Modernus namas iš medienos

Modernus namas iš medienos

Namų statyba "raktas" projektai ir kainos kurios yra prieinamos kiekvienam žemės savininkui - modernus namų statybai skirtas naujas technologijas. Šis požiūris į namų statybą gali išspręsti daugelį problemų. Daugelis žmonių nori turėti savo būstą, bet ne visi yra išdrįsta statyti. Ir tai nenuostabu, nes daug laimingų savininkų žemės sklypai bauginanti yra ilgalaikės ir skausmingos konstrukcijos perspektyva.

Turinys:

 • Visų raktų statybos namai
 • Pastatų projektavimas
 • "Out-of-town" namų raktų projektavimas
 • Visų raktų statybos namai
 • Tipai medinių sijų, naudojamų namų statybai
 • Būsto statyba iš putplasčio blokų po raktų
 • Surenkamieji namai
 • Statybai skirtos medžiagos parinkimas
Stilingas dviejų aukštų namas

Stilingas dviejų aukštų namas

Tai minimalistinis privatus namas su panoraminiais langais

Tai minimalistinis privatus namas su panoraminiais langais

Gyvenamasis namas pagamintas iš raudonų plytų šiuolaikinio apdailos

Gyvenamasis namas pagamintas iš raudonų plytų šiuolaikinio apdailos

Modernus daugiabutis namas stiliaus

Modernus daugiabutis namas stiliaus

Jaukus plytų namas su mansarda

Jaukus plytų namas su mansarda

Dviejų aukštų namas, pagamintas iš putplasčio blokų, apdailintas dekoratyviniu akmeniu

Dviejų aukštų namas, pagamintas iš putplasčio blokų, apdailintas dekoratyviniu akmeniu

Stilingas privatus namas su pieno ir pilkos spalvos balkonu su šviesiai oranžinėmis durimis

Stilingas privatus namas su pieno ir pilkos spalvos balkonu su šviesiai oranžinėmis durimis

Nauji metodai leidžia greitai pastatyti gyvenamąjį pastatą, nedidindami per daug. Šiandien pastatas be galvos skausmo egzistuoja. Ir tai yra "raktų" projektų naudojimas, kuris naudojamas visame pasaulyje ir yra labai populiarus.

Visų raktų statybos namai

Visų raktų namų statyba pastatų įrengimas parengtiems projektams. Tai ideali galimybė pastatyti namus, nedarant reikšmingo darbo. Klientas, kuris kreipėsi pagalbos į statybos įmonę, gauna paruoštą struktūrą. Jis neturės savarankiškai ieškoti darbuotojų, atlikti geodezinius tyrimus, ištirti teritoriją, dizainą ir tt Visi šie darbai bus atliekami įmonės.

Profesionalus kompanija, kuri be rūpesčių kuria namuose pagal raktą:

 • plėtos statybos koncepciją. Išsamus veiksmų planas leis atlikti tikslų darbą, stebėti jų veiklos laiką;
 • Teritorijos tyrimas dėl statybos galimybės. Tai labai svarbus dalykas. Geodeziniai tyrimai padės išvengti daugybės rūpesčių, nes požeminis vanduo arba tuštuma gali turėti žalingą poveikį tolesnei konstrukcijai;
 • projekto dokumentacijos sukūrimas. Galite kurti parengtus projektus gražūs ir individualūs namai. Profesionalios statybos bendrovės savo šalyje turi dizainerių, kurie gali kurti namus, atitinkančius visus kliento reikalavimus;
 • padėti kurti dizainą. Modernus dizaino sprendimas pabrėš stilių ir rafinuotumą, užpildys ypatingą atmosferą;
 • žemės darbų ir statybos darbų atlikimas. Profesinis požiūris į tokio pobūdžio darbą greitai ir efektyviai sukurs gražų pastatą;
 • namų dekoravimas. Šis darbo tipas apima kraštovaizdžio dizainas aplink namą, kuri sudarytų harmoniją.

"Raktų" namų statyba apima visų tipų darbą, tinkamus dokumentus, nuolatinę darbuotojų kontrolę, išlaidų ataskaitų teikimą. Paruošti projektai yra populiariausias pasaulyje statybų būdas.

Profesionalioje įmonėje galima gauti kvalifikuotą specialisto pagalbą, kuri, žinodama klausimą, sugebės pasirinkti labiausiai laimėjusį projektą pagal visus parametrus. Kapitonas išsiaiškins visus kliento pageidavimus, iš anksto įvertins žemės galimybes ir pateikia parengtą statybos planą, kuris visiškai atitinka visus reikalavimus ir pageidavimus.

Mažas kaimo namas, pagamintas iš medžio

Mažas kaimo namas, pagamintas iš medžio

Modernus vieno aukšto namas su erdviu įėjimu

Modernus vieno aukšto namas su erdviu įėjimu

Vieno aukšto namo statyba bus pigesnė ir greitesnė galimybė

Vieno aukšto namo statyba bus pigesnė ir greitesnė galimybė

Pastatų projektavimas

Projektas yra dokumentas, be kurio pastato statymas neįmanomas. Galima savarankiškai projektuoti pastatą be žinios, bet ar jis tenkins visus reikalavimus jau yra nesuprantamas. Štai kodėl projekto sukūrimas turėtų būti patikėtas tikram profesionalui. Paprastai pagrindinio plano kūrėjas vadovaujasi klientų reikalavimais, jų norais ir poreikiais, taip pat technologinėmis galimybėmis ir reguliavimo informacija. Dėl kompetentingo darbo rezultatas klientas gauna tvirtą namą, apie kurį jis svajojo.

Kuriant individualų projektą atsižvelgiama į visas šalis, įskaitant finansines. Kuo masyvesnė ir sudėtingesnė konstrukcija, tuo daugiau pinigų jam bus skirta. Natūralu, kad individualaus projekto sukūrimas nėra brangios paslaugos, nes parengti tinkamą planą, planuoti kambarių apgyvendinimą, numatyti jų funkcionalumą, atlikti visus reikalingus technologinius skaičiavimus.

Puiki galimybė kurti projektą - įsigyti parengtą planą. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų kuriant individualius projekto dokumentus.

Moderni rangovų kompanija turi daug galimybių parengtiems projektams, kurie leidžia jums sukurti savo individualų pastatą. Natūralu, kad namo statybai norite turėti savo stilių ir asmenybę. Šiuolaikiniai gatavi namo dizainai leiskite ir tai. Specialistų požiūris į pastato konstrukciją leidžia statyti visiškai skirtingus namus.

Daugelis mano, kad parengti projektai nekelia namo funkcijų ir tobulinimo, kad pastatai atrodys kaip vienas kito kaip dvyniai. Tai nėra visiškai teisinga. Įvairūs parengti projektai leidžia pasirinkti tinkamą statybos pasirinkimą. Galutinio projekto namas visiškai atitiks kliento pageidavimus ir jo reikalavimus. Taip pat, priklausomai nuo kliento pageidavimų, standartiniai projektai gali būti keičiami. Kompetentingas požiūris į pastato konstrukcija pagal standartinį dizainą, leidžia jums suteikti savo namus stiliumi. Dizainas yra geriausias saviraiškos būdas.

Paruošti projektai yra rentabilios konstrukcijos, dėl ko reikia mažiau pinigų, nes klientas galės žymiai sumažinti savo projektavimo išlaidas. Atminkite, kad projektas yra statybos pagrindas, todėl jis negali būti pigus.

Vieno aukšto namas standartiniam projektui

Vieno aukšto namas standartiniam projektui

Didelis privatus namas individualiu projektu, esantis ant šlaito

Didelis privatus namas individualiu projektu, esantis ant šlaito

Individualus požiūris projektuojant namą leis jums sukurti savo svajonių namus

Individualus požiūris projektuojant namą leis jums sukurti savo svajonių namus

Galutinio projekto pasirinkimas turėtų būti visiškai patenkintas. Tarp daugybės statybos galimybių labai lengva pamiršti. Natūralu, kad bendrovės vadovas padės suprasti visas detales ir būsimos statybos momentus, tačiau sprendimas turės būti padarytas asmeniškai.

Ekspertai nusprendžia apsvarstyti tipišką projektą namuose:

 • ar pasirinktas namo projektas buvo įgyvendintas anksčiau, kiek kartų statyba buvo atlikta pagal numatytą planą. Tokia informacija užtikrins dizaino patikimumą, jo populiarumą. Taip pat galite paklausti, kur namas pastatytas, kad įsitikintumėte, jog jūsų planas bus vienintelis rajone;
 • ar ateities būsto planas bus patogus visiems šeimos nariams. Norėdami tai padaryti, aptarti su visais būsimais nuomininkais, ko jie norėtų pamatyti ateityje namuose, nes pastatas turėtų būti patogus visiems be išimties;
 • ar kambariai bus patogūs, ar jų vieta bus maloni. Šis punktas taip pat turėtų būti paaiškintas visiems nuomininkams. Jūs netgi galite iš anksto paskirstyti kambarius;
 • ar langų skaičius atitinka jūsų reikalavimus. Nuo šio rodiklio priklauso šviesa namuose. Šiandien pirmenybė teikiama Šviesūs kambariai su didelėmis langų angais;
 • ar tai patogioje vietoje poilsio zonos. Svetainė - tai yra vieta, kur visa šeima susiburs ilgus vakarus, kur svečiai bus priimti. Tai turėtų būti patogi ir patogi;
 • ar tinkamas yra galimas namo dizainas. Gatavi projektai numato pastatų vidaus apdailą. Žinoma, tai gali būti sukurta pagal individualius reikalavimus.

Renkantis parengtą projektą, turėtumėte būti ypač atsargūs, nes parengtas planas turi atitikti ne tik kliento, bet ir jo šeimos narių reikalavimus ir norus. Štai kodėl visi žmonės, gyvenantys naujame namuose, turėtų pasirinkti baigtą projektą. Jis turėtų būti patogus visiems visiems.

Baigtų projektų namai visiškai atitinka visus patogios gyvenimo reikalavimus. Jie aprūpinti visais ryšiais, šiltais ir jaukiais. Daugelis baigtų projektų yra sukurti kartu su garažas, verandos, mansardas, vonios. Tai labai patogi ir funkcionali konstrukcija. Paruošti projektai ir kainos jiems visiems maloniai nustebs. Tokie rodikliai priklauso nuo paties statybos varianto.

"Out-of-town" namų raktų projektavimas

Šiuo metu pastatams statomi nauji reikalavimai. Daugelis statybos technologijų leidžia greitai sukurti gražius ir aukštos kokybės namus. Tokios struktūros jokiu būdu ne mažesnės nei senosios metodikos, jas viršija kainos, patikimumas. Šiuolaikinių technologijų taikymas leidžia greitai ir be didelių sunkumų atlikti gatavų projektų užbaigimą.

Kaimo namų statyba ir interjeras "raktas", projektai, kurių kainos yra prieinamos plačiajai visuomenei, dabar gauna milžinišką populiarumą. Pagrindinis tokios konstrukcijos privalumas yra vienos statybos bendrovės teikiama visa paslaugų įvairovė. Šis požiūris į bylą apima svetainės mokslinių tyrimų veiklą, projekto dokumentacijos kūrimą, statybos darbus. Klientas gauna užbaigtą statybą. Tikros profesionalai atkreips dėmesį į kliento reikalavimus. Gyvenamasis namas šalies rezidencijoms atitiks visus reikalavimus.

Visiško kaimo namo statyba turi daug privalumų:

 • sugebėjimas greitai atlikti statybą. Profesionalų komanda laiku įdiegs namą. Kūrėjo įmonės dalis nebus vėluojama. Datos yra iš anksto nustatytos ir nurodytos sutartyje;
 • galimybė planuoti sąmatą iš anksto. Kuriant projektą, bendrovė taip pat atlieka išankstinius skaičiavimus. Šis metodas leidžia jums pasverti savo finansines galimybes. "Visų raktų" konstrukcija žymiai sutaupys pinigų. Be to, labai lengva kontroliuoti įmonės statytoją. Papildomų išlaidų neturėtų būti;
 • gauti įmonės statytojo garantiją. Viena įmonė dirbs objekte. Dizaineriai, dizaineriai, statybininkai, architektai yra vienos įmonės darbuotojai. Šis požiūris ne tik suteiks daugiau garantijų, bet ir žymiai sutaupys laiko ir pastangų ieškant darbo. Visi kartu sudaro raktinių žodžių konstrukciją labiausiai naudingą variantą;
 • galimybė Pasirinkite individualiai pastato interjero apdailą. Kaimo namas Pagal galutinį planą, turint tinkamą apdailą, bus visiškai kitoks išvaizda. Dėl interjero dizaino galite pastatyti tam tikrą išvaizdą. Tai turėtų būti iš anksto pasirūpinta ir patikslinta statybininkų kompanija.
Jaukus kaimo namas iš baro

Jaukus kaimo namas iš baro

Nedidelis medienos namas

Nedidelis medienos namas

Jaukus kaimo namas, pagamintas iš medžio

Jaukus kaimo namas, pagamintas iš medžio

Šiuolaikinis kaimo namas, dailylentė

Šiuolaikinis kaimo namas, dailylentė

Klientas gali kontroliuoti visą statybos procesą asmeniškai. Atliekos, kokybė, terminų laikymasis - viskas lieka savininko kontrole, nors bendrovė turi kontrolės funkcijas.

Visiško namo statyba leidžia labai paprastai ir greitai išspręsti problemą su namu. Tai yra geriausias pasirinkimas nebrangiai statybai šiandien. Pastatytas namas bus funkcionalus ir šiltas. Tokia konstrukcija leidžia jums nerimauti nieko. Visa tai daro bendrovė, o klientas turės mėgautis savo namais.

"Visiškas" statybos kompanija ne tik patys pastatyti pastatą, bet ir patobulina teritoriją. Dėl to klientas gaus namą, kuris bus pasirengęs gyventi ir rafinuota terasa. Kraštovaizdžio dizainas Yra dar viena "raktų" statybos paslauga.

Galite statyti kaimo namą ne tik skirtingiems projektams, bet ir kitoms medžiagoms, tačiau bet kuriuo atveju tai bus nebrangi ir greita.

Didelis modernus namas miško zonoje

Didelis modernus namas miško zonoje

Gražus kaimo namas individualiu projektu

Gražus kaimo namas individualiu projektu

Tai minimalistinis vieno aukšto namas

Tai minimalistinis vieno aukšto namas

Šviesus ir jaukus namo taurėlapius

Šviesus ir jaukus namo taurėlapius

Visų raktų statybos namai

Daugeliui amžių namai yra pagaminti iš medžio. Kaip rodo istorija, mediniai namai kurių profesionalumas yra didesnis ir gali tarnauti daugiau nei vienam amžiui. Tikriausiai visi pamatė senus medinius namus, pastatytus net praėjusį šimtmetį. Medis yra seniausia statybinė medžiaga, naudojama įvairiems tikslams. Modernūs mediniai namai yra pagaminti iš medienos. Ši medžiaga gali būti gaminama įvairiais būdais.

Šiandien namai yra labai populiarūs. Jie yra paklausūs visame pasaulyje, nes jie yra galimybė greitai ir nebrangiai statyti. Namo statyba iš bare Būtina patikėti profesionalams. Visų raktų statybos namai, kokie projektai gali būti peržiūrimi internete - tai yra klientui naudingiausia galimybė. Gaminamų namų medienos įvairovė leidžia lengvai pasirinkti savo statybos pasirinkimą.

Tokio pastato konstrukcijos pranašumai yra tokie:

 • statybų ir eksploatavimo metu. Tokia statybų galimybė yra prieinama visiems priemiesčių savininkams. Medinė sija nėra brangi medžiaga;
 • mažas pastato svoris. Tokia konstrukcija nereikalauja didelių ir masyvių pamatų. Tai gali sutaupyti didelių lėšų. Be to, statyba be pamatų yra daug greičiau, nes pamatai reikia laiko susitraukti;
 • nereikia daug laiko statybai. Keli mėnesius galima pastatyti namą iš sijos "raktų". Namo įrengimas iš medinės sijos vyksta dizainerio pavidalu, kurio detalės pridedamos prie kieto ir patikimo namo;
 • visiškai ekologiškas statybos pasirinkimas. Pavyzdžiui, Suomijos namas pagamintas iš medienos nesukelia toksinių medžiagų, kenksmingų aplinkai ir žmonėms, nesukels alergijos. Medis yra natūrali medžiaga, medienos gamyboje nėra naudojami kenksmingi komponentai;
 • mediniai namai iš sijų kvėpuoti Štai kodėl toks namas daro teigiamą įtaką bendrai gyvenančių žmonių gerovei;
 • puikiai išlaikyti šilumą žiemą ir atvėsti vasarą. Šilumos laidžiosios medienos savybės leidžia sutaupyti nemažai namų žiemą. Šis namas yra greitai šildomas. Nebus sunku šildyti net esant didžiausiam šalčiui. Be to, temperatūra nešildomame kambaryje praktiškai nesikeičia per dieną;
 • gali reguliuoti oro drėgmę. Medis yra natūrali medžiaga, turinti šią nuostabią funkciją. Ji sugerins padidėjusią drėgmę ir išdžiovins ją sausai;
 • turite visus reikalingus patogius gyvenimo būdus. Modernūs mediniai namai yra aprūpinti kanalizacija, elektra. Jie turi viską: tualetas, vonios kambarys, dušo kambarys su karštu vandeniu. Daug kartu su namais sukurkite pirtis. Tai yra geriausia galimybė atsipalaiduoti po sunkios dienos ir neužmiršti jos;
 • tinka statyti iš karto po statybų. Jie nereikalauja susitraukimo. Medienos namas nereikalauja ypač sudėtingo dizaino. Daugelis, atvirkščiai, linkę pabrėžti savo gamtinę kilmę;
 • lengva įdiegti trumpą laiką. Šio tipo konstrukcija nereikalauja sunkios specialios įrangos buvimo. Kvalifikuoti statybininkai su patirtimi sukurs labai greitai;
 • turi ilgą tarnavimo laiką. Kokybiškai pastatyti namai tarnauja ne vienai kartai. Šiandien yra daug šimtų metų senų namų, ir jie vis dar tinka gyventi. Būtent todėl medinės sijos pagaminti namai yra statybos galimybė, kuri truks ilgiau plytų namai.
Šeimos namai iš klasikinio stiliaus bare

Šeimos namai iš klasikinio stiliaus bare

Skandinaviško stiliaus dizainas privačiame namuose dažytos sijos

Skandinaviško stiliaus dizainas privačiame namuose dažytos sijos

Tarp kitų namų išsiskiria didelis ir gražus namas su apvalia mediena

Tarp kitų namų išsiskiria didelis ir gražus namas su apvalia mediena

Rudos medienos ir juodo stogo kontrastas privačiojo namo projekte

Rudos medienos ir juodo stogo kontrastas privačiojo namo projekte

Įvairių rąstinių namų rąstinių namų įvairovė leidžia statyti bet kokią formą ir dydį. Viena istorija ir dviejų aukštų, su garažas, vonia arba terasa - viskas, ko nori klientas. Be to, tokie namai harmoningai sujungti su gamta. Kvalifikuota specialistų komanda klientui sukurs gražią ir jaukią namą, puikiai sukurs kraštovaizdį. Dėl to užbaigta konstrukcija užtikrins darnų namo kompleksą, išorinius pastatus, kiemą.

Tokiame namuose bus malonu ne tik atsipalaiduoti, bet ir dirbti. Viduje jis sukuria palankią atmosferą žmogui. Gražus ir rafinuotas namas tampa jos kapitono pasididžiavimu.

Tipai medinių sijų, naudojamų namų statybai

Statant medinius namus naudojami keli medienos tipai:

 • apvalus žurnalas. Naudojant tokią medžiagą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas izoliacinėms medžiagoms. Nors ši medžiaga turi aukštų technologinių savybių, tačiau medienos namas reikalauja atšilimo, nes pagrindinė šiluma plinta per sienas;
 • profiliuotos sijos. Ši medžiaga yra populiariausi tarp analogų. Tai leidžia greitai pastatyti aplinką tausojančius namus;
 • klijuota sija. Ši medžiaga yra brangiausia medinių namų statyba. Jis pagamintas specialiu metodu ir nereikalauja susitraukimo.

Visų rūšių medžiagos puikiai pasitvirtino kaip aukštos kokybės ir patvarios. Žinoma, kiekvienas iš jų turi savo privalumų. Tačiau bet kokiu atveju medienos naudojimas statyboje yra ekologiškai švarus patogus būsto įrengimas naudojant šiuolaikines technologijas.

Vieno aukšto privatus namas iš suapvalinto rąsto

Vieno aukšto privatus namas su apvalia mediena

Apvalios medienos namas su mansarda

Apvalios medienos namas su mansarda

Dviejų aukštų privatus namas klijuotos sijos iš dviejų rudų atspalvių

Dviejų aukštų privatus namas klijuotos sijos iš dviejų rudų atspalvių

Namas iš laminuotų faneruotų medienos

Namas iš laminuotų faneruotų medienos

Privatus namas profiliuotų sijų

Privatus namas profiliuotų sijų

Būsto statyba iš putplasčio blokų po raktų

Kitas modernios statybos variantas yra pastatų iš putplasčio blokų montavimas. Penoblock priklauso klasės nebrangių statybinių medžiagų, tačiau kaina nenurodo jo žemos kokybės. Gana atvirkščiai, nedidelėmis sąnaudomis penoblokas turi aukštą funkcionalumą. Jos ekonomiką lemia pigių komponentų, iš kurių gaminamas produktas, naudojimas. Tokių patalpos privalumai yra:

 • medžiaga turi didelę apkrovą. Penobloc yra stipri ir patikima, gali atlaikyti sunkias apkrovas;
 • turi ilgą tarnavimo laiką. Medžiaga nesusijusi su aplinka, ji yra atspari temperatūros ir drėgmės pokyčiams. Jis nebuvo sunaikintas daugelį dešimtmečių;
 • leidžia greitai pastatyti bet kokio sudėtingumo pastatą. "Penoblok" naudojamas privačių objektų ir gamybos kompleksų statybai. Jis turi ypatingą formą, kuri leidžia jums greitai pagaminti mūrinę medžiagą;
 • turi mažą šilumos laidumo koeficientą. Ši medžiaga reiškia šiltų gaminių kategoriją, puikiai palaikančią šilumą viduje;
 • priimtina kaina medžiagai. Paprastas technologinis gamybos procesas leidžia gaminti pigią aukštos kokybės medžiagą;
 • turi mažą svorį. Pagal tokią konstrukciją nebūtina užpildyti didžiulio pamato;
 • ekonomiškai naudingos konstrukcijos, kurioje sprendimas yra iš esmės išsaugotas. Racionalus betono mišinio naudojimas leidžia sumažinti sąnaudas sienos montavimui;
 • pastatui pastatyti nereikia daug laiko. Penoblock tinka palyginti trumpai.

Namų, pagamintų iš putplasčio blokų, statyba yra geriausias būdas pastatyti priemiesčių naudojimui. Šiame namuose yra visos komunikacijos linijos, šiltas ir patogus. Bet šiam statybai reikia išorinės apdailos. Namo fasadas iš putplasčio bloko galima naudoti be paviršiaus, bet anksčiau ar vėliau kiekvienas savininkas grįš prie tobulo jo namų kūrimo. Štai kodėl rekomenduojame sukurti fasadą tuo pačiu metu kaip pastatas.

Naudojant putplasčio bloką statybai reikia įrengti hidroizoliacines medžiagas, sustiprintus diržus.

Prabangus Viktorijos putų blokinis namas

Prabangus Viktorijos putų blokinis namas

Dviejų aukštų namas, pagamintas iš putplasčio su garažu

Dviejų aukštų namas, pagamintas iš putplasčio su garažu

Didelis namas, pagamintas iš putplasčio blokelių, išklotas po akmeniu

Didelis namas, pagamintas iš putplasčio blokelių, išklotas po akmeniu

Privatus namas iš putplasčio blokų su mansarda ir įlankos langu

Privatus namas iš putplasčio blokų su mansarda ir įlankos langu

Geriausias namo statymo variantas - pastatų iš putplasčio blokų įrengimas "raktų" pagrindu, kurio projektai įspūdingi dėl jų įvairovės. Šis požiūris į konstrukciją leidžia daug sutaupyti pastato statybai, lengviau valdyti visą darbą. Naudodami parengtą projektą, aukšto lygio specialistai parinks tinkamiausią statybos variantą ir jį įgyvendins. Tas pats klientas neturės nieko daryti. Jis turės tik mėgautis namuose.

Gali statyti namą iš bet kokio dydžio ir formos putų bloko. Labai populiarus namų, garažų, palėpių planai. Šis požiūris į statybą leidžia jums sutaupyti žemės naudojimą ir padidinti naudingą plotą namuose. Namas "raktų" statyba - tai ne tik pačios pastato statyba, bet ir netoliese esančios teritorijos apaugojimas.

Būsto statyba pagal raktinius principus: rėmo konstrukcijų projektai ir kainos

Surenkamieji namai daugelį metų buvo naudojama visame pasaulyje. Ši statybos technologija pasirodė pati ir plačiai naudojama gyvenamųjų pastatų statybai. Šios konstrukcijos paslaptis yra rėmo montavimas. Tai yra namo pamatas, ant kurio yra pritvirtintos sienos. Karkasinių namų projektai Jie yra populiarūs dėl jų privalumų:

 • ekonomika. Tokių statinių kaina yra maža ir prieinama visiems žemės savininkams. Naudojant šiuolaikines statybos technologijas galima žymiai sumažinti išlaidas;
 • patikimumas ir ištvermė. Modernios medžiagos, naudojamos rąstinių namų statybai, yra aukštos kokybės, jos gali atlaikyti didelius krovinius;
 • trumpas erekcijos laikas. Karkasinis namas su profesionaliu požiūriu yra sumontuotas kelias savaites. Jis gali būti pastatytas bet kuriuo metų laiku, nes tokio statinio masinis pamatas netaikomas;
 • didelis pasirinkimas statybos galimybių. Paruošti projektai įspūdingi dėl jų įvairovės. Šie namai yra skirtingi formoje, naudojamos medžiagos, sritys. Galite statyti nedidelį namą arba daugiaaukštę kotedžą;
 • kita įranga. Karkasinis namas gali būti baigtas pagal kliento reikalavimus. Tai trunka daug laiko ir papildomų išlaidų;
 • aukštos kokybės. Visos medžiagos atitinka norminius standartus, leidžiančius statyti aukštos kokybės namus.
 • kaina, kuri priklauso nuo namo dydžio. Preliminarūs skaičiavimai suteikia galimybę iš tikrųjų įvertinti finansines galimybes.

Karkasiniai namai turi žemą sienelės laidumą ir stogas. Pastatuose yra patikima papildoma šilumos apsauga. Šios technologijos dėka žiemą rėmo namai labai lengva kaitinti. Tokie pastatai puikiai išlaiko šilumą ir gali būti naudojami nuolatiniam gyvenimui.

Neįprastas stilingas rėmo namas

Neįprastas stilingas rėmo namas

Karkasinis namas su kombinuota apdaila

Karkasinis namas su kombinuota apdaila

Šviesus ir modernus rėmo namas su daugybe langų

Šviesus ir modernus rėmo namas su daugybe langų

Medinis karkasinis namas

Medinis karkasinis namas

Naudojant modernią karkaso technologiją, galite statyti gražius ir išskirtinius pastatus. Jie yra atsparūs ugniai, turi geriausią kainos ir kokybės santykį.

Statyti rėmo namą geriausia su statybos įmonės pagalba. "Raktų" konstrukcijų gamyba užtikrina aukštą kokybę ir greitą montavimą. Rąstinių namų rūsių statyba, projektai kurios yra įspūdingos, yra greičiausia montuoti.

Statybai skirtos medžiagos parinkimas

Renkantis statybai reikalingą medžiagą, pirmiausia reikia nuspręsti, ko norite iš pastatyto namo, kaip jis bus naudojamas. Modernios technologijos leidžia greitai kurti nuolatinės gyvenamosios vietos namuose. Kiekvienas gatavo projekto variantas puikiai susidoroja su užduotimis, yra aprūpintas komunikacijomis, turi privalumų ir trūkumų.

Neįmanoma pasakyti, kad kai kuri statyba yra geresnė ar blogesnė. Viskas priklauso nuo individualių reikalavimų, finansinių išteklių ir žemės sklypo galimybių. Taigi, pavyzdžiui, medinių namų statyba "raktų" projektai, kurių projektai yra prieinami, yra natūralios medžiagos naudojimas, į kurį turi būti tinkamai atsižvelgta.

Prieš pasirenkant baigtą projektą, pagalvokite apie tai, ko tiksliai tikitės iš savo namų. Taip pat galite pasinaudoti bendrovės darbuotojų, dirbančių namų statybose pagal raktinius projektus, patarimų.

Šiuolaikinis rėmo namas su asimetriniu stogu

Šiuolaikinis rėmo namas su asimetriniu stogu

Pasakų kaimo namas iš rąstų namų

Pasakų kaimo namas iš rąstų namų

Būsto statyba pagal raktus: projektai ir kainos - standartinis vieno aukšto namas iš putplasčio blokų - tai lengva ir greita galimybė statyti

Tipiškas vieno aukšto namas iš putplasčio blokų yra paprastas ir greitas statybos variantas

Namo statyba negrįš į tikrą siaubą, jei jis bus patikėtas profesionaliai bendrovei. Tai taip pat gali būti labai trumpas ir nebrangus. Šiuolaikinės technologijos, kurios šiandien naudojamos statybose visame pasaulyje, sulaužo senus stereotipus apie namų montavimą. Nebijokite veikti ir laukti geresnės galimybės. "Pasirengimo" namų statyba pareikalaus tik teigiamų emocijų, svarbiausia pasirinkti tinkamą įmonės statytoją.

Savarankiškai statyba namuose lieka tuo pačiu metu dar problematiška, kaip buvo anksčiau. Kodėl ieškoti problemų, jei yra galimybė juos išvengti? Ir ši galimybė yra paruošta namų statyba pagal raktą.

Moderni namų statyba pagal raktinius principus: projektai, kainos ir 85 patikimos realizacijos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 17 =