Porceliano plytelės - viena iš geriausių medžiagų grindims

Porceliano plytelės - viena iš geriausių medžiagų grindims

Keramikinis granitas plytelės - yra atsparūs dilimui ir aplinką tausojantiems produktams, kurie gerai valomi nuo nešvarumų. Tai laikoma vienu iš didžiausių smūgių plytelės, suprojektuota modernioje rinkoje ir puikiai tinka grindų apdailai. Žinodamas produktų specifiką vartotojas padės išvengti klaidų renkantis konkretų pavyzdį ir įsigydamas tinkamą variantą. Porceliano plytelės grindims atsparus mechaniniams sukrėtimams, o ne slidžiai ir estetiškai patrauklus.

 • Tipai
 • Pagrindiniai privalumai
 • Gamintojai
 • Diegimo ypatumai
 • Patarimai pasirenkant
Plytelių korių forma atrodo labai stilinga

Plytelių korių forma atrodo labai stilinga

Tipai

Porcelianas yra formuojamas iš molio, kvarco smėlio, dažančių pigmentų dvigubo presavimo būdu aukšto slėgio ir aukštos temperatūros kepimo metu. Išvaizda produkto skiriasi nuo plytelės: jis yra visiškai nudažytas, o ne tik iš viršaus.

Svarbu! Keramikos granito stiprumas gerokai viršija visas žinomas plytelių rūšis ir yra ne mažesnis kaip natūralus granitas.

Parduodamas platus keramikos gaminių asortimentas:

 • su natūraliu nepermatomas paviršius, kuris nėra papildomai apdorojamas. Nepaisant to, kad trūksta dekoratyvinių gėrybių, tokie pavyzdžiai turi daugybę privalumų: jie nėra slidūs, dešimt kartų stipresni nei visi kiti, jų vandens absorbcijos lygis yra lygus nuliui;
Sėkmingas medžiagų derinys vonios kambaryje

Sėkmingas medžiagų derinys vonios kambaryje

Šviesus terakotos spalvos dizainas gyvenamajame kambaryje

Šviesus terakotos spalvos dizainas gyvenamajame kambaryje

 • poliruotas. Gavę papildomas estetines savybes, tokia plytelė prarado tam tikrų technologinių pranašumų: ji yra poresnė, todėl mažiau atspari drėgmei. Kai vanduo patenka į sklandų paviršių tampa slidus, todėl, norint išvengti jo, reikia reguliariai valyti jį vaško junginiais (mastika);
 • pusiau poliruotas;
 • glazūruotas (emaliuotas) prieš kepant padengtas specialiu glazūru glazūra, kuris yra mažiau atsparus dilimui nei pagrindas, bet turi didesnę meninę išraišką;

 • satino apdaila su švelniąja tekstūra ir nedideliu švyturiu. Šis efektas pasiekiamas pritaikant kristalines mineralines druskas į priekinę pusę prieš siunčiant į orkaitę;
 • įspaustas mesti su stipriu ar šiek tiek išreikštu figūriniu raštu. Tokie modeliai turi geresnes antiblokavimo charakteristikas.

Kai kurie gamintojai gamina keramikinį granitą, kai formuojasi monolitinė danga, nėra matomų sąnarių. Tokios plytelės vadinamos ištaisytos - gaminio kraštas yra apdorojamas specialiu metodu, kuris nutraukiamas su didesnio tikslumo laipsniu.

Svarbu! Patobulinti modeliai tinka patalpų apdaila, kur temperatūros režimas yra stabilus, nes šildymas sukelia objekto išsiplėtimą ir, jei nėra tarpinio sluoksnio, tai sukelia plokščių įtrūkimą.

Pagrindiniai privalumai

Daugelis namų savininkų pasirinko naudoti plyteles-granitą grindims. Tai paaiškinama ne tik dėl padidėjusio jo stiprumo ir ilgaamžiškumo. Keramikinis akmuo turi daug kitų privalumų:

Privalumai
Atsparumas drėgmei Miltelių presavimo esant labai aukštam slėgiui esmė yra sumažinti porų kiekį keramikoje ir padidinti jo tankį. Dėl tokio apdorojimo keraminės plytelės tampa visiškai nepaliesi vandens poveikiui: vandens absorbcijos koeficientas yra nereikšmingas-0,01%.
Atsparumas šalčiui Medžiaga atlaikys t = -50 ° C, daugiau nei 100 užšalimo ciklų. Jo atsparumas žemoms temperatūroms yra dėl jo atsparumo drėgmei - nėra vienos poros, skystis nepateks į vidų, plytelė nesulaužta, kai ji užmerks. Jis gali trukti daugiau nei 100 metų net ir esant labai žemai veikimo temperatūrai.
Geras šilumos laidumas Tai yra tinkamiausia medžiaga šiltų grindų apdailai. Tai beveik be nuostolių perduoda šilumą, sukurtą iš apačios į aplinkinę erdvę.
Padidėjęs atsparumas dilimui Penktoji PEI V kategorija pagal tarptautinę klasifikaciją reiškia maksimalų atsparumą dilimui ir galimybę naudoti intensyvaus eismo patalpose.
Porcelianas iš esmės skiriasi nuo kitų tipų dangų

Porcelianas iš esmės skiriasi nuo kitų tipų dangų

Dėl gero šilumos laidumo puikiai tinka šildomoms grindims įrengti

Dėl gero šilumos laidumo keraminės plytelės idealiai tinka šildomoms grindims įrengti

Šis produktų privalumų sąrašas gali būti tęsiamas: pagal techninius parametrus jis viršija visus kitus tipus, beveik jokių trūkumų, bet tai kainuoja daugiau.

Vonios kambarys dekoruotas šalies stiliumi

Vonios kambarys dekoruotas šalies stiliumi

Jaukus sodo namas smėlinguose tonuose

Jaukus sodo namas smėlinguose tonuose

Atkreipkite dėmesį! Produktai, skirti montuoti ant grindų, pažymėti specialia piktograma - dažytos kojos. Tamsesnis modelis, tuo labiau nusidėvėjęs plyteles.

Gamintojai

Rinkdamiesi kolekciją, geriau renkamės Europos produkcijos. Europoje yra pirmaujančios gamyklos, kuriose naudojamos išbandytos technologijos ir novatoriška įranga. Tarp gaminančių šalių pirmauja Ispanija, Italija, Vokietija ir Portugalija. Čia pateikiami šimtai serijos keraminių granito plytelių, kiekviename iš jų pateikiamas unikalus dizaino sprendimas ir ideali geometrija.

Pastaba! Tarp labiausiai žinomų prekių ženklų yra italų KERAMA MARAZZI, CASA DOLCE, Vokiečių kalba MEI, Ispanų OSET, Portugalų GRES TEJO, taip pat rusiškai KERRANOVA ir "Uralkeramika ".

Diegimo ypatumai

Stacking keramikinis granitas atliekamas taip pat, kaip ir įprastos plytelės, tačiau procesas turi niuansų ir subtilybes, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Patarimai! Dangos ilgaamžiškumas priklauso nuo to, ar tinkamai sumontuotas: nepaisant didžiausio keraminio granito kietumo, jis gali būti įtrūkęs, jei jis nėra ant visiškai plokščio pagrindo.

Pagrindinės taisyklės, kurias vadovaujasi tilers turi laikytis, kai dirba:

 1. Klojimas atliekamas tik plokščia plokštuma. Bazę sumaišykite bet kokiu būdu, dažniausiai betonu.
 2. Įdiegimas rekomenduojamas naudojant lazerio lygį, valdant kiekvieną sukrautą įrenginį kvadratu.
 3. Fiksuoti keramikinį granitą naudojamas tik šiems atvejams, klijai, kurių sudėtyje yra plastifikatorių. Jei sąlyga nebus įvykdyta, tada plytelės tvirtinimas prie pagrindo nebus. Porcelianinė molio dirbtinė medžiaga nesugeria drėgmės, todėl klijai be specialių priedų po džiovinimo tiesiog praplės.
 4. Patyrę meistrai pataria išdėstyti vienu iš dviejų būdų: nuo ryškiausio kampo arba nuo kambario centro iki kraštų. Prieš pradedant darbą, naudinga palaipsniui kontroliuoti mėginių išdžiūvimą, kad pamatytumėte, kaip suplanuotas maketas iš tiesų atrodys.
 5. Įmaišymo dumblas atliekamas kitą dieną po klojimo.
Grindų išlyginimas

Grindų išlyginimas

Klijai plytelėms

Klijai plytelėms

Lazerio lygis padės dedant plyteles

Lazerio lygis padės dedant plyteles

Patarimai! Jei per remonto procesą daroma prielaida grindys su keraminėmis grindimis ir sienomis, tada apdailos darbai prasideda nuo grindų.

Patarimai pasirenkant

Nusprendę pirkti porcelianinį molio dirbinį grindų dangai, turėtumėte įsitikinti konkrečios siuntos kokybe. Produktų kaina yra pakankamai aukšta, taigi turėtumėte apsisaugoti nuo padirbinėjimo.

Virtuvės interjeras kartu su valgomuoju, moderniu stiliumi

Virtuvės interjeras kartu su valgomuoju, moderniu stiliumi

Dušo kabina atviro tipo dizaino vonios, papuoštas sintezės stilius

Dušo kabina atviro tipo dizaino vonios, papuoštas sintezės stilius

Pirkti produktą rekomenduos patikimi pardavėjai, dirbantys su patikimais prekiautojais, kurie gali dokumentuoti produktų kokybę ir kilmę.

Patarimai! Panašu, kad plytelių granito autentiškumas gali būti pjaunamas kraštais - jis turėtų būti lygiai nudažytas per visą gylį.

Porcelianinės plytelės gali būti išskirtos išpjova

Porcelianinės plytelės gali būti išskirtos išpjova

 • Keramikinis granitas neturi porų, todėl nesugeria vandens. Juostą, praeinamą žymekliu, po džiovinimo lengvai galima pašalinti, nepaliekant jokių pėdsakų priekinėje ar galinėje pusėje.
 • Keraminės granito plokštės gali būti skirtingo dydžio, bet jų storis niekada nėra mažesnis nei 1 mm.
 • Aukštos kokybės gaminiai, pagaminti gamykloje pagal technologiją, gali atlaikyti didelę mechaninę apkrovą - akmuo Nepaskirstykite į rudenį. Pardavėjas, įsitikinęs parduodamų prekių autentiškumu, išbandys pavyzdį: presuojamas granitas nesulaužys ir nesulaužys, jei išbandomas dėl stiprumo, paliekant butą.

Patarimai! Ieškodami neslidžių modelių pirkėjai turi paprašyti granito su technologija "Antislip", kurios pavadinimas kilęs iš anglų kalbos žodžio, kuris reiškia "anti-skid" vertimą.

Keraminės granito plytelės yra universalios apdailos medžiagos. Tvirtas, atsparus dėvėjimui gražus grindų danga Jis gali tarnauti dešimtmečius, nekeičiant estetinių savybių ir eksploatacinių charakteristikų.

Porceliano plytelės grindims: kaip pasirinkti geriausius ir 60+ stilingus ir lakonius interjerus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2