Vonia, pritvirtinta kairėje, atrodo harmoningai su svečių vieno aukšto namu

Iš kairės esanti pirtis labai harmoningai su svečių vieno aukšto namu

Vonios projektas su namais pagal vieną stogą iki šiol yra vienas iš populiariausių statybos projektų. Tai yra dėl to, kad pati pastatas yra funkcionalus, nes kas nenori mėgautis ir atsipalaiduoti savo pirtyje po sunkios dienos, jaučiasi garo jausmingumas ir žolelių aromatas. Paprastai vonia įrengiama atskirai nuo gyvenamojo pastato, nes jai reikalinga individuali komunikacijos sistema. Tačiau labai dažnai būna tai, kad pirtis yra labai pageidautina, tačiau žemė to neleidžia. Išeitis iš šios situacijos bus vonia statyba su namais po vienu stogu.

Turinys

 • Namų ir vonios variantai po vienu stogu
 • Vonios sujungimo su namu tipai
 • Pradinė vonia ir namo statyba po vienu stogu
 • Pirmasis statyboje yra pamatas
 • Sienos yra dar vienas statybos elementas
 • Stogas yra labai svarbus aspektas
 • Vandens šiluminė izoliacija ir vidinis darbas
 • Pirtis - prie namo pridedama
 • Medinis rėmas ir pirtis po vienu stogu
 • Sujungimas su vonia ir svečių namu
 • Privalumai statyti vonią ir namą po vienu stogu
Pirtis, pastatyta ant mansardinio grindų

Pirtis, pastatyta ant mansardinio grindų

Medinė plytelė vonioms be pamatų

Medinė plytelė vonioms be pamatų

Gražus juodos spalvos vonios interjero apdaila

Tamsiomis spalvomis graži interjero apdaila

Mažų namų kompleksas po vienu stogu

Mažų namų kompleksas po vienu stogu

Šis požiūris taip pat turi ekonominį pranašumą, nes toks projektas gali sutaupyti statybinių medžiagų. Tinkamai suprojektuotas vieno komplekso projektas leidžia jums gyventi namuose su didesniu komfortu ir tuo pačiu metu mėgautis gydymo procedūromis voniose. Toks namas turi ypatingą dizainą, puikiai tinka reljefas. Jis yra pilnas komforto. Sukurti visą kompleksą gali tik tikri profesionalai, kurie atsižvelgs į visus svetainės savininko reikalavimus.

Vonios kambarys su vyriais

Išorinė pirtys

Namų ir vonios variantai po vienu stogu

Namas su vonia po vienu stogu gali būti pastatytas dviem būdais: pradiniu viso komplekso ir kokybės statymu pratęsimai į esamą pastatą.

Antras variantas yra dažniau, nes, kaip taisyklė, dauguma žmonių pirmiausia pastatyti namą ir tik tada nusprendžia dėl vonios. Su šiuo dizainu ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas:

Mažas pirtis su terma prie įėjimo

Mažas pirtis su terma prie įėjimo

 • ventiliacijos sistema. Vonia yra didelė drėgmė, dėl kurios gali būti sunaikinta statybvietė. Teisingas projektas padės išvengti šių problemų;
 • hidroizoliacija. Kambaryje turi būti galimybė išdžiūti ir vėdinti. Reikėtų atsižvelgti į tai, nes ateityje didelė drėgmė gali tapti realia katastrofa;
 • į kurią vietą pastatyti pratęsimą. Ekspertai rekomenduoja naudoti virtuvinę sieną. Su šiuo metodu galite įdiegti viena viryklė, ir vonia išdžius daug greičiau;
 • projektavimas skelbimai ir kanalizacijos sistemas.
Panoraminis patalpos kambarys su galimybe naudotis bendra terasa

Panoraminis patalpos kambarys su galimybe naudotis bendra terasa

Kuriant vieną kompleksą, būtina sukurti vieningą komunikaciją. Elektros ir ventiliacijos velenai taip pat taps struktūros dalimi.

Vonios sujungimo su namu tipai

Pirties su gyvenamu pastatu galima įvairiais būdais. Kuriant originalų projektą, daugelis numato pastatyti pirties kompleksą antrame aukšte. Tai yra paprasčiausias sprendimas, tačiau jis turėtų būti priimtas pastato projektavimo etape. Taip pat įmanoma išplėsti užbaigtą struktūrą. Vonia tik prie namo. Kompleksas pats turi keturias sienas, tačiau stogas ilgesnis.

Vasarnamio konstrukcija iš rąstinio namo su vonia po vienu stogu

Vasarnamio konstrukcija iš rąstinio namo su vonia po vienu stogu

Ir paprasčiausias ir populiariausias priedo variantas - pirtyje su namo yra bendra siena ir stogas. Šis sprendimas yra optimaliausias įrenginio atžvilgiu. Pagrindinė šios konstrukcijos problema yra skirtingų įėjimų į namus ir vonios buvimas. Vasarą tai yra nepastebima, tačiau žiemą daugeliui metų tampa tikra katastrofa. Ši problema išspręsta labai paprasta. Tiesiog reikia įeiti į vonią pritvirtinti pavėsinę, kuris taps ryšiu tarp dviejų patalpų.

Dengtas baldakimas tarp įėjimo į pirtį ir namą

Dengtas baldakimas tarp įėjimo į pirtį ir namą

Tokio projekto kaina bus šiek tiek kitokia, bet patogumai ir komfortas, kurį jis atneš, bus vertinami visiems. Tipiški vieningo komplekso statybos projektai. Bet jūs taip pat galite sukurti projektą, laikydamasis individualių svetainės savininko reikalavimų. Šiandienos tipiški projektai yra labiau populiarūs, nes norint sukurti atskirą planą reikia laiko ir papildomų lėšų.

Šiuolaikiškas vonios dekoravimas su kontrastingu pamušalu

Šiuolaikiškas vonios dekoravimas su kontrastingu pamušalu

Pradinė vonia ir namo statyba po vienu stogu

Statant sauną ir namą, kad pasirinktumėte projektą, verta kreiptis visą atsakomybę. Puikus šio klausimo sprendimas bus tikinčiųjų profesionalų planavimo pasitikėjimas, nes jie:

 • patikrins svetainę, kurioje planuojama statyba, atliks visus reikiamus matavimus ir tyrimus;
Mažą terasos dalį priskiria vonia, kurią atskiria panoraminė siena

Mažą terasos dalį priskiria vonia, kurią atskiria panoraminė siena

 • parengs projektą, laikydamasis tiek techninių standartų, tiek ateities struktūros savininko norų;
 • atliks visus reikalingus skaičiavimus ir padės nustatyti projekto išlaidas;
 • pasirinksite priimtiniausią projekto versiją, atliksite pataisymus. Kompleksas puikiai tilps į svetainės kraštovaizdį, taps jo apdaila;
 • vykdys aukšto lygio statybos darbus, griežtai laikydamasis reguliavimo reikalavimų.
Pirmasis pirties lygio išdėstymas

Pirmasis pirties lygio išdėstymas

Vonios ir namo vieno stogo projekto kūrimas atliekamas komandiniu metodu. Su šiuo darbu dalyvauja dizaineriai, dizaineriai ir statybos inžinieriai. Tik šis požiūris leidžia jums kurti raštingus projektus, kurie daugelį metų jūsų maloniai nustebins jūsų komfortą ir jaukumą. Tikslūs brėžiniai bus greitai ir efektyviai pastatyti bet kokio sudėtingumo namą ir už bet kokius prašymus. Profesionaliai pastatytas kompleksas tęsis keletą dešimtmečių, neprarandant visų senelių džiaugsmo neprilygstamo grožio ir funkcionalumo.

Jaukios nedidelės natūralios medienos vonios

Jaukios nedidelės natūralios medienos vonios

Pirmasis statyboje yra pamatas

Kuriant bet kokią struktūrą, jau nekalbant apie visapusišką kompleksą, ypatingą dėmesį reikėtų skirti fondui. Tai priklauso nuo jo, kad visas patikimumas ir ilgaamžiškumas ateityje. Statant vonią ir namą su vienu kompleksu, yra keletas savybių, nes garinė pirtis yra padidėjusi drėgmė. Tokiu atveju namo ir vonios pamatai yra atskirti.

Namo projektas su bendro pamato vonia

Namo projektas su vonia bendrame pamatais

Pačios pagrindo parametrai priklauso nuo sienų konstrukcijos, nuo konstrukcinės medžiagos, pernešančios krovinį. Pamatų darbuose verta galvoti apie būsimą kanalizacijos sistemą. Visi planai ir skaičiavimai turi būti atliekami prieš pradedant statybą. Profesionaliai sukurtas projektas atsižvelgia į visus šiuos niuansus, leidžiantis statyti tvirtą struktūrą.

Pridedama vonia su atskiru pagrindu

Pridedama vonia su atskiru pagrindu

Sienos yra dar vienas statybos elementas

Sienų tiesimo principas priklauso nuo medžiagos tipo. Naudojamas kaip medienos statybinė medžiaga būtina prisiminti apie jo susitraukimą. Jei vonia pritvirtinta prie pagrindinio pastato, verta prisiminti teisingą doką. Klaidingas požiūris lems tai, kad laikui bėgant Bath "išvyksta" iš namų ir ne tik atrodo negražiai, bet taip pat sukurti daug problemų. Statant sienas, taip pat verta prisiminti, kad reikia langų, nes jie yra šviesos ir komforto šaltinis. Be to, langų buvimas yra privalomas. Montuojant sienas labai svarbu žinoti visas paslaptis. Tai užtikrins darbo kokybę ir statybos pažangos spartą.

Stiklas, pagamintas iš medžio, pritvirtintas prie gyvenamojo namo

Stiklas, pagamintas iš medžio, pritvirtintas prie gyvenamojo namo

Stogas yra labai svarbus aspektas

Kuriant kompleksą, stogas turi būti vientisas. Jei nesilaikoma tokių reikalavimų, bus greitai sunaikinta visa struktūra. Būtina sukurti didelį dėmesį stogo projektui, nes jo paviršius bus didelis ir būtina pateikti visus niuansus. Labai svarbu, kada stogo montavimas apskaičiuoti jo aukštį, tinkamai suplanuoti potvynių sistemą, ištraukos ir dūmtraukiai.

Bendras namo ir vonios stogas

Bendras namo ir vonios stogas

Vandens šiluminė izoliacija ir vidinis darbas

Šiuolaikinės technologijos leidžia kokybiškai ir gražiai šildyti prielaidą. Daugelis statybininkų tokiems tikslams naudoja mineralinę vatą. Ši medžiaga yra populiari dėl savo savybių:

Mineralinė vata - praktinis ir lengvai montuojamas šildytuvas stogams

Mineralinė vata - praktinis ir lengvai montuojamas šildytuvas stogams

 • atsparus ugniai. Labai svarbu sukurti pastato priešgaisrinę saugą;
 • Aplinkai nekenksminga medžiaga, kuri neturi sąveikos su dideliu drėgmės kiekiu;
 • prieinama kaina;
 • paprastas montavimas.
Sniego balta pirtis su medienos pora

Sniego balta pirtis su medienos pora

Šildytuvas apsaugo sienas tiek iš išorės, tiek nuo išorės. Tai žymiai sumažina šilumos nuostolius. Kada apdailos vonios Naudokite tik natūralias medžiagas. Paprastai tai yra mediena. Tokiems tikslams geriausia laikyti pušies ar ąžuolo, bet ir kitos veislės.

Išorinė vonia sienų izoliacija su medine lenta

Išorinė vonia sienų izoliacija su medine lenta

Namas su vonia ir garažas po vienu stogu yra dar viena labai populiari statybos galimybė. Šis požiūris turi tokius pat privalumus kaip vieno gyvenamojo komplekso statyba.

Vizualizuoto namo projektas su garažu ir vonios iš skirtingų pusių

Vizualizuoto namo projektas su garažu ir vonios iš skirtingų pusių

Pirtis - prie namo pridedama

Statant vonią kaip išplėtimą, taip pat reikia laikytis visų statybos taisyklių, tačiau taip pat svarbus dalykas yra tokiuose darbuose apvalkalas. Vonia turėtų sujungti su namu, būti tęsinys. Geriausias variantas būtų padengti tiek namą, tiek vonią su viena medžiaga, bet jūs galite kreiptis gana skirtingai. Šiuolaikiniai dizaineriai gali sukurti nuostabų projektą, kuriame kompleksas turės holistinį vaizdą. Jie taip pat nerimauja dėl ryšių. Kanalizacijos sistemos sukūrimui reikalingos žinios ir įgūdžiai. Tik su profesionaliu požiūriu į problemos sprendimą galite pasiekti norimą rezultatą.

Maža terma, pritvirtinta terasoje prie vonios

Maža terma, pritvirtinta terasoje prie vonios

Medinis rėmas ir pirtis po vienu stogu

Manoma, kad yra priimtiniausias šalies namo variantas rąstinis namas iš natūralaus medžio, nes ji turi ypatingą atmosferą, užpildo natūralią energiją. Noriu grįžti į tokį namą. Tai leidžia atsikratyti triukšmingo miesto ir mėgautis privatumu. Puikus pasirinkimas - namas ir pirtis po vienu stogu. Tokio gatavo namo projektą galima įsigyti pagal raktinį žodį. Visas konstrukcijos rinkinys gali būti labai skirtingas, tačiau, kaip taisyklė, jis yra visiškai baigtas žurnalas, kuris reikalauja tik įrengimo.

Jaukus ir kompaktiškas miško namas su sauna, maloniam poilsiui

Jaukus ir kompaktiškas miško namas su sauna, maloniam poilsiui

Projekto įsigijimas namuose su medžio voniumi yra pats pelningiausias statybos pasirinkimas šiandien. Profesionalų komanda greitai ir efektyviai padės išspręsti problemą, susijusią su kotedžų namo statyba. Per kelias savaites namas bus sumontuotas aukščiausiu lygiu. Ir netrukus laimingas laimėtojas dviejų aukštų pastate galėsite mėgautis namuose ir nurimti savo vonioje. Vieno aukšto namo projektai su vonia yra funkcionalus ir racionalus. Jie leidžia jums gauti patogias sąlygas bet kokiu dizaino sprendimu.

Mažas namų kompleksas iš rąstinio namo, kurį sudaro svečių namai su vonia ir garažas su pagrindiniu namu, prie pagrindinio namo

Mažas namų kompleksas iš rąstinio namo, kurį sudaro svečių namai su vonia ir garažas su pagrindiniu namu, prie pagrindinio namo

Sujungimas su vonia ir svečių namu

Gatavinis svečių namų pirties dizainas leidžia greitai pastatyti reikiamą pastatą. Toks namas bus pilnas ypatingo komforto. Netgi ore atsiras motinos gamtos kvėpavimas, o vonios formos papildymas padės pasakotinai jaustis. Šis namas skirtas nustebinti svečius. Tai taps svetainės savininkų pasididžiavimu, nenuostabu komforto.

Mažame svečių namuose pirtis gali būti įrengta tiek antrame, tiek antrame aukštuose

Mažame svečių namuose pirtis gali būti įrengta tiek antrame, tiek antrame aukštuose

Vonios su vienu stogu projektavimas: privalumai

Vieno komplekso statybai yra daug privalumų:

 • racionalus žemės naudojimas. Toks projektas leidžia taupiau naudoti tausingą žemę. Kompleksas gali būti pastatytas net mažame sklype;
Mažas garų kambarys, užimantis minimalų plotą svetainėje

Mažas garų kambarys, užimantis minimalų plotą svetainėje

 • priemonių ekonomija. Statant vieną kompleksą, statybinės medžiagos iš esmės yra išsaugotos, ypač jei tai yra pradinė konstrukcija, o tai yra labai svarbu daugeliui žmonių;
 • mažiau laiko praleisti erekcijai. Vieno komplekso statyba leidžia sutrumpinti darbo atlikimui reikalingą laiką;
 • galimybė sukurti vieną komunikacijos liniją, šildymą;
 • patogesnės sąlygos, ypač žiemą.
Patogi vieta Therma su dušu viduje namuose

Patogi vieta Therma su dušu viduje namuose

Vienintelis sprendimas yra pirtis ir namas po vienu stogu daugeliui žmonių. Modernūs projektai leidžia greitai ir efektyviai kurti išskirtinį kompleksą. Gerai apgalvotas sprendimas prisideda prie komforto ir komforto. Projektai ir komplekso statybos kainos labai skiriasi priklausomai nuo sudėtingumo ir individualumo. Profesionalai sukurs labiausiai priimtiną plano variantą ir padarys jį realiu.

Projektas pirties su namais po vienu stogu: garo pirtis, esanti daugiabučio namo vonios kambaryje

Art nouveau stiliaus garinė pirtis, esanti daugiabučio namo vonios kambaryje

Turnkey projektai yra tinkamas sprendimas tiems, kurie nori greitai ir efektyviai gauti savo patogų apgyvendinimą. Modernus požiūris į pastatų statybą užtikrina greitą statybą, labai padeda sutaupyti pinigų. Daugelis jau tapo laimingais savo integruoto komplekso savininkais ir naudojasi jais patogiai. Nebereikia svajoti apie privačią nuosavybę. Atėjo laikas veikti. Profesionalų komanda padės realybe paversti bet kokią svajonę, greitai ir kokybiškai statys namą raktų pagrindu, laikydamasis visus kliento techninius standartus ir reikalavimus.

Mansardo grindys, ant kurių yra vonios kabina su "Therma"

Originalus namo dizainas su vonia po vienu stogu: viskas apie įgyvendinimą ir 65 + praktinės ir patikimos galimybės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1