Šiuolaikinį gyvenimą sunku įsivaizduoti be interneto

Šiuolaikinio gyvenimo negalima įsivaizduoti be interneto

Mažai žmonių žino apie tokį naudingą dalyką, kaip internetas,rozetė ir dar daugiau, kaip ji jungiasi. Tačiau iš tiesų, šis pritaikymas leidžia išspręsti daugelį problemų. Pirma, tai leidžia išvengti kontaktų atsiradimo iš teikėjo linijos ir dėl to reikia skambinti darbuotojams periodiškai remontuoti; ir, antra, tai supaprastina įvairių ryšių dalykėliai ir aksesuarai, kuris labai palengvina gyvenimą.

 • Statyba
 • Paruošimas
 • Žingsnis po žingsnio instrukcija (įterptai versijai)
 • Išvados
Darbo sritis, esanti korpuse

Darbo sritis, esanti korpuse

Statyba

Pradėkime nuo to, kad aptarsime tipinius interneto priedų rinkoje pateiktų modelių variantus. Sąlygiškai jas galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas, kurios skiriasi įrengimo būdu:

 1. įterptas;
 2. sąskaitos faktūros.
Livolo išvesties dėžutė su HDMI

Livolo išvesties dėžutė su HDMI

Modeliai su išoriniu tvirtinimu

Modeliai su išoriniu tvirtinimu

Plačiai naudojamas tiek alternatyvas, pirmasis yra labiau pageidautinas namuose, nes išsprendžia į veikimo ir estetinio skonio, patogumo problema, kuri yra ypač svarbi smulkiai papuoštas interjeras.

Iš jų jūs galite dar labiau atskirti:

 • standartinis RJ-45;
 • Dual RJ-45 (dviems lygiagretiems tinklams).
Dual RJ-45

Dual RJ-45

Modelis su keturiais tinklo jungtimis

Modelis su keturiais tinklo jungtimis

Likusi struktūra yra beveik identiška, tačiau yra taisyklių, turinčių papildomų USB prievadų, išimtys ir tt Tačiau šiuo atveju, jų nuomone, nėra prasmės, todėl pereikime tiesiai į pagrindinį tašką.

Paruošimas

Montavimo metu turi būti parengtos visos sąlygos. Pirma, būtina, kad pagrindinis kabelis jau buvo iš tiekėjo, o filialas būtų pagamintas iš jo tiesiai į naudojimo vietą. Priešingu atveju visa procedūra neturi prasmės.

Patarimai! Idealiu atveju filialas yra išdėstytas sienų viduje, tačiau tai yra labai retas atvejis, todėl šią procedūrą jau turi atlikti būsto savininkas. Jis yra paslėptas viduje gofruoto polimero vamzdžio ir įmontuotas specialiu kanalu, kuris tuščias plytų ar betono mūro. Arba jis paslėptas gipso kartono plokštės, kuris gali tiek sudėtingiau, tiek supaprastinti diegimo procesą.

Gofruotas vamzdis padės pritvirtinti tinklo kabelį sienoje

Gofruotas vamzdis padės pritvirtinti tinklo kabelį sienoje

Problema gali būti specialaus rozetinio stiklo įsigijimas gipso kartono plokštėms ir netgi specialios priemonės, skirtos pjaunant skyles GCR plokštelėse. Vis dėlto visa tai gali būti ranka kuklios savininkui.

Išstūmimo puodelio tvirtinimas

Išstūmimo puodelio tvirtinimas

Kitiems, išskyrus komplektą, įpakuotą celofane, kapitonas turi:

 1. atsuktuvas, pageidautina keturkampis (kryžius);
 2. peilis, nelygiai ar nuimtukas (neprivaloma).
Įrankiai, skirti prijungti lizdus internetu

Įrankiai interneto prieigos jungčiai sujungti

Atkreipkite dėmesį! Striptizo - profesionalus įrankis, kuris leidžia žmonėms, kurie užsiima tinklų įrengimo, pavyzdžiui, tinklo administratoriai ir technikai, taip pat greitai, kaip įmanoma valyti kontaktus ir atlikti gofravimo būdu.

Griebtuvas, skirtas izoliuoti nuo laidų galų arba kabelį nutraukti elektros darbą

Griebtuvas, skirtas izoliuoti nuo laidų galų arba kabelį nutraukti elektros darbą

Žingsnis po žingsnio instrukcija (įterptai versijai)

Iš pradžių turėtumėte išpakuoti ir išardyti esamas atsargines dalis, kad būtų galima sakyti, atskirti grūdus nuo pelagų. Tada, naudodamiesi atsuktuvu, išorinę lizdo dalį reikia atskirti viduje, kuri slepiasi viduje sienos specialioje skylėje arba stiklinėje.

Kitas žingsnis - vidinė dalis vėl padalijama tuo pačiu įrankiu.

Patarimai! Bet jūs galite tai padaryti ir tiesiog rankomis, lengvai paspausdami vidinį modulį naudodami įmontuotą prievadą. Todėl rankoje turėtų būti nedidelis fragmentas.

Namų interneto ryšio vizualinė diagrama

Namų interneto ryšio vizualinė diagrama

Atkreipkite dėmesį! Produkto struktūra gali skirtis ir sudaro gamintojo praktinę patirtį. Pavyzdžiui, kai kurie kūrėjai prideda prie jo ypatingą atsarginę dalį, vadinamą fiksavimo žiedu. Jis lengvai atskirtas nuo pagrindinės dalies, kuri yra atskiras išorinių ir paslėptų komponentų vienetas.

Sankou vidaus modelio biudžeto modelis

Sankou vidaus modelio biudžeto modelis 

 • Savo ruožtu ji turėtų pašalinti nedidelį dangtelį. Tai galite padaryti peiliu arba tuo pačiu atsuktuvu. Pagal tai bus miniatiūrinis dėžutė su 8 lizdais ir viena skylė 4 poros laido susitraukimui.
 • Kitas žingsnis - nuimti laidą. Už sienos jis turėtų palikti apie 10 cm. Likusi vargu ar reikia, kad jį būtų galima lengvai sumažinti, paliekant nurašymas keletą centimetrų.

Patarimai! Jei yra striptizo, atitinkama pabaiga jis gali išvalyti iš karto, bet jei ne, tada peiliu, nubrėžti apskritimą ant išorinio apvalkalo ir apskritai traukti ją išjungti po truputį judėti, ašarojimas tuo supjaustyti.

Žingsnis po žingsnio instrukcija prisijungimui

Žingsnis po žingsnio instrukcija prisijungimui

Svarbu! Tai turėtų būti daroma atidžiai, nes tai gali pakenkti ploniems vario šerdims, esantiems viduje

 • Kitas, jūs turite išardyti vyrų poras į atskiras dalis, kad būtų patogiau dirbti toliau.
 • Kitas etapas yra pats svarbiausias, nes jo vykdymo proceso klaida gali kainuoti viso darbo kokybę, ir galiausiai visas operacijas reikia atlikti iš naujo. Esmė yra uždėti griovelius atitinkamame paruošto fragmento grioveliuose su uostu į būtinas veltinio laidas.
Tinkamų kanalų laidų pritvirtinimas

Tinkamų kanalų laidų pritvirtinimas

 • Norint, kad tinkamai veiktų apdairūs gamintojai, legenda įklijuojama kaip lipdukas. Jame parodyta pluošto vielos spalva numeruojamame lizde.

Yra du stiliaus scenarijai, kurie abu yra pritvirtinti ant lipduko. Pirmasis scenarijus taikomas tiesiogine schema, kuri prisiima tokią seką:

Kambarys Spalva
1 Oranžinės spalvos
2 Oranžinė
2 Žalia-balta
4 Mėlyna
5 Mėlyna balta
6-asis Žalia
Septintasis Rudas-baltas
8-asis Ruda

Tačiau jis naudojamas tik tuo atveju, kai prijungia tokio paties tipo įrenginius, todėl šiuo atveju turėtumėte naudoti scenarijų, užkoduotą pavadinimu T568B, būtent turintis kryžminę seką:

Kambarys Spalva
1 Žalia-balta
2 Žalia
2 Oranžinės spalvos
4 Mėlyna
5 Mėlyna balta
6-asis Oranžinė
Septintasis Rudas-baltas
8-asis Ruda
Teisingas laidų nukreipimas"витой пары"

Teisinga vytos poros laidai

Pagal standartą atliekama serijinė numeracija, o iš abiejų pusių pažymėtos 4 lizdai. Kiekviename iš jų reikia padaryti tinkamą skelbimą ir priveržti jį iki būdingo paspaudimo. Jei reikia, galite stumti laidus iki sustojimo su nelygia pjovimo peilio puse.

Patarimai! Kai visi laidai tinkamai sumontuoti, galite patikrinti teisingą surinkimą, prijungdami prie tikslinio prietaiso prie prievado prijungtą pleistrą, pavyzdžiui, nešiojamas kompiuteris ar asmeninis kompiuteris. Tinklo signalo išvaizda parodys sėkmingą operaciją.

Be to, atsargiai atjunkite prietaisą ir atlikite atvirkštinio surinkimo veiksmą.

Apvyniokite tinklo kabelį

Apvyniokite tinklo kabelį

Crimper RJ45 RJ11 RJ12 CAT5

Crimper RJ45 RJ11 RJ12 CAT5

 • Prieš surenkant, reikia nuimti venos perteklių, paliekant milimetrą patikimumui. Dabar atvirkštine tvarka mes dedame ant dangčio ir nustatome elementą vidinėje korpuso dalyje.
 • Tada jis montuojamas ant sienos arba į lizdą montavimo varžtais.
 • Pastarajame etape išorinė dekoratyvinė dalis yra fiksuota, o ne funkcinė apkrova.
 • Išvados

Kaip matote, šio proceso sudėtingumas yra nereikšmingas. Tam reikia kuo mažiau priemonių ir šiek tiek rūpintis. Jei jums reikia įdiegti išorinį konstrukcijos tipą, tada problema bus mažesnė, nes kartais bus lengviau įdiegti.

Darbas su laidais išlieka ta pati, bet kūnas gali būti visiškai priklijuotas prie sienos su dvipuse juosta, nors patikimumas ji suteikia montavimo skyles tvirtinimui miniatiūriniai varžtus.

Kaip prijungti interneto prieigą: pasirengimas ir žingsnis po žingsnio instrukcijos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 80