Namų projektavimo programos padės susidoroti su jų idėjų vizualizavimo problema, kad statybos darbuotojai galėtų vizualiai paaiškinti "kaip tai turėtų būti"

Nemokama programinė įranga namų projektavimui - nepakeičiami darbuotojai architektų ir dizainerių įrankiai. Naudodamiesi daugybe funkcijų ir patogios sąsajos, kiekvienas gali daryti virtualią konstrukciją, realizuodamas sapną pastatyti unikalų pastatą originalus fasadas ir patogus planavimas.

Turinys:

 • Virtualių namų dizainerių funkcinis tikslas
 • Architektų rekomendacijos, skirtos projektuoti programinę įrangą
 • Programinės įrangos pasirinkimas architektūros ir dizaino specialistams
 • Programinės įrangos rūšių, skirtų namų statybai iš įvairių statybinių medžiagų, rūšys
 • Grafinis redaktorius stogo dangai statyti
Prabangus dviejų aukštų namas

Prabangus dviejų aukštų namas

Dauguma namų modeliavimo programinės įrangos turi labai aiškią Rusijos sąsają

Dauguma namų modeliavimo programinės įrangos turi labai aiškią Rusijos sąsają

Kai kuri dizaino programinė įranga padės ne tik projektuoti namą, bet ir kurti kraštovaizdžio dizainą

Kai kuri dizaino programinė įranga padės ne tik projektuoti namą, bet ir kurti kraštovaizdžio dizainą

Virtualių namų dizainerių funkcinis tikslas

Virtualūs namų dizaineriai yra beveik būtini kuriant namų eskizą

Virtualūs namų dizaineriai yra beveik būtini kuriant namų eskizą

Programinės įrangos produktai su daugeliu komponentų, reikalingų pastatų modeliams, vidiniam pildymui ir namo teritorijos išdėstymas, labai palengvina architektų, statybininkų ir interjero stilistikų darbą. Kompleksinio plano ir pastatų brėžiniuose kompiuterio ekrane galite greitai pakeisti kambario konstrukcijos ar įrengimo modelį, o ne ištaisyti popieriaus popieriaus trūkumus.

Privatus namas moderniu stiliumi

Privatus namas moderniu stiliumi

Puikus kaimo namas su medine apdaila

Puikus kaimo namas su medine apdaila

Tiems, kuriems sunku nustatyti pastato buvimo vietą teritorijoje, konfigūraciją ir dydį stogas, langai ir durys, nemokamos namų projektavimo programos rusiškai padės pasirinkti optimalų sprendimą. Didžiulė pastatų ir apdailos medžiagų biblioteka, baldai, apšvietimas ir kiti interjero elementai sukurs unikalų pastato ir išplanavimo modelį, optimizuotą konkretiems individualiems namų savininkų poreikiams:

 • Sukurkite daugiapakopio dvaro trijų modelių, vilos su erdviu balkonas ir terasa arba vieno aukšto pastatas asimetrinė forma;
 • pasirinkti optimalų išdėstymą, pagrįstą gyventojų ergonomikos ir estetinių skonių principais;
 • parinkti statybines medžiagas sienoms montuoti, pertvarų įrengimui, stogams, langų ir durų angų užpildymui atsižvelgiant į klimato specialų regioną;
Namų modelių programos netgi leis jums pasirinkti statybines medžiagas sienoms ir stogams statyti

Namų modelių programos netgi leis jums pasirinkti statybines medžiagas sienoms ir stogams statyti

 • kurti skirtingų dizaino stilių interjero kompozicijas ir išlaikyti tinkamiausią variantą visiems namų ūkio nariams;
 • kraštovaizdžio gretimoje teritorijoje, jaukioje vietoje atidarytose vietose pavėsinė, baseinas, terasa arba žaidimų aikštelė vaikams.

Rusų kalbų nemokamų namų projektavimo programa padės greitai įsisavinti interjero kūrimo ir komponavimo pagrindus. Paprastos versijos su nedideliu skaičiumi funkcijų ir piešimo įrankių suteiks virtualiosios statybos ir grafinio dizaino apžvalgą. Profesinė programinė įranga skirta architektams ir interjero stiliams mokyti, gerinant mėgėjų gebėjimus kurti gyvenamuosius namus laisvalaikiu.

Namas, kurio dizainą išrado pats, yra ne tik gražus, bet ir unikalus

Tavo suprojektuotas namas buvo ne tik gražus, bet ir unikalus

Prabangus dvaras iš rąstų

Prabangus dvaras iš rąstų

Patarimai! Liūto dalis namo statybai yra pastatų plano kūrimo ir statybos dokumentų rengimo architektų paslaugų apmokėjimas. Siekiant sumažinti išlaidas, patariama savarankiškai kurti namo projektą specializuotos programos pagalba.

Architektų rekomendacijos, skirtos projektuoti programinę įrangą

Interneto erdvėse yra daugybė pastatų statybos programų asortimento

Interneto erdvėse yra daugybė pastatų statybos programų asortimento

Nežinodamas statybos terminologijos ir pastatų statybos technologijų, labai sunku sukurti pastatų modelius, kuriuos galima visiškai panaudoti statyboms. Todėl ekspertai pataria naujokams architektūros srityje naudoti 3D namų architektas. Tai paprasta valdyti ir paprastas namų dizaino programa pradedantiesiems. Atsisiųskite ją rusų kalba oficialioje kūrėjų svetainėje. Ji turi platų funkcionalumą:

 • didelis komplektas gatavų sprendimų, skirtų pastatų, turinčių skirtingą konstrukcijų konfigūraciją, statybai;
 • piešimo įrankių rinkinys plano sudarymui arba architektūrinių struktūrų komponavimo elementams - sienos, Durys, stogai, laiptai, sutapimas, kambario ribos, pagalbiniai ir rūsio įrenginiai;
3D namų architektūros namų projektavimo programa

3D namų architektūros namų projektavimo programa

 • platus apdailos medžiagų pasirinkimas, grindų dangos, baldai ir kiti baldai;
 • sugebėjimas sukurti 2D ir 3D namų modelį, išsiskiriantį sudedamųjų objektų detalėmis;
 • gebėjimas kontroliuoti projekto išlaidas greitai apdorojant duomenis, apskaičiuojant ir apskaičiuojant sąmatas, atspindintį naudojamų statybinių medžiagų ir rekomenduojamos įrangos kainą;
 • ant ekrano užuomina lyginant klaidų tikimybę statant namų planą, baldams ir apdaila.

"3D Home Architect" sugeba patobulinti kambario veiklą

Projektas stilingas dviejų aukštų namas su dideliu balkonu ir baldakimu dviem automobiliams

Projektas stilingas dviejų aukštų namas su dideliu balkonu ir baldakimu dviem automobiliams

Išnagrinėję su paprasta funkcionalumo programinės įrangos, atnaujinti versijos dizainerio galima atsisiųsti, įrengta patogi kamera apžiūrėti statybvietę iš abiejų pusių, aukščio ir kampo. 3D Pagrindinis Architektas, kūrėjai sukūrė novatorišką įvairių programų, skirtų namų statybai, atidarymo neribotas galimybes vizualinio dizaino, redagavimo ir interjeras kraštovaizdžio kompozicijos. Remiantis architektūrinių brėžinių, planavimo schemų, interjero vizualizavimo 3D modelių deriniu, galite gauti animacijas, kurios parodo išsamią būsimos namų struktūrą. Organizuojant Video ekskursija savarankiškai sukurtas būsto modelis gali pilnai patikrinti kiekvieną bendrą trimatį struktūros interjero dalis, vertiname planavimo patogumą ir nustatyti projektavimo trūkumų.

Vieno aukšto privatus namas su nuostabiu kraštovaizdžio dizainu

Vieno aukšto privatus namas su nuostabiu kraštovaizdžio dizainu

Alternatyvi alternatyva 3D namų architektas yra House-3D - Namų projektavimo programa, kurią galite atsisiųsti nemokamai bet kuriame interneto resurse. Jis turi tą pačią funkcinę galią ir yra gebėjimas greitai atlikti naudotojų užduotis - projektuoti namus ir sukurti aiškų trimatį interjero vizualizavimo modelį.

"House-3D" programa skirta 3-jų matmenų namų ir interjero vizualizacijai, namų projektavimui, baldams ir trimačiam įvairių interjero detalių modeliavimui.

Programos sąsaja Home-3D

Programos sąsaja Home-3D

Patarimai! Greitai susipažinti ir pagrindinis valdymo funkcionalumas už 3D pastatų projektavimo programos, jums reikia atsisiųsti nemokamą versiją iš vaizdo samouczku, o tai rodo, kad projektavimo galimybes, kaip sukurti 2D variantas - ir 3D modelių pastatų.

Programinės įrangos pasirinkimas architektūros ir dizaino specialistams

Kai kuri nemokama namų projektavimo programinė įranga sukurs šedevrus architektūros srityje

Kai kuri nemokama namų projektavimo programinė įranga sukurs šedevrus architektūros srityje

Namų 3d projektavimo programa nemokamai atsisiunčiama į kompiuterį su atitinkamais sistemos reikalavimais. Pavyzdžiui, profesionalios programinės įrangos ArchiCAD diegimas reikalauja didelės laisvos vietos kietajame diske, atmintyje, šiuolaikinių procesorių ir monitorių modelių su puikiu spalvų atkūrimu, skaitmeninių imtuvų ir braižytuvų prijungimo. Ši kompiuterinė įranga leidžia importuoti į programą bet kokį piešinį, pagamintą rankomis arba išspausdintą spausdintuve, eksportuoti sukurtą naudojant programos brėžinius ir diagramas.

ArchiCAD - architektų programinė įranga, suprojektuota projektuoti architektūrines ir statybines konstrukcijas bei sprendimus, taip pat kraštovaizdžio, baldų ir kt. Elementus.

ArchiCAD yra architektų programinis paketas, skirtas architektūriniams ir statybiniams dizainams bei sprendimams kurti, taip pat kraštovaizdžio elementams, baldams ir kt.

ArchiCAD - daugiafunkcinis namo dizaineris, kurį kūrėjai patobulino. Kiekvieną galimą maketą su išgalvotu makiažo ar interjero dizainu galima atsisiųsti, modifikuoti, kad atitiktų namų savininkų pageidavimus ir pageidavimus. Profesionalios programinės įrangos neribotos galimybės leidžia realizuoti sudėtingas kūrybinių architektų idėjas:

 • statyti pastatą, kuris kontrastas su aplinkiniais pastatais - pavyzdžiui, konstrukcija, vizualiai atsirandanti aukštyn kojomis;
 • sukurkite pasakos namo pavyzdį ant pakrantės juostos pakreipto kranto, pastatydami nedidelę pagalbinę konstrukciją;
 • statyti pastatą su baseinas ant stogo arba balkonai;
 • Sukurti namo modelį su neįprastais stogu, su senovėje dvelktais baliustrais, ornomis ar skulptūrinėmis kompozicijomis.

Kraštovaizdžio projektas naudojant "ArchiCAD" programą

ArchiCAD darbas nebus ypač sunkus

ArchiCAD darbas nebus ypač sunkus

"ArchiCAD" išskirtinė savybė - novatoriškų programuotojų kūrimas, sukurtas atlikti piešimo darbus, kurti maketus, eskizus su aiškinimais, dokumentais, statybinių medžiagų parinkimu, apšvietimas, baldai ir kitos vienos universalios platformos interjero detalės.

Statant namus be projekto gresia papildomas finansavimas fondo atkūrimui

Statant namus be projekto gresia papildomas finansavimas fondo atkūrimui

Ši daugiafunkcinė namų projektavimo programa reikalinga, siekiant modelio interjerą ir pastatų statybai įvairiais tikslais: dachos, biurai, restoranai, prekybos centrai. Bet kokia architekto, statybininko ar dizainerio užduotis yra lengvai įgyvendinama naudojant "ArchiCAD" funkcionalumą. Sukūrę konstrukcijos modelį arba interjero sudėtį, vartotojai gali išsamiai susipažinti su sukonstruotu objektu:

 • įvairių pastato lygių planai ir paaiškinimai;
 • stogo, kambarių ir patalpų skyrius su išsamia informacija apie konstrukcijų, durų ir langų angų parametrus;
 • išdėstymas pastato fasadas arba stogas, įspaustas iš skirtingų pusių;
 • pristatymo medžiagos įvairiais formatais - grafika, schema ar animacija.
Gražus dvaras su jaukia terasa

Gražus dvaras su jaukia terasa

Remiantis gautais namų planais ir statybos dokumentais, galima pradėti rengti projekto įgyvendinimą - įsigyti reikalingą medžiagų kiekį pamatams sumontuoti, sienoms montuoti, stogui padengti ir grubiam darbui atlikti. Visi naudojami namų virtualaus dizaino objektai atitinka modifikacijas karkaso plokštės, profiliuotos sijos, interjeras ir įėjimo durys, grindų dangos ir kitos medžiagos, parduodamos skirtingais gamintojais.

Programinės įrangos rūšių, skirtų namų statybai iš įvairių statybinių medžiagų, rūšys

Puikus dviejų aukštų namas su panoraminiais langais

Puikus dviejų aukštų namas su panoraminiais langais

Tarp daugelio kompiuterių pastatų statybos platformų yra tam tikros medžiagos virtualios konstrukcijos versijos:

 • "K3-Cottage", "House Creator", projektavimo sistema mediniai namai Sudaruška - patogios platformos pastatyti namus iš baro. Jie leidžia pastatyti bet kokios konfigūracijos medinį namą, pasirinkti optimalų pamatą, apskaičiuoti būtinų sijų ir sijų skaičių, numeruojant kiekvieną žurnalą. Naudodami išsamias medienos konstrukcijos schemas, galite lengvai įgyvendinti projektą bet kokiu sudėtingumu.
Nemokama namų modeliavimo programa K3-Cottage

Nemokama namų modeliavimo programa K3-Cottage

"Сударушка" поможет в строительстве домов из бруса

"Sudaruška" padės medinių namų statybai

House Creator - greitas ir intuityvus visų medinių konstrukcijų dizainas

House Creator - greitas ir intuityvus visų medinių konstrukcijų dizainas

 • Xilinx Planahead, "Home Plan Pro", "Xilinx PlanAhead" - nemokama programinė įranga rėminių namų projektavimas. Jų funkcionalumas leidžia kurti pastatus su neribotu ploto parametru: kompaktišku viengubu ar daugiaaukščiu pastatu. Juose yra daugybė modelių su parengtais sprendimais: planai namų su skirtingų tipų fasadais, interjero sienomis, laiptai, pastato įėjimo zonos. Jei norite iš dalies keisti užbaigtą projektą, galite padidinti ar sumažinti architektūros struktūros dydį, pasirinkti skirtingus stogo, verandos ar fasado apdaila. Su jų pagalba jūs galite ne tik spręsti statybos modeliavimą ir sukurti gražų namo išorę, suderinamą su kraštovaizdžio dizainas, bet ir pasirinkti optimalų išdėstymą ergonomikos požiūriu. Galimybė įrengti atvirus planus, skirtingas privačių ir reprezentacinių zonų dizaino galimybes, skirtingų dizaino stilių suprojektuotų interjero paveikslų galimybės leidžia sukurti energiją taupantį rąsto namelį su idealiu interjero dizainu.
PlanAhead - nemokama rėmo namų projektavimo programa

PlanAhead - nemokama rėmo namų projektavimo programa

"Home Plan Pro" sąsaja

Atostogų namų projektas, naudojant programą "Xilinx Planahead"

Jei pageidaujate, sukurti modelį, pastatytas iš akytojo betono arba monolitinių putų programuotojų sukūrė specializuotą programinę įrangą, taisyklėmis pagrįstą pamatų projektavimas, statyba sienų, montavimo sienoms ir stogams pagamintiems iš medžiagų, turinčių specifinių veiklos savybės ir charakteristikos.

Patarimai! Pastatyti medienos namas, rėmo plokštės arba akytojo betono, naudojamos minkštos, optimizuotos tam tikros rūšies statybinėms medžiagoms. Su jų pagalba galite atlikti tikslius skaičiavimus, pasirinkti optimalų pamato ir stogo tipą, suderinamą su sienomis, leidžiančiomis tam tikrą svorį, gauti išsamią informaciją apie statybų etapus ir reikalavimus.

Norėdami sukurti namo projektą iš juostos, turėtumėte naudoti tokią statybinę medžiagą optimizuotą programinę įrangą

Norėdami sukurti namo projektą iš juostos, turėtumėte naudoti tokią statybinę medžiagą optimizuotą programinę įrangą

Baltojo putų bloko namai

Baltojo putų bloko namai

Nemokama programinė įranga, skirta namo projektui ir stogo konstrukcijos redaktoriams

Nemokama dizaino programa namo stogas ArCon yra skirtas pasirinkti tinkamiausią stogo formą ir dizainą konkrečiam pastatui. Renkantis stogo tipą, įvesdami informaciją apie planą ir pastato plotą, galite greitai sukurti trijų matmenų namų modelį su optimalaus stogo formato. Stogas gali turėti skirtingą konfigūraciją: plokščias, trikampio formos, pusrutulio formos, trapecijos formos su sumontuota mansardiniai langai ir kitos spygliuočių sistemos formos.

"ArCon" yra state-of-the-art įrankis statybai, todėl jis yra toks populiarus tarp tų, kurie nori kurti, tobulinti ar pakeisti aplinkinę erdvę

ArCon - puiki stogo projektavimo programa

ArCon - puiki stogo projektavimo programa

Speciali stogo projektavimo programa leidžia jums sukurti visų formų pastatų konstrukcijų stogų maketus. Įrankių skyriuje yra daug įvairių stogo dangų, kurios gali būti naudojamos įvairiems pastato su tam tikru fasadu variantais išbandyti. Tiesiogiai priklauso nuo harmoningo fasado su stogo konstrukcija derinys vaizdu į išorę namo.

Programinės įrangos platformos dizainui skirtos ne tik namų statybai ir interjero modeliavimo, bet ir ryšių sistemų kūrimui: vandens tiekimas, vėdinimas šilumos tiekimas, oro kondicionavimas. Programos gali naudotis originalių suklastotų gaminių gerbėjai KOVKA3D už originalių tvorų, laiptų bėgių, arkų sukūrimą neįprastam asmeninių sklypų projektavimui ir originalaus namų eksterjero sukūrimui su kaltiniai langinės.

KOVKA3D - nepakeičiama suklastotų gaminių sukūrimo priemonė

KOVKA3D - nepakeičiama suklastotų gaminių sukūrimo priemonė

Prabangus balkonas su suklastotais turėklais

Prabangus balkonas su suklastotais turėklais

Nemokama programos KOVKA3D sąsaja

Nemokama programos KOVKA3D sąsaja

Norėdami sužinoti apie statybos technologiją, interjero planavimo, modeliavimo ir vizualizavimo plėtrą, galite sukurti daugiafunkcinę 3d namų dizaino programą, kurią nemokamai galite atsisiųsti iš kūrėjų svetainių. Interaktyvi sąsaja, kartu su daugybe variantų, suteikia galimybę kiekvienam kompiuterio vartotojui sukurti unikalų namų išorę ir nestandartinį interjerą, pagrįstą asmeniniais namų ūkio poreikiais ir pageidavimais.

Nemokama programinė įranga namams projektuoti: kai kurių nemokamą namų projektavimo programinę įrangą naudoja net profesionalūs architektai

Kai kurias nemokamas namų projektavimo programas naudoja net profesionalūs architektai

Įgiję įgūdžių dirbti su naujoviškomis platformomis virtualioms statyboms ir namų tobulinimui, galėsite sėkmingai įgyvendinti projektą, skirtą sukurti idealų visą gyvenimą. dvaras ar kotedžas. Tapdamas architektu dėl sumanaus namų projektavimo programų valdymo, galbūt jūs galite sukurti įspūdingo pastato modelį, kuris gali suskaidyti gerbiamų dizainerių ir kūrybos požiūrį į statybas žinovų meistriškumą.

Nemokama programinė įranga, skirta namų dizainui: visos patvarumo pasirinkimas programinės įrangos architektūrinių modelių kūrimui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 69 =