Pohodlný a praktický nábytok, ktorého dizajn je možné vybrať pre akýkoľvek interiér

Komfortný praktický nábytok, ktorého dizajn je možné prispôsobiť akémukoľvek interiéru

Spoločnosť IKEA na mnoho rokov zaoberajúca sa výrobou všetkých druhov domáceho nábytku. Sú to rôzne verzie multifunkčných položiek pre všetky miestnosti v dome. Výrobné náklady sú určené pre priemerného kupujúceho a sú známe svojou vynikajúcou konštrukciou a výrobnou kvalitou. V tomto materiáli pochopíme, čo sú sami komody tejto značky.

 • Rôzne komody od holandského výrobcu
 • Séria skriniek "Malm"
 • Rast pravítka
 • Modely "Todalen"
 • Linka Hemmes
 • Leskvik - ideálne skrinky pre deti
 • IKEA PS pre pôvodnú spálňu
 • Linka "Brimnes"
 • Plastové komody
Vyzdobenie spálne v farbách mäty

Vyzdobenie spálne v farbách mäty

Rôzne komody od holandského výrobcu

Výrobky vyrobené spoločnosťou IKEA sú komfortné, elegantné a praktické skrinky, do ktorých je možné inštalovať obývacia izba, a v spálne, a v predsieň. Takýto prvok nábytku je vhodný skladovanie posteľnej bielizne alebo malého oblečenia - ponožky, punčochy alebo šatky.

Výhody skriniek z IKEA

Tento nábytok sa vyrába v rôznych dizajnových riešeniach, ktoré im umožňujú zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Truhlice z IKEA majú niekoľko výhod:

 1. Praktickosť. Nábytok môže byť inštalovaný v každej miestnosti a slúži na uloženie rôznych vecí.
 2. Štýlový dizajn. Hrudník sa vyznačuje vyhradenou, elegantnou štylizáciou. Dizajnéri starostlivo vyvíjajú každý nový model.
 3. Robustná konštrukcia. Použitie moderných inovatívnych materiálov vám umožní dlhé roky získať nielen krásny, ale aj kvalitný produkt.
Brimnes-miniatúrne zásuvkové skrine, vytvorené pre spálne

"Brimnes" - miniatúrna komoda na spanie

Vďaka vývoju dizajnérov sa objavilo veľa možností pre takýto nábytok, ktorý je kombinovaný v sérii.

Séria skriniek "Malm"

Táto séria je uvedená v štýlový minimalizmus. Varianty majú rozdielne veľkosti a počet krabičiek na uloženie. Pri výbere stojí za to venovať pozornosť rozmerom tovaru tak, aby nábytok dokonale zapadol do interiéru miestnosti.

K poznámke! Funkciou všetkých modelov je potreba pripojiť sa k stene. Rám je vyrobený z drevotrieskovej dosky a pre fasádu dyha z prírodného dreva.

Ak chcete aplikovať farbu a textúru škvrna. Na zásuvkách nie sú žiadne perá a je zaručené pohodlné používanie zatvárače a obmedzovače.

Venujte pozornosť! Séria "Malm" sa vyrába so štyrmi alebo šiestimi zásuvkami a je považovaná za najtypickejšiu medzi spotrebiteľmi.

Dubová dyha nakoniec nadobudne starý ale vznešený vzhľad

Dubová dyha nakoniec získava ušľachtilý starožitný vzhľad

Rast pravítka

Tieto modely sú uprednostňované tým, ktorí sa rozhodli pre dizajn svojich domov ekostyle alebo Provence, krajiny. Vzhľad, hodný pozornosti, je získaný vďaka neošetrenej borovice, z ktorej je vyrobená zásuvka. Na fasáde vidíte textúru prírodného dreva, nerovnosť a prirodzená farebná paleta.

Tip! Na predĺženie životnosti sa odporúča použiť lak, farbivo alebo vosk na povrchovú úpravu. Ktorý z nich zvolí, spotrebiteľ rozhodne, pretože takéto nástroje môžu zmeniť farbu prádla.

Modely patria klasickým riešeniam, ktoré sú namontované na stene a majú tri zásuvky.

Modely "Todalen"

Pančuchy prezentované v tejto sérii patria do rozpočtu nábytku. Rámy sú vyrobené z drevotriesky a fasády sú pokryté fóliou a laminované. Takéto povrchy nevyžadujú dlhú starostlivosť a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Sú vyrobené s možnosťou montáže na stenu.

Je dôležité, aby sa: kompletné modely len v dvoch verziách - s tromi alebo piatimi krabicami.

dostupnosť klasický dizajn umožňuje používať takýto nábytok na chodbe aj v spálni. Zásluhou zátky sa krabice po otvorení nezapadnú.

Decoupage vyzdobí jednu tonizovanú kocku

Decoupage vyzdobí jednu tonizovanú kocku

Pohodlné plnenie vám umožňuje pohodlne distribuovať veci

Pohodlné plnenie vám umožňuje pohodlne distribuovať veci

Linka Hemmes

Je tu možnosť vybrať si truhly rôznych veľkostí s počtom škatúľ od dvoch do ôsmich kusov. Striktívna elegancia dizajnu umožňuje umiestniť nábytok do akéhokoľvek interiéru.

Tip! Najlepšia možnosť pre malá spálňa - Model, ktorý má osem malých boxov. Umožňuje vizuálne zväčšiť priestor.

Na výrobu tejto série sa odoberá súbor prírodnej borovice. Pri výrobných podmienkach je lakovaný, počas prevádzky sa musí opakovať. Zmena farebnej škály môže byť s farbou. Niekedy sa používajú akrylové farby - v tomto prípade sa získava jasná fasáda.

Dôležité! Zásuvkovú zásuvku je možné zavesiť na stenu pomocou špeciálnych spojovacích prvkov a tiež ju nainštalovať na podlahu.

Ak aplikujete akrylovú farbu na základnú farbu, môžete dosiahnuť jedinečný odtieň

Ak aplikujete akrylovú farbu na základnú farbu, môžete dosiahnuť jedinečný odtieň

Leskvik - ideálne skrinky pre deti

Modely tejto rady sú vybrané usporiadanie detskej izby. Stolová doska je vybavená prestaviteľným stolom a špeciálne hrbole. Pre pohodlné používanie si môžete vybrať modely, ktoré zodpovedajú rastu.

K poznámke! Keď dieťa vyrastie, môže sa ľahko premeniť na a písanie tabuľky.

Strany pomôžu perám a ceruzkám nepoškodiť stôl. Ak chcete, aby truhly tejto série používali borovica. Povrch je pokrytý akrylovým lakom, ktorý zachováva štruktúru a prirodzenú farbu dreva.

IKEA PS pre pôvodnú spálňu

Štýl tvorby zásuviek je konštruktívny. Nábytok má neúmerný vzhľad vďaka modulárnemu usporiadaniu debien, ktoré tvoria rôzne bloky a sú kombinované v rôznych veľkostiach. Ako materiál na výrobu sa používa prírodná borovica, ktorá je lakovaná. Ak chcete dodať farbu, naneste farbu. Vnútorný povrch krabice je natretý červenej farby, ktorý vyzerá originálne s prirodzeným odtieňom dreva.

Linka "Brimnes"

Tieto modely sú dobré pre techno alebo hi-tech. Charakteristickým znakom je sklenená schránka, z ktorej sa používa tvrdené sklo.

Dôležité! Pri zhromažďovaní týchto modelov je potrebné venovať zvláštnu pozornosť montáži tohto konkrétneho boxu.

Priehľadné pole vám umožňuje vytvoriť jednoduchý dizajn. Puzdro je vyrobené z drevotriesky, ktorá je laminovaná filmom, na farbu sa používajú matné farby. Môžete si kúpiť variant s tromi alebo štyrmi políčkami - z ktorých si môžete vybrať.

Každá séria nábytku od IKEA má svoje jedinečné vlastnosti

Každá séria nábytku od IKEA má svoje jedinečné vlastnosti

Plastové truhly

Plne plastová zásuvková skrinka v IKEA nenájdete. V dizajne nábytku kombinujú diely z rôznych materiálov - drevo alebo drevotrieska, plastové. Takéto komody sa často používajú usporiadanie detských a spální. Rámček nábytku je vyrobený z drevotriesky, fasáda je laminovaná alebo natretá na napodobnenie prirodzeného povrchu dreva. Vo vnútri kontajnerov z plastu - môžu byť vytiahnuté alebo úplne odstránené.

Dôležité! Vďaka mimoriadnej ľahkosti plastu neublíži dieťaťu v prípade prevrátenia. Tieto prvky môžu mať rozdielne veľkosti.

Úspešná kombinácia plastov a dreva

Úspešná kombinácia plastov a dreva

Venujte pozornosť! Niekedy sa môže používať plastový plášť, a častejšie sa to robí štýlový minimalizmus alebo hi-tech. Základ spočíva MDF doska, ktorý je zdobený plastovým filmom.

Štýlová náhlavná súprava od popredného holandského výrobcu

Štýlová náhlavná súprava od popredného holandského výrobcu

Z rozmanitosti výrobcu IKEA je ľahké si vybrať možnosť, ktorá je ideálna pre vašu spálňu alebo chodbu. Spoločnosť ponúka rôzne farby, počet krabičiek. Ak uprednostnili rozpočtové možnosti, musíte pochopiť, že doba ich fungovania bude obmedzená.

Preskúmanie a porovnanie moderných modelov komínov IKEA v interiéri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1