" stiliaus. Griežtos linijos

Nepaisant ypatingų kelio priežiūros reikalavimų, tai bus ideali vieta kambariams, kuriuose yra didelis eismas. Šiuolaikiniai gamintojai pasirenka audinius su dirbtiniu pluoštu, kurie gali būti toliau apdirbami drėgmei atspariomis kompozicijomis, todėl ši danga gali būti prieškambaryje. Dažniausiai prieškambaris yra ištemptas išilgai, ir mažai tikėtina, kad tai leis joje klijuoti kilimas, turintys nustatytą dydį. Todėl prieškambaryje tapsime kilimų takelius, kurie taps idealiu variantu.

Taisyklės rūbų pasirinkimui prieškambaryje

Produktai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, gali paversti koridorių ir veikti ryškiu akcentu. Bet kad iš dekoratyvinio objekto jie netaptų kliūtimi stiliui, jums reikia žinoti jų pasirinkimo savybes. Tam yra keletas paprastų rekomendacijų.

Mažas kilimų kelias taps jūsų patogumais

Mažas kilimų kelias taps jūsų patogumais

 • Atkreipkite dėmesį į tai, kad šis elementas yra atsparus dėvėjimui koridorius. Šį parametrą liudija jo stiprumas, gebėjimas sukurti jaukią atmosferą, jausmas, kai liečiama.
Kilimų kelias veikia kaip šildytuvas ir suteikia dekoratyvinį poveikį interjerui

Kilimų kelias veikia kaip šildytuvas ir suteikia dekoratyvinį poveikį interjerui

 • Jei suprojektuosite kambarį ypatingu stiliumi, bėgių dizainas vaidina svarbų vaidmenį, todėl jis turi būti parinktas remiantis interjeru. Visi Spalvos, formos ir konstrukcijos turi būti suderintos tarpusavyje ir su kitais interjero daiktais.
Kilimų takai su tuo pačiu spausdintuvu sėkmingai dekoruoja laiptus ir sniego balto koridoriaus

Kilimų takai su tuo pačiu spausdintuvu sėkmingai dekoruoja laiptus ir sniego balto koridoriaus

 • Dar vienas dalykas, dėl kurio reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį, yra veiklos patogumas. Dangtis turi būti pakankamai lengva, kad ją būtų galima išvalyti ir išvalyti, kad ją būtų galima lengvai ir paprastai valyti grindų plovimui.
Mažas maršrutas koridoriuje užtruks mažiausiai laiko valymui

Mažas maršrutas koridoriuje užtruks mažiausiai laiko valymui

 • Atkreipkite dėmesį į apsaugos nuo nešvarumų savybes. Geras molis turi puikiai sugerti drėgmę ir būti pagamintas iš specialios medžiagos, kurią lengva valyti, plauti ir tarnauti ilgą laiką.
Labai svarbi garderobio kilimo kokybė yra gera drėgmės absorbcija

Labai svarbi garderobio kilimo kokybė yra gera drėgmės absorbcija

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo prieškambario kilimines juostas pigiai. Todėl kiekvienas, norintis tobulinti erdvę šiame kambaryje, gali padaryti gerą pasirinkimą ir sutaupyti pinigų.

Siauras kelių spalvų kelias suteiks vidinį išskirtinumą

Siauras kelių spalvų kelias suteiks vidinį išskirtinumą

Kilimų takų veislės

Norint atlikti kompetentingą pasirinkimą, turite priimti bendrą stilistinį interjero vaizdą. Pagal šį kriterijų, visos grindų dangos gali būti suskirstytos į tris tipus.

 • Kremliaus elementai yra viduriniosios monofoninės drobės, o išilgai kraštinių dalių yra išdėstyti modeliai. Toks kelias puikiai tinka interjerui ir gali užpildyti turtingos ir prabangaus atmosferą. Todėl jie naudojami daugiausia turtingiems stiliams - barokas, rokokas.
Gražus, minkštas audinys klasikiniame interjere atspindi šeimininkų nuoseklumą

Gražus minkštas audinys klasikiniame interjere pabrėžia šeimininkų nuoseklumą

Kilimas su klasikiniais kilniais atspalviais užpildo kambarį su praeities dvasią

Kilimas su klasikiniais brangių atspalvių modeliais užpildo kambarį su senų laikų dvasia

 • Klasikiniai elementai Jie pateikiami drobių su kilniais atspalviais ir klasikiniais modeliais. Dėl tokių dekoracijų patalpos atgaivins regališką išvaizdą ir netgi atspindės praeities šimtmečių dvasios. Toks produktas pabrėžia jūsų turtus ir vertingą skonį. Dainos tinka klasicizmo stiliui, italų dizaino krypčiai.
Tinkamai parinktas ornamentas padės paslėpti nešvarumus gatvėje

Tinkamai parinktas ornamentas padės paslėpti nešvarumus gatvėje

Šiuolaikinis kilimų tradicinis interjeras gali būti įdomus be interjero

Šiuolaikiškas kilimų tradicinis interjeras gali būti veiksmingas papildymas

 • Šiuolaikiški gaminiai gali būti siūlomi ryškiuose ir ramiose spalvose, monofoniškai ar raišteliuose. Dėl šio šiuolaikiško interjero galite sukurti komfortą ir jaukumą kambaryje ir suteikti jai papildomą šilumą, nes iš nematyto estetinio malonumo gavo iš vaizdo. Tokie produktai puikiai atitinka madingiausias tendencijas ir yra tinkami aukštųjų technologijų stilius, modernus, minimalizmas.
Vilna kilimas šiuolaikiniame prieškambario interjere

Vilna kilimas šiuolaikiniame prieškambario interjere

Originalus monofoninis takelis duos tam tikrą"изюминку" в современном интерьере

Originalus monofoninis takas taps tam tikru šiuolaikinio interjero "išryškinimu"

Jei nuspręsite pirkti kilimėlį prieškambaryje, tai pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį.

Kilimų pasirinkimo savybės

Šiuolaikinėje rinkoje siūloma daugybė modelių, kurie tinka skirtingų stilių kryptims ir skiriasi audinio gamybai, modeliams, storiui, matmenims ir kitiems parametrams. Todėl svarbu vadovautis keliais pagrindiniais klausimais.

Gamybos medžiaga

Tai gali būti natūrali vata arba sintetika. Kiekvienas audinys turi savo privalumus ir trūkumus. Dirbtiniai produktai gaminami daugiausia iš poliamido ir polipropileno. Jie yra atsparūs deformacijai, taip pat puikiai atsparūs drėgnai aplinkai, nešvarumams, įvairių grybų ir pelėsių. Plius taip pat yra jų atsparumas stresui, todėl kilimai patvarus. Produktai siūlomi įvairiais spalviniais sprendimais, tačiau, jei prieškambaris yra toje vietoje, kur prasiskverbia daug saulės spindulių, yra tikimybė, kad jie išnyks.

Vilnonis kilimas puikiai tinka Skandinavijos interjerui

Vilnonis kilimas puikiai tinka Skandinavijos interjerui

Estetinė koridoriaus išvaizda su sintetiniu dryžuotu keliu

Estetinė koridoriaus išvaizda su sintetiniu dryžuotu keliu

Kalbant apie natūralią vilną, ši medžiaga nepraranda sintetinių medžiagų. Privalumai yra aplinkos saugumas, gebėjimas taupyti šilumą. Iš šio klausimo galite Padaryti kilimą patys, ir jei kompetentingai rūpintis, galima pasiekti ilgesnį tarnavimo laiką palyginus su sintetika. Tačiau, jei jūs laikysitės tokia nuosavybe apsauga nuo nešvarumų, šis kilimas susidurs su tuo daug blogiau, nes, nepaisant to, kad jis puikiai sugeria drėgmę, jis gali taip pat sėkmingai pasinaudoti visomis dulkėmis. Taigi, jei jūsų pasirinkimas nukrito ant vilnos gabalo, turite pasirūpinti, kad po durimis įsigytų papildomą kilimėlį.

Natūralių medžiagų naudojimas kaimiškas interjeras

Natūralių medžiagų naudojimas kaimiškas interjeras

Ruošiamas vilnonis kilimas su trikampiu spausdintuvu

Ruošiamas vilnonis kilimas su trikampiu spausdintuvu

Salėje galite pasirinkti nebrangius kilimų takelius: internetinės parduotuvės siūlo daug įvairių galimybių.

Gaminio gamybos pagrindas

Šis elementas taip pat atlieka svarbų vaidmenį, ir šiandien mes siūlome produktus su trijų tipų pagrindais.

 • Veltinis. Dirbtinės medžiagos pagrindui būdingos puikios šilumos izoliacijos ir dulkių atsparumo savybės. Šis kilimas lengvai valomas ir nesirūpinamas šlapiu valymu.
Veltinio kiliminė danga

Veltinio kiliminė danga

 • Džiutas. Ši medžiaga pasižymi puikiu našumu, bet reikalauja priežiūros. Kai jis naudojamas, drėgnas valymas yra draudžiamas, ir, neatsižvelgiant į šią taisyklę, bus atskiesta ir formuojama. Be to, tokio pobūdžio medžiaga yra pakankamai standus, o ant jos esančios takelės gali pakenkti parketas.
Gatvių gatvės džiuto pagrindas koridoriuje

Gatvių gatvės džiuto pagrindas koridoriuje

 • Guma. Ši medžiaga idealiai tinka prieškambario apdailai. Galų gale geležinkelio kelias, turintis gumos pagrindą, atsparus vandeniui, taip pat turi puikų garso ir triukšmo izoliaciją. Dangai yra minkštas paviršius ir padidintas elastingumas, o vaikščiojimas ant jo yra malonu. Privalumas yra ir tai, kad trūksta valymo. Trūkumas yra blogas pasirinkimas.
Praktinis kiliminės dangos už holas gumos pagrindu variantas

Praktinis kiliminės dangos už holas gumos pagrindu variantas

Kilimų takai koridoriuje (internetinės parduotuvės siūlo įvairius sprendimus) yra gaminiai, kuriems reikia specialaus pasirinkimo.

Grindų dangos tankis

Kuo didesnis šis skaičius, tuo ilgiau galima tikėtis iš produkto. Tačiau norint nustatyti šį parametrą reikės atlikti paprastus machinacijas. Išlenkti kilimėlį į išorę. Jei perkaitusio magistralinio skydo neužsikrauna, galime kalbėti apie produkto tankį. Yra ir kitas būdas patikrinti. Siekiant jį įgyvendinti, reikia skaičiuoti mazgelių, esančių gaminio apačioje, skaičių: kuo daugiau jų, tuo didesnis tankis. "Leroy Merlin" koridoriuje galite pamatyti įprastus kilimus, tačiau galite atkreipti dėmesį į brangesnes dizaino galimybes.

Svarbu žinoti! Filistinai ir ekspertai pažymi, kad yra tinkamiausias variantas prieškambaris - gaminys su gumos pagrindu, kuris turi didelį tankį, be krūvos. Toks elementas lengvai sugeria nešvarumus, drėgmę ir yra lengvai valomas.

Nepaklusnus ir praktinis kaimiškas kilimas koridoriuje

Nepakankamas ir praktinis plonas kilimas kaimiškas prieškambaris

Forma

Pasirinkta remiantis visos kambario matmenų ir formos charakteristikų apskaita. Jei kambarys yra mažas ir kramtytas, geriausia naudoti mažą gabalėlį, pagamintą patys. Jei koridoriaus matmenų charakteristikos leidžia "paspartinti", galite įsigyti platesnį dangtį arba tuo pačiu metu laikytis lovos su mažomis durimis kilimas. Šioje situacijoje svarbų vaidmenį atlieka kilimų forma, kuri gali būti garbanota, ovali, apvali ar klasikinė stačiakampė.

Strypinis kilimas stačiakampyje

Strypinis kilimas stačiakampyje

Kilimų salėje: ilgas koridorius gali būti puoštas austi apvaliomis kilimėlėmis

Ilgas koridorius gali būti puoštas austi kilimėliais

Kilimų patalpos prieškambaryje: grindų dangos dizainas

Kilimų takelis koridoriuje, kurio nuotraukos yra įvairios, siūlomi įvairūs sprendimai. Jos yra skirtingos spalvos, modelių ir piešinių buvimas bei tekstilės dizainas. Pasirinkimas atliekamas tik remiantis bendro kambario dizainu. Pavyzdžiui, už Imperija ir barokas Verta pasirinkti prabangų vilnonį Kremliaus ar klasikinio bėgelio kelią, jei tai yra praktinis modernus sprendimas, pasirinkti gaminius Art Nouveau.

Kompetentingas kilimų pasirinkimas suteikia jums šilumą ir komfortą, o būstas - patraukli išvaizda.

Mažas kilimas su trumpu nap prie namo durų

Mažas kilimas su trumpu nap prie namo durų

Kilimėlis prieškambaryje: 90+, kaip tik elegantiška ir praktiška

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =