Paslanmaz mutfak eşyaları

Paslanmaz mutfak eşyaları

Üretim için en popüler ve aranan malzeme olan mağaza çeşitliliğine bakarak çanak çömlek ve tencere paslanmaz çeliktir ve bu şaşırtıcı değildir. Hoş ve rahat bir pişirme işlemi için bu ürünleri seçmenin inceliklerini ve nüanslarını göz önünde bulundurun.

  • avantajları
  • Seçimin incelikleri
  • Hangi üreticiler daha iyi?
Paslanmaz çelik her zaman şık

Paslanmaz çelik her zaman şık

avantajları

Tercih etmenizin birkaç nedeni var paslanmaz çelik ürünler:

  1. Temizlemesi ve bakımı kolaydır.
  2. Metal aletler de dahil olmak üzere, pişirme sürecinde herhangi bir bıçak ve kaşık kullanabilme.
  3. Hanımlar, bir alüminyum tava hakkında söylenemeyen sirke ve diğer asitleri kullanarak yemekleri pişirebilir.
  4. Bu formda yemeklerin hoş görünümü ve korunma süresi. Ürün, sıcaklık değişimlerinin etkisine maruz kalmamakta ve tüm hizmet ömrü boyunca mahfazanın bütünlüğünü korumaktadır.

Notuna! Modern ürünler, yiyecek yakma sürecini önleyen çok katmanlı bir taban ile donatılmıştır.

Akdeniz stili ile mükemmel kombinasyon

Iç Akdeniz tarzı ile mükemmel kombinasyonu

Seçimin incelikleri

Paslanmaz tencere satın alma sürecinde dikkate alınması gereken birkaç nüans vardır:

Duvar kalınlığı ve alt indeksi Nasıl ısının tutulması ve dağıtılmasına bağlıdır. Bu parametreler hakkındaki tüm bilgiler pasaportta üreticiden kaydedilir.
hacim Bu kriter ailenin büyüklüğüne bağlıdır. Bir kişi için 1 litrede bir pot yeterli olabilir ve büyük bir aile için 5 litre kapasite gereklidir.
Koli imalat malzemesi Her zaman, çoğu zaman üreticiler, çelik, ahşap, plastik, ısıya dayanıklı seramik malzemeler kullanırlar.
Kapak Özellikleri Tava, bir cam veya başka bir malzeme kapağına sahip olabilir ve termal olarak kararlı olabilir. Tutucu metal veya plastikten yapılabilir, asıl önemli olan tava çapına uygunluk kuralına uyulması ve ona sıkı bir şekilde uymasıdır.
görünüm Bu rakam çiziklerin yokluğunu ve yeni ürün için karakteristik bir metalin varlığını ima eder.

Bunlar dikkate alınması gereken tüm kriterler değildir, ancak bunlar esastır.

İlginç bir seçenek

Paslanmaz çelik mutfak takımı

Önemli! Ürün kalitesinde bir garanti sunabilecek, garanti kartı verebilecek ticari tesislerde paslanmaz çelik mutfak eşyaları satın almanız gerekir.

Hangi üreticiler en iyisidir?

Paslanmaz çelik ürünlerinin ana markalarını düşünün ve yemek seçimini basitleştirin.

FISSMAN

Renk dikkat çekiyor

Renk dikkat çekiyor

Bu şirket, çelik malzemeden yapılmış harika mutfak eşyaları imalatında uğraşmaktadır. Zengin bir ürün yelpazesine sahiptir ve ek seçenekler önerir. Örneğin, kapların farklı hacimleri vardır ve bunlar bir elek ve rahat tutamaklarla donatılmıştır.

SOLINGEN

Mükemmel kalite

Mükemmel kalite

Bu şirket - en iyi üreticilerin sıralamasında, ürünleri her zaman yüksek kalitede. Bu markanın tüm tencere korozyona dayanıklı ve karakteristik bir parlaklığa sahiptir. Çok çeşitli ürünler, çok zorlanmadan seçimler yapabilmeyi mümkün kılar.

Tefal

Tefal her zaman bir trendde

Tefal her zaman bir trendde

Bu şirket, tüketicilere optimum kalitede çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Ve sadece amatörler tarafından değil, aynı zamanda gerçek profesyoneller tarafından da kullanılabilirler. Üretici, birçok katmandan oluşan bir kapsül tabanıyla donatılmış farklı hacimde tavalar sağlar.

İpucu! Ek seçenekleri göz önünde bulundurursanız, ekipmanın silikondan yapılmış kulplarla donatıldığını belirtmek gerekir.

"Zengin bir hasat"

Mutfakta rahatınız için

Mutfakta rahatınız için

Bu markanın ürünleri özellikle ev korumasına katılan ev hanımları tarafından takdir edilmektedir. Set, sıcaklık değişimlerine dirençli, farklı hacme ve kapaklara sahip yaklaşık beş tava içerir. Tüm bunlar sterilizasyon ve konserve işlemini daha hızlı hale getirir.

Pan "Katyusha"

Her hostes için

Her hostes için

Piyasaya yüksek kaliteli ürünleri uygun maliyetle sunan bir yerli markadır. Ürün çeşitliliğinde, hacim ve bazı diğer parametreler arasında farklılık gösteren birkaç seri (5 adet) vardır.

Kaiserhoff

Alman gurur

Alman gurur

Bu en uygun çeşitlilik çanak çömlek, Almanya'da üretildi. Birkaç karakteristik ve ayırt edici özelliklere sahiptir.

Notuna! Ürünler, pişirme sırasında sıvının hacmini tahmin etmeyi sağlayan küçük ölçeklidir. Ürün üretiminde yüksek kaliteli çelik kullanılmıştır.

CALVE

Tüm durumlar için

Tüm durumlar için

Bu tip bir ürün, özgün tasarım, modern tarz biçiminde farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca, bu ürünler dahili yapışmaz bir kaplama ile donatılmıştır, böylece herhangi bir şekilde kullanılabilirler. plakalar ve içinde fırınlar.

"Gurme"

Lezzetli bir öğle yemeği için garanti

Lezzetli bir öğle yemeği için garanti

Bu ürünler Rusya'da üretilmektedir, ancak özel ithal ekipman kullanımı ile. Nikel ve kromdan üretilmiştir, kayda değer bir parlatma özelliğine sahiptir, bu da ısının tutulmasına katkıda bulunur. Bu tip ürünlerin serileri, örneğin camın, kalemin kalitesi gibi çeşitli karakteristik özelliklere sahiptir.

İpucu! Bir takım paslanmaz çelik mutfak eşyaları satın alırken daima üreticiye dikkat edin.

Muhteşem klasik tarzı

Muhteşem klasik tarzı

Böylece, uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunan birkaç en iyi üretici var. Yetkin bir seçim yapın ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları gücünü, çevreyle dostluğunu ve bakım kolaylığı ile sizi memnun etsin!

Paslanmaz çelikten aletler: ürünlerin özellikleri ve piyasadaki en iyi üreticilerin gözden geçirilmesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =