Užuolaidos ant kilpų kvėpuoja "šviežumą" į jūsų interjerą

Užuolaidos ant kilpų, kurių nuotraukos yra plačiai paplitusios internete ir šiuolaikinės mados žurnaluose, tampa vis populiaresnės ir yra priverstos išeiti iš interjero įprasti drabužiai su tvirtinimais kablių ir drabužių spenelių forma. Ši paklausa paaiškinama ne tik estetiniu užuolaidų apšvietimu, bet ir jų praktiškumu.

 • Užuolaidos ant kilpų: orumas 
 • Yra užuolaidos su kilpomis
 • Karnizai drobėms ant kilpų
 • Užuolaidų žiedų tipai
 • Užuolaidų populiarumas ant kilpų
 • Užuolaidos ant kilpų savo rankomis. Meistriška klasė žingsnis po žingsnio
Prabangiai ir paprasčiausiai - užuolaidos ant kilpų

Prabangiai ir paprasčiausiai - užuolaidos ant kilpų

Ryškios monochrominės užuolaidos ant kilpų

Ryškios monochrominės užuolaidos ant kilpų

Smilkiniai užuolaidos pabrėžia išskirtinius tapetų piešinius

Smiltainis užuolaidos su tinkleliu pabrėžia išskirtinius tapetų piešinius

Užuolaidos ant kilpų: orumas

Tylus ir lengvas stumdymas eaves paviršių, lygios raukšlių linijos, kruopštus požiūris į užuolaidų audinį, visi šie privalumai yra užuolaidos ant kilpų, kurių nuotraukas galima pamatyti žemiau. Be praktiškumo, kilpų užuolaidos turi estetinį pranašumą, jie atrodo daug patrauklesni nei tie patys gaminiai, tačiau su įprastais tvirtinimais (žiedais, drabužių spintele).

Ypač geri užuolaidų raukšliai matomi sočiųjų atspalvių, pavyzdžiui, giliai mėlyna

Ypač geri užuolaidų raukšliai matomi sočiųjų atspalvių, pavyzdžiui, giliai mėlyna

"Eyelts" yra papildomi elementai, kurie suteikia užuolaidų stilių ir eleganciją. Gražios užuolaidos ant kilpų gali būti įsigytos iš anksto paruoštos formos, tačiau jei juos pačios sukite, jūs sutaupysite daug. Tačiau susiraukti užuolaidas ant kilpų savo rankomis kur kas sunkiau nei tradiciniai užuolaidos. Bet rezultatas bus mokamas už kruopštus darbus ir kruopštumą. Kas tai - užuolaidos ant kilpų, kurių naujovės pateiktos vėliau šioje medžiagoje?

Savęs siuvimo užuolaidos gali sujungti keletą spalvų audinio įdomų poveikį. Ką apie turkio bangas?

Savęs siuvimo užuolaidos gali sujungti keletą spalvų audinio įdomų poveikį. Ką apie turkio bangas?

Prie užuolaidų, apie kuriuos bus kalbama, nėra tokios nuobodu, kaip visos kilpos pritvirtinti prie karnių kabliukų. Vietoje to yra dideli metaliniai ar plastikiniai žiedai, atitinkantys skersmenį karnizo arba bagueto vamzdis, kuris praeina per šias duobutes.

Yra užuolaidos su kilpomis

Patogumo dėlei jūreiviai išrado kilpų tvirtinimo principą, o dizaineriai pradėjo šią idėją ir sukūrė unikalų dizainą, kuris dabar plačiai naudojamas interjero dizainas.

Užuolaidos ant kilpų salės atrodo paprasta ir tuo pačiu labai kilnus. Audinio srovės su elegantiškais erdviais raukšlėmis ir akcentuoja asmens, įeinančio į kambarį prie lango, išvaizdą. Kai karnizas praeina per žiedus, užuolaidų gyvenimas žymiai išsiplėtė. Taip yra dėl to, kad audinio fragmentai, turintys kilpelius, yra įmirkyti klijų kompozicijomis, o patys užuolaidos nesusieja su bangetu.

Užuolaidos ant kilpų dabar nereikia ištiesinti, tada raukšlės visada tobulos ir juose nereikalaujama maropeto. Šie gaminiai puikiai tinka bet kokiam dizainui ir stiliui. Interjerui lemiamą vaidmenį atlieka ne pačios kilpos, o dalykas, kuris buvo pasirinktas užuolaidų siuvimui. Bet koks audinys tinka kilpoms, todėl jums reikia vadovautis kambario stiliumi ir jo paskirtimi.

Pavyzdžiui, užuolaidos miegamajame (žr. nuotrauką žemiau) turėtų būti siuvama iš tankios, nelaidžios medžiagos. Vaikų kambaryje bus tinkami lengvesni ir oro užuolaidos su ryškiomis karikatūros motyvais.

Paprastai užuolaidos ant kilpų susideda iš dviejų drobių, tačiau, jei langas yra mažas, galite pakabinti tik vieną plačią audeklą. Papildoma tokios užuolaidos apdaila bus surinkta su šepečiais.

Patarimas: šiuolaikiniai dizaineriai rekomenduoja svetaines ir valgomasis Naudokite kombinaciją, kurioje vienoje uždangoje yra du ar net trys audinio tipai, skirtingi spalvos ir tekstūros. Jei norite suprasti tokius produktus, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Tamsios užuolaidos ant miegamojo kilpų yra pagamintos iš tapetų ir dekoro

Tamsios užuolaidos ant miegamojo kilpų yra pagamintos iš tapetų ir dekoro

Karnizai drobėms ant kilpų

Tinka tik užuolaidos ant kilpų karnizai įveskite "vamzdis", tačiau tai nereiškia, kad jie visi yra tipiški ir monotoniški. Gamintojai rūpinosi šių produktų asortimentu buvo turtingi. Tranzinės karnizai skiriasi viena nuo kitos su patarimais, kurie gali būti:

 • suklastotas;
 • guma;
 • su geometriniais kontūrais;
 • auskarai;
 • gėlių pavidalu.
Užuolaidos ant karnizo žnyplių su rutulio formos galu

Užuolaidos ant karnizo žnyplių su rutulio formos galu

Būtent šios dekoratyvinės detalės daro kiekvieną karnizą unikalią. Be to, karnizai užuolaidoms su kilpelėmis gali būti vienos arba dviejų vamzdžių. Dvigubo karnizo dizainas skirtas užuolaidų ir telyčių deriniai. Aklas pats pritvirtintas prie plataus vamzdžio, o telis - iki mažesnio skersmens vamzdžio.

Užuolaidos ant vamzdinio strypo gali būti naudojamos ne tik lango apdaila, bet ir už patalpų zonavimas. Kartais dideliame kambaryje yra įprasta siena arba ekranas, kurio vaidmenį atlieka tankus audinys su kilpelėmis. Šiandien jis yra gana populiarus dizainas.

Vieno kambario buto akyse užuolaidos yra miego ir poilsio zonos

Vieno kambario buto akyse užuolaidos yra miego ir poilsio zonos

Norint sukurti unikalų dizainą, gali būti derinamas su tigru su užsegimu ritininės ar romaninės žaliuzės. Tokiu atveju dizainas yra gaunamas oru, o apšvietimo laipsnis kambaryje bus valdomas rulonais. Tokie deriniai priklauso grožio funkcionalumo-praktinio pobūdžio kategorijai.

Užuolaidų derinys ant kilpų ir romėnų užuolaidų

Užuolaidų derinys ant kilpų ir romėnų užuolaidų

Uždaryti užuolaidų užtraukimas trunka ne ilgiau kaip dvi minutes, o raukšlės visada išlieka tokio pat dydžio ir yra simetriškai. Ant kilpų yra trijų tipų pakabinti užuolaidos:

 1. dažniausiai naudoja metodą "per žiedą";
 2. rečiau papildomas dekoratyvinis elementas (kabliukai, kordas) pridedamas prie karnizo vamzdžio, prie jų pritvirtintos kilpelės;
 3. gana neįprasta galimybė - tvirtinimas be karnizo, kabliukai ant kilpų montuojami tiesiai į sieną, tačiau tokia uždanga negali judėti.

Pastarasis metodas dažniausiai naudojamas zonos erdvėje.

Tvirtinami kilpeliai per žiedą

Tvirtinami kilpeliai per žiedą

Užuolaidų žiedų tipai

Karnizuose jau prasidėjo, atėjo laikas susidoroti su pačiais kilpeliais, kurie taip pat turi tam tikrų skirtumų. Veidrodžiai klasifikuojami pagal:

 • medžiaga;
 • vertybės;
 • formos;
 • dekoratyvinis apdaila.

Aplečių gaminimo medžiaga gali būti plastikas, medis arba metalas. Jos dydžių asortimentas nėra pernelyg didelis, dažniausiai skersmuo 5-6 cm. Kalbant apie formą, yra fantastika. Pagal kilpos konfigūraciją yra:

 • apvalus;
 • kvadratas;
 • trikampis;
 • daugiakampis;
 • gėlių, širdies ar žuvies forma.
Veidų formos gali skirtis nuo tradicinių žiedų iki stilingų varlių

Veidų formos gali būti skirtingos: nuo tradicinių žiedų iki stilingų varlių

Kalbant apie dekoratyvinę apdangalą, kilpelėse nėra sienų:

 • matinis arba blizgus dangalas;
 • puošimas;
  žiedai su imituojančia danga oda;
 • su brangakmeniais ir karoliukais;
 • su Swarovski akmenimis.
Klasikiniai kilpeliai turi žiedų formą, kurią galima pasirinkti užuolaidų dažymui

Klasikiniai kilpeliai turi žiedų formą, kurią galima pasirinkti užuolaidų dažymui

Patarimas: monofoniniams užuolaidams pageidautina laikyti kilpelius su dekoratyviniais ornamentais, o marginiems audiniams geriau pasirinkti paprastus ir kuklius žiedus. Stipendijos kryptimi turėtų būti harmonija, o ne pakartotinė.

Sudėtingesnė ir paprastesnė: suderinkite užuolaidas su spausdintuvu su klasikiniais kilpeliais

Sudėtingesnė ir paprastesnė: suderinkite užuolaidas su spausdintuvu su klasikiniais kilpeliais

Kas laimėjo plačias priėmimo užuolaidas ant kilpų?

Šių produktų populiarumą šiuolaikinėse namų šeimininkėse paaiškina daugybė veiksnių. Akys yra beveik nematomos akims ant audinio, bet mados tendencijoms netgi nematomos raukšlių grožis.

Tokias konstrukcijas labai lengva eksploatuoti, nes žiedai laisvai nusileidžia ant karnių strypo. Vienas paprastas judesys, be triukšmo ir tuo pačiu metu svarbus dalykas nepašalina.

Užuolaidos su gražiais bangomis tinka puikiai į bet kokį interjerą - ne tik modernus, bet taip pat retro. Tačiau aplinkai šalies stilius arba provencija nesukurkite labai gilių raukšlių. Be to, už kaimiškas stilius Tipiškos yra trumpos drobės.

Akių akys yra nematomos akims ir puikiai tinka bet kokio interjero užuolaidoms

Akių akys yra nematomos akims ir puikiai tinka bet kokio interjero užuolaidoms

Užuolaidos ant kilpų: nuotrauka savo rankomis. Meistriška klasė žingsnis po žingsnio

Sukurti harmoniją ir malonumą jūsų namuose gali būti be ypatingų finansinių išlaidų. Tam reikės mažiausiai siuvimo technikos ir siuvimo mašinos įgūdžių.

Pirmiausia reikia atlikti matavimus iš lango, už kurį bus užsiimami užuolaidos. Tada galite eiti į audinių parduotuvę ir gauti tinkamą medžiagą. Kadangi kilpų užuolaidos tiksliai vertinamos dėl didelių raukšlių, audinį reikia įsigyti 3 langų pločio greičiu. Jei perkate mažiau audinio, užuolaidos neturės patrauklumo, kurio tikimasi iš jų.

Užuolaidos ant kilpų gali būti pakabinamos ne tik virš langų, bet ir paliekant balkoną ar terasą

Užuolaidos ant kilpų gali būti pakabinamos ne tik virš langų, bet ir paliekant balkoną ar terasą

Kuo didesnis langas arba dekoravimo siena, reikia daugiau medžiagos. Tačiau per toli, kad eiti per toli. Jei naudosite 4 dydžius, užuolaidos atrodys sudėtingos ir sunkios.

Užuolaidų ilgis yra griežtai individualus ir priklauso nuo kambario paskirties. Užuolaidos virtuvėje ant kilpų neturėtų prilygti grindims. Optimalus ilgis prie palangės ar net iki lango vidurio.

Tas pats pasakytina vaikų kambarys. Vaikams būdingas judumas, todėl vaikas aktyviosios žaidimo procese gali tiesiog supainioti ilgomis užuolaidomis ir išardyti karnizą. Į svetainė ir miegamasis geriau pakabinti ilgus drabužius, kurie beveik nepasiekia grindų.

Patarimas: jei interjeras vyrauja natūralus stilius, Užuolaidoms geriau pasirinkti natūralius audinius, o žiedai turėtų būti dideli ir mediniai. Šis apdaila suteiks kambariui ypatingą komfortą ir šilumą. Toks derinys yra priimtinas bet kurioje patalpoje.

Užuolaidos ant pelėdos kilpų - įdomus sprendimas vaikų miegamajame

Užuolaidos ant pelėdos kilpų - įdomus sprendimas vaikų miegamajame

Audinio krašto apdirbimas - kraštai

Audinio dydyje turėtų būti atsižvelgiama į kraštų apdorojimo leidimą, nes, greičiausiai, medžiaga turės būti tvirtinama ir užpildyta. Todėl, norint pradinius matmenis, reikia pridėti 3-4 cm iš abiejų pusių.

Prie ateities užuolaidų aukščio taip pat reikia pridėti keletą centimetrų, nes viršuje audinys bus tvirtinamas. Negalėsite sureguliuoti kilpelių vienos sluoksninės medžiagos. Skaičiuojant audinio kiekį viršutiniam sluoksniui, reikia atsižvelgti į medžiagos tankį, nes turtingesnis ir tankesnis audinys, tuo daugiau atsargų turėtų būti pagamintas. Patyrę meistrai rekomenduoja pradedantiesiems siuvėjams palikti šlaunį 12-13 cm.

Tačiau, jei patys kilpeliai yra dideli, skersmens plotis turi būti didesnis, todėl atsargos taip pat turėtų būti numatytos didelės. Jei storam karnizo vamzdžiui įsigyti mažo skersmens kilpelius, sklandžiai ir lengvai nesikeis. Žiedų skersmuo turi būti 1,5 cm ir ne mažesnis už lazdele. Priešingu atveju, be užuolaidų atidarymo ir uždarymo nepatogumų, turėtumėte tikėtis greito karnizo ir žiedų dilimo.

Patarimas: kilpų skaičius turi būti lygus, kitaip audinys bus nevienodai paskirstytas karnizu.

Ryškios rožinės užuolaidos ant kambario kilpų

Ryškios rožinės užuolaidos ant kambario kilpų

Įrankiai darbui

Siuvimo užuolaidoms kapitonui reikės standartinių įrankių ir medžiagų rinkinio:

 1. pjaustytas audinys;
 2. kilpelės;
 3. meilužio juosta;
 4. pieštukas ar kreida;
 5. siuvėjo žirklės;
 6. geležis;
 7. siuvimo mašina.

Dabar atėjo laikas nustatyti tarpą tarp žiedų. Jis apskaičiuojamas iš raukšlių gylio priežasčių, kurias meistras nori gauti. Jei planuojamos minkštos bangos, kilpelės turi būti nustatytos 15 cm atstumu viena nuo kitos. 22 cm žingsnyje yra gilios ir reljefinės bangos.

Gilios reljefinės bangos ant užuolaidų ant kilpų puikiai tinka klasikinės svetainės interjerui

Gilios reljefinės bangos ant užuolaidų ant kilpų puikiai tinka klasikinės svetainės interjerui

Tačiau sunkiojo audinio pailgėjimo tikimybė turėtų būti apsvarstyta, kai žingsnis tarp žiedų yra per didelis. Optimalus yra 18 cm atstumas.

Patarimas: jei spausdina montuojami du identiški užuolaidos, bangos raukšles jų turėtų būti nustatytos atsižvelgiant į kiekvieno kito veidrodį, kitaip dizainas bus asimetriškas, kuris blogai atsispindi bendrą įspūdį.

Užuolaidos ant miegamojo pilkų atspalvių konstrukcijos kilpų

Užuolaidos ant kilpų dizaino iš pilkų atspalvių

Audinio išdėstymas

Kai šonai yra apdorojami, o viršutinis kraštas užantspauduotas akių juostele, galite pradėti ženklinti audinį auselėmis. Tai yra labai atsakingas darbas, todėl taisyklė čia yra labai svarbi: "Išmatuokite septynis kartus, supjaustykite vieną kartą". Kai skylės po žiedais jau perforuotos arba supjaustytos, klaida negali būti pataisyta.

Bėgančios užuolaidos puikiai tinka "saulėtų" kambarių interjerui ir atrodo labai vasarą

Viršutinėje juostoje žymėjimas atliekamas kreida arba pieštuku. Kai kapitonas yra įsitikinęs, kad ji teisingai apskaičiavo viską, galite pasiimti žirkus. Kai kurie audiniai yra labai slidūs, taigi jums reikia pateikti būdų, kaip jas pataisyti, kad netyčia neatsirastų pjūvio ne pagal žymes.

Kai yra pagaminta skylė audinyje, jie turi įterpti kilpelius ir prispausti. Jei namuose nėra visų reikalingų įrankių, o užuolaidų siuvimas yra tik vieną kartą, nerekomenduojama įsigyti įrankių įrankių. Tai daug pigiau ir mažiau varginantis nusipirkti gatavų užuolaidų su kilpomis ar užsisakyti juos siuvimo dirbtuvėse.

Ausų užuolaidų spalvų derinys: mėlynas, su spausdinta ir balta spalva

Ausų užuolaidų spalvų derinys: mėlynas, su spausdinta ir balta spalva

Siuvimo užuolaidos - pats pratybas yra paprastas ir patrauklus. Su tam tikrais įgūdžiais galite ne tik savo butą su užuolaidomis, bet ir padėti kurti gražus ir modernus interjeras giminaičiai, draugai. Šiuo atveju patyrusiems siuviniams rekomenduojama įsigyti specialų audinio pūstą, kurio naudojimas garantuoja puikiai net skylutes žiedams.

Užuolaidos ant kilpų: tipiškiausių, madingiausių modelių tipai, nauda ir apžvalga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − = 2