Ek aksesuarlar olmadan pratik bir mobilya çözümü

Ek aksesuarlar olmadan laconic gerçekleştirme

İç mekanlarda minimalizm - Çılgınca hızlı bir tempo ve hayatın ritmi tarzı. Acele eden insanlar yemek hazırlar, misafir alır ve ailenin tüm üyeleriyle birlikte yemek yerler. Konakların rahatlığı ve konforu için daireler ve evler modern trendler sunulmaktadır - gıda kalemler olmadan. Çok çeşitli tasarım seçenekleriyle sunulurlar, böylece herhangi bir stil problemini çözmede yardımcı olabilirler - işlevsel ve estetik.

İçindekiler:

 • avantajları
 • Mekanizmaların çalışma prensibi
 • Stil özellikleri
Pürüzsüz cepheler ile modern mobilya tasarımı

Pürüzsüz cepheler ile modern mobilya tasarımı

İç dekorasyon, kilitli dolap açmak için metal bir cihaz olacaktır

İç dekorasyon, kilitli dolap açmak için metal bir cihaz olacaktır

Modern mobilyaların görsel minimalist çeşitleri

Modern mobilyaların görsel minimalist çeşitleri

Modern mobilya kümesinin sıkı tasarımı

Modern mobilya kümesinin sıkı tasarımı

avantajları

 1. Pahasına daha fazla ekipmanı barındırmak için yeteneği yerden tasarruf.
 2. Ergonomik tasarım.
 3. Mobilya bakımı sadeliği.
 4. Çok çeşitli.
 5. Uygun fiyat teklifi.

Mekanizmaların çalışma prensibi

Talebin artmasıyla bağlantılı olarak, bu tür yönler çok çeşitli modellerde sunulmaya başlamıştır. Günlük operasyonlarının gerçekleştiği çeşitli teknolojiler var.

TIP-ON (BLUM)

Bu uygulama mutfak takımı fiyat ve kalite bakımından en uygun olarak kabul edilir. Bu bir tür mekanik açma sistemidir. Kullanım için, sadece hafifçe bastırmanız gerekir - ve tasarım, kapıyı istediğiniz kadar açabileceğiniz şekilde açılacaktır. Metodolojinin eksikliklerinden bahsedersek, bunun uygulanabilir olduğunu anlamak önemlidir. küçük mutfaklar, ve açma-kapama operasyonları sırasında, işitmeyi zorlayan ekstra bir ses üretilir.

LEGRABOX, ARCITECH

Bu, yüksek düzeyde işlevsellik ile sıkı tasarım özelliklerine sahip zarif bir çekmece sistemidir. Kombinasyonların çeşitli varyasyonları vardır. Temel olarak, kılavuz elemanların hareketinin düzgünlüğünü elektromekanik tipin açılmasıyla bir arada kullanırlar. Bu, bir alandaki veya başka bir alanda optimal olan yeni standart ve kalite standartlarına katkıda bulunan bir tür yeniliktir.

Otomatik gürültüsüz argümanlı mekanizma LEGRABOX

Otomatik gürültüsüz argümanlı mekanizma LEGRABOX

Bir kesimdeki mekanizma LEGRABOX

Bir kesimdeki mekanizma LEGRABOX

SERVO SÜRÜCÜ

Teknolojinin uygulanması için, kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, bir elektrikli sürücü kullanmadan önce bir açık kutu göründüğü için ön kısma basmaktır. Daha fazla rahatlık ve özgürlük isteyecek ve kolaylık sağlamak için eşsiz bir yapı sunacak. Bunun tek dezavantajı yüksek fiyattır, ancak pratikte tekrar tekrar teyit edilen parasına değer.

Profil tarifleri kullanımı PRO DÉCOR, GOLA OPES

Bu yön geleneksel olarak yeni bir bakış açısı getiriyor modern tasarım. Boyutları önemli olmasa da, bu öğelerin herhangi bir ürün sürümüne gömülmesi vardır. Ayrıca, özel sistem çekmecenin tamamen kapanmasına izin verir ve son santimetrelerde biraz yavaşlar. Bu, işlemi sessiz hale getirir ve tasarım, kapağı sıkıca kapatarak dokusuna kolayca dokunur. Ayrıca, bu tür varyasyonların uygun maliyetini de dikkate alabilirsiniz.

Pürüzsüz cephelerin avantajları - temizlik ve kullanımda hatların netliği ve pratiklik

Pürüzsüz cephelerin avantajları - temizlik ve kullanımda hatların netliği ve pratiklik

Mekanizmanın kurulumunun görselleştirilmesi

Mekanizmanın kurulumunun görselleştirilmesi

Kolu entegre etme

Kavramsal yön de etkilidir ve özel bir yaratıcılığın yaratılmasını kolaylaştırabilirmodern mutfak iç veya ofis alanı. kalem bir öğütme yöntemiyle yapılır ve tekdüze bir düzlemde kaldığı bir parça olarak hareket eder. Genellikle bu tür kararlar çeşitli renklerde emaye kaplı özel MDF panellerden yapılır. Entegre özellikler hem alt dolap elemanları hem de üst kısımlar için kullanılabilir.

Gelişmiş cephe tasarımı, bağlantı parçalarının değiştirilmesi

Armatürleri değiştirerek cephenin geliştirilmiş bir versiyonu

Şeklin sadeliği ve çizgilerin geometrisinin netliği ile kanıtlandığı gibi, bu elemanların tasarımı bütünsel ve gerçekten de laiktir. Sonuç olarak, mobilya tasarımı orijinal, dış görünüş olarak çekici ve bakımı kolaydır.

Çabadan tasarruf etmeyi ve modern tasarımın ön plana çıkmasını sağlayan kullanışlı ve işlevsel öğeler

Çabadan tasarruf etmeyi ve modern tasarımın ön plana çıkmasını sağlayan kullanışlı ve işlevsel öğeler

Stil özellikleri

En popüler yerler dekorasyon mutfakları, Üreticilerin koşullarını genellikle nitelik, tip ve tasarım özelliklerine göre belirler. İlginç ve orjinal çözümler almak isteyen insanlar için artık mobilyaların düzenlenmesi için çok sayıda seçenek var. Ve elemanların her biri, kendine özgü stilistik ve teknolojiye sahiptir. Ardından, temel alternatifler dikkate alınacaktır geleneksel kalemler.

Pürüzsüz bir cephe uygun fiyata bulunabilir

Pürüzsüz bir cephe uygun fiyata bulunabilir

değirmencilik

Aslında, bu yöntem bütünleştiren bir çeşit saptır. En yaygın biçim L. harfidür. Eleman, tek bir kompozisyonun oluşturulmasını sağlayan tüm genişlikten yapılır. Genellikle bu karar MDF'den üretilen yüzeyler üzerinde yapılır, ancak başka malzemeler de vardır. Bu gibi unsurlar geniş bir avantaj yelpazesine sahiptir:

 • tüm mutfağın bütünlüğü nedeniyle görünüşün çekiciliği;
 • Renk seçimi ve renk kulaklığı ile kombinasyon;
 • böyle bir sap vasıtasıyla paneller önlenebilir;
 • Ürün sayesinde mutfağa herhangi bir teknik eleman yerleştirilebilir.

Alüminyum profil

Bu başka bir seçenek. Bu profil ön ve çerçeve parçalarına uygulanabilir. Farklı versiyonlarda temsil edilebilir, ancak geleneksel olarak Latin alfabesinde bir alfabetik unsurdur. Pratik bir bakış açısından, en yaygın kullanılan L-şekilli, C-şekilli, T-tipi. Çok sayıda renk ve stil çözümlerinde sunulabilir.

Açmak için mutfak dolaplarındaki L şekilli eleman

Açmak için mutfak dolaplarındaki L-şekilli eleman

Ekstra aksesuarlarla donatılmamış mutfağın güzel cephesi

Ekstra aksesuarlarla donatılmamış mutfağın güzel cephesi

Ön taraftaki profil

Bu çözümün uygulanması, öğütülmeyi anımsatmaktadır. Öğe bir entegrasyon özelliğine sahiptir ve aynı genişlik göstergesi ile donatılmıştır. Bu durumda S-şekilli profili dikkate almak daha uygun ve daha uygundur. Şekli nedeniyle açılması en uygun olanıdır. Bazı önemli avantajlarını da dikkate almaya değer:

 • fırsat her türlü yerleşik teknolojinin yerleştirilmesi kısıtlama olmaksızın;
 • bir cephe ve kirlenmeden kabinlerin açılma olasılığı;
 • özellikle köşe mutfakları için sahte panellerin kullanılmasını önleme olasılığı;
 • Profille birlikte uygulanabilecek çok çeşitli malzemeler. MDF veya suntaların yanı sıra plastik malzemeden de yapılabilir. yaldız.
Bireysel çalışma alanlarının tonunda S-profili

Bireysel çalışma alanlarının tonunda S-profili

Açılır kilitli dolap alanında metal kaplama ile set soğuk ton mobilya uyumlu kombinasyonu

Açılır kilitli dolap alanında metal kaplama ile set soğuk ton mobilya uyumlu kombinasyonu

Aksesuarların olmaması, mutfak etrafında serbestçe hareket etmenizi sağlar

Aksesuarların olmaması, mutfak etrafında hareket etmeyi kolaylaştırır

Çerçevede profili kullanma

Geleneksel olarak, açıklığı sağlamak için alüminyum tipi bir profil kullanılmaktadır. İşlem, öğütülmüş cephelerde olduğu gibi gerçekleştirilir. Bununla birlikte, uygulama önemli olan ve uygun olanı derlerken hatırlanması gereken belirli özelliklerde farklılık gösterir. mutfakta tasarım çözümü. Bu çözümün bir dizi ayırt edici avantajı vardır:

 • alüminyum malzeme rasyonel düzenlemeye izin verir mutfak köşe tipi ve duvarın yanında bulunan dolaplar;
 • cephelerin malzemeleri geniş bir yelpazede temsil edilmektedir. Aslında, sunta, kaplama, cam, akrilik uygulayabilirsiniz;
 • Mutfağın görünümü şık ve eksiksiz hale gelir.
Evin ana odanın lüks modern tasarımı

Evin ana odanın lüks modern tasarımı

Elin (omuz, dirsek, diz, uyluk) kolay bir şekilde bastırılması, kapıyı üçte bir oranında açar ve yavaşça açar, bu sayede eller bir noktada olsa bile kabinin içindekiler mevcuttur.

Elin hafifçe itilmesi (omuz, dirsek, diz, kalça) sessizce ve nazikçe kapıyı üçte bir oranında açar: bu sayede kabinin içindekiler ellerin belli bir noktada tutulmuş olmasına rağmen kullanılabilir.

Bileşen parçaları arasında bir denge olmaksızın hiçbir çözümün mükemmel görünmeyeceği anlaşılmalıdır. Mutfağın tasarımına kulaklıkla rasyonel bir yaklaşım, yerden tasarruf etme ve mobilya kullanım kolaylığını sağlayacak.

Trendde minimalizm: kalemsiz zarif mutfaklar ve mekanizmaları için seçenekler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 84