Šiuolaikiškas lankstus yra puiki alternatyva lovai

Šiuolaikiškas lankstus yra puiki alternatyva lovai

Taip atsitinka, kad kambario plotas neleidžia pastatyti pilno miegamojo, kuris nebūtų paslėptas. Taip atsitinka, kad svečiai atvyksta iš tolo, ir juos reikia nuvykti kažkur naktį. Pirmojoje ir antroje situacijose puikus sprendimas yra su atmuštu ortopedinis čiužinys. Jis yra kompaktiškas sulankstytoje formoje, bet tuo metu, kai jame miega, nepatinka diskomfortas, tarsi miega ant grindų ar ant reguliarus atmušimas.

  • Pamiršk apie sovietines sulankstomas lovas
  • Prekės variantai
  • Privalumai ir trūkumai
Komfortas ir modernus dizainas

Komfortas ir modernus dizainas

Pamiršk apie sovietines sulankstomas lovas

Tie laikai, kai buvo labai nemaloni tokioje miegančioje vietoje, praėjo. Šiuolaikiniuose gaminiuose viskas gerai apgalvota, kad sukurtumėte komfortą, kuris turetu jaustis. Senas aliuminio skersines sijas, kurios kasetės į nugarą net per storą audinį, pamiršo.

Ergonomiškas dizainas lengvam miegui

Ergonomiškas dizainas lengvam miegui

Rėmo pavidalo stabilumas ir papildoma ratų forma

Rėmo pavidalo stabilumas ir papildoma ratų forma

Svarbu! Šiuolaikiniai mobilieji telefonai miegamosios vietos turi elastinę pagrindo paramą, kuri, nepaisant to, suteikia komforto.

Be to, daugiau panašūs yra šiuolaikiški atlošai sulankstoma lova, o ne tai, kas anksčiau buvo susijusi su jais. Išliko reguliuojama galva, kuri nenaudos pagalvės. Be to, atskiruose modeliuose yra ratų kojos, kurios užtikrina judesio patogumą.
Rėmas yra lengvas, tačiau patvarus, todėl miegamojo svoris gali būti gana didelis, komfortas nėra sutrikdytas.

Kompaktiškas dizainas leidžia naudoti "clamshell"

Lengvas modernių modelių montavimas

Lengvas modernių modelių montavimas

Lamelių rėmas užtikrina konstrukcijos stiprumą

Lamelių rėmas užtikrina konstrukcijos stiprumą

Prekės variantai

Šiuo metu siūlomos įvairios lentynos, kurios skiriasi kainos ir tam tikru mastu komfortu. Galimos tokios parinktys:

  1. Audinys be lamelės. Tai panašus į tuos, kurie buvo anksčiau, tik jų kokybė yra daug didesnė. Tas, kuris jame guli, neapsigauna kaip hamakas dėl to, kad drobė yra tanki ir gerai ištempta. Tokios svajonės nugarą nepakenks, o kartu - labai kompaktiška. Tokį lankstą galima naudoti be čiužinys, nors su juo miegas bus patogesnis. Jo naudojimo terminas yra palyginti mažas, nes audinys ilgainiui truputį išsiplės ir tai daro įtaką komfortui.

  2. Klasikinė - tai yra sovietinių produktų analogas, tačiau aukštesnės kokybės analogas. Spyruoklėse yra tvirtas gobelenas. Maksimalus svoris, kurį galima išlaikyti, yra 100 kg. Problemos tai yra tas pats, kaip pirmiau nurodytų produktų: audinys gali išsitempti ir patrinti, rūdžių pavasarį.

  3. Ortopedija - tai yra beveik visa lova, nes ji turi kieto metalo rėmus ir medinius lamelės. Tai suteikia tvirtą pagrindą čiužiniui. Be jo, miegoti ant tokios lovos neveiks. Vienintelis skirtumas nuo įprastos miego vietos - tai galimybė jį sulaužyti ir slėptis paslėpta vieta.

Čiužiniai

Reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį, nes tai priklauso nuo miego komforto. Čiužinyje dažnai būna čiužinys, bet jo kokybei nėra verta kalbėti.

Svarbu! Ortopedinis produktas už sulankstoma lova, be kitų dalykų, turėtų būti pridėta kartu su juo. Tai yra įprastas čiužinys, pvz., Skirtas lovos, netinkamas.

Norint rasti būtent tai, ko jums reikia, tai geriau kreiptis į konsultantus, kurie specializuojasi parduotuvė, kuri bus greitai geresnį modelį.

Ortopedinis čiužinys standartinei lovai

Ortopedinis čiužinys standartinei lovai

Kombinezonas iš kokoso ir natūralaus latekso ortopedijos čiužinyje

Kombinezonas iš kokoso ir natūralaus latekso ortopedijos čiužinyje

Vidutinio kietumo čiužiniai

Vidutinio kietumo čiužiniai

Patarimai! Kad produktą būtų lengva sulankstyti, jo storis turėtų būti 5-10 cm.

Statyba

Ortopedinės sulankstomos lovos su čiužiniais yra tokios konstrukcijos:

  • Bendra konstrukcija pagaminta iš metalo, dažnai iš aliuminio arba plieno. Svarbiausia, kad rėmas yra lengvas, nes jį reikės nuolat perkelti.
  • Ortopedinė bazė yra lamelės, kaip ir ant visų ortopedinių lovų. Jie pakankamai ploni, tačiau jie yra tvirti ir elastingi. Jie gaminami iš beržo ir kitų natūralių medžiagų. Lamelės yra šiek tiek išlenktos aukštyn, dėl kurių galima gauti tvirtumą, bet tuo pat metu ir spyruoklės.
  •  Ortopedinis čiužinys.

Svarbu! Toks produktas gali būti sėkmingai naudojamas kaip pilna lova. Atgal palaikymas yra puikus, jis gali net sumažinti skausmą stuburo. Jo reguliarus naudojimas neturės įtakos jūsų sveikatai. Dienos metu "clamshell" galima lengvai sulankstyti ir paslėpti, kad nebūtų užimtas nereikalingas vietos.

Tai labai lengva, nes ji nesudaro trijų dalių, pvz., Anksčiau naudojamų, bet tik dviejų. Tai reiškia, kad yra mažesnių pastangų suskaidyti. Yra netgi produktai, skambinti "clamshell-komoda. Naktį ji atsiskleidžia, tą dieną, kai ji slepiasi krūtinėje, prie kurios ji pritvirtinta.

Privalumai ir trūkumai

Prieš pirkdami, žinoma, turėtumėte apsvarstyti privalumus ir trūkumus.

Suvart
Konstrukcijos paprastumas - tvirtas pagrindas su tomis pačiomis medžiagomis miegoti. Šiuolaikinės vaikiškos lovelės beveik nieko nėra. Jei mes kalbame apie produktą su ortopedinėmis plokštelėmis, tada, jei suskirstysite vieną iš jų arba net keletą iš jų, sunku pakeisti. Čiužinyje dažnai yra per plonas, turite nusipirkti naują.
Transformacijos lankstumas - sulaužyti ir suskaidyti jį vieno asmens jėgomis. Tai pasiekiama dėl dviejų pusių, kurios lengvai gali būti paverstos patogia lova. "Clamshell" plotis yra gana mažas, todėl tokio komforto nėra kaip dvigule lova.
Ortopedinės savybės. Tarybų laikais jūs galėjote tik svajoti apie tokią miegojimo vietą, šiuolaikiniai gaminiai jokiu būdu nėra prastesnės nei įprastose lovose. Kiekvieną rytą ir vakarą turite sudaryti ritinėlį, kuris sulenktų ir atsiskleidė.
Jei finansai yra riboti, tada galima nusipirkti vaikišką lovelę, pageidautina su ortopedinėmis lentomis ir kokybišku čiužiniu. Be to, kad pakeisite lovą, taip pat sutaupysite pinigų ir vietos. _____
Kompaktiškumas - sulankstytas, jis gali talpinti be jokių problemų už spintelės, po balkonu esančios sofos. _____
Čiužinį galima pakeisti bet kuriuo metu, ir tai nebus labai brangūs. _____
Puikus sprendimas kasdieniam naudojimui. _____

Išvada

Šiuolaikinės sulankstomos lovos - tai puikus sprendimas tiek patogiems nakvynės svečiams, tiek savininkams laikinai ar nuolatiniam miegui. Patikrink tai patys!

Bekompromisis komfortas ir kosmoso taupymas: kaip pasirinkti lovelė su ortopedijos čiužinio?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2