Miegamasis yra kuklus, glaustai suprojektuotas

Miegamasis yra kuklus, glaustai suprojektuotas

Miegamasis - tai yra specialus kambarys, kuriame kiekvienas savininkas turi beveik identišką baldų komplektą. Tai naudoja gamintojai, siūlantys gatavus miegamojo komplektus kiekvienam skoniui ir įvairiomis kainomis. Miegamųjų komplektų skaičius gali skirtis nuo dviejų iki daugiau nei dešimties. Kai atvykstate į parduotuvę ir pažvelgsite į katalogą, galėsite pasirinkti tiek daug daiktų, kiek norite, iš labai plačios kolekcijos, pagamintos vieningu stiliumi. Taigi, ką mes ketiname pirkti? Pabandykime išsiaiškinti tai kartu!

  • Lova
  • Naktiniai staleliai
  • Chiffonier
  • Komoda
  • Veidrodis
  • Tualetas stalas
  • Bucket
  • Osmanų ar fotelis
  • Klausimo kaina
  • Stiliaus kryptis
Jaukaus miegamojo skandinaviško stiliaus dizainas

Jaukaus miegamojo skandinaviško stiliaus dizainas

Miegamojo komplektas: nuotraukos, pasirinkimai ir kainos

Nors lova ir laikoma miegamojo karaliene, nepamirškite apie kokybę čiužinys, nes tai priklauso nuo čiužinio, ar jūsų miegas bus sveikas ir stiprus. Sustabdydami tam tikrą laisvų rankų įrangą, galite pasirinkti lovos dydį, tačiau, deja, ne jos modelis.

Patarimai! Galite užpildyti lovą su stalčiais ninas už linas, bet už papildomą mokestį.

Modelis Charakteristikos Kaina: Nuotraukos
Miegamojo modulio Loft Oak Tobacco
Pirkite dabar
Korpuso medžiaga: plienas, metalas; Fasadų medžiaga: medžio drožlių plokštės; Spalva: ruda; Komplekto sudėtis: "Bed Loft Oak Tobacco" (206,6x182x93 cm); Naktiniai staliukai Loft Oak Tobacco (2 vnt.) 71 430 rub. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamasis "STYLE-1"
Pirkite dabar
Įtraukti moduliai: krūtinė 800 * 830 * 450; Lova: miegamoji vieta (1600х800х2000); Skydelis (800x600x20); Naktiniai staleliai (2 vnt.) (410x474x410); 4 sparno korpusas su 2 veidrodžiais (1600x2200x500). 26 150 rub. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamasis "Uyut-1" liukso numeris
Pirkite dabar
Komplekto sudėtis: Naktiniai staleliai (2 vnt.) (38x35x70); Komoda (80х44х72); Nakvynė (164x205x70) Lovos Čiužinio kaina neįskaičiuota! Galite užpildyti papildomą įrangą skyriuje. Rekomenduojamas čiužinio dydis yra 1600x2000 mm; Spinta 4 x lankstymo (160х190х50) 16 020 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Vasilizos miegamasis (2 paketas)
Pirkite dabar
Komplekte yra: dvigulė lova, naktiniai staleliai, staliukas, veidrodis ir kampinė spintelė; Fasadų medžiaga: MDF-16/22 Kronospan Szczecinek (Lenkija) / PVC Alfaterm (Italija); Korpuso medžiaga: Dailus-16/25 Kronospan Szczecinek (Lenkija); Medžiagos detalės ir ritininiai guidai: GTV (Lenkija), Hettich (Vokietija). 116 885 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamojo lova Juno 2
Pirkite dabar
Fasado medžiaga: veidrodis; Korpuso medžiaga: LDPE; Užbaigimo laisvų rankų įranga: krūtinė, lova, tualeto staliukas, naktiniai staleliai, spintelė 17 500 rub. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamojo lova Juno 5
Pirkite dabar
Fasado medžiaga: veidrodis; Korpuso medžiaga: LDPE; Ausinės: kabineto, krūtinės, lovos, naktiniai staleliai 20 000 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamasis ARINA-1
Pirkite dabar
Įtraukti moduliai: Krūtinės (800h830h430), lova (1600h800h1900) tualetinis stalelis (950h910h430) staliukas (2 vnt.) (410h474h430), spinta 3 sulankstomi veidrodėliai (1200h2080h500). 21 490 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamojo komplektas Basya
Pirkite dabar
Gamintojas: Дисави; Fasadų medžiaga: medžio drožlių plokštės; Korpuso medžiaga: LDPE; Pakavimas: lentelė (800 × 420 × 750 mm); Spinta (1300 × 500 × 2000 mm); Komoda (800 × 420 × 800 mm); Nakvynė (1652 × 2236 mm); Naktiniai staleliai (400 × 380 × 990 mm) - 2 vnt. 13 990 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
"Julianne" miegamasis
Pirkite dabar
Rėmelio spalva: Ferara ąžuolo; Fasado spalva: Ferraro ąžuolo, Cilegio Nostrano; Fasado medžiaga: MDF, veidrodis; Rėmo medžiaga: medžio drožlių plokštė; Į komplektą įeina: Nakvynė (160х200); Drabužių spinta; Naktiniai staleliai (2 vnt.); Komoda; 27 710 rub. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos
Miegamasis SOFIA-5
Pirkite dabar
Įtraukti moduliai: lova (1600h800h1900); Naktiniai staleliai (2 vnt.) (410x474x410); Korpusas yra 3x sparnuota su veidrodžiu (1300x2150x500). 16 790 RUB. Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos

Patarimai! Pakeiskite galvos galvos formą arba aukštį, jūs negalite, todėl nustatykite kartu su rinkiniu, pagalvokite apie visas detales.

Naktiniai staleliai

Vedęs poros lovos tualetas žinoma, turi būti du. Kartais jie yra ant stalo lempų, jei išdėstymas nėra pateiktas petneša. Kirstukas gali atrodyti kaip stalo viršelis ant kojų, turi stalčių arba gana erdvus mini spintelė su atidarytomis durelėmis arba keliais stalčiais. Beje, pjedestalai gali būti skirtingos viename rinkinyje.

Naktiniai staleliai šalia lovos - būtina ir funkcinė savybė

Naktiniai staleliai šalia lovos - būtina ir funkcinė savybė

Nedidelis stiklo stalas vietoj staltiesės

Nedidelis stiklo stalas vietoj staltiesės

Patarimai! Pagalvokite, ar jums reikia papildomos vietos, ar tik kėdutės, kad įdėtumėte neskaitytą knygą ar įdėtumėte vazos su gėlėmis?

Chiffonier

Jei jūsų bute turi atskirą kambarį - persirengimo kambarį, miegamajame nereikia drabužinės. Tačiau tokia prabanga gali pasigirti, todėl pamatysime, kokios spintelės yra. Vis daugiau meistrų nori spintelės - jie yra neįtikėtinai erdvūs ir nereikalauja papildomos vietos durims atidaryti. Šiuo spinta galite ne tik pakabinti suknelės ir paltai, skleisti patalynė ir rankšluosčiai - čia patenka ir batai, ir patalynė - antklodės, pagalvės, featherbeds.

Patarimai! Jei kambarys yra mažas, pasirinkite drabužių spaliuką su veidrodinėmis durimis. Veidrodžiai vizualiai išplės kambarį, todėl nereikės papildomai įrengti atskirai arba montuoti ant sienos veidrodis.

Komoda

Tiems, kurie gyveno apartamentuose su persirengimo kambarys Kambarys, o ne didelių korpusų yra geriau nusipirkti komoda. Visada ranka yra lino ir pižamos, drabužiai ir kintama lova. Kabo virš odininkas veidrodį, jums paversti ją padažu ir organizuoti ant baldų elemento paviršiaus, galite ir kosmetika, ir įsimintinų nuotraukų vidaus ir šviežių gėlių vazonuose ir kitos mielas dalykų.

Patarimai! Skrynios taip pat skiriasi, atkreipkite dėmesį ne tik į nišų skaičių, bet ir į jų dydį. Pavyzdžiui, gali būti dviejų pločių dėžutės, skirtos patalynės ir daugybei mažų kojinių, kojinių, nosine ir kitų tekstilės gaminių.

Veidrodis

Jei veidrodžio korpuso fasadai arba veidrodis per komoda, kuri jums nepatinka, galite įsigyti atskirą veidrodį, tačiau ši galimybė yra tik dideliems miegamiesiems. Mažas miegamojo komplektas neleidžia tokio ekstravagancijos.

Jei jums reikia per visą ilgį veidrodis, nėra pelningas pakabinti ant sienos, kad sutaupyti vietos tikslui - viskas tas pats, jums reikės pereiti tam tikrą atstumą padengti visą akies vaizdą. Įdiekite veidrodį - tai pilno dydžio veidrodis ir papildoma spintelė kosmetikos ir higienos produktų, plaukų džiovintuvas, aksesuarai, juvelyriniai dirbiniai ir kitų dalykų.

Senas veidrodis ir prabangus medinis komodos dvelkia labai harmoningai

Senas veidrodis ir prabangus medinis komodos dvelkia labai harmoningai

Prabangus didelis veidrodis miegamajame, papuoštas modernios klasikos stiliumi

Prabangus didelis veidrodis miegamajame, papuoštas modernios klasikos stiliumi

Patarimai! "Trilage" nuo patalynės stalo skiriasi tuo, kad vienu metu yra trys veidrodžiai, su kuriais galite pamatyti save iš abiejų pusių. Ši parinktis yra nepakeičiama toms moterims, kurios mėgsta sudaryti plaukus sudėtingomis šukuosenomis ir dėvėti asimetrinius drabužius.

Tualetas stalas

Atitinka tik moterų miegamąjį. Tai mažas staliukas su veidrodžiu ir pūkuotu ar maža kėdė, leidžiančia patogiai taikyti makiažą ir atlikti kitas procedūras su išvaizda. Deja tualetinis staliukas taip pat ne miniatiūriniams miegamiesiems.

Bucket

Originali parduotuvė, kuri dedama prie lovos kojos. Ant banketą naktį jie iš lovos padengia lentines ir dekoratyvines pagalves. Iš tiesų, daugelis savininkų išsiversti be šios interjerą, bet vyresnio amžiaus žmonės netrukdys papildomą vietą, nes lova čiužinys nuo pastovaus sąlyčio su vietos presuoti ir deformuotis.

Osmanų ar fotelis

Gana dideliame miegamajame galite išskirti poilsio ir poilsio vietą su kilimu, knygeliu ar puodeliu arbatos. Uždėkite grindų lemputę šalia jo ir prireikus jį užtvirtinkite kėdė ekranas - ir rojus yra paruoštas.

Miegamojo kaina

Taigi - labiausiai kuklioms patalpoms galite apsiriboti lovos ir spintelės, erdvių - naudoti viską, ko nori siela, ar kad biudžetas leis. Visų pirma, medžiaga vaidina svarbų vaidmenį - natūralus masyvas kainuos brangesnei nei laminuota medienos drožlių plokštuma, bet tai taip pat truks daug ilgiau.

Patarimai! Jei yra noras, už mokestį galite keisti gamyklos nustatytą komplektą, pridedant įmontuotas šviesas, papildomas nišas saugojimui ir kitiems patogumams.

Patarimai! Paruoštos ausinės pirkti bet kokiu atveju bus pigesnės nei perkant visus reikiamus daiktus įvairiose parduotuvėse. Bet jie vis dar pageidautina, kad tilptų vieni kitiems stilingai, ir tai yra kitas klausimas.

Stiliaus kryptis

Įranga klasikinio stiliaus miegamasis, Pasirinkite baldus iš daugiausia vertingų veislių medienos - raudonmedžio, Karelijos beržo, ąžuolo, vyšnios. Tai visada masyvi, tačiau tuo pat metu elegantiška, su sklandžiais baldais apipavidalinti, dekoruota drožiniais ir auksu. Ar bus klasika ir baltos spalvos miegamojo komplektas - jo pranašumas yra tas, kad jis tinka bet kuriam lubų ir sienų apdailai.

MDF baltos baldai puikiai tinka šiuolaikiniame interjere

MDF baltos baldai puikiai tinka šiuolaikiniame interjere

Originalus miegamasis su sintezės dizainu

Originalus miegamasis su sintezės dizainu

Idėja!minimalistinio stiliaus miegamieji gauti lovą be atramos su kojomis, paslėpta nuo akių. Suteikite pirmenybę stiklo fasadų skyrių spintelėms, o iš šarnyruotų lentynų ir spintelių geriau atsisakyti.

Miegamojo stilius šalis - tai dirbtinai seni baldai su patina ir griuvėsiais, kurių audinių gausa. "Style hi-tech" nepatinka nereikalingų detalių, tokio miegamojo komplektas turėtų būti pagamintas lakoniškai. Sveiki atvykę į stiklą, plastiką, medieną, kad maksimaliai pakeistų medžio drožlių plokštę.

Miegamojo liukso numeris su natūralia medine rytietišku stiliumi

Miegamojo liukso numeris su natūralia medine rytietišku stiliumi

Stilingi balso tonai su odiniais intarpais

Stilingi balso tonai su odiniais intarpais

Galite papuošti vaikų kambarį įvairiais stiliaus kryptimis, priklausomai nuo jo nuomininkų amžiaus ir lyties. Vaikų miegamasis visada turi ryškių spalvų, linksmas ir karštas nuotaikas ir absoliuti sauga kūdikiui. Galite pamatyti siūlomo vaizdo įrašo neįtikėtinų vaikų baldų pavyzdžius.
Miegamojo komplektas (55 + nuotraukos): paketas, veislės, populiarūs modeliai ir kainos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 52 =