Ülke tarzı mutfak iç

Ülke tarzı mutfak iç

Florentina, kapsamlı işlevsellik ile donatılmış, pratik sıhhi tesisat uzmanıdır. Her birim, iyi güç göstergelerinin, optimum performans parametrelerinin ve asil bir tasarım parçasının başarılı bir kombinasyonunu yansıtır. tüm oto yıkama ideal olarak uygun modern mutfak iç, Çünkü yoğun kullanım koşullarına uyarlanmıştır.

 • Nasıl seçilir?
 • Modern modellerin özellikleri
 • avantajları
Yerleşik granit lavabo

Yerleşik granit lavabo

Uygun mutfak lavabo

Mutfak için uygun derin lavabo

Model Blanco

"Blanco" modeli

Nasıl seçilir?

Mühendisler ekibi, hiçbir şeyin bulunmadığını ve ürünlerin mükemmelliğini kanıtlamadığını başardı. Şirket düzenli olarak zaman içinde daha güvenilir, pratik ve dayanıklı hale gelen yeni seçenekler ve teklifler geliştirmektedir. Satışa sunulan superhard kompozitleri, orijinal formülleri "1 + 1" ve ürünlerin mekanik özelliklerini daha yüksek ve uygun hale getiren diğer çözümleri sunar. Şirket "Florentina", tüm ülkede tek kuvars ürünleri üreticisidir. Geniş bir yelpazede sunulurlar ve bunları satın alarak güvenilir, yüksek kaliteli bir çözüm elde edersiniz.

Uygun bir lavabo seçerken, bazı özelliklere dikkat etmelisiniz.

 1. Mutfağın boyutsal parametreleri. Sahipler için küçük mutfaklar uygun olacak küçük özel lavabolar, ve geniş alanların sahipleri için ideal çözüm büyük, büyük farklılıklar olacaktır.
 2. Ailenin insan sayısı. Katılıyorum, bir ya da iki kişi için birkaç bölme ve etkileyici özellikleri ile bir araba yıkama satın almak aptalca olurdu. Ve birkaç çocuklu bir aile için bu seçenek oldukça kabul edilebilir.
 3. Iç tarzı. Birçok detay bu kritere dayanmaktadır. Bunlar lavabo, renk, tasarım imalat malzemesini içerir. Modern varyasyonların renk paleti zengin ve çeşitlidir ve sıkıcı beyaz veya gri yerine genel görüntüye uyacak tonu seçebilirsiniz.
 4. Lavabo şekli ve derinliği. Modada, çelikten sadece yuvarlak lavabolar olduğunda zaman geçti. Bugün, dikdörtgen, kare, oval ürünleri seçebilir ve kullanım kolaylığı ve genel işlevsellikten ödün vermeden bunları kullanabilirsiniz.
Lavabo masa üstü altında monte edilir

Lavabo, masa üstü altına monte edilmiş

Araştırma ve doğrulama, bu tür ürünlerin Avrupa analoglarından hiçbir şekilde daha düşük olmadıklarını ve bazı açılardan onları aştıklarını doğruladı.

Bombay modelinin sergi modeli

"Bombay" modelinin sergi modeli

Özellikler

Üretim süreci Rusya'da kuruldu. Şirket, 15 yılı aşkın süredir sıhhi tesisat parçaları pazarında faaliyet göstermektedir ve bu dönemde çok sayıda programa katılmıştır. Bu, yüksek performanslı bir üretim kurmayı başaran ilk Rus örgütüdür. lavabolar sürekli döküm tekniği kullanılarak. Ve şu anda bile BDT ülkeleri içinde böyle bir ürünün benzer benzerleri yoktur.

Tüm varyasyonlar Avrupa ekipmanında üretilir, bu nedenle olumsuz insan faktörünün etkisi olasılığı sıfıra indirilir. Personel yüksek düzeyde profesyonellik sahibidir.

Yüksek teknoloji tarzı iç için uygun siyah lavabo

Yüksek teknoloji tarzı iç için uygun siyah lavabo

Vega 360 modeli

Vega 360 modeli

Kullanılan malzemenin özellikleri

Yüksek kaliteli kompozit, bu şirket tarafından yapılan tüm lavaboların temelidir. Kuvars ve kompozit gibi doğal hammaddelerin üretiminde yer alır. Genel ölçekte, sertlikleri 7-7.5 mertebesindedir, bu yüzden yüksek bir güç ve aşınma direncine sahiptirler.

Bileşenlerin yapıştırılmasında DUGALAK partner kuruluşu ile işbirliği içinde geliştirilmiş yüksek kaliteli polyester reçine kullanılmaktadır. Sonuç olarak, yüksek yüzey sertliği, optimum mekanik mukavemet ve solventlere dirençli ürünler oluşur.

Model Lipsi-780R

Model "Lipsi-780R"

Aspiratörlü duş ile rahat musluk

Aspiratörlü duş ile rahat musluk

temizlik

Operasyon sırasında lekelenmeyi önlemek için kompozit yapı, gümüş bazlı özel antibakteriyel katkı maddeleri içerir. Bu konuda, modern yıkayıcılar Üretici "Florentina" dan temiz, hijyenik, kullanım süresi boyunca hoş olmayan bir koku yok. Koruyucu antibakteriyel kompleks, bakteri birimlerinin etkisini minimum düzeye indirmeyi sağlar. Ve aslanın besin öğelerinin payı kendi kendini temizleyen özellikler ile donatılmıştır. Bu özellik nedeniyle su damlacıklarının yayılmasının bir gerçekliği yoktur: hemen lavaboya giderler. Bu gibi etkiler operasyonel süre boyunca devam eden özelliklere sahiptir.

Model Nire-760K

Model Nire-760K

Model Lipsi-980S

Model "Lipsi-980S"

avantajları

Bir kişinin / ailenin bu ürünü satın almaya karar vermesi için çeşitli avantajlar vardır.

 1. Avrupa muadilleri ile karşılaştırıldığında uygun maliyet.
 2. Ürün ve malzemelerin yüksek çevresel özellikleri.
 3. Çok çeşitli modeller ve renkleri.
 4. Dış etkilere karşı yüksek mukavemet.

Üretici Florentina, mütevazı ürünlerden geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. minimalizm ve özel bir lüks ile biten. Her model, modern trendlere tam bir uyum sağlar ve değerli niteliksel parametreler ile karakterize edilir. Bu markanın ürünlerini seçerek, mutfak alanınız için pişman olmayacak ve orijinal, en uygun çözümleri alabileceksiniz.

Modern lavabolar Florentina: özelliklerin bir bakış ve en iyi nasıl seçilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 62