Šiuolaikiškas interjeras su tamsiais baldais prie lovos galvos

Šiuolaikiškas interjeras su tamsiais baldais prie lovos galvos

Spintelė miegamajame - būtinas dalykas. Puiku, jei taip pat padeda racionalizuoti anksčiau nenaudojamą erdvę. Tai susiję su susitarimu saugojimo sistemos virš lovos. Ši sienos dalis yra daugiausia tuščia arba užimta dekoratyviniais elementais.

 • Aprūpinti ar ne?
 • Konstrukcijų variantai
 • Medžiagos
 • Naudingi patarimai
 • Išvada
Tamsi laminato spalvos tamsios užuolaidos

Tamsi laminato spalvos tamsios užuolaidos

Aprūpinti ar ne?

Tokį klausimą tiksliai prašo tie, kurie galvoja, pakabinti kabinetą arba lentynos virš lovos ar ne. Yra argumentų tiek prieš, tiek prieš. Privalumai:

 1. Yra dar viena saugojimo sistema, o naudinga vieta ant grindų nepaslepia. Tai ypač svarbu, jei miegamasis yra mažas.
 2. Jame galite pridėti labiausiai reikalingų dalykų - tai, kas visada turėtų būti po ranka.
 3. Šis baldų elementas yra kompaktiškas, todėl jo kaina yra maža.
 4. Prie lovos nėra sunku pritvirtinti spintelę, tačiau tai labai svarbu tai padaryti pagal tikėtiną apkrovą.
 5. Jau parengtą dizainą galima atnaujinti, patobulinti.
Arch važiuoklė virš lovos

Arch važiuoklė virš lovos

Patogūs ir funkcionalūs baldai

Patogūs, funkcionalūs baldai

Integruotas baldų apšvietimas prie galvos

Integruotas baldų apšvietimas prie galvos

Kalbant apie neigiamus momentus, jie taip pat yra:

 1. Jei neteisingai padėkite spintelę ar lentynas sienos aukštyje, negalima išvengti sužalojimų (galvos šūvių).
 2. Jei tvirtinimas ar perkrovimas yra netinkamas, konstrukcija gali nukristi ant miegamojo.

Svarbu! Prieš pirkdami tokį kabinetą, turėtumėte pabandyti patogiai miegoti, kai yra kažkas pakabinti virš galvos. Norėdami tai padaryti, būtina pritvirtinti popieriaus lapą numatytoje baldų vietoje, kuri būtų lygiagreti lovai. Galima suprasti apytikslius pojūčius.

Stilingi tamsūs baldai

Stilingi tamsūs baldai

Baldai mažam butui

Baldai mažam butui

Plytų siena interjere

Plytų siena interjere

Konstrukcijų variantai

Atsižvelgiant į dizainą, miegamojo dydį ir kitus veiksnius, būtina pasirinkti vieną ar kitą aukščiau pateiktą saugojimo sistemos variantą lova. Tai neturi būti standartas pakabinamas rinkinys. Patogūs variantai:

 • Pakabinamas spinta. Tai paprasčiausias pasirinkimas, panašus į tą, kuris naudojamas virtuvėje. Suteikiamas lengvai, parduodant galite rasti produktų iš įvairių medžiagų. Montavimo procesas montuojamas ant laikiklių, varžtų ar kabliukų. Neigiami tokių modelių aspektai nėra labai patikimi, o ribotuvai nėra tokie, dėl kurių gali sumažėti dizainas.
 • Modulinis. Ši parinktis yra įdomesnė, nes bus galima pakeisti vietą savo nuožiūra, o kambario dizainas bus pritaikytas. Originalios spintelės atrodo kaip laiptai arba ląstelės. Tam tikro skaičiaus dalių rinkinys gali būti dedamas tiesiai virš viršutinės dalies arba visai sienai, po kurios stovi lova.

 • Lentyna, lentyna. Tai daugiapakopės struktūros, kurios turėtų būti naudojamos tik dideliuose miegamuosiuose. Ir turi būti pakankamas lubų aukštis. Dėl to, kad stovas turi didelius matmenis, jo svoris taip pat tvirtas, todėl montavimo elementus reikia laikyti labai rimtai.
 • Nišos. Jie gali būti organizuojami lovoje dideliu miegamuoju. Dėl nišų išdėstymo būtina sukurti gipso sieną. Jie neturėtų būti perkrautos dideliu svoriu. Tokios saugojimo sistemos bus daugiau dekoratyvinis elementas.

Medžiagos

Spintelės virš lovos gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų. Galite pasirinkti keletą:

 • Mediena. Tokie dizainai bus optimalus sprendimas, tačiau tik tada, jei veislė nėra sunki. Kitu atveju apsauga nuo sienos bus problema. Miegoti po tokiu baldu bus pavojinga. Mediena yra ekologiška ir saugi. Medinių baldų gamyboje naudojamos dervos ir formaldehidas.
 • Laminuotas medienos drožlių plokštės arba laminuotas medžio drožlių plokštės. tai yra labiausiai paplitusi baldų gamybos medžiaga šiandien. Paprastiausia forma yra tam tikru būdu presuojamas pjuvenas. Šiuo atveju naudojami klijai, kurie, kaitinant, gali išlaisvinti fenolius. Paprastai tokio išmetimo kiekis yra mažas, tačiau jei galima pasirinkti kabinetą iš kitos medžiagos, tai geriau tai padaryti.
Miniatiūrinės nakties lempos

Miniatiūrinės nakties lempos

Prabangus klasikinis šviestuvas šiuolaikiniame interjere

Prabangus klasikinis šviestuvas šiuolaikiniame interjere

Klasikinis juodai baltas interjeras

Klasikinis juodai baltas interjeras

 • MDF - Tai yra patvaresnė ir patvari analoginė medžio drožlių plokštė. Jo gamyba vyksta pagal kitą technologiją. Tai leidžia įkūnyti drąsiausias dizaino fantazijas medžiagoje.
 • Plastikas, stiklas, metalas. Nestandartinės galimybės, bet šiuolaikiškas miegamasis futuristine, minimalistinis arba aukštųjų technologijų stilius - puiki galimybė. Plastikiniai ir metaliniai spinteliai gali būti labai lengvi. Tuo pačiu metu jų forma yra originali, o išvaizda yra įspūdinga.
Jaukus interjeras mėtos spalvos

Jaukus interjeras mėtos spalvos

Atkreipkite dėmesį! Stiklo modeliai turės būti gaminami pagal užsakymą, nes jų nėra baldų parduotuvėse. Be to, jie gali būti naudojami tik tuo atveju, jei savininkai laikosi idealaus grynumo ir tvarkos, nes medžiaga yra visiškai skaidri.

Minimalūs šviesos baldai be rankenėlių

Minimalūs šviesos baldai be rankenėlių

Medinės sijos, esančios lubose, lengvo klasikinio interjero

Medinės sijos, esančios lubose, lengvo klasikinio interjero

Art nouveau stiliaus interjeras

Art nouveau stiliaus interjeras

Naudingi patarimai

Sprendžiant naudoti erdvę virš lovos verta sužinoti keletą patarimų apie diegimo procesą ir ne tik. Prisiminti keletą pagrindinių taisyklių.

 1. Eksperimentuokite. Tai reiškia, kad neturėtumėte apriboti savo vaizduotės. Suderinkite spalvų gamą, vieta, naudojamos medžiagos, skirtingos formos ir dydžio elementai. Tai ne tik suteiks naują saugojimo vietą, bet ir suteiks "gaivus" gaivumą miegamojo interjerui.
 2. Dėmesys diegimui. Ne kartą jau buvo minėta, kad reikia būti atsargiems, kad tokioje vietoje būtų kabinti kabinete, nes pavojus miegančiam žmogui yra gana tikras. Jums nereikia sutaupyti tvirtinimo detalių.
 3. Nuspręskite vietą. Kabinetas, pirma, neturėtų kištis, antra, turi būti funkcionalus ir patogus valdyti. Ypač reikia atkreipti dėmesį į kabinos aukštį: antraštė nėra geriausias dienos pradžia.
 4. Apkrova Jums nereikia nieko laikyti. Turi būti griežtai laikomasi apkrovos normos ir nepatikrinta dėl stiprumo.
 5. Išskirti dalykų praradimą yra nustatyti apribojimus - žemos pusės priekyje.

Išvada

Spintelė virš lovos yra originali ir funkcionalus. Ši negarantuota vieta daugelyje namų gali būti puikus išeitis, jei nėra pakankamai saugojimo sistemų. Tuo pačiu metu tokie baldai gali sėkmingai papildyti kambario išvaizdą ir jį atnaujinti.

Interjeras - atviras garderobas

Interjeras - atviras garderobas

Tamsusis laminatas kontrastas atrodo gražiai su baltomis sienomis

Kontrasto tamsusis laminatas efektyviai atrodo su baltomis sienomis

Spintelės virš lovos miegamajame: vidinis naudojimas, medžiagos ir montavimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2